Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

sanik
11. okt 2008

ahojte, len som vas prisla pozdravit. my sme dnes aj vcera mali krasnu noc, maly nam zacal spat od 22.00 - 6.30, takze sme si pekne pospali vsetci traja. zato cez den je placlivejsi, ale to nevadi, hlavne ze ta noc je taka v pohode.

anula
11. okt 2008

Ahojte,
dik Jani za clanky. Precitane 🙂

Dnes v noci sa Klara zobudila o 3.00

😠 , hoci cely tzden spavala do 6.00. Mamina si totiz myslela, ze so svojou dcerou vypecie a obliekla ju do oblecenia bez zapinania. A tak mila Klara, zase postahovala rucicky a nozicky dostredu, lenze nebolo nic, co by sa dalo otvorit, tak ostala uveznena vo vlastnom obleceni 😀 a jednoducho musela zavolat mamu 😀 Takze nakoniec, vypiekla Klara s mamou. 😀

nasla si novu zabavku, stahuje si ponozku z nozicky, kym si ju skope, stekli ju to, tak sa rehuna a ked je ponozka dole, vystrci nozicku, da si ju pred nos a ked sa prsteky na tej nozicke zacnu hybat, ide sa popucit od smiechu.

majkotanicka
11. okt 2008

tak mi nikto nevie, povedať, prečo ho občas strasie, tak ako aj nás ,ked nás akože prejde smrtka. Urobí mu to , ked mu poboská krk, to je asi normálne, ale robí mu to aj len tak.

danulik
11. okt 2008

ahojte, my sme dnes spali do 11-tej 🙂 teraz sa ideme poobliekat a ideme na obed a potom niekam na pechadzku, ked je tak pekne 🙂
vyrazky miznu, huraaa 😵

anula - ta tvoja klara je riadna vymyselnicka 😀 asi sa pri nej nenudite 🙂

tamita
11. okt 2008

Tak super Danuli - že miznú a čím ste natreli okrem toho hypermangánu ?

danulik
11. okt 2008

tami - natreli sme ju tym locoid-om 😉

tamita
11. okt 2008

Nech to len taak pokračuje-držíme palčeky.

anula
11. okt 2008

Joj, ako vam zavidim tie stretka. Danulik, hod nam mena pod babatka z toho stretka, rychlejsie sa zorientujeme, takto len podla kocikov.

Majkotanicka, nasa to nerobi, ale pokial to nie su krce a je to len take male striasnutie, nerobila by som si z toho tazku hlavu.

anula
11. okt 2008

Pozeram postupne albumiky.

Glia, nadherne Matko pasie koniky.
Kati, pekna fotka, kde je Adamko na posteli s Adelkou.

anula
11. okt 2008

Tami, ty budes za chvilu vrkociky zaplietat 😀 .
Jankamanik, nehodis fotku Jakubka?

idem podriemat kym sa Duracelka hra s ocinkom.

katinka0000
11. okt 2008

ahojte!
anulka: no tak klara je riadny vymyselnik

danulik: tesim sa s tebou. nas maly ma este stale ten vysyp na tvaricke, kamilky to trochu zrazili, ale v pondelok pojdem s tym k lekarke.

dneska sa nas nico prekonava. bol so mnou v trnave. od rana ludia skoro vobec nespi. a pozrite sa kolko je hodin. dufam, ze ked zaspi, tak bude uz spinkat do rana, lebo je chudiatko uz urcite poriadne unaveny.

jancia
11. okt 2008

cauki, kuk nas album, mam tam zopar novych foto 😉

dnes sme boli prvykrat na dlhsej ceste autom, celkom sa nam to pacilo, fajne sme si vo vajicku pochrapkali. zajtra mame velky den, musime sa na to dobre vyspat, tak sa tu majte, papa

danulik
11. okt 2008

anula - uz som dopisala mena 😉

kati - radsej sa chodte ukazat lekarke.. mozno by to zmizlo aj same, ale pre istotu..

jani - nasa lili sa strasne rada vozi v aute, ale nemozme zastat - ani na cervenu, lebo hned spusti 😀

anula
11. okt 2008

Ty, Dani, len tak zbezne som prebiehala albumy a az teraz som si uvedomila, ze ta kocka, co som si myslela, ze je nejaka kamoska, je vlastne tvoja mama 😕 😅

Janci, ten teda vie robit pozy na fotky. Fotogenicke dieta mas. 😀

danulik
11. okt 2008

anula - to je v pohode, ludia si bezne myslia, ze to je jej dieta 😀 a ja som starsia sestra 🙂

tamita
12. okt 2008

Tak to sme baby už dávno nemali - aby som nás musela hľadať na druhej strane...od včera večera ani ťuk... 😨
Chápem,chápem - vonku pekne - všetky ste s babuliatkami na slniečku 🙂 😵 , tak idem aj ja 😉 čauko 😉

tamita
12. okt 2008

No teda..ehm-ehm.....dnes nám tu teda skapal pes... 😅 Taká som hladná,asi idem zase vymetať chladničku 😝

danulik
12. okt 2008

tami - veru, nejako tichu tu je dnes 😒 kde ste???

lili uz spinka, dnes ju boli pozriet svokrovci - takze uz pozna aj druhych starych rodicov 🙂
trosku ju trapilo brusko, nedalo sa jej vyprdkat, tak plakala, chudatko.. masirovali sme brusko, cvicili nozickami, trochu poprdkala, ale od vecera poriadne nekakala, iba tak po troskach 😖

idem si asi aj ja uz lahnut, tak vam prajem dobru noc 😉

adrina
12. okt 2008

ahoj kočky...tak sme už doma, dorazili sme okolo 16-tej a doteraz som sa nezastavila, nakúpiť,vybaliť,poprať,teraz som doumývala dlážky..horor..ale som krásne odychnutá...decká boli užasné, damian ukážkovo spinka/normálne som ho sledovala,či dýcha/l,teda všetci traja a ja s nimi sme spali ako zarezaní 😀 😀 😀 asi zmena vzduchu...bola to riadna zmena, na samote, niekde na lazoch,kľud,pohoda,žiaden stres/ani mobil nemal signál/...Mimko si zajazdil na koníkoch,Matúško nenabral odvahu..ale krmil ich usilovne...sme si povedali,že si to ešte zopakujeme 😉 😉 😉
boli sme aj vo ZV a BB....

jancia
13. okt 2008

cauko tak my sme vcera krstili, uz mame aj dake foto 🙂
Tomi bol dobrucky, sice sme museli nasadit ukludnovak ale zvladol to vyborne 😵

tamita
13. okt 2008

Janci,zlatučkí ste boli a krstná je kočka-ale nie je to tvoja sestra? Sa podobáte 😉
Adri - a kde ste to boli,mi nejako uniklo,že idete dovolenkovať..To niekde tu na blízku,keď ste boli aj v BB,niekde na chate?? Vidíš-mohla si prísť na stretko,čo sme mali vo štvrtok na námestí.
Danuli - ja dávam leuške od utorka 2x denne Sab Simplex prdkacie kvapky-lebo aj na sone bolo vidieť,že je riadne zaplynená a odvtedy máme kľud.To asi z toho guľášu mala Lilinka harmatanec - ak si si dala.

danulik
13. okt 2008

tami - asi kupim aj ja tie kvapky.. gulas som nejedla, ale ona to mava skoro kazdy den - taku hodinku, vzdy okolo siestej vecer, vtedy tlaciii a hneva sa, tak masirujeme, potom sa vyprdka, okupkame a je dobre 🙂 len vcera jej to nejako neslo..

jani - tomasko je zlatucky, fesacisko 🙂

kape
13. okt 2008

Danulik a neskusali ste este rektalnu trubicku aj ta vie pomoct. My sme tak museli vcera pomoct Samkovi. Inac ten Simplex je aj na predpis

kape
13. okt 2008

Ale neviem kolko preplati positovna 🙂

danulik
13. okt 2008

kape - rurku sme este neskusali, ale planujem ju kupit.. a ako to vlastne funguje? to jej strcim do zadku a cakam? 😀 ci ako? 😅

jancia
13. okt 2008

Ahojte, dakujem, odkazem Tomimu, potom pripadne prijimame ponuky na randenie s vasimi kockami 😵 hihi
Tami hej, je to moja sestra 😉

adrina
13. okt 2008

tami boli sme pri BS na jednej farme..celý víkend 😵 😵 😵 😵

kape
13. okt 2008

Danulik, kupis to napr. aj v zdravotnickych potrebach na partizanskej, ja som ju kupovala tam a strcis do ritusky a trosku s nou pohybes, aby si uvolnila vzduch. Samko pri tom ani neplace.

tamita
13. okt 2008

Rektálne máme aj my,ale nedoporučuje sa ich často používať - môžu podráždiť,dokonca pri neodbornej manipulácii poškodiť konečník,tak len výnimočne. My kakáme raz za týždeň - tak minule na 6.ty deň-keď sa už riadne pučila-tak som tú rektálku namazanú masťou na ritku zaviedla,asi 2-3 na cm,no nič,pomohla potom viacnásobná masáž bruška a cvičenie nožičkami.

vejinka
13. okt 2008

my kakame do kazdej plienky..takze rektalku sme zatial nepouzili 😉
jancia..tesim sa s tebou ze krst dopadol super..a s tym cumlom sa netrap..aj nas ho mava a nemam ani vycitky svedomia..proste je to pomocka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre