Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

klaudinka21
19. feb 2009

no to teda hej 😎 nemas nahodou psika??

danulik
19. feb 2009

nemam, preco? chces? 😀

klaudinka21
19. feb 2009

aaale mam, len neviem ci je moznost niekde spravit sono psikovi, uz sa mi tri krat pregrckal tak chcem vidiet ci je vsetko oka v brusku 😝

danulik
19. feb 2009

my sme chodili s mackami k jednemu vet. do ZV, tusim ma aj sono.. poslem ti cislo do IP ak chces..

klaudinka21
19. feb 2009

jasne jasne dakujeeem si poklad

elly111
19. feb 2009

danulik takto približne vyzerajú len tie naše sú voľajako farebnejšie 😀
v mojom albume tretia fotka ich čiastočne vidno 😀
http://www.internetove-obchody.com/penove-puzzl...

http://www.internetove-obchody.com/penove-puzzl...

hribikana
19. feb 2009

pekny den prajem, aj my sa hrame na penovych puzzle, ale nina tie kocky stale rozobera aj pismenka si povybera a brusi si na nich dasienka, az to skripe a mam strach, ze to rozkuse. elly, ty to nechas Alexkovi okusovat?

katinka0000
19. feb 2009

ahojte!

ada: hej poznas. ved ja sa toho ani urcite drzat nebudem.

katinka0000
19. feb 2009

ako sa maju drobcekovia? vsetci su zdravi?

elly111
19. feb 2009

Ahojte, hribikana ako ich rozoberá??? To ide veľmi ťažko a tie kúsky vôbec, iba keď sa nadvihnú alebo hlllboko nechtom podoberú, ale iba mojím dlhým nechtom to dokážem, on také nechty nemá 😀 Takže on nemá čo na tom okusovať 😀
katinka a vy ok? My ok, len ten sneh keby zliezol, aby sa nám ľahšie s kočíkom frčalo 😀

aktak
autor
19. feb 2009

Adelka zbastila kusok Adamkovej karticky (kvarteto s farebnymi obrazkami) 🤐 cela nadsena sa na mna rehli 😲

hribikana
19. feb 2009

elly - nadvihne si ich a prstom vytlaca a najhorsie na tom je ze su tam aj bodky, tak dufam, ze mi nejaku nezje ... lebo po najnovsom sa plazi po koberci a olizuje ho a mlaska pri tom a hovori haw haw ... no vysavac mi uz netreba

elly111
19. feb 2009

aktak 😀 😀 😀
hribikana 😀 😀 😀 tak tak ďaleko my nie sme zatiaľ to nevie nadvihnúť ani vyberať našťastie
náš práve študuje quelle katalóg radšej som mu dala cumeľ 😀
no ešte všeličo ochutnajú, ale kým je to mäkké tak ok ale už teraz pozerám po dome čo treba odpratať keď začne loziť 😕 😝 😀

danulik
19. feb 2009

elly - dakujem 🙂

aktak - to je v pohode, lili minule zjedla kusok vizitky, co nasla na gauci 😀 ocko na nu vtedy "daval pozor" 🙄

katinka0000
19. feb 2009

elly: ved to. a fuka riadne studeny vietor. maleho som musela zababusit ako matriosku.

elly111
19. feb 2009

aj my sa ideme babusiť a ideme von predsa, boli sme dooobeda ale ideme zasa lebo už ma nenapadajú nové blbiny ako sa zahrať a hlasivky ma bolia ako si od rána spievame, teda spev sa to nedá nazvať, ale...došiel mi repertoár, aj hlas 😀

tessie
19. feb 2009

dakujem za rady s tým jedlom, ja tesne pred podávaním tam pridám tú prevarenú vodu, v ktorej sa varila zeleninka, je to také letné, teiž jej netrvá dlho, kým to zje. Keby som si dovolila to ešte v priebehu jedenia zohrievať, tak to by bol iný plač 😉

danulik - tie puzzle majú aj v Dráčiku, to určite máte v BB alebo aj v All toys. Dokonca som to videla aj tuším v Hornbachu alebo Baumaxe (nie som si istá v ktorom). Aj naša malá to má a veľmi ju to teraz baví... konečne chvíľu vydrží aj na brušku, inak už sa bez problémov pretáča aj na brucho aj na chrbátik... ale len ked chce ona 🙂

lalunna
19. feb 2009

kape, prednaska sa mi pacila, potom ti porozpravam, nechce sa mi to tu cele vypisovat...

ja len ziram ako vase deti jedia 😒 patuch ma teraz prestavku, dnes som nic nedavala, nema to zmysel

boli sme dnes v bazene a uz vyfasoval velke koleso, musim hodit aj do albumu, inak vytvorila som uz novy, kukuk

a mame kraaaaaaaasne nove latkove plieny z GB, vdaka kape a jancii, su uzasne, vsetky, aj pleny aj ochotne babule 😉

lalunna
19. feb 2009

nas ocko ked daval pozor na patucha, tak patuch olizoval supky z grepu 😠 😠 😠 skoro ma prclo a to som zistila len nahodou, ked som si ten grep nasla v posteli 🙄

fiiiiha, vy takto s tym prihrievanim jedla, no to ma nenapadlo 😔

nika.r
20. feb 2009

ahojte 🙂

lalunna, perfektné fotky 🙂 najlepšia je tá, kde si cmúľa palček na nohe, rozkošný je. A na tých štyroch vyzerá už ako veľký chlapisko, už to nie je žiadne malé bábätko. 🙂

naše pľuvanie jedla rázne poriešil tatino...on je inak veľmi mieumilovný človek, ale keď ho synátor opľul ryžovou kašou, naštval sa 😝 rozbral mu jedlo a zvýšil hlas že nono, to sa nesmie..a predstavte si, malý skrivil ústa, zazrel naňho, ale odvtedy to už nerobí...už aj také dieťa vie pochopiť tón hlasu...inak, ešte chvíľu na muža zazeral, až mu to bolo ľúto, ale keď sa s nim pošalil pri kúpaní, už bolo všetko OK 🙂

katinka0000
20. feb 2009

ahojte!

lalu: aj nas nico si tak cmula palec na nohe. sa mu to hrozne paci, ako keby si ho predtym omocil do medu.

my sme dnes s nicom vstali o stvrt na desat, lebo vcera mal zase bujary vecer. neviem, co mu zase bolo. a vy ako?
to je des, zase vonku snezi. my ideme zajtra do nemecka a dufam, ze v rakusku a v nemecku budu zase neskutocne zapchy, lebo tam hlasia tiez snezenie a strasne vela ludi chodi do alp lyzovat. do tatier nechodi uz skoro nikto. chceme tam ist pozriet aj nejake auto, tak domov mozno pojdeme kazdy na inom. dufam, ze zvladnem tu cestu, lebo je to fakt hrozne vela km.
😝

iwuskaaa
20. feb 2009

Ahojte,
Katinka a beriete aj malého so sebou? 🙂 Šťastnú cestu Vám prajem! 😉
My máme za sebou 15 minút spánku a teraz nevie, čo by robil od únavy 😠 . Už som miestami zúfalá 😢 . Keby aspoň vonku bolo teplejšie, no ale do zimy sa ani mne nechce 😝

elly111
20. feb 2009

katinka autá sa tam teraz veľmi oplatia, teda v Nemecku, nie Rakúsku, od minuleho roka išli ceny neskutočne dole 😉, my sme doviezli v októbri 🙄 ale zasa je suprové 😀
šťastnú cestu želám 😉

lalunna
20. feb 2009

kati, aj od nas stastnu cestu a dobre nakupte, vela ludi si teraz takto kupuje, oplati sa teraz
idete kupovat nove? ake?

hribikana
20. feb 2009

kati, prajeme stastnu cestu, teraz zacinaju prazdniny v nemecku aj rakusku, tak cesty budu urcite preplnene, drzim palce, nech vam to rychlo prebehne aj pri vybere auticka ...
lalu - neskutocny je patko na fotkach ... a tie velke modre ocka 🙂

slaviq81
20. feb 2009

Ahojte,

tak zase trošku vegetím a je mi fajn. Včera večer pred spaním som dala Lare piť mlieko z fľaše. Bez úspechu, vôbec to nevie. Cumeľ začala hrýzť a to čo jej natieklo do pusy vypľula. 😀 Cicka je najlepšia 😵
My cestujeme zajtra v noci, v nedeľu odlietame. Trochu mám obavy ale verím, že to zvládnem.

lalunna
20. feb 2009

jaj ano ved su tam prazdniny
kati takze "uprimnu sustrast" 😒

hribik 😉

nika, vlastne aj tebe dik za link na tie haipadaipa vrchne nohavky, su super, lepsie ako popoliny o 1000 krat 😵

lalunna
20. feb 2009

slaviq, takze vy uz takto 😕 aj vam stastnu cestu teda a uzite si to tam spolocne s ockom 😉
budes online? kedy sa vratite? a vratite sa vobec 😀

aj patrik doslova neznasa cumel aj flasu, len ho tym znervoznim, tak som flase a cumle rozdala kamoskam
teraz uz pije vodicku z avent poharika so sosacikom

slaviq81
20. feb 2009

Lalu, jasnačka že budem online 😉 , vrátime sa v máji (dúfam 😀 )

hribikana
20. feb 2009

slaviq - stastnu cestu aj spolocne rodinne chvilky

hm, ja este malej nedavam nic pit okrem mojho mliecka ... myslite, ze jej uz treba dat nejake tekutiny?

sice ona pri kupani vo vanicke pije vodicku a mlaska pri tom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre