Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

slaviq81
4. dec 2008

Nepride, pojdeme po sviatkoch my dve za nim. On je cudzinec a vlastne vsetko je to strasne komplikovane. 😔
Ideme von teraz. pekny zvysok dna.

kape
4. dec 2008

Kikinela a Slaviq - ja si ani neviem predstavit, zeby sme neboli vsetci spolu. Klobuk pred Vami dole, ze to s babatkami zvladate aj ked milovane polovicky mate daleko.

kape
4. dec 2008

A este som chcela napisat vcerajsi zazitok so Samkom. Vcera bol so mnou aj spolu s ocinom u lekarky, lebo rano nechcel papat tak sme isli vsetci trajha nakoniec. A ked sme ho tam mali na rukach, tak zrazu ked sa pozrel na hydrant tak sa zacal nahlas krasne smiat, tak sme mysleli ze nahoda, ale ked sme presli k dalsiemu tak znova spustil smiech. Ale co ho mohlo tak na tom bavit ? 😀 Ale bol strasne zlaty, asi u pooziarnikov pozhaname tu nalepku, co je teraz na hydrantoch polepena v zmysle symernic EU a nalepime ju doma na stenu .....
😀 😀

lalunna
4. dec 2008

kape, krasne fotky 🙂
na vlasy skus revalid sampon a balzam v lekarni a cesat sa hrebenom s riedkym cesadlom este vo vani popri umyvani (dufam ze vies co myslim, neviem ako to presne popisat) 😀
a este zinok, ja som si objednala z netu dynovy olej a jem kazdy den lyzicu
no ale vlasy padaju a padaju, hroza, uz ich mam jak slamu, dovidenia moje krasne "huste" teho haro, teda na moje pomery 😀 huste

aktak, vsetko najlepsie 😵 malinkemu

slaviq, aj my ideme az v novom roku do poradne, presne 13.1
to je ok, ak babo prospieva

hm, ja by som mojho chlapa prec nepustila, musi vam byt smutno ☹ 😔
keby musel ist prec jedine s nami

katinka0000
4. dec 2008

ahojte!

tak sa hlasim po dlhsom case.

nika.r: gratulujem!

ja akurat dokoncujem diplomovku. dnes som ju bola tak na hrubo odovzdat mojej veducej a do konca tyzdna mi ma dat vediet, co tam mam este opravit a dopracovat. ak to bude dobre, v co dufam, tak si to idem dat bud. tyzden zviazat. 21.1. mam statnice. dostala som dost tazke predmety, tak dufam, ze to pri nicovi nejako zvladnem.

a vy ako? co drobcekovia? nicolasko rastie ako z vody. uz ho nevladzem drzat na rukach. velmi rad haja v kociariku. v sobotu ma meninky a zajtra ideme na mikulasa, ktory sa kona v nasej dedinke. som zvedava, ako sa bude tvarit.
to je neskutocne, v nedelu ma uz 4 mesiaciky. tak to uslo ako voda.

katinka0000
4. dec 2008

mne tiez hrozne padaju vlasy. od manzela som dostala ale kuru na vypadavanie vlasov od vichy, tak myslim, ze to pomoze. mojmu manzelovi tiez vypadali vlasy a tato kura mu to uplne zastavila. inak je to poriadne drahe, ale holohlava ostat nechcem.

katinka0000
4. dec 2008

vejinka no to je tazko povedat. nas maly pred 4 tyzdnami vazil 7,1 kg a to uz vtedy mal dvojnasobok porodnej vahy. a to mu davam moje mliecko.
ani ja som v den ockovania malinkeho nekupala. teraz ked je zima, tak sa snazim ho kupat kazdy druhy den. kazdy den ho budem kupat cez leto.

katinka0000
4. dec 2008

ozaj a chcela som sa este spytat tych mamiciek, co cvicia vojtovu metodu. preco vlastne? ake problemy maju drobcekovia???

katinka0000
4. dec 2008

inak pozeram nove fotky, co ste popridavali. naaaaaaadherne babatka mame.

katinka0000
4. dec 2008

ohladom tych prikrmov. ja tiez budem prikrmovat az po 6 mesiaci. a dr. bukovsky je uz trochu trapny. jednoducho je hrozne zmedializovany a mna uz tie jeho dristy nebavi pocuvat. chcela by som vidiet, ci sa v sukromi ozaj tak hroooozne zdravo stravuje.

aktak
autor
4. dec 2008

lalu dakujeme 😉

moja bambulak nie a nie sa otacat, leniva je, hlavicku drti pekne na brusku ale otocit sa ani za nic 😀

katinka0000
4. dec 2008

chcela som sa spytat ako vam ide tutu-mutu? mna to stale nejako zo zaciatku pobolieva. neviem, ci je to normalne alebo nie.

lalunna
4. dec 2008

katinka,
my vojtovku cvicime lebo mal povodne skrateny krcny sval, bol tak ulozeny v maternici, nedokazal krk otocit na druhu stranu

mna uz nic neboli... skus lubrikacny gel 😉

vejinka
4. dec 2008

mna tiez nic neboli...tutu mutu som nemala od 20tt 😅

angelina22
4. dec 2008

katinka aj mna vsetko boli,aj so krvacala po tom,,,asi tiež budem musiet siahnt po lubrikacnom,,,ale nikdy som este s tým problem nemala..no ako viidime ,,nikdy nehovor nikdy...ale priala by som si aby to bolo zasa take ako pred porodo,,ale asi už nič nenarobim,,,,

katinka0000
4. dec 2008

no ja neviem. ja si uz myslim, ze to hadam ani dobre nebude. uz som z toho hotova.

jankamanikova
4. dec 2008

Ahojte!
Kiki a slavi - obdivujem a viem, ze je Vam smutno, lebo my sme tak s Janym zili, ked sme boli v Presove. Chodil na trojtyzdnovky, prisiel domov a hned prec. Preto sme sa odstahovali. Radsej sa budeme stahovat, ale budeme spolu. Ja si neviem, predstavit, ze by som bola bez neho. A deti? Tie ho miluju, bez tatina to pre nich nie je ono.

Inac autosedacky jednoznacne len Romer-ky. Su najlepsie.

katinka0000
4. dec 2008

jankamanikova: to je neuveritelne, ako sa tie tvoje deticky na seba podobaju. 😀

ja som pridala fotku z dneska nasho nicolaska. uz je tazky ako klat. normalne mam z neho presilene zapastie.

anula
4. dec 2008

caute babule bratislavske,
my sme zajtra s Duracelkou v BA, ak by ste mali stretko niekedy poobede zajtra, tak my sa pridame. Hadzem moje t.c. 0915 456718. Dufam, ze sa nam podari dorazit do BA okolo 13-14.00. V sobotu uz pride mangel, tak to sa mu budeme venovat.
Dobru noc

tessie
4. dec 2008

Ahojte mamuľky, tak som pridala fotku Sophinky a malej Lucinky (Mhviezdicka), včera sme sa na chvíľku stretli pred Babymarketom. Lucinka je krásne dievčatko 🙂 Malá modelka 🙂

Anula - a kde budeš zajtra v BA? Dokedy sa tu zdržíte?

tessie
4. dec 2008

Inak včera sme mali stretávkový deň, lebo poobede sme ešte v Auparku stretli Zuzku a malého Kubka 🙂

vejinka
5. dec 2008

dobre rano dievcata...je to divne ale odkedy sme sa rozhodli kupit tie babylove plienky..mimochodom dnes ich asi ideme kupit..sa nam ani raz neprecikal...hmm teraz som na pochybach ci sa mi oplati ich vbec kupovvat 😔 lebo tieo pampers co mame teraz su cislo 3 od 4-9 myslim a mame kupenych 5 velkych baleni(bolil v akcii no nekup to)

kape
5. dec 2008

No vejinka mate co robit aby ste 5 balikov minuli 😀 A ja som Ti pisala, ale o Alanach nie Babylove, to su dve rozne plienocky. Uvidis ako budete dalej pokracovat.

vejinka
5. dec 2008

ach jaj..no nevadi rozhodli sme sa pre babylove alany si mi odporucila iba ty 😉

jancia
5. dec 2008

tess, hviezdi - krasne su Vase princeznicky 😵 to uz aby sa manzelia zacali obzerat po nejakej gulovnici 😀 😝

kati nico je riadny frajer, inak aj ja mam presilene zapastie, no to uz je nas udel 😅

anula skoda, my sa dnes urcite nechystame von, maly ma zvysenu teplotu po ockovani tak dnes oddychujeme doma, tak snad sa ostatne babule nejako zorganizuju, vsak Klarka nechodi do BA kazdy den 😉

jancia
5. dec 2008

baby no kde ste vsetky? mne maly dnes skoro stale spinka, pupacik malinky, to ockovanie ho zmohlo 😔

tessie
5. dec 2008

naša malinká spinká už vyše dvoch hodín na balkóne 🙂 Ten starý kočík za 500,- jej veľmi vyhovuje. Moja mamina jej dala kožušinový fusak, čo sme mali ešte my dve so segrou, tak si tam spokojne spinká, bola to asi dobrá investícia 🙂

My sme dnes boli u doktorky, lebo malá na pravom palčeku na nôžke má zapálené pod nechtíkom, mala tam aj hnis, tak som volala doktorke, že čo jej na to môžem dať a ona, že radšej nech prídeme. Tak ešte tam vraj má hnis, tak nám dala nejakú mastičku a lokálne antibiotiká, malo by jej to prejsť.

chceli sme ísť malú fotiť na vianočné pohľadnice, ale maminka sa neskoro spamätala a voľný termín je až na 18/12, takže fotky nám nestihnú spraviť dovtedy. Tak budeme aj my robiť vianočné pokusy doma 🙂

tessie
5. dec 2008

taká je zlatá, že som ju musela ísť odfotiť, ako si sladko spinká 🙂 už som to aj pridala 🙂

tessie
5. dec 2008

už tam spí moje kuriatko vyše troch hodín... tak to sa jej ešte cez deň nestalo, že by tak dlho spala. Musela som ju ísť skontrolovať, či je v poriadku... A ona si sladúčko spinká 🙂

slaviq81
5. dec 2008

Tessie, aj moje dieta poobede zvykne vyspat aj 4 hodiny a potom do pol noci nechce spat, len by komunikovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre