Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

nesca
21. júl 2009

Idešm ešte šmírovať 😀 😝 😀

elly111
21. júl 2009

jancia ta fotka nad dedinou je 100 bodová 😵

danulik
21. júl 2009

ta tema ma najskor sokovala, ale teraz sa uz aj ja bavim 😀 zase som tam dnes nazrela (no co, nedalo mi to..) a niektore kocky nemaju chybu 🙂 🙂 🙂 a ten pravopis!! 😝
hmm..trosku sa to tam zvrhlo 😅

jancia - krasne fotky!! tomasko je nadherny 😵

bibianna
21. júl 2009

nika, magnet sa našiel. 🙂 🙂 🙂

eminkaa113
21. júl 2009

ahojte,
dnes bol asi deň poradní, aj my sme boli 😀 emka váži 9400 g a meria 76 cm 😅

jancia
21. júl 2009

Caute baby dakujem za pochvaly...

hribi on len na foto vyzera taky sumik, inak mame mozno aj menej kg ako vy, na poslednej poradni mal 8007g a teraz nema podla mna viac ako 8,5kg.

hribikana
21. júl 2009

ozaj jancia a vies, co sa mi zda? Ze tomasko ma topanocky od nas 🙂 aspon sa mi na jednej fotke velmi podobaju na nase, ale nie je ich vidiet celkom dobre

jancia
21. júl 2009

hribi asi nie, je to znacka Sante, ale dnes sme obzerali Samkove, aj skusali a potom by sme urcite na jesen nejake od vas chceli.

bammbi
21. júl 2009

eminka 😀 😉
takze mame 3 rovnako vysoke a skoro rovnako vaziace augustove babiky, ktore sa merali a vazili v ten isty den. Nieze by to bolo nejako dolezite, len mi to pride celkom zabavne... 🙂 😎 😵

Jancia, 8007g je zaujimava vaha 😉 tych 7 gramov - to je ina presnost 😀

elly111
22. júl 2009

sranda aké rovnako urastené princezny tu máme 😵
my už nepoužívame cumlík, tie naše obľúbené sa nedajú nikde zohnať, posledné kusy sa dražia v UK a náš posledný sme stratili, všetky ostatné aj podobných tvarov odmieta tak sme sa odstavili od cumľov 😀

nika.r
22. júl 2009

bibi, normálne som na Vás stále myslela, či ste v poriadku. Aj aj by som sa bála, tak som rada, že to bol planý poplach 😵

bammbi, ďakujem 😵 aj ja čítam pozorne všetky Tvoje príspevky 😉

hribii, kape, no je sranda, ako ste sa tu našli 🙂 inak, aj my ideme 15.8. na svadbu, ale my tuto v Košiciach.

jancia, krásny je Tominko. A veľmi zlatý je v tej pirátke 🙂

eminkaa113
22. júl 2009

elly 😀 to poznám s tým cumľom. môj 15 mes. synovec tiež nechce žiadny iba ten svoj. oni ho síce nestratili, ale vyzerá hrozne, obitý, rozobraný ..... doma majú 7 podobných, dokonca ja som našla aj taký istý a nechce ho 🙂 zaujímavé
ale aj emke som kúpila presne tú istú značku cumlíka, len väčší a tiež sa s ním iba hraje.... a na spánok používame stále ten starý malý 😀

katinka0000
22. júl 2009

ahojte!

jancia: tomi je krasnucky.

eminkaa, elly: aj nas nico ma svoj cumlik. chuti mu ten uplne najobycajnejsi za 28,-sk (neviem, kolko je to na eur, lebo ja stale este vsetko prepocitavam na sk a rozmyslam v sk) 😀 😝
skusala som mu davat vseliake ine ale bez uspechu.

slaviq81
22. júl 2009

Ahojte,

Kape a Hribi, neuveríte, ale aj ja mám rodinu v Olcnave 😀 Ale nechodíme tam.

No pozerám na hodinky, už som mala s Larou klusať do poradne, ale slečna ešte spí. Keď to nestihneme do tretej, tak pôjdeme o týždeň.

Lara si našla novú zábavku - vyhadzovať veci z kočiara. Už sme takto stratili 2 hračky, jednu šiltovku a takmer aj topánku. Vôbec som si to nevšimla, iba za mnou niekto kričal. Obzriem sa a ujo s Larinou topkou v ruke. Skoro ma trafilo. Ešte že sa nájdu takíto dobrí ľudia.

elly111
22. júl 2009

🙂 vidím že deťúrence sú si podobné, čo sa cumľov, aj vyhadzovania vecí týka 😀 , my radšej ani topánky neriešime, kým nechodí, párkrát sme mali iba na ozdobu a vyhadzoval ich i keď som mu ich napevno zašnurovala 😀

hribikana
22. júl 2009

jancia - vyrabame aj pre sante, takze to su nase 🙂

hribikana
22. júl 2009

a s tymi dlzkami a vahami nasich bab to je tabulkove 😉

tunylyk
22. júl 2009

ahojteee,tak a stručné info,ešte samostatne nechodíme,vážime 9565g a ďalšie veľké bonus prekvapenie si nájdete v mojom pase 😉 papa nabudúce

madi
22. júl 2009

jeeeej tunylyk - dalsia tehulkaaa....veeelmi blahozelam.... ked som ta citala, tak po mne prebehli zimomriavky ...nech sa dobre tehulkuje 😉

ja som dnes objednala narodeninovu tortu pre Simiho....u tetusky, ktora nam robila aj svadobnu - takze som si ista ze bude chutnaaa...juchuu....bude to torta v tvare auticka...uz sa neviem dockat
my planujeme na narodky gril party - idealne by bolo niekde na neutralnej pode tu v KE alebo blizunko KE ale asi sa to nepodari, tak asi seckych a secko presunieme k niektorej babke na "valal" hm... uvidime este...

veci z kocika vyhadzujeme aj my obcas... v kociku vsak uz musime byt priputani aj okolo pasu aj cez ramienka lebo vyskakujeme a staviame sa na nozky a proste sou...

my cumel nepouzivame...mame asi 3 ale to su iba na hranie

a aj my ideme 15.8. na svadbu 😝 do zemplinskej teplice

no..idem ulozit zbojnika do hajan...pekny den este 😉

hribikana
22. júl 2009

tuny - blahozelam, konecne v tom nie som sama 😀
prajem pekne tehulkovanie a poslusneho Jakubka

nika.r
22. júl 2009

ahojte 🙂

tynylyk, super, gratulujem a prajem, nech ste zdravučkí 🙂

mám 2 otázočky na látkárky:
nestalo sa niekomu, že mu začala šušťať ittibitti? 😝 nechápem, obidve čo máme periem rovnako a spolu a tyrkysová sa mi nejako vo vnútri pohužvala a šuští, normálne akoby tam bol vo vnútri nejaký igelit a už ani nedrží dobre tvar. myslím tú farebnú vrchnú časť. Asi s tým už nič nespravím. ja len čisto, že či sa to nestalo ešte niekomu, či som niečo neurobila zle. Periem na striedačku na 40-tke a 60-tke.

otázočka pre fanynky BL - nefarbia tie farebné bamboo plienky? myslím limetku a tyrkys.
ďakujem

objednala som na vyskúšanie aj BL AIO, tak som veľmi zvedavá. Oni majú hrozne dlhú dodaciu lehotu, 10 - 15 dní, neviem, ako to vydržím 😝 asi si urobím škrtací kalendárik. 😝

eminkaa113
22. júl 2009

tunylyk - grutulujem, pekné tehulkovanie 😀
vyhadzovanie z kočíka poznám už dávno, od capačiek cez hračky a topánočky a nevyhadzujeme len z kočíka, ale aj zo stoličky, sedačky a všade tam, kde sa pohybujeme. emka aj keď niečo papá a už nechce, tak to švacne o zem a bude pozerať kde to je 🙂
takže ak ideme kočíkom von, som v strehu. zatiaľ sme nič nestratili 😉

slaviq81
22. júl 2009

Jejda, ďalšia tehuľka. A stretla som ju poobede a nepriznala sa, ech 😅
Nakoniec sme tú poradňu stihli, a vidieť, že sú prázdniny, lebo tam nebolo nikoho 😀 Naše miery 9180g a 77 cm. A vyšli sme s plačom, Laru očkovali. Ďalšie očkovanie máme v 15. mesiaci. A vraj môžem dať zaočkovať navyše proti ovčím kiahňam, samozrejme za doplatok. Neviem sa rozhodnúť. Ale skôr som proti.

elly111
22. júl 2009

tunylyk gratulujem a želám bezproblémové tehuľkovanie 🙂
slaviq my sme objednali aj proti ovčím kiahňam, tie mávajú tiež hrozné prejavy 😖

elly111
22. júl 2009

i keď teda my nechceme o očkovaniach aspoň pár mesiacov počuť, mávame hrozné reakcie ☹ horúčky, apatia, nelozil, nechodil, iba pomrnkával...hrozné, človek sa cíti tak bezmocne a ten pocit že ja som dovolila aby ho zaočkovali 😔 .
Veľmi som sa bála aby mu tá apatia nezostala, vôbec som ho nespoznávala, pýtal sa iba do postieľky a tichúčko tam ležal skoro celý deň, hrozný pohľad, radšej nech vymýšľa a vystrája to je 100krát lepšie.
Ale vraj táto kombinácia nespôsobuje také veľké reakcie, nie že by som tomu verila, ale dúfam...

pipinka82
22. júl 2009

ahojte kocky 😉 fuuha ale sa nam rozrastate 😀 😀 gratulujem k dalsiemu tehu 😀 zvladate to pri drobcoch?? 😉

Baby ak by ste vedeli o niekom kto by chcel kupit kocik sportovy znacky QUINNY BUZZ cerveno cierno reflexny+doplnky....za super cenu 125eur....napiste mi a poskitnem viac info . 😎 my mame novy kocik a preto tento Quinny krasny znackovy kocik chcem posunut inej mamicke za dobru cenu 😀 😀 dakujeem

Inak ako sa mate????Onedlho oslavujeme prvy rôcik 😀 a to nedavno sme rodili ze??!!! 😀

danulik
22. júl 2009

tunylyk - blahozelaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

ahoj pipi 😉

my ideme zajtra na odber krvi a druhu davku rotarixu, ockovanie nas caka az v auguste..

lili tiez vyhadzuje veci z kocika 🙂 topanky, ciapku, klobucik, hracky, cumel, chrumky,.. 😀

lalunna
22. júl 2009

nika, aj mne jedna IB susti a tusim je to aj ta farba co ty spominas 😒

kikinela
22. júl 2009

tunylyk noč o dodat ,krasne tehulkovanie 😉 blahoželameeeeeeeeeeee 😉
ahoj pipi vitaj 😉
dnes urobil Oliver 3 krôčky skoro som odpadla vytešovala som sa ako male decko no tak počitam že čoskoro bude lietat ako strela, aspon pojdu kila dole 😅

lalunna
22. júl 2009

tuny aj ja sa pridavam ku gratulaciam 😵 uzasne

patrik uz vie sam zliezat z postele, tak zacinam uvazovat o kupe jeho prvej valendy... blizi sa doba kedy sa konecne rozvalim 😀 ... teda spon dufam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre