Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
5. dec 2008

slaviq - nestraš 😀

slaviq81
5. dec 2008

Nestrasim, kazde dietatko je ine.

vejinka
5. dec 2008

my sme tiez z muzom troska blbli a par fotiek je v albume 😉

vejinka
5. dec 2008

uff neviem pisat...s muzom to malo byt 😅

slaviq81
5. dec 2008

Veji, u nas blbla sestra a ja som sa pridala, Lara nechapala o co ide 😀 😀 😀 .

slaviq81
5. dec 2008

Baby, kde ste vsetky? Drhnete cizmicky?

kikinela
5. dec 2008

veji,slaviq zlatučke fotky rozkošne su babätka a samozrejme a j ostatne 😀 😀 😀 moj maly už zalomil a počitam do rana do 4:00 už mi takto pekne vyspinkal 2noci tak som zvedava ako bude dnes,inak tutu.mutu som mala tiež niekedy v 39tt,takže slaviq som lepšia 😅 ,až sa bojim čo to bude ked sa mužik vrati asi niekde utečiem 😅 ,a inak už mam za sebou prvu mrchu a keby som nemusela menit tie piškotky tak ani neviem že ju mam pohodička 😉

vejinka
5. dec 2008

slaviq..mala je rozkosna tebe sa aspom smiala..ale erik nie a nie sa usmiat 😅

danulik
5. dec 2008

caute kocky,
vidim, ze rozoberate autosedacky - ja som uz tiez zacala pozerat tie 9-18kg a rozhodujem sa medzi recaro a romer..
recaro: http://www.forbaby.sk/autosedacky.php?id=8&prod...
romer: http://www.babydirekt.eu/sk/safefix-plus

uz to tu tusim niekto spominal, ale v decembrovom mama a ja pisu o zavadzani prikrmov 😉

tento rok som akosi pozabudla na mikulasa, tak som volala manzelovi, nech kupi lili aspon nejaky cumel 🙂

inac, aj lili dnes dobre spala, to bude asi tym pocasim 😉

danulik
5. dec 2008

tess - bola som v baby svete (kde sme kupovali kocik) a videla som tam majitela, tak som sa ho spytala, ze co s tymi kolesami, ked tak vrzgaju a on ich najskor niecim nastriekal - asi tym WD 40 ci ako sa to vola 😀 ale nepomohlo, tak povedal, ze nam objedna nove kolesa a ked pridu, tak nam zavola a prideme ich vymenit, aby sme neostali bez kocika.. zlaty bol 😉 a uz ich aj mame a zatial nevrzgaju 🙂
pozerala som tvoj album a malicka sa na teba strasne podoba 🙂

jancia
5. dec 2008

Cauki inak nedavno sme sa tu bavili o stolickach . tak ja som dnes nasla celkom fajne, aj cenovo - kuk sem:
http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/vyso...
alebo
http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/vyso...

stankaji
6. dec 2008

Ahojte baby!!!

tema trpnutie ruky - inac aj mne trpnu prsty na lavej ruke uz asi tri tyzdne ☹ , aj som citala na internete, vela prispevkov sa zhodovalo s tym, ze baby to maju z pretazenia, ale hlavne od kojenia a a tak len dufam, ze to rychlo prejde, a budem musiet ist na nejaku kvalitnu masaz chrbta, lebo manzel mi sice posucha, ale od dobrej masaze to ma daleko a hlavne nie dlho ☹

adri, anula - drobci su zlatucki
...aj vsetky ostatne babetka su zlatucke, puj, puj 🙂 🙂 🙂

...prajem prijemneho mikulaska 😝 ja uz mam v zasobe bielu cokoladu, lebo hnedu nemozem, pretoze sa mi mala z nej vysypava

slaviq81
6. dec 2008

Ahojte,
sakra, uz som mala napisany pekny odstavec a niekde mi to po odoslani zmizlo, tak este raz, ale strucnejsie.
Moja najlepsia kamaratka v noci porodila. Chlapec vazi 2900 g a meria 48cm, vzhladom na termin porodu (30.12.) je to fajn. Hlavne ze su v poriadku. Inak zaujimave je, ze po maturach ona odisla na zapad, ja na vychod, ale chlapov mame rovnakeho povodu. A este jedna vec. Bola na kurze o dojceni, a tam jej prosim pekne povedali, aby malemu zacala po mesiaci davat raz za den z flase (vraj aby si zvykol, lebo ona pojde po 12tich tyzdnoch do prace) No nie je to hlupost? A ze najlepsie vecer, aby pekne spal. Tak ja by som UM z flase urcite nedavala len kvoli tomu aby mi dieta vyspalo celu noc. To radsej vstanem pekne kazdu hodinu na kojenie, no nie? Uvidim ako sa rozhodne.
Pekneho Mikulasa 🙂 🙂

kape
6. dec 2008

Slaviq - to kde take kaleraby do hlavy tlacia ? 🙂

Ako Vase deticky reagovali na ňmikulasov, my sme Samulovi kupili pernikoveho ozdobeneho a rano cumel na to ako puk , ked sme mu to dali do rucky 😀

Stankaji - tak skoro asi pokym ichbudeme nosit nam to nepredjde, len to musime nejako rozbybat.

slaviq81
6. dec 2008

K a p e, v Parizi.
Mne ruky nastastie netrpnu, ale nemozem mat malu dlho na rukach, zacne ma boliet pod rebrami. 😒

lalunna
6. dec 2008

my sme sa rozhodli pre autosedanu romer king ts plus 9-18kg, uz je objednana

a co sa tyka matracu, rehabilitacna doktorka ku ktorej chodime cvicit mi odporucila ten kokosovy, koli tvrdosti a prirodnemu vlaknu

stankaji, kape, skuste jogu 😉 mne osobne cvicenie velmi pomaha, je to odreagovanie a zaroven velmi prospesne posilnovanie, co maminy tazsich detureniec velmi potrebuju, ved nie je sranda nosit 8kg chlapca ktory ma len 4m 😀
no a ja napr doma kojim uz vylucne len po leziacky, je to pre mna najpohodovejsie

kape, mikulas u nas nechodil 😕 patuch este nema cizmy a my sme si ich nevycistili, ale buduci rok ked bude patrik vacsi si to vynahradime
dnes rano mi muz odpovedal na to ze sme nic nedostali, ze ved mame patrika 🙂 to je nase vsetko, nas najkrajsi darcek

lalunna
6. dec 2008

nuz, ked sa baba po 12t chysta do prace, tak ja si myslim, ze je dobre zvyknut dieta na flasku a UM, lebo vsak da sa inak? 😕
osobne si to moc dobre neviem predstavit ako sa da odist od 12t dietatka, nuz ale to som ja

kikinela
6. dec 2008

maminky vypadavaju malinkym vlasky?lebo mojmu teraz začaly rapidne vypadavat ....viem že sa to zvikne,aqle neviem či je to neskoro už si namyšlam choroby,atd..... ☹ dakujem 😉

slaviq81
6. dec 2008

Kiki, Lare zacali vypadavat asi po mesiaci, teraz ma uz nove vlasky. Je to normalne, ake choroby 😒

bibianna
6. dec 2008

Ahojte kočky. Pridala som tri nové fotky. Aj nášmu padajú vlásky. Kili, to je normálne.

aktak
autor
6. dec 2008

my sme dnes videli Mikulasa takeho chudeho 😀 (tlsteho sme videli vcera v ocinkovej robote 😀 ) a dal nam darceky, Adamko vzal aj Adelke ale stalo ho to vela sil a odvahy 😅 😎

padanie vlaskov je normalne 😉 len nie kazdemu padaju, mojim ani jednemu zatial nepadali

kikinela
6. dec 2008

diki len som sa chcela uistit 😉 moj maly už spi a čim dalej horšie zaspava ked bol menši tak som ho položila a zaspal ako dudek teraz protestuje a na rukach zaspat ale nevadi do 3:00-4:00 mam klidanko 😅

stankaji
6. dec 2008

lalunna - diky za radu, s tou jogou je to fakt dobry napad, zacnem cvicit 😖 ja som kedysi dost dlho chodila na jogu pred osmimi rokmi a tri roky, dobre mi to robilo na chrbticu 🙂

kikinela - aj moja mala ma teraz v tomto obdobi problemy s ulozeneim sa spat na noc, a ked konecne odvecne okolo 22-tej tak spi az do siestej - siedmej, a potom cele doobedie len mrnci a mrnci...hruuuuuuza...a poobede spi zase styri az pat hodin v kuse
... ma este niekto teraz taketo problemy????uz sme zacali mat celkom dobry rezim a zase je fuc!!!

katuska.
7. dec 2008

dobre rano, tak my mame uz stvrtu tazsiu noc za sebou 😔 neviem cim to je, ale poslednu dobu sa marek zobudi rano o 3-4h a nechce spat az do nejakej 8h.. a pritom papa po polnoci okolo 1-2h... takze ho furt nosim, prikladam k prsu a neviem este co, aby neplakal a nenarobil ramus tak skoro.. hm, neviem cim to moze byt.. hladny nie je, bo ho vazim a dost papa a ani nechce prso.. snad sa to polepsi, lebo nie je to ktovieco byt od 3 hore 🙄

inak sa mame celkom fajn, aj vas priebezne citam, ale pisat nestiham az tak...

katuska.
7. dec 2008

kiki, aj nasmu padaju vlasky.. to je normalne 😉 aj to, ze nam padaju vlasy je normalne.. a konecne som bola u kadernicky, aj som sa jej postazovala, ze mi strasne padaju vlasy... utesovala ma, ze narastu nove a ze ona bola na tom horsie.. tak snad sa to uz nezhorsi

katuska.
7. dec 2008

aj my mame kokosovy matrac a fakt je dost tvrdy.. my mame radi tiez tvrdy obaja, tak sme si povedali, ze je to nas syncek a isto je po nas, tak ze mu kupime taky, cisto kokosovy, lebo su aj s primesami, ale tie su makksie..

lalunna
7. dec 2008

katuska, nehodis mi nejaky link na kokosovy s primesou
diki

ja sa musim objednat ku kadernicke, tento tyzden, mam otrasne vlasy, uplna hroza, strasne preriedene a mastia sa mi jedna radost 😢

jamaica77
7. dec 2008

ahojte mamicky, k tym vlaskom, nam obydvom vypadavaju 😀 aj alexe aj mne....mne poriadneee 😠 vlasy su po celom dome 😒
Mi spinkame este stale 4krat cez den (zhruba 6 hodin) a vnoci 11 hodin ale zacala sa mala zase budit 2krat na kojenie v noci odkedy bola chora 😅 , uz sme boli len na jednom kojeni okolo 4h rano a teraz sme zase okolo 12.30 a 5.30h 😠
ale mame aj dobre spravicky, nadherne uz vie sama hopinkat, aj ked este pada ako zhnita hruska po chvilke alebo ked sa natahuje za hrackami 😀 , nenecham ju dlho hopinkat ale tak ked precvicujeme chrbatik, este stale vecsinu dna prelezi. Uz sa neviem dockat prikrmovania, lebo mala cumi ako puk ked sedi pri stole s nami a mi jeme, az usta otvara, opakuje nasucho 😀
U nas Mikulasko nebol, tu v usa sa to nerobi, ale na buduci rok ked bude troska to vnimat tak jej ho urobim 😉 , na vianoce dostane len par malickych veciciek - malicky Cd prehravac aby som jej mohla v izbicke pustat rozpravky a pesnicky, par DVD a Cd a dve hracky do vody - jedna je konvicka a druha je taka natahovacia hracka do vody co bude sama plavat. Myslim ze po vianociach uz bude babula sa kupat vo velkej vani v takom sedatku tak snad uz ju tie hracky pobavia 😉 NO a na vianoce ideme ku svagrine takze tam bude cela manzelova rodina - a vymena darcekov, takze urcite dostane este viac veci 😵
No idem popozerat vase albumiky ako vase deturence pekne rastu a usmievaju sa 😵 😵 aj mi mame nove fotecky v albume 😉

jamaica77
7. dec 2008

Slaviq - strasne sa mi pacia fotecky v tvojom albume, lara je rozkosna princeznicka, fakt vydarena je, a ta posledna fotecka so santa ciapkou je super 😉
Laluna - jeeej, a to kde Patrik tak krasne si plava v kolese? 😕 normalne sa vyziva v tom a vizera na ovela vecsie babetinko na tej fotke, je rozkosny na fotkach 😵

No a koniec pozeraniu albumov - mala sa zobudila z prveho spanku ranneho - ten je stale len taky kratsi 45min, tak idme pre nu, pa pa babule, ozvem sa este.

katuska.
7. dec 2008

lalu, tu su nejake linky: http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=10...
http://www.maderna.sk/detska-izbicka/matrace-do...

my sme objednavali z bambina a bola som nadmieru spokojna s dodanim.. aj s pristupom, lebo som urobila chybu v objednavke a oni boli dost ustretovi... a maju najlepsie ceny - pre porovnanie link na madernu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre