Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

iwuskaaa
5. mar 2010

Ahojte kočky 😉 ,
teraz keď je vonku už krajšie, aj slniečko posvieti, tak tu je útlm 🙂 . Ale aspoň nemám veľa čítania 😀 .

Tuny, prajem rýchle zotavenie po pôrode a tíško Ti závidím, že to máš už za sebou, lebo ja už mám teraz obavy 🙂 . Krásne si spolu nažívajte 😉 .

My tiež máme nejako posunuté ranné vstávanie, niekedy sme spávali do ôsmej, aj pol deviatej, tento týždeň sa budíme ráno šiestej, ach 🙄 . Ale večer tak ako predtým, už o 19.30 spinkáme.

Pekný deň prajem všetkým 😵

cuki
5. mar 2010

Aj nasa lucka vstava skoro o hodinu skor odkedy je rano svetlo, uz sa tesim na letny cas. Ale tento zimny je orginal, a v Eu tusim budu rusit zmenu na letny cas v 2012, tak dufam, ze dovtedy nase deti budu samostatne a nas nechaju dospavat 😀 Ja mam ten letny cas velmi rada...

Kape inac s tym zvykanim na nosic je to aj otazka uhla pohladu, resp. zasad, ktore vyznavas. Ja sa napriklad riadim tym, co pise Jirina Prekopova, alebo aj Liedloffova v koncepte kontinua, ze dietatko sa ma prisposobit rodine, nie rodina dietatku. A tiez, ze mama/tato je tu sef, ktory ma zaujat jednoznacny postoj - chcem ta nosit v satke, lebo viem ze je to pre teba dobre, budes pri mne, a som presvedcena, ze je to to najlepsie co pre teba mozem urobit. Mam odskusane na lucke, ze moj vahavy postoj ma stal vela sil presviedvcat ju aby neprotestovala (nie len s nosenim, so vselicim inym) naopak, ked som bola uplne jasna, ze toto bude a basta, tak sa vacsinou ovela rychlejsie prisposobila. Nuz tot moje vychovne okienko 😉

tinka66
5. mar 2010

Ahooojte....

potajomky citam....a musim reagovat na cuki - velmi velmi sa s tebou stotoznujem...nasa mala je dost narocna betarka...ale naozaj ten jasny postoj rodica je velmi dolezity...a veru aj prve vysledky vidim, ludia sa dost cuduju ako ju viem ukludnit a ako posluchne ked protestuje....vobec neberiem ohlad na inych, co si myslia, ked vystraja, vzdy aj von sa snazim riesit situaciu ako doma....s nazormi na rozne nosice tiez suhlasim s cuki...ja si neviem vynachvalit satku (nosil v nej aj moj manzel)....ten babyvak co ukazovala hribi z MB mam aj ja...ale neviem v tom nosit, vsetko boli...

inac na vychode bolo supeeeer, aj erosko bol paradny, mala si to poriadne uzivala u babky a dedka....ja som si superne oddychla a uz makam, stahujeme prevadzku do vacsieho, mame len dva mesiace a kopec roboty, ale ja mam aj kopeeec energie zatial....presne ako v prvom tehu.

Tuny.....gratulujeme!!!!!pusinku malickemu a drzkajte sa nech ste zdravucki...

papaaaaa

kape
5. mar 2010

Cuki - ja len, ze nie kazdemu babu sa to paci hned na prvy krat a ze sa netreba vzdat. Poznam maminy, ktore to mozno po dvoch - troch razoch vzdali. Lebo deti na zaciatku kladli odpor, davali najavo svoju nespokojnost. 😉

U nas v BA sa prave asi "certi zenia ".

Pekny vikend.

tinka66
5. mar 2010

kape - ano ano dobre hovoris, ja som pochopila 🙂 a kedy divadielko? pridajte sa k nam blavacky bez deticiek damska jazda...ide aj mhiezdicka aj tessie

cuki
5. mar 2010

kape suhlasim, ze to netreba vzdat, to co som chcela povedat je , ze je aj dolezite sa pre to pevne rozhodnut. Toto chcem robit, je lepsie ako "toto vyskusam,ci bude fungovat".

nika.r
5. mar 2010

ahojte 🙂

u nás krásne svieti slniečko, ale vonku sme vydržali len 20 minút, lebo nás skoro odfuklo. Tomáško naháňal holuby, bol strašne zlatý, ako za nimi kričal, nech ho čakajú 🙂 Teraz je u babky s dedkom, ja som si včera navarila aj upratala, tak mám dnes tvrdý veget.

jancia
5. mar 2010

nika len oddychuj aj to treba 😉

kape
5. mar 2010

Jani na tVojom prispevku je ze 15?56 a ja pozeram prave na hodinky a mne ukazuje 15:55 sme doma pozadu 😀

nika.r
5. mar 2010

jancia, jaj veru, dobre padne. 🙂

A Vy ako? Nejaké výsledky s novými liekmi sa ešte neprejavili?

Ozaj, neviet čo je s lalunou? Sto rokov tu nebola. A jej príspevky sa mi celkom rátali.

nika.r
5. mar 2010

kape, sranda, aj my máme PC pozadu..alebo žeby bol konik popredu?

katuska.
5. mar 2010

nika, akurat som vcera pisala ip jancii, ci nevie, co je s nou 😉 a zatial nevie, vsak jani.. tiez som ju rada citala a veruze tu chyba.. 😒

ked citam, co pisete o noseni, tak som normalne rada, ze mame tu satku 😀 uz sa tesim ako sa budeme nosit, i ked neviem si predstavit male celkom babatko take par tyzdnove ako by som tam sukala.. som si myslela, ze sak je to uz druhe babatko, ale mam pocit, ze to bude ako pri marekovi. holiacik bude malilinky a budem sa trochu bat, aby som ho nepokrkvala 😕

jancia
5. mar 2010

nika zatial mal len jeden krat takze sa to neda posudit... to balenie je na mesiac, no o 2tt ideme na kontrolu tak uvidime ako to pojde... no potrebujem byt trpezliva 😔

katuska.
5. mar 2010

asi je konik dobredu, lebo ja mam 16.15 a jancia napisala 16.18 😕

kape
5. mar 2010

V teme stretko pisala Tessie, ze Lalunna na stretko nejde, tak moznoze ma ona nejake info.

nika.r
5. mar 2010

katuska, pre malinké je vhodný babyvak. Ja som Tomáška doňho dávala cca od 4 týždňov, dovtedy nie len kvôli tomu, že som sa bála. Ak chceš, ja Ti požičiam náš, kým sa naše narodí a v auguste už budeš môcť Tvoje nosiť v šatke.

nika.r
5. mar 2010

sme na lalunnu, nejako kolektívne mysleli. Možno sa jej začká a spomenie si na nás. 🙂

nika.r
5. mar 2010

Pred chvíľou odišiel bratranec, som ho doučovala na maturity a zistila som, aký som šťastný človek. Jááj, mi je na materskej tak fajne. Zataiľ moje najkrajšie obdobie života. 🙂

jancia
5. mar 2010

Ahojte

no vidim ze piatok, nikde nikto 😕

My sme dnes mali pekne doobedie, boli sme vonku s kape a basky a drobcami, no Tomi sa trosku nespolocensky spraval ale potom to uz bolo lepsie, musime viac medzi deti asi lebo dlho bol len v mojej spolocnosti a teraz je vkuse na mne nalepeny...

katinka0000
5. mar 2010

ahojte!

tuny: matusko je nadherny. gratulujeme!

hribi: super, ze si uz o.k. teraz si uz budes uzivat len deticky. ninka je velka slecna a o tomaska sa bude isto dobre starat. 🙂

danulik: tak lili je poriadny spachtos. nico tiez vstava o siedmej a to nehrozi, aby isiel vecer o 19:00 spat. to sa nam este nikdy nestalo. dnes isiel o 21:30. 🙂

jancia: tomaskovi prajeme skore uzdravenie. isto mu to coskoro prejde.

katinka0000
5. mar 2010

idem pozriet do temy stretnutia, co je tam nove.
dobru noc!

tessie
5. mar 2010

ahojte zlatíčka, pýtali ste sa na lalunnu, boli odcestovaní a všetky vás veľmi pozdravuje. Chcela by ísť aj na stretko, ale v tom termíne je jej manžel odcestovaní, tak samej sa jej nechce isť, že to je pre ňu daleko.

idem sa ešte venovať svokrovcom 🙂 🙂 🙂

danulik
6. mar 2010

kati - ved hej.. ale to vstavanie ma nici 😅 teraz uz zacina o 6:15 a do 6:30 musime byt hore.. ja by som bola radsej keby isla spat neskor a aj neskor vstavala 🙂 ale asi si nevyberiem 😀

pepies
6. mar 2010

caute babenky,

danulik nam sa to teraz vsetko nejako posunulo - hoci chodime spavat o 20tej, Kubko je uz o 7 hore. Donedavna spaval do 8,30. Ale este stale ma asi nemocnicny rezim, bo tam nas budili uz o 6 😠 😠 😠

Inac sme zasa chori - maly ma sopliky a tusim som zaznamenala aj nejaky naznak sucheho kasla, tak uvidime, ako sa to vyvinie cez vikend.

Prajem VAM vsetkym peknu sobotu - u nas je slniecko, ale strasnaaaaa kosa 😕

eminkaa113
7. mar 2010

Tomáškom prajeme s Emkou veľa, veľa zdravia, úsmevu, radosti a tých najlepších rodičov na svete 😀

Krásnu, aj keď chladnú nedeľu prajem 😉

jancia
7. mar 2010

Za Tomaska dakujem 😉

Aj Vam vsetkym peknu nedelu a tiez prajeme Tomaskom krasny meninovy dnik a nech su hlavne zdravucki!

katinka0000
7. mar 2010

ahojte!

danulik: nico vstal v sobotu rano o 5:15. 🙂 dnes vstal o 7:30. lili aspon v noci prespi. u nas sa take nieco stat nemoze. ale snad sa to casom ustali.

pepies: jakubkovi zelame skore uzdravenie. uz musi byt z tych chorob hotovy. ☹ ☹

nico bol s dedkom doobeda vonku, ale riadne fucalo. uvidim, ako bude, ked sa zobudi. ak bude stale silny vietor, tak s nim radsej von uz nepojdem.

jancia: tomaskovi este raz vsetko naj! uz sme vam pisali na fb. 🙂
hribi: aj vasmu tomaskovi vsetko naj!!!

elly111
7. mar 2010

ahojte, aj my želáme všetkým Tomáškom všetko najlepšie, hlavne zdravíčko k meninkám 🙂

hribikana
7. mar 2010

dakujem za Tomaska
a aj my prajeme vsetkym Tomaskom vela zdravia, stasticka, sladke bozky na licka 🙂
Nina nam posledne 2 tyzdne vstava rano o 5,00 🙂 to je radost, o 10,00 mam pocit, ze by uz malo byt poobede, taka som hladna, poobede si pospi tak max. 2 hodiny, aj to su uz vianoce a vecer ide spinkat o 20,30, a v case, ked nespi v jednom kuse so sebou sije, ja nechapem, odkial berie tolko energie
Tomasko teraz spinka na okne v kociariku na slniecku a Nina isla na vylet do babky 🙂 s mm sme si aspon kusok upratali bytik a teraz vegetime, prajeme pekny zbytok vikendiku

tessie
7. mar 2010

no, skončili nám 2-týždňové stredoslovenské a západoslovenské prázdniny 🙂 🙂 🙂 už sme zasa doma a od zajtra sme doma vo svojom stereotype. bolo nám super 🙂

všetkým Tomáškom prajeme krásne meniny... a hlavne veľa, veľa, veľa zdravíčka deťom aj rodičom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre