Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

zlatulienka
7. nov 2008

ahojte mamule,
my sme boli tiež na uvítaní do života - ešte koncom septembra- a bolo to nádherné. Potom sme aj o dva týždne krstili, ale krst bol úplne o ničom, farár to len rýchlo všetko odrecitoval a čau 😖 na našom mestskom úrade si dali naozaj záležať

danulik - my sme tiež dali odobrať pupočníkovú krv a vyšlo nám to na 65,2 kg. A vám ako?

aj náš Robik kýcha, ráno vždy kýchne dvakrát za sebou - to už má taký rituál 😉

zlatulienka
7. nov 2008

ozaj, v stredu sme boli na poradni, zaočkovali nás...malinký sa držal statočne, najprv sa na dr. usmieval, keď ho pichli trošku zaplačkal, potom som ho vzala na ruky a hneď stíchol. Nemal žiadnu búrlivú reakciu, ani teploty, nič, aj dobre spinkal, tak snáď už mu ani nič nebude

sasenkah
7. nov 2008

Hankahc - neospravedlnuj sa za pravopis, evidentne si nevidela prispevky od Pipinky 😀 😀 😀 .
Danulik - my sme privitanie nemali, ale draheho rodina natajnasa zorganizovala krst, tak nam teda v nedelu drzte palce 😒

danulik
7. nov 2008

zlatulienka - nam na nejakych 113 kg 🙂
aj tami to vyslo na cca 100 kg, tak som bola zvedava, ci to len my sme take "rekordmanky" 😀 ale to je jedno, urcite vsetky dufame, ze to nikdy nebudeme musiet pouzit..

ja som si myslela, ze to uvitanie uz ani nebyva, bola som prekvapena, ked nam prisla pozvanka.. bola tam ta ista koliska, v ktorej som odfotena na uvitani aj ja 😀 musim pohladat tu fotku 🙂

sasenkah
7. nov 2008

Zlatulienka - my sme ockovali v utorok a tiez bez reacie, co sa velmi tesim, lebo zevraj horucky, plac, nepokoj a pod. su velmi bezne...

danulik
7. nov 2008

sasenka - a ty si krst nechcela? ci ako? my krst nebudeme mat, tak sme sli aspon na to uvitanie.. aj ked sme dlho vahali, nejako sa nam nechcelo.. ale nakoniec manzel rozhodol 😉 a som rada - mame tu fotku v koliske 😀

lili budu ockovat o nejake 2 tyzdne, dufam, ze to zvladne dobre..

sasenkah
7. nov 2008

Ja nie som pokrstena a s drahym ani nie sme zobrati...
Draheho teta /ktora sama nema deti/ a je velmi zlata, to chcela, a ja som jej chcela spravit radost, tak som jej v tom nechala volnu ruku, lebo som si myslela, ze fajn, tak ja len pridem, malu podrzim a cau, ide sa na hostinu.
Avsak v utorok som musela absolvovat interview s fararom 😀 a v nedelu sa to bude konat. Komplet s omsou a neviem cim vsetkym, ach jaj... 🙄

zlatulienka
7. nov 2008

danulik - tak to vám vyšlo skvelé množstvo, nám to odoberal primár a odsával to precízne aj z placenty aj z pupočníka, čo nie všade robia a vidíš, máme menej...tiež dúfam, že nám to nebude nikdy treba. Koniec koncov, vraj už vedia tie kmeňové bunky dáko namnožiť, stačí, že je ich aj minimum, veda stále napreduje 🙄

na našom úrade je nová kolíska, ale pár rokov dozadu, tam tiež mali tú prehistorickú z našich čias 😀

sasenka - tak to je dobre, že aj tvoja Nellinka bola bez reakcie, tiež som počula všelijaké hororové scenáre. Ani Sandrika (moja staršia) na očkovania nijak nereagovala, dokonca aj zúbky boli úplne v pohode. Kiežby sme to aj s Robinkom tak dobre zvládali 😠

sasenkah
7. nov 2008

Danulik - ta koliska co v nej mas malinku odfotenu, ma aspon 150 rokov 😀

zlatulienka
7. nov 2008

danulík - pozrela som vaše fotečky, maličká je prekrásna, brala by som ju za nevestu 😉
a tá kolíska nemá chybu 😀 😀 😀

danulik
7. nov 2008

sasenka - tak drzim palce, nech vam to dobre dopadne 😉
ja tiez nie som pokrstena a som toho nazoru, ze clovek sa musi sam rozhodnut, ci sa chce dat pokrstit alebo nie, takze toto neriesime..
ano, ta koliska je uz historicka 😀

zlatulienka - minule som si pozerala tvoj album, tak som viedla aj vasu kolisku 🙂 😉

danulik
7. nov 2008

zlatulienka - dakujeme 🙂 aj robino je fesak, dohodneme nejake rande? 😀

sasenkah
7. nov 2008

Baby idem uz spat, lebo nosim kontaktne sosovky a uz ma z toho vycumovania do compu bolia oci.
Tak dobru noc a krasny vikend. 🙂

danulik
7. nov 2008

aj ja uz pojdem a tiez prajem dobru nocku a pekny vikend 😉

danulik
7. nov 2008

inac sasenka - malicka je cela mamina 😉 a ta fotka pod hrazdickou aj s havinom je prefektna!! 😀

idem, pa 😉

zlatulienka
7. nov 2008

Mamule,
aj ja idem spať. Mala som pôvodne v pláne čo-to sa naučiť na skúšku čo budem mať o týždeň, ale na koníkovi je predsa lepšie ako s knihou v ruke 😝
sasenka- aj ja nosím kontaktné a už sa mi lepia na viečka, oči červené...
Majte sa krásne, užite si krásny víkend. 🙂 🙂 🙂

tessie
7. nov 2008

ahojte, aj naša malá má soplíky a odsávame raz-dvakrát denne vysávačovou odsávačkou a je pri tom spokojná, lebo vie, že maminka jej robí dobre 🙂

dani - aj my sme boli na uvítaní už v polke septembra, bolo to krásne, a som veľmi spokojná, že to manžel našiel. Veľmi sa mi to páčilo. A s kočíkom som zatiaľ veľmi spokojná, je super. A ty ako? Včera som kúpila kočík na balkón za 500,- 😀 😀 😀 Keby ste videli reakciu môjho manžela, tak skoro odpadol, že či to myslím vážne??? 😀 😀 😀 No ale pekne som to vyprala a na balkon bude super, lebo balkon nemáme veľmi veľký a kedže moderné kočíky veľmi nepružia, tak tam malú ťažko uspávam. Takto ju pekne utrmácam. Ešte že nad nami sú len jedny susedovci, čo ho uvidia 🙂

My máme zajtra veľkú párty, oslavujem konečne s partiou 30-tku, čo som mala v septermbri a aj "oficiálle privítanie" našej malinkej do partie. Už sa na to celkom teším, lebo tam bude viac detičiek, celkom sa nám tá partia rozrastá. No na druhej strane sa trochu bojím, lebo naša malá nie je veľmi naučená byť dlho na rukách, tak hádam to zvládne. Potom vám dám vedieť.

anula
8. nov 2008

Vejinka, my tiez tak ako Slaviq, voda ma 36, max 37 st.

Spika, dakujem za super radu, zoberiem len par ml, ak by Klara velmi hucala, kym najdem nejaku benzinku.

anula
8. nov 2008

Danulik, ta fotka, kde sze spolu je krasna. A na jednej sa pri prvom pohlade Lily strasne podoba na Klaru, az ma trhlo.

Tessie, prajem peknu oslavu a Sasenke krst.

kikinela
8. nov 2008

ahojte maminky ,dlho som nebola prihlasena ,dufam že ste všetky o.k neviem kedy vas dočitambude trvat xi xi,inekcie sme tiež absolvovali a bez reakcie akurat ro ma trošklu tvrdeale nie v mieste vpicu,iank počuvame ,len poobede trochu nosime na rukach lebio už čaka na kupanie,v noci spinkame suprovo 2x budiček,ale nevadi ale sa napapa a spinkame dalej zatial sa majte

jamaica77
8. nov 2008

dievcata poprezerala som par albumiky, vsetky fotecky a babetinka su naaaadherne.... 😵 😵 😵 aj ja na niektorych fotkach vidim Alexu ako sa podoba na ine babetka 😕

anula - aj ja som uz pofotila herecku vo vianocnom oblecku (kuk album) - lebo je to na 3-6m a je jej akurat, tak do vianoc uz jej bude male 😅 , ale urobila som dobre zabery, skoro vsade sa nam podarilo ju vyfotit s usmevom, babka saskovala a Alexa sa rehotala 😉 , babka nam odlieta uz o tyzden 😢 spet na Sk

chcela som sa opyatat ci uz niekoho babetko ma zubok vonku, u nas to vizera ze asi za chvilu sa uz jeden prederie, mala je strasne zla, stale poplackavala vcera, pchala si rucinky do ust az vrieskala pri tom, tak som jej potierala dasienko s gelom - homeopatikum

anula
8. nov 2008

Woow, Jamaica, krasne su tie vianocne satocky. Ja som tie nase este nevidela, sesternica ich donesie az o tyzden v sobotu, tak budeme musiet rychlo fotit, lebo v nedelu uz cestujeme. Dufam, ze Klara bude mat naladu, ale je to taky maly smejo, tak urcite sa nejaka ta fotka vydari.

bibianna
8. nov 2008

Náš Maťko je chorý. Chudáčik, kašle a kýcha. Doktorka mu predpísala len kvapky do nosa.

jamaica77
8. nov 2008

Anula - dakujem, no nasa je tiez smejo ale len dovtedy kym nezbada fotak 😠 takze unas sa foti vecsinou tak ze jeden clovek saskuje a rozosmieva ju a ja ju musim tak zboku fotit aby nevidela fotak 😅 a tiez musi byt v dobrej nalade, hlavne napapkana, vtedy aj popozuje 😉 Uz sa tesim na vase vianocne fotecky 😵

Bibi- dufam ze sa Matko cim skor vyzdravi 🙂

slaviq81
8. nov 2008

Ahojte,
baby, vy ste take nocne sovy, v noci ste sa riadne rozbehli 😀 .
My sa chystame na kupanie, clovek kym to vsetko pripravi, potom uprace a pritom sa kupeme ani nie 5 minut.

J a m a i c a, no vyzera to tak ze tvoja Alexa sa ako prva bude chvalit so zubkom.

B i b i a n n a, na kasel kvapky do nosa? 😕 😕

Musim zas bezat, Lara odkedy zacala "rozpravat" tak sa vzdy dozaduje spolocnosti, neviem ci z nej nebude hovorkyna 😀 .

jamaica77
8. nov 2008

Slavig - no ja neviem ci sa prvy budeme chvalit so zubkom, niekedy to moze trvat aj mesiace 😝 kym sa prederie vonku, uz sme mali taketo 2 dni ked mala 2,5m vtedy som normalne nechapala ze co sa deje, ze by jej uz isiel zubocek, teraz ma 3m a tyzden, tak sa to zopakovalo zase, cely den nepokojna, urevana, a kuse ako nejaky pes, vsetko len obhryza ale aj s nervami pri tom 😅 chuda, a spinka vela, tak to chce asi prespat, no dnes je to o trosicka lepsie, takze sa to zase ukludnuje a da jej to asi pokoj na par tyzdnov a potom to pride spet. NO velmi by som este nechcela aby mala zubocek - bojim sa ze mi pohryze bradavky 😅

slaviq81
8. nov 2008

no, s tym predieranim zubkov mas pravdu, u kazdeho babatka je to ine. Mna bradavky bolia ked sa Lara prisaje, az ma studeny pot obleje. Nechcem si ani predstavit co to bude ked jej vylezu predne zubky 😖 .

bibianna
8. nov 2008

Hej, dala mu len kvapky do nosa, tvrdila, že mu stekajú hlieny z nosa do krku a preto kašle. Dnes som kúpila v lekárni sirup a kvapky a uvidíme čo sa bude diať. Teplotu nemá.

slaviq81
8. nov 2008

B i b i, no aspon ze nema teplotu, tak sa vyzdravte.

danulik
8. nov 2008

caute kocky, dnes je tu nejako ticho 😕

anula - dakujeme 🙂
mne sa stalo presne to iste, ked som si pozerala klarin album - na jednej fotke sa podobala na lili 🙂 sranda 😀

tess - s kocikom som celkom spokojna, aj ked za tie peniaze by nemusel tak vrzgat 😀 neviem ci to tie kolesa alebo co, ale ide mi to pekne na nervy - asi sa zastavim v tej predajni, nech s tym nieco urobia.. ale inac sa s nim chodi super, je lahucky, lahko a rychlo sa sklada - zvladnem to aj ja a to je uz co povedat, lebo som technicky antitalent 🙂

jamaica - krasny oblecik a super vianocne foto 😉

slaviq - aj nasa lili sa riadne rozkecala 🙂 uz vie povedat halo a ahoj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre