Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
18. feb 2010

Ahojte 😉 ,

Kivec, mne v podstate navrhnutý termín vyhovuje, uvidíme ako sa vyjadria ostatné baby 🙂 . Neviem, či sa bude dať Kape, ale tak uvidíme 🙂 . Naozaj by som Vás rada spoznala, aj keď sa chystáme aj na hromadné stretko, ale toto bude predpríprava 😀 ...

Elly, vraj panny ťuťmáci 😀 . Dúfam, že náš Davidko ťuťmák nebude 😀 , ale už teraz sa javí ako veľmi poriadkumilovný, tak sa teším 🙂 😀 . Ináč ja v mojom okolí nepoznám nikoho v tomto znamení 🙂 , ale čo som čítala, tak sú to dobré znamenia. Ja som mala naštudovaného aj leva aj pannu, keďže som mala asi štyri termíny 😝 .

Hribi, Tomáškovi je zjavne v brušku dobre 😵 . On sám sa rozhodne, kedy je ten správny čas 🙂 . Ninka sa narodila na termín, alebo si prenášala?

Dnes sme vstali ráno o 6.15 😕 . Neviem, čo sa to porobilo, ale aspoň sme mohli pozerať hokej, malý tlieskal o sto šesť, aj keď gól dali Češi 😠 😀 . A keď som to veľmi prežívala, tak sa na mne rehlil, no zlatý bol 😵 .
Škoda, že nám to nevyšlo, snáď zajtra proti Rusom!

nesca
18. feb 2010

Ahojte, všetkých pozdravujem aj ked sem už málokedy zablúdim. Ja totiž ked sa sem zakvačím tak už nikdy nič nestihnem . . . ale potrebujem radu od Danielky z BB, ak môže . . . Objednala som si nejakú kozmetiku z www.lush.cz a to po tom čo som nad tým asi 3dni slintala 😀 a potom som zistila, že som sa preklikla a objednala som aj nejaké nádobky či čo vlastne, proste omylom, nevieš či sa to dá ešte nejako zmeniť, ked mi už potvrdili prijatie objednávky? A si s tým spokojná? Inak je tam riadne drahé poštovné, škoda, že už nie sú aj na SK. Dakujem ak stihneš 🙂 .

danulik
18. feb 2010

nesca - uz ti potvrdili objednavku? napis im rychlo mail, ze si to tam dala omylom, nech ti spravia novu objednavku, resp. fakturu..
na svk boli v auparku, ale zrusili predajnu, skoda..
ja objednavam z UK, som spokojna, ale zase nie vsetko ti musi sadnut na plet (vlasy).. treba vyskusat a uvidis 😉

iwus, kivec - mne ten termin vyhovuje, v pondelok mavame aj s tami yamahu, ale rano a potom chodime do europy, takze sa tam mozme stretnut 🙂

hribikana
18. feb 2010

ninu som chcela leva, pretoze mm je lev a levy su osobnosti, aspon co ja poznam, silne a priebojne

elly111
18. feb 2010

hribi 21.07 🙂
tinka, iwuskaaa verím že chápete a beriete s rezervou moje písmenká, každý z nás je jedinenčný a je jedno v akom znamení je narodený 🙂
tak možno sú ťauťmáci ako takí a len zhodou okolností sú aj panny 😀 😀 😀, ale nie milí boli vždy a všetci sa meníme, už sa s nimi nestretávam, ale ak by boli všetci takí dobráci tak je hneď na svete jednoduchšie a príjemnejšie 🙂

aj my sme dnes vstávali pred 6, asi v podvedomí kôli hokeju 😅

tinka my sme banku zmenili lebo ten prístup v niektorých, no comment 😝

nesca ahoj aké je poštovné?

baby aký termín, ak by náhodou išiel manžel tým smerom 🙂
danulik MM sa ešte nevyjadril, my až na poslednú chvíľu ak vôbec

jancia
18. feb 2010

Ahojte

no baby nieco na tych znameniach mozno bude ale tak charakteristika je siroka a tolko ludi by malo do nej zapadat, to je jasne ze kazdy si v tom aspon nieco co nanho sedi najde 🙂. Ale aj tak vela je v genoch to nezmenime a potom zalezi od prostredia v ktorom dieta vyrasta... rodina, skola, priatelia a pod.

Tomi je levik (ako jeho tata) a zatial sa mi javi taky viac utiahnuty ked je v spolocnosti ludi ktorych nepozna, ako napr. ja. Ale zase medzi svojimi sa mu uz zacina pacit byt stredobodom pozornosti, ale to asi vacsine deti 😵 .
Takze hlavne nech sa narodia zdravucke a su z nich stastne a spokojne babatka a deticky 😵 Hribi myslim aj ja na Teba... nech to dobre prebehne.

jancia
18. feb 2010

No u nas si muzik daval budik rano na 6 aby mohol ist pozerat... mne by sa teda nechcelo... 😝 ale dnes sa mi celkovo zle vstavalo, nieco lezie aj na mna, zajtra idem k doktorke aj ja nech ti moji chlapi v tom nie su sami... jooooj uz nech je tu ta jar...

jani74
18. feb 2010
nesca
18. feb 2010

elly, 270Kč 😝
dani, dakujem, práve som aj vyguglila o tom auparku a aj na nete shop, no fakt skoda. A už sa na to opravovanie vykašlem, nebolo to také drahé, možno sa zíde 🙂 a z UK to ako vychádza, veď to musí byť ešte drahšie nie? A čo Rakúsko? Idem kuk . . . bože, mna ked niečo chytí 😒 asi prichádza náhrada za plienky, tie ma už neba, ale to bola tiež mánia. Dakujem. pa.

tessie
18. feb 2010

Hribi - v prvom rade všetko naj k narodkám, myslela som na teba, ked som gratulovala mamine, ale potom som ti zabudla napísať... a Tomáško nech sa rozhodne, kedy je správny čas. Dnes sa mi inak snívalo, že mi prišli od Števa 3 maily s fotkami malého, tak preto som sem rýchlo kukla, že či náhodou už nie je drobec na svete 🙂

Čo sa týka znamení, tak veru Lev sa mi zdá riadna osobnosť... to vidím doma na Sophinke, je neskutočne priebojná, najskôr sa síce v novom prostredí musí oťukať, na každé dieťa sa milo usmieva, kuká čo robí a potom je už "vedúca"... A inak ja som Panna, tak na Panny nesmiem povedať nič zlé 😉

Kape - klobúk dole pred tvojím vystúpením na úrade, to by som nikdy nedokázala 🙂 ja by som sa pekne stiahla a išla domov. Niekedy mám síce taký "záchvat" totálnej priebojnosti až drzosti, ale nie je to často - len čo sa takýchto oficiálnych úradov týka, inak som drzá dosť (môj manžel by určite povedal 😀 😀 😀 )

Ja som zatiaľ o zvýšenie nežiadala, lebo som sa rozhodla, že o to požiadam neskôr a neodložím si peniaze na wellnes pobyt, ale ako príspevok na letnú dovolenku 🙂 takže papiere mám doma vypísané, manžel mi ich doniesol, ked si bol pýtať potvrdenie o mojom úžasnom príjme za minulý rok 🙂

a teším sa, že drobcom je už lepšie 🙂 🙂 🙂

danulik
18. feb 2010

nesca - z UK je to lacnejsie aj ked pripocitas postovne 😉

lili mala byt lev, ale uz sme nestihli, tak je panna a nakoniec som aj rada, lebo lev je moja mama a dvoch by som uz asi nezniesla 😀 su to..no..velmi tvrdohlave povahy 😅
(tiez ma berte s rezervou 😉 )

elly - ok, zatial mate cas 😉
stretko tusim 29.3. ak si dobre pamatam..

tinka66
18. feb 2010

elly - ja som sa prave nasmiala, ze tutmaci pracoviti, ze aka pravda...inac celkovo suhlasim s janciou...

kape
18. feb 2010

Ahojte.

Kivec, Iwus, Danulik - ten podelok u nas zatial na stretko nehrozi, jedine ze manzel by bol prave v tom case na sluzobke, ak prideme na Velku noc tak mi budeme na Strede len od stredy do pondelka, ci utorka. Ved na mna sa nefixujte, ak budeme v BB pridame sa a ak nie, tak nabuduce.

My sme so Samkom tiez zrusili nase dnesne a zajtrajsie aktivity, vcera som ho este na plavani chvalila, ze ako sa drzi a doma sa tak rozkychal, som mu nasadila homeo, tak uvidime co z toho bude.

Nesca a inak sa ako mate ?

A ja znameniam velky vyznam neprikladam, ale teda povahy levov velmi nemusim, tych co poznam, tak dufam, ze Samko sa tiez nebude uberat tym ich smerom. Niekedy mi u nich chyba ohlad na druhych, dost casto vidia len seba. No ale to ma ani nenapadlo, ked som sa dozvedela, ze rodim v auguste, ze co znamenie bude moje dieta 🙂

elly111
18. feb 2010

nesca uff men segra hovorila že mi nič nepošle lebo že poštovné okolo 250Kč 😝, to by ťa asi menej vyšlo z toho UK 😠
Minule baba - Číňanka predo mnou na pošte posielala veľkú obálku do Číny a teta že 3€, ja som mala rovnakú veľkosť obálky do ČR že 4,50€, ja neviem čo to majú za tabuľky, asi to budem cez Čínu posielať 😠 😨 😅
no pokoj nerozčuľujem sa rozčúlila som sa cez víkend a nerobí mi to dobre, som nejaká besná by som sa potrebovala odreagovať 😀
jancia nesranduj, pekne si švihni nejaké vitamíny nech si fit, veď sneh sa topí, jar sa blíži, teda snáď zasa nenavalí pol metra 😝
malý spí tak idem ešte posurfovať

katinka0000
18. feb 2010

elly: ano, aj nico je levik. on sa narodil 7.8. 🙂 skoda, ze nevydrzal este jeden den. mal by pekny datum 8.8.2008.
mne to bolo uplne jedno, ake znamenie bude nico. nikdy som nad tym nejako neuvazovala. len pred porodom ma jeden znamy strasil, ze syn je v znameni leva a je hrozne nevyspytatelny.

aktak
autor
18. feb 2010

ani ja sa v znameniach nevyznam a ani ich neriesim, ja s Adamkom som streec, manzel tusim ryba, Adelka je lev a babo bude asi blizenec ale to je vsetko co o tom viem 😀

ja som dnes bez deti, Adamko je v skolke a Adelka u svokry, tak som si upratala, pospala, nakupila sa po dlhom case sa nudim 😀 😉

kape dik este raz, aj na oficialnej stranke posty sa nekto stazoval na rovnaky problem a odpoved bola rovnaka, s tymi 5 poschodiami bez vytahu atd, len neviem ako mu to pekne poviem lebo ja sa asi hned rozculim 😀 alebo sa ho zlaknem lebo je velky a ja vyzeram ako nejaka studentka krpata 😀

maminy z BA - co poviete na stretko buduci tyzden napriklad v Auparku alebo v Avione? moc vas oosobne nepoznam, vy sa nektore lepsie poznate ale snad nevadi 😵 kto by sa vedel vyskytovat v pondelok okolo 9-10tej napriklad v Avione? 😎

katinka0000
18. feb 2010

nico dnes vynechal denny spanok. som sa ho snazila 2-krat uspat ale neuspesne. stale sa blazni. a to vstal rano pred pol osmou. tak dufam, ze vydrzi do vecera a vecer pojde skor spat.

elly111
18. feb 2010

katinka veď je to úplne jedno 🙂
danulik pojem tvrdohlavosť sa už tuším hodí na všetky znamenia, teda ja mám ten pocit 😀

Aká je mužská predstava romantiky?
Hokejový štadión osvetlený sviečkami.

stankaji
18. feb 2010

Ahojte,
tak Martinka zatiaľ pekne spinká na balkóne a ja zatiaľ tu... a tu téma znamenia, to ma stále baví.
My sme s manželom vyslovene chceli, aby naša dcérka sa narodila v znamení Leva, lebo poznám veľa Levov a sú fakt osobnosti. A tak sme na nej "pracovali" práve v novembri, aby nám to vyšlo, a vyšlo!!! No uvidíme aká bude, zatiaľ sa prejavuje hlavne doma tým, že nás všetkých len komanduje 😵 😵 😵
Manžel je v znamení Panny a je fakt stále v práci = workoholik...aj doma musí furt niečo robiť, alebo potom vyslovene spí. Ja som Rybka, takže som naozaj trochu tichšia, hlavne v spoločnosti a medzi novými ľuďmi, ale nesťažujem sa... 😅, ale ľudí mám rada.
Keď chodím von s Martinkou, tak sa pozoznamujeme s kopou nových ľudí, takže teraz neviem, či to nie je vďaka tomu, že je ona "Lev" a tak pôsobí na ľudí, že sa jej každý musí prihovárať 😒 😨 😵

tinka66
18. feb 2010

stankaji - konecne si nas prisla pozriet...

baby a neviete co je s jankoumanikovou? casto si na nu spomeniem...

aktak - ja by som mohla prist v pondelok do avionu okolo 10...pridajte sa baby...tiez vas rada spoznam...a fotacik by sme mohli zobrat🙂

tessie
18. feb 2010

juj, stretko... a ja nemôžem... ideme na prázdniny k našim a ten dalľí týždeň k svokrovcom... dobre to vyšlo, že obe maminy sú "učiteľského charakteru" a obe z iného kraja, tak máme prázdniny 2x 🙂 Neviem,či budeme celý týždeň, ale aspoň na pár dní pôjdeme k obom...

tak dúfam, že nabudúce to vyjde aj mne sa s vami stretnúť...

nesca
18. feb 2010

Kape,
máme sa vcelku fajn, len nejakí ubehaní ,celá rodina sme sa vrhli na nejaké športové aktivity akurát že nie spolu 😒 , takže ja mám 2x za týžden fitko, manžel nejaký bembinkton a starší syn aikido,kde ho musíme voziť, tak už len Patrik nič nemá, jeho si tak striedame 🙂 . MK ma aj mrzí, ale nevládzem. Ale som happy že sa môžem stále poradiť, ked dačo, to je super 😵 Pa.

hribikana
19. feb 2010

bre ranko,
baby uz som teta, sestre sa v noci narodil syncek, mal ist von sice az 21.03, ale nastali nejake komplikacie, nastastie obaja su ok, maly ma 2560g a 45cm ... mam pocit, ze o chvilku ma vsetci predbehnu a ja si svoje brucho necham navzdy 🙂

mizulienka
19. feb 2010

hribi blahozelame 🙂 hlavne, ze su objaa v poriadku 🙂
ja ked som videla tvoje meno v prispevkoch, tak som si bola ista, ze to uz Tomasko 🙂

neboj, aj u teba to je iba otazka casu 🙂 ale viem, co myslis, aj ja by som uz chcela a to som mesiac za tebou 🙂

jancia
19. feb 2010

hribi gratulujeme tak uz hadam sa aj Tomi inspiruje od svojho bratranceka 😉

tessie
19. feb 2010

hribi, ty co tu este robis? Mne kazda sms co pride, tak mi vzdy napadne, ze to mi urcite manzel preposiela stastnu sms od "spoluziaka"... a stale nic 🙂 🙂 🙂 Nevadi, vsak ako hovorila moja mamina mne, ten maly si tam domcek nepostavi... neboj 😉

iwuskaaa
19. feb 2010

Hribi, ja som myslela, že to už Tvoj manžel zvestuje správy o Tomáškovi, v prvom momente ma napadlo, keď som zazrela miery 🙂 . Ale aj tak gratulujeme 😉 .

Elly, to si vystihla o tej romantike 😀

Kape, u nás tiež dnes od rána Davidko kýcha, pomaly sa mi zdá, že aj soplíky nabiehajú, tiež som nasadila homeopatiká, tak uvidíme, čo z toho bude 😒 . A to sme mali ísť v nedeľu plávať, to je tak, keď ja niečo plánujem 😔 .

Čo sa týka znamení, je pravda, že na každého platí niečo iné, ale tie hlavné črty určite zhodujú. Ja som strelec a neviem sa charakterizovať 😀 😀 😀 . Ja som vždy iná 😀 . Manžel je býk - tvrdohlavec teda poriadny a flegmatik...a malý je teda panna, zrejme aj druhé bude panna 🙂 .

Dnes sme znovu s Davidkom pozerali hokej, supeeeer to dopadlo, že? 🙂

hribikana
19. feb 2010

vyborne to dopadlo iwus ... Nina vcera kukala hokej s mm a dnes so mnou, tak vrieskala jak vcera mm, tie deti vsetko opakuju 🙂

iwuskaaa
19. feb 2010

Presne tak, ja som to prežívala a malý sa na mne smial, ale tiež tlieskal a kričal 😀

hribikana
19. feb 2010

ale ja som nevrieskala, len Nina ... ja som sa na tom dobre bavila ... a ten brumendo chlapsky podton, ked hodila, ze GOOOOOL, sila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre