Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
12. dec 2008

caute baby 🙂

jani - aj ja som sama doma, manzel je v meste a lili prave zaspinkala..

slaviq - to s tym papanim, ako lara pozera dookola a pcha si prstek do pusy - ako keby si pisala o lili 😀

danulik
12. dec 2008

bibi - kde mas fotku?

bibianna
12. dec 2008

už mám novú

jancia
12. dec 2008

som sa inspirovala a dala aj ja foto s malym do pasu 😉

Katuska to mi je luto, ale neboj, Marecek to zvladne, je to daky chlop 😵

kape no pekne ste sa vytrapili ale uz bude dobre, super ze mliecko sa spustilo, no vidis 🙂 tesim tesim s Tebou!
inak boli ste vcera v sekaci? ukoristili ste volaco fajne???

co sa tyka balenia, my sme boli vcera na sono na Antolskej, no vraj sme dosli skoro lebo nam kazali po 3 mes. no a my sme prisli cca po 2,5, ze este nevidno jadierka vyvinute tak ze mame balit dalej a prist o 2 mes. Ale ze sa to vyvija primerane veku, no a setricka vravela vraj chlapcom sa to vyvija pomalsie... 😒 ale mne to neva, my balime, no nie stale, ale ked mame aj latkovky tak to je samo oseme nasiroko no a na noc davame vzdy.

jancia
12. dec 2008

jeee caves baby no hned je mi veselsie 😉 nas tato siel na vianocny vecierok z prace... ktovie kedy sa doplazi 😝

bibi pekne foto a aj tie vecicky co si robila, si sikula... ja som na take lavaaa... a inak aj normalne som lava lebo som lavacka hehe 😝

danulik
12. dec 2008

jani - moj manzel isiel na vianocne trhy a potom neviem kde skonci a ani kedy pride.. ale aspon mam pokoj, nepytal veceru 😀

my ideme na klbiky niekedy o 2 tyzdne, musime sa objednat - tami, posli cislo 😉

bibi - si fakt sikovna..

jani - ja som tiez lava 😀

danulik
12. dec 2008

ale nie som lavacka, len mi nejdu take veci..

bibianna
12. dec 2008

Ďakujem, to som robila už dávnejšie, teraz neni na to čas, akurát tie guľky z nití som robila na vianoce.

jancia
12. dec 2008

danulik s tou vecerou detto 😀

kape
12. dec 2008

Ahojte.
Jani tak si sama s Tomim, mi uz konecne mame ocina doma, prisiel nam ale neskoro ako cely tyzden. A vcera sme nikde neboli, este som chcela aby sa Samko dostal do starych povodnych kolaji 🙂 Ale boli sme v tom nasom a kupila som mu este tri body spolu za 66 Sk 😀 , ked uz balime do latkoviek, tak nech mame vacsie.
Inac velmi pekne Ti dakujem dakujem za vsetko co ste pre nas v case nasej krizy urobili, ale to si povieme este spolu vonku buduci tyzden. Sa na Vas tesime. 🙂 Inac co sa tyka tej mojej krizy, tak bol zaujimavy pohlad starsich z rodiny, mama teta a pod. Su to este mamicky z cias komunizmu, tak samozrejme, ze ved sa nic nedeje ved idete na umele mlieko. A ze aj tak som dlho kojila, dlhsie ako ony. Keby ony mali v tom case tolko info ako my (moja mama aj pred 10 rokmi ked mala brachu) a mali dostupne odsavacky, tak myslim ze vsetci by sme boli asi dlhsie kojeni. A uz chapem, ze netreba pocuvat nase maminy, ked hovoria, ze naco Ti je odsavacka, ved to Ti netreba. Treba , pre kazdy pripad a u mna sa teda vyuzila.

Aj Samko sa na mna usmieva pocas kojenia, vyberie prsnik z pusy a pogula tymi ockami a usmieva sa krasne na mna. A Samko ma zatial krasne modre ocka, mohli by mu ostat, mne sa velmi pacia.

Elly - ved vy mate za chvilku 3-nasobok porodnej vahy 😀

jancia
12. dec 2008

co mate nove? inak co kupujete muzikom pod stromcek? ja vobec neviem 😖 a je to take divne ked mame spolocnu kasu, nedohodli sme sa ze kolko mozeme minut na darecky a tak... ja chcem aj tak len daku drobnost... a co ste kupili detickam? my mame len hracky 😉

kape
12. dec 2008

A este Vam idem napisat- som sa dnes pobavila, prisla mi posta - vyplatna paska, tak som sa smiala, ze ci aspon nejake vianocne odmeny na nej budu , ale bohuzial 0 Sk zaslanych na osobny ucet, ale nezabudli pridat listok do oalky, ze mozem nakupit v nasom Postshope s 10% zlavou. No nech si to nechaju, som sa teda na tom dost pobavila a zas niekto nesklamal moje ocakavania 😒

jancia
12. dec 2008

kape awoj 😉 aj my sa na Vas tesime!
ze 66Sk to je jake dobre 🙂 tak sa mozeme prejst do Ovstista bud. tyz. ked bude lepsie pocko... inak my sme vcera aj dnes vetrali maleho na balkone u svokrovcov a spal tam vyse 3 hodin 😉 vonku sa nam nechcelo mrznut... no ja kebyze som sama doma tak aj idem aspon na hodku ale manzelik je lenivec a este ked prsi... to neni nanho.

danulik
12. dec 2008

jani - ja som manzelovi zatial kupila 2 svetre, ktore uz nosi 😀 a nejake spodne pradlo a este dokupim par triciek, prip. nejaky parfem.. tiez nikdy neviem, co mu mam kupit, ved co potrebuje, to si kupi 😉

lili som kupila zatial tuto hrazdicku: http://shop.dieta.sk/index.php?page=6&itm=30200 a ocko jej kupi CD prehravac, lebo mame len taky velky v obyvacke a v spalni nemame, tak nech moze v postielke pocuvat rozpravky 🙂

kape - jj, mas pravdu s tym kojenim 😉

jancia
12. dec 2008

baby ja si uplne vychutnavam ten pocit ked maly papka, az si niekedy pripadam ci nie som uchylna 😀 ja sa normalne tesim ked je hladny ze ide papat 😵 je hrozne chutny pri tom, stale nanho kukam a potom ked uz ma dost zacne vymyslat - vyberie si cecok von, smeje sa na mna, potom ho zase strci do pusy aby raz potiahol, potom sa zas sklebi a tak dokola, no podareny je. a niekedy muzik dojde ze Tomi papaj lebo ti to zjem a vtedy jak keby sa nalakal sup ho do pusy a uz cucka 🙂

danulik
12. dec 2008

jani - potom som asi aj ja uchylna 😀

jancia
12. dec 2008

dani pekna hrazdicka, paci sa mi ze "rastie s dietatom" 😉
inak nam by sa tiez zisiel CD prehravac, my mame na vsetko len ntb

jancia
12. dec 2008

hehe dani bude nas viac, zalozme daky klub 😀 😝

danulik
12. dec 2008

jani - ok 😀 kto sa este prida?
ale sranda, som si myslela, ze to robi len lili 🙂 zlate to je 😵
a vy ste co kupili tomaskovi?

jancia
12. dec 2008

no tatik mu kupil futbalovu loptu 😀 ale plysovu, potom mame knizocku latkovu a hracku na autosedacku, no a kupili sme mu take nohavice na traky vianocne - snehobiele ale to dostane rano aby si to mohol obliect a pozovat v tom 😀

kape
12. dec 2008

Aj ja sa pridavam do klbu 😀

Jani kludne mozme ist. Dnes Samko dostal taky fesny svetrik pasikovany s kapucnou trosku podobne ako slintam nad tym Vasim 🙂

Danulik pekna hrazdicka.Ja zas chcem Samulovi kupit toto, to uz samo ze ked bude trosku vacsi
i, ale uz to nestihnem objednat do Vianoc tak po nich sa mu na to poskladaju asi aj babky
http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-babat... a este jedno z tyhto dvoch http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-babat...
http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-babat...

a manzel dostane hrncek so Samkom nech ma v praci a este som mu kupila gate - nohavice, on to vola ze pyzamkove, to su take kockovane z Exisportu

kape
12. dec 2008

Jani kupili ste tie krasne biele co sme spolu obzerali ? Tak si manzela nakoniec zlomila ? Tomi bude fesak.

danulik
12. dec 2008

jani - no jasne, lopta musi byt 😀
lili uz ma tolko veci, ze ich nemame kde davat, preto to na vianoce nechceme prehanat..

dnes kupila moja mama lilinke krasne satocky - tiez aby mohla na vianoce pozovat 🙂 😉

kape - tak vitaj v klube 🙂
ten konik je krasny - este take vyrabaju? super 🙂 aj ten vozik sa mi paci..

kape
12. dec 2008

Danulik a vy to mate hned za rohom tie hracky, v Tureckej.

danulik
12. dec 2008

kape - fakt 🙂 konika kupime, to musi byt 😉

kape
12. dec 2008

Inac mne sa velmi paci tento, som sa aj pytala tej baby, ze kde ho kupili, ale mi neodpisala, skoda lebo je krasny https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ako inac v BB, uz mate sneh? A zas je na namestio ten krasny betlehem a anjeli na barbakane ?
Ked prideme cez sviatky vezmkeme Samula na namestie, vtedy je BB krasna a vezmeme ho tak aby pocul anjelikov hrat.

jancia
12. dec 2008

kape hej tie fleesove 😉 no na pocudovanie Peto neprotestoval 😅
mne sa paci to choditko - macko 😉
a ten konik je pekny, je to ten co ho ma aj nasa neter 🙂

dani ved my to tiez nebudeme prehanat tento rok s darcekmi pre Tomiho, aj tak este dostane volaco od starkych a od krsnej a od svagrovcov, od svokrovcov mame penizky na stolicku 🙂

danulik
12. dec 2008

kape - pekny je, potom daj vediet, ak ti odpise 🙂

sneh nemame 😒 ale dufam, ze na vianoce nasnezi!! betlehem a anjelikov som si nevsimla ci mame 😅
budete tu na vianoce? ty si z BB? tusim si nieco take spominala.. alebo si tu len byvala?

tamita
12. dec 2008

tak idem do klubu aj ja - moja LJ papá síce MM z fľaše,ale stvára podobné kúsky. 😅 .Na začiatku-hlboko sústredená ma hypnotizuje a ku koncu sa rehoce s plnou pusou 😀 . Cicku oliznuť jej teraz dávam pre zmenu na konci papania,ako atrakciu na záver a to sú ksichty 🙂 😖 😅 😨 🤐 😀 niekedy to má za žuvačku,niekedy že - blééé a niekedy na jašenie.. a keď sa jej občas podarí zdrapnúť ma za bradavku akože hračka tak to si teda fakt užijem...!!!

jancia
12. dec 2008

ahoj tami, hihi ze cicka-atrakcia 😀 zlate

bibi uz isla spinkat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre