Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
2. apr 2009

angeli, tess - ja uz nepozeram pre istotu nic, iba vecer nejaky film a panelak a ordinaciu 😀
z reflexu mam vzdy zly pocit 😖

tess - ty si taka zlata, vzdy mas vsetko super naplanovane 🙂
skoda, ze ti to dnes nevyslo, sophinka je riadny spekulant 😉 ja ked som sa odvazila ist raz vecer do kina, tak som len trpla, ci vobec zaspi a potom som cely cas v kine dufala, ze sa nezobudi, lebo neviem ako by si s nou ocko poradil..

iwus - a kedy ides?

aktak - gratulujeme k zubku 🙂

angelina22
2. apr 2009

boože,,ja viem,,,radšej nepozerat,,, moj bývalý riaditel v práci vobec nepozerá tv aby bol pozitívne naladený,,,bývajú tam aj pekné veci,,ale na toto sa proste nedá zabudnúť,,,keby som vedela čo by bola vhodná pomoc pre tu tetu tej Timeiky tak by som im pomohla aj z toho mála čo máme,,,

angelina22
2. apr 2009

jankamanikova,,,..----vážne, nemáte?? ako ste k tomu prišli? len tak ste sa dohodli že nebudete mať?alebo ste scientologovia?SRANDUJEM

😀 😀

iwuskaaa
2. apr 2009

Danulik, to som len odhodlaná zatiaľ, ale nie objednaná 😀 . Zajtra tam idem zavolať a objednám sa 🙂 . Dala som si záväzok, že do Veľkej noci to musí byť hotové 🙂 .

Ja tiež Reflex a podobné relácie nepozerám radšej 😒 ...a mne by TV tiež asi nechýbal 🙂

Tessie, Sophinka to určite cítila, že chceš ísť preč od nej, tak sa istila 🙂

danulik
2. apr 2009

iwus - ok 🙂

jancia
2. apr 2009

Cauko baby tak dnesok bol naozaj nadherny, boli sme cely den vonku, domov sme sa sli len prebalit a najest 🙂. A uz sa aj my vozime v sportiaku, krpec vsetko sleduje, je to zmena aj pre neho... akurat som mala dilemu co mu obliect aby ho neprefuklo alebo aby sa neprehrial 😅.

Tessie ja som tiez tak raz dopadla ze oblecena, nachystana, svokra v pozore ze ide varovat a nakoniec muzik siel sam 😅. Neboj este si spomenieme na tieto casy ked ostaneme my same s muzikmi a decka budu behat po diskotekach a pod. 😀

Mne by telka tiez nechybala, ked sme boli v IRL tak sme nemali a bolo dobre, stacil ntb a sme si aspon pozreli vela dobrych filmov a pod., prip. cez net nejake spravy z domova ale teda tu doma si neviem predstavit ze by moj muzik prezil bez vsetkych tych sportovych prenosov... 😖 no co uz.

Jankamanikova ja som sa to tiez chcela spytat ze co tvoj chrbat, ved babyvak je na jedno plece, neuvazovala si o satke alebo ergo-nosici - tam mas predsa len tu vahu rozlozenu rovnomerne...

jancia
2. apr 2009

danulik ak mozes posli mi fotky malej nech nakuknem ako rastiete ked tu nemas album, vdaka 😵

jankamanikova
2. apr 2009

Angeli - to bolo tak. Mali sme TV pozicanu od sestry. Ona nam pred rokom zavolala, zeby bolo nacase vratit TV, tak sme jej vratili a zistili sme, ze nam TV nechyba. Tak televizor nemame a ani nebudeme mat, a ak ano, tak len LCD na stenu 😉 . Ale mame viac casu na seba, vela citame knih a vela sa rozpravame a je to tak super. Detom to tiez nechyba, a ak sa spytaju, preco nemame, tak im to vysvetlime, ze to nepotrebujeme a oni su v pohode. A zistili sme, ze sme ovela pozitivnejsei naladeny, ako nasi blizky. No, to mozno nie je tym TV, ale mozno aj ano 😉 😉 😉 😉 .

Jancia - ja mam aj satku, ale usila som si z nej babyvak, lebo satka mi nevyhovovala. Babyvak je prakticky, ziadne zapinanie a uvazovanie. Vyhovuje mi to. Ja verim, ze sa nauci na kociar. Janik bol ako Jakubko, len na mne a pri mne. A potom sa naucil, ked prisiel jeho cas. Ja stale tvrdim, vsetko chce svoj cas. A ked tam teraz nechce byt (vlastne tam nechce byt od narodenia), tak to neriesim.
Teraz ho mam v babyvaku, ked sme vonku. Lebo doma vela beha po byte a vsetko rozhadzuje a chodi okolo kuchyne a hra sa s hrncami, takze sa zabavi. Ale na spanok a vonku ho nosim vo vaku.

tessie
2. apr 2009

dani - aj ja si prosím nejaké fotky malinkej Lili 🙂 prosííííím 😉

ja cez deň vôbec nepozerám telku, maximálne 5 proti 5, Panelák a Ordináciu... "To mám predpísané od doktora" , ako hovorí môj kamoš 🙂

baby ako obliekate teraz deti? Také rýchle oteplenie, že som v šoku, najradšej by som dala Sophinku von z fusaku, ale nechcem to zas prehnať... Vy ako obliekate deťúrence von?

jankamanikova
2. apr 2009

Jakubko ma oblecene body s kratkym rukavom, tricko s dlhym rukavom a mikinu s kapucnou. Mencestrove nohavice a ponozky. Fusak nepouzivame a ani sme nepouzivali. Len babyvak.

stankaji
2. apr 2009

angelina, tessie - ja tiež vôbec nepozerám takéto relácie o hrôzostrašných príbehoch a správy takisto nie, lebo nič iné nevedia dávať len "horory" 😠 , ľudí vedia len zastrašovať, aby s nimi mohli ľahšie manipulovať!!!

Ináč naša Martinka začala o 106 bľabotať - tu je jej prvá slovná zásoba: ham (to hovorí od 4.mes., lampa = ampa, baba, spadla = abla, papa ( k tomu máva ručičkou), blabla, ble... 😅

danulik
3. apr 2009

na chvilku som pridala par foto do albumu, tak mozte pozriet 🙂 😉

nika.r
3. apr 2009

ahojte🙂

Janka, máš môj obdiv za ten babyvak..ja používam už len na vybavovačky na miestach, kde sú len schody, napríklad knižnica, úrad, pošta..doma ho nosím už len občas, keď má mojkací deň, vonku na prechádzku už vôbec...mne ani tak nevadí, že je na jedno plece, to sa dá vystriedať a je to v pohode, ale celkovo tá váha ma akosi tlačí do zeme 😝 ale je pravda, že ja som nízkej a tenkej telesnej konštrukcie

tessie, my sme práve včera robili reorganizáciu kočiara, vyhodili sme už fusak, na spodok som dala už len tenkú deku a navrh na prikrytie ešte jednu hrubšiu, už aj ten pripínací poklop sme odložili. u nás bolo včera 20 st., ja som chodila len vo svetri

úžasné je toto počasie, my sme boli včera takmer celý deň vonku a vznikli nám tak nové problémy..nemali sme dosť čajíku..ako som prednedávnom plakala, že nechce piť, tak teraz mu už musím variť do krčahu

my tiež telku pozeráme málo, a keď už, tak pri nej zvyknem štrikovať, naposledy som za pár večerov spravila Tomimu návleky..vyšli ma ináč na cca 1 € 🙂

stanka, paráda...to akože už aj rozumie tomu, čo vraví? Tomimu sa párkrát podarilo povedať papa, keď tatik odchádzal do roboty, tak sme boli z toho namäkko,ale myslím, že to bola skôr náhoda...

nika.r
3. apr 2009

danulik, rozkošná je LIli..tá fotka s nožkou v puse je super 🙂

inak ešte dnes sa podaril Tomimu vďaka mojej nepozornosti riadny kúsok..sedela som pri ňom a čítala časopis a tak som sa začítala, že som si nevšimla, že zjedol čokoládovú salónku, ktorú som mu dala do zabalenú do ruky. Nechápem ako ju rozbalil, myslela som si, že aká fajná šušťavá hračka 😅 no mali ste vidieť ten plač, keď som mu zvyšok, čo mal v ruke zobrala 😝 dúfam, že mu nič z toho nebude

elly111
3. apr 2009

danulik super fotky, kočka malá dlhonohá, je krásna 🙂

danulik
3. apr 2009

dakujeme velmi pekne 🙂

dnes mame BB stretko, uz sa velmi tesime 🙂 potom vecer pridame aj nejake foto zo stretka 😉

klaudinka21
3. apr 2009

no baby ale len ak tam budeme vyzerat ako ludia 😀 😀 😀

iwuskaaa
3. apr 2009

Danulik, Lilienočka je kočka 😉 😵 ...veľmi zlatá baba 🙂 .
Tak my dnes ideme konečne po týždni vonku 😵 😵 😵 , už sa taaak teším 🙂 . Je krásne a slniečko nás dúfam dolieči.
Tessie, ja tiež pozerám IBA to čo Ty 😀 ...to si nenechám ujsť 🙂
Tak si v BB stretko užite a teším sa na fotky, tak foťte a foťte!! 😉

lalunna
3. apr 2009

elly, k tvojim otazkam
vsetko tieto varim len vo vode, na vacsine obalov mas navod ako spravne varit, lebo napr. pri niektorych je dolezite dat askurat vody aby si ju potom nevylievala lebo su v nej vsetky vyplavene ziviny...
ja to kupujem prevazne v bio potravinach, ale napr. vo velkej coop jednote je aj bio kutik tak nieco tam vyberam, nieco v rakusku...
ovsene vlocky davam zatial cisto ovsene a bio od fi. bio harmonia

ja patrikovi davam do vyziv aj rozmixovane mungo klicky uz 2. den a papa to, je jar, treba jest klicky
😎

lalunna
3. apr 2009

tess, no skoda, ale este si uzijes akciiiiiii
aj mna uz taha kade tade, ale od maleho nechcem odist, teraz je placko vecer

ako dobre ze nemame telku, aspon nekukam taketo blbiny 🙂

lalunna
3. apr 2009

danulik, konecne vidime dcerenku 😵

🤐

tess, fusak som vyhodila uz aj ja, vozime uz v sportovej verzii alebo v golfkach, len s deckou, a oplatilo sa mi vrstvenie: tzn. 2 mikiny, jedna s kapucnou, keby este fukalo nahodou dam na hlavu a vyzliekam podla potreby, pod tym body s kratkym rukavom, gature, tenka ciapocka, stucne a capacky, tot vsjo

a planujem kupit slnecnik este, nepotrebuje tolko D vitaminu 😀

bammbi
3. apr 2009

Nika 😀 😀 s tou salonkou to muselo byt uzasne 🙂 sa necudujem, ze sa rozplakal, ked si mu zvysok vzala. Ako poznam moju malu, ta by asi dostala hystericky zachvat, ked vidim, co robi, ked jej zoberiem z ruky jablcko...

Danulik, krasnu babiku mate 🙂 A uces ma taky isty ako nasa 😉

bammbi
3. apr 2009

BB - uzite si stretko! Pozdravte Tami a Mimu, a ze tu chybaju....

elly111
3. apr 2009

krásne slnečné stretko želám aj ja 🙂
lalu ďakujem za infošky, začínam zasa študovať čo papať a čo nie 😅
nakúpila som všelijaké dobrotky z ríše obilnín a klíčkov, tak pridávam a kombinujem 🙂 a všetko chutí, aj mne 😵
a v pondelok dokúpim v Rakúsku tiež nejaké mňamky
ahojte a krásny deň ešte, idem obedovať a fičíme von 🙂

bammbi
3. apr 2009

Ja ked pridem na Slovensko, tak telku pozeram so zaujmom. Myslim, ze sme svetova rarita, co sa tyka celebrit vznikajucic z redaktoriek a hlasateliek pocasia. Vacsinu z nich vidim prvy krat a nestacim sa cudovat nad tym, co vypustaju z pusy. ( a Patrika Svajdu som po niekolkych rokoch nespoznala. Ked som odchadzala zo Slovenska, tak bol plesaty a teraz akym harom sa pysi 😀 😀)
Inac televizne noviny su uplne odveci, kravinami nepodstatnymi vas oberaju o cas, k serioznosti teda maju este daleko...
uz koncim...to bolo len tak na odlahcenie 😉

Ja proti telke nie som, ked mam cas, velmi rada pozeram krasokorculovanie + putovanie zabudnutymi krajinami.... Tak raz za 2 tyzdne sa k tomu dostanem 😉

tessie
3. apr 2009

ahojte, dakujem za rady ohľadom toho fusaka... tak dnes aj ja vyhazdujem už fusak, lebo je nádherne... malá spí teraz ešte na balkone, lebo nemám krém s ochranným UV filtrom, manžel kúpil až dnes, a nevyhla by som sa priamemu slniečku, keďže sme ešte nekúpili slnečník. Ja umývam okná a upratujem, a okolo štvrtej pôjdeme s malou von na prechádzku.

Tak zatiaľ pa pa, musím kuknúť aj ja dáke klíčky a obilniny... nikdy som to ani sama nejedla, ale je to zdravé, tak sa popri malej možno naučíme aj my 🙂

tessie
3. apr 2009

dani - krásne fotky... malá je nádherná a ako sa zasa zmenila, odkedy som ju videla 🙂 Mne sa najviac páči v tej stoličke 😉

slaviq81
3. apr 2009

Ahojte, tak my uz vikendujeme 😉

Lara ma teplotu, dala som jej sirup a konecne od rana zaspala 😝 Neviem ci je to zo zubkov alebo z coho 😕

Vcera som jej dala prvykrat kuriatko s mrkvickou a zemiakom, a zda sa ze chutilo. Len zacina vymyslat, chyta lyzicku do ruky a chce si ju dat sama do pusy. Problem je v tom, ze kym si ju vopcha do ust tak ju uz ma prazdnu 😀 😀
Inak kupila som cele kura, rozporcovala a zmrazila. Varim na dva dni, uvarene uz nemrazim. Este som sa chcela opytat, ci kuriatko varite aj s kozou 😕

Co sa tyka telky, tak na Slovensku pozeravam len 5 proti 5, ordinaciu a panelak. Sem tam CSI 😉 No a tu cumakujem jedine na novu seriu American Idol 😉
Bammbi, mame sa fajn, mala si na tatika zvykla raz dva, teraz sa mi dokonca zda ze je nim posadnuta, len co pride domov, tak mna uz nepozna 😝 . Len ked chce cicu 😀

Ste tu pred par dnami spominali choditka - pavuky. Vcera sme sli do obchodu, ze Lare kupime loptu a odisli sme s tou hlupostou domov. Mladeho som nemohla presvedcit, aby to nekupoval. Ja do toho Laru davat nebudem. A to este chce aby som to trepala na Slovensko 😠

tinka66
3. apr 2009

ahojte maminky,

nestihala som vas vobec citat, ale aspon tak narychlo som to prebehla a hned ste ma inspirovali....

lalunna a danu - uz mam namocenu cervenu sosovicu a idem obmedzit maso malej, tiez sa mi zda, ze je toho vela....tak ideme ho nahradit inak..este planujem tie klicky a amarantove perlicky...prave som jej zacala pridavat spaldove pukance do vyzivy??? to je ok???

fuha normalne rozmyslam, ze by som tiez zrusila telku, ale moj drahy by to urcite nezvladol.....na chalupe chcel tiez a to sme dost bojovali, aby to nebolo...a je tam super atmoska, tiez citame a ovela viac sa rozpravame a mame lepsiu naladu....

Larinka je teraz super, uz ma 4 zuby, veselo si chodi na navstevy a ja trpim ovela viac ako ona....vcera bola od rana do 18 u svokrovcov a dnes na dve hodky u susedy a ja u kadernicky....ked som prisla tak bola cela vysmiata.....tiez zacala stvornozkovat, taka zlata je....no a my ten chodak mame od minuleho tyzdna a obcas ju tam dam, ona je z toho uplne hotova, zacala si otvarat supliky, vyhadzovat hlinu z kvetinacov a strkat rucky do zastrciek....no sila....takze ste proti chodakom???uplne?? co s tym teraz? babka kupila...

vonku je uplne krasne, takze tiez fusak zrusim, a larinku budem ovela menej obliekat a tes dik za tip, ze krem s faktorom...idem kupit....

dovolenku v zahranici sme zrusili, dostala som taky mensi stres z cesty....tak budeme tyzden na chalupke, ale uz sa tesime, mame tam super...budeme si robit zahradku, turistiku a vegetit spolu cela rodinka

danu - lili je velka kocica, tesime sa, ze si pridala fotos....ja tiez musim stiahnut z fotaka a pridam, ak stihnem tak pred odchodom na dovcu....

jankamanikova - mas moj uprimny obdiv, ako krasne zvladas rodinku a ake mas postoje k veciam - krasna rodinne zalozena zena ...

cmuk vsetkym babatkam...papa

jankamanikova
3. apr 2009

Ahojte divozienky!

Tinka - dakujem!

Dnes bolo nadherne, ale kedze piatok mame upratovaci den, tak sme upratovali. Poobede chalani s tatinom brazdili ulice svojimi dopravnymi prostredkami a potom sup do vane. Zajtra ideme do ZOO, teda chceme ist. Este nevieme ci do Bojnic alebo do BA. Podla toho, ci chceme vidiet slony (tie maju v Bojniciach) alebo ci chcem vidiet selmy a dinosaurov (tie su v BA). Uvidime, co povedia deti. Samozrejme odvolime 😎 😎 a potom hybaj na vylet.

Prajem pekny vikend a kopec radosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre