Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

lalunna
5. máj 2009

danulik aj od nas pozdravujeme a nech ste coskoro fit a nielen vy ale aj ostatne deticky co sa boria s hnusnymi chorobami, my sme si to odtrpeli tiez tak pred cca mesiacom, bolo to hrozne ☹

aktak
autor
5. máj 2009

jankam studujem fakultu architektury na STU takze nepisem ale rysujem 🙄 😀 a robim interier mnou navrhnuteho materskeho centra v Starom meste 😵 ale strasne sa mi nechce, sme vsetci chori a po 6 rokoch (tolko trva studium) som uz fakt vycicana, nechce sa mi strasne 😅 ale uz to dobojujeme, uz len 5 dni 😎

jankamanikova
5. máj 2009

Aktak - dakujem. To znie velmi zaujimavo a priam fanrasticky. Pri dvoch detickach je to obdivuhodne. Nech sa Ti to vydari a vela stastia.

jankamanikova
5. máj 2009

... fantasticky 😀 ...

bibianna
6. máj 2009

Aktak, si šikovná 🙂 🙂 🙂

slaviq81
6. máj 2009

Cafte, konecne som sa dostala k netu 😝 Lara ma este stale sopliky, uz je to vyse tyzdna. Ale uz je toho aspon menej 😝 A vysla jej lava horna dvojka 🙂 Teraz si pcha rucicku na pravu stranu, tak cakam ze aj tam ochvilu vykukne zubok. Pomaly sa nam treba balit, tak sa mi nechceeeee. Mali by sme sa zmestit do 20 kil, ale to nehrozi 😀 😝
Danulik, Lili je perfektna na tej fotke. Niekedy, ked pozeram na Laru v akych poziciach spi, tak sa aj cudujem, aj mi je smiesne.
Veji, ja tiez riesim autosedacku, a cim viac pozeram, tym viac dumem a spekulujem 😀 😠
Aktak, drzim palce.

iwuskaaa
6. máj 2009

Aktak máš môj obdiv 😉 😉 😉 ...
Prajem všetkých detičkám skoré uzdravenie 😉

aktak
autor
6. máj 2009

dakujem vsetkym 😉
uz mame nizsie teploty, snad uz je to za nami, Adamko sa zatial drzi tak dufam ze ho to obislo uplne
ma byt pekny vikend, tak verim ze necham komp rendrovat vizualizacie a konecne pojdme na cerstvy vzduch 😎

Adelka mi nic nechce pit vodu, ani z flase, z pohara si len trochu srkne, a caje ja moc nemusim ale asi budem nutena kym si nezvykne 😒 mozno ani tie nebude chciet 😔

lalunna
6. máj 2009

aktak aj ja prajem uspesne finale 😉

madi
6. máj 2009

waaw aktak...architektura....kebyze si vyberam este na zakladne orientaciu tak idem tymto smerom... waaaaw...mas moj velky obdiv 😵 a drzim silno palce 😉
slaviq - kedy cestujete nazad? a na kolko odhadujes vahu batoziny?

aktak - mne simon vypluva caj - akykolvek (granulovany, ovocny, sackovy, bylinkovy...proste vsetky) a cistu vodu pije ako divy.... z poharika mu najviac chuti....kupila som taky obycajny hrncek / flasu so sosacikom (MaM) aj kuzelny aventacky hrncek ale najviac mu chuti z obycajneho pohara...aj najviac vypije...hm... nevie co s tymi sosacikmi robit...

laluna - ten nosic co mate na fotkach - co je to za znacka? ste s nim spokojni? aky je tazky? a nosnost dietata je aka tam? lebo my tiez dumame ze casom by sme kupili volaco podobne....mame teraz manducu ale potom na neskor asi bude pohodlnejsie v nejakom takomto nosici...hm... 😕

madi
6. máj 2009

jeeejoo...sme na strane 258 - datum "nasho" narodenia... chichi 😀 😅 😵

slaviq81
6. máj 2009

Baby, ja nedavam cajik. Vodu som parkrat skusala, ale Lara nevie pit z flase, len sa cela zmocila 😝
Madi, v sobotu odlietame, som zvedava, co budem s Larou robit 6 hodin v lietadle 😝 Bude to fuska 😔 Batozinu odhadujem na 30 kil 😀

jamaica77
6. máj 2009

slaviq - a kde letite? to je dost dlhy let, no dufam ze to Lara zvladne a vecsinu prespinka 😉 , inac davaj pozor na batozinu s tymi kilami, maj presne, lebo ti aj za kilo nadvahy daju zaplatit $20, mojej mamine ceske aerolinky prevazili aj prirucnu tasku a presahovala jej o kilo a hned jej dali zacvakat $20 - sviniari 😠 naletisku som videla plno ludi vyhadzovat veci z kufrov ak nechceli platit za nadvahy.
RAz som rodicov brala na Floridu, to bola hanba na letisku, mama sa nabalila bananmi, jablkami, chlebmi a proste neviem co vsetko mala pri sebe.....ja som o tom nevedela a ked sme prisli na to na letisku ze jej batozina presahuje vahu a mali sme zaplatit za vahu, isli sme z jedneho kufra do druheho prehadzovat nejake veci lebo v druhom kufri este bolo pod vahu no a ked som rozbalila mamin kufor skoro ma kleplo ked som videla vsetko to jedlo co mala nabalene ako keby sme isli do krajiny kde nie je co jest 😀 , plno toho islo do kosa v tedy 😕 ale lepsie bolo vyhodit nieco za 2 dollare ako zaplatit nadvahu $20 😉

bibianna
6. máj 2009

jamaika, mám ho odfoteného na tej krabici, idem pridať, no chvíľu to potrvá...kým ich zmenším 🙂

tinka66
6. máj 2009

slavig - larinka je neskutocne krasna miesankyna....drzte sa v lietadle....verim ti, ze to budu stresy, ale to zvladnete....inak ten cas tak leti, ved len teraz ste tam isli...

bibianna
6. máj 2009

pridala som nové foto...

slaviq81
6. máj 2009

Jamai, moja mamca by tiez mala nabalene obcerstvenie na kila 😀 Inak som pripravena platit za nadvahu 😎
Tinka, no mne sa tiez zda, ze sme sem prisli len pred tyzdnom 😅
Bibi, synator je fesak 😉

bibianna
6. máj 2009

Dik, aj vy ste zlatí.... 🙂 🙂

katinka0000
6. máj 2009

ahojte!

bibi: matej je fakt sladke dietatko.

dneska je vonku hnusne pocasie. od doobedia prsi.
dneska na plavani nam oznamili, ze na bud. tyzden sa uz potapame. ako to zvladli vase deticky? bolo to o.k.?

danulik
6. máj 2009

baby, dakujeme za podporu, vyzera to tak, ze teplota je prec 🙂 vcera este mala poobede 38, ale odvtedy nic 🙂 nesli sme ani na krv (dr. povedala, nech prideme, ak budu vysoke teploty aj vecer a v noci).. som zvedava na vysledky mocu, zajtra tam idem volat, tak na nas este myslite a drzte palce, nech je vsetko ok 😉

teraz mame problem s papanim, dokonca ani mliecko nechce, len si trochu cucne a dost 😖

slaviq - stastnu cestu prajeme 😉

aktak - si dobra, drzim palce, nech to uz mas za sebou 🙂

kocky, ktore z vas planuju dovolenku pri mori? kedy a kde? my by sme chceli ist koncom juna..

bibianna
6. máj 2009

kati, diki moc, veď aj tvoj Niko je nádherný, na spapanie, už som ti písala. Dokonca sa mi tá fotka s tou fialovou dekou páčila natoľko, že som si ju 🙂 🙂 🙂 uložila do počítača, ak ti to nevadí.

hankahc
6. máj 2009

danulik som rada ze lili je uz lepsie 😉 . s jedenim sa netrap u nas asi pred mesiacom to bolo tak isto kriticke. za cely den zjedol iba pol flasky vyzivy a pil caj inak nic. vtedy sa mu tlacili ocne zuby to bolo hrozne a tyzden na to dostal tu 6 chorobu horucka za horuckou 😠 😠

ale dneska som bola s malym u doktory lebo stale pokaslieva, ale je to taky cudny kasel. doktorka ho prezrela dychanie mal uplne ciste tak mu pozrela hrdlo a ona mi zahlasila, ze co toto??? Stolicky sa tlacia von!!!!!!! mna skoro slahlo 😨 😲 no co uz narobim kebyze sa to da nejako zastavit, no ale aj tak sa mi to vidi skoro aby ako 8 mesacnemu isli stolicky. Mna uz asi slak trafi z tych zubov, kazdy tyzden nejaky zub, vsak uz bude mat viacej zubov ako ja!!! a z toho je aj ten kasel, zevraj....

slaviq mne sa tvoja Lara velmi paci, tie hnede okale su uzasne 😵 😉

bibka tvoj matko ma naozaj krasne mihalnice, mohol by ist robit reklamu na maskaru 😀

jamaica77
6. máj 2009

bIBI - jeeeej super fotecky, podareny je na tej krabici, takze on ma taky dopravny prostriedok - krabicu 😀 suepr zabavka, musim ajja nieco vymysliet na Alexu ale ked ona za nic na svete nechce stvornozkovat 😠
slaviq - kde letite, alebo odkial? 😕

jankamanikova
6. máj 2009

Ahojte!
Dnes sme boli doma, lebo vonku je des pocasei a aj nam menili balkon, tak chalani mali veselo. Stale pozerali, majstrovali, vrtali ... Boli nadseni (neviem kto viac - ci ujovia alebo moji chalani 😎 ). Este pridu balkon dokoncit, tak sa chalani tesia.

Aktak - ani nas Jakubko teraz nepije nic, len moje mliecko (kvoli zubkom).
Snazim sa stale mu davat len prevarenu vodu a s tym hrncekom sa len hra a pluje a ma z toho srandu. Tak mu nalievam vodu do mensieho poharika a drzim mu ho a tak pije. Velmi sa mu to paci (pluje este viac 😀), ale vypije tak omnoho viac a aspon co-to tekutin ma v sebe. Caje mu nedavam a nebudem (aspon do roka urcite).

Slaviq - stastnu cestu a vela zabavy s malou ...

lalunna
6. máj 2009

madi je to presne chicco caddy a sme s nim spokojni na 100% a patrik aj na 1000% 😀
vahu nepoznam presne, ale kuk detaily na nete, daj tu znacku a nieco sa ti tam hadam objavi
my s nim chodime do lesa teraz kazdy vikend a berime ho na vsetky dovolenky

danulik, my sa chystame do chorvatska v juni, ideme na blind a co najblizsie, kukneme do mapy a ideme, dufam ze to bude ok

patuch ma velmi rad cistu vodu, davam filtrovanu a neprevaram, pije bud z oblubeneho priesvitneho poharika z ikea, ma na sebe nakreslene take muchotravky a to sa mu paci, alebo z kuzelneho poharika avent, uz vie pekne cucat, ide mu to asi treti den, parada

dnes dostal nakladak a bager s velkymi kolesami, vrciaci, mali ste vidiet tu reakciu, normalne sa triasol od vzrusenia, najazdil s nim potom doma asi 1000 km

lalunna
6. máj 2009

slaviq stastnu cestu 😉

vejinka
6. máj 2009

ahojte babenky co poviete na tuto?

http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedac...
tak na 99% som rozhodnuta ju kupit 😉

lalunna
6. máj 2009

aj patrik rad posuval pred sebou krabice, naj boli take kovove co mame na drobnosti a dokumenty
teraz ho to uz nebavi, radsej do nich trieska hrkalkami akoze bubon

a prihlasili sme sa na hudobnu, zaciname v stredu, juj, sa tesim

a v junovom dietati budeme odfoteni s patuchom z cvicka, tak kuknite potom, bude clanok z toho studia kam chodime na pilates

aktak moj svokor uci na arch, mozno aj teba, sranda 😕

vejinka
6. máj 2009

no sondovala som vsade mozne a vyzera to ze som si vybrala...ale som zvedava na vas nazor

slaviq statsnu cestu bezproblemovu 😉
bibi no maly je uzastny 😉

danulik
6. máj 2009

lalu - my rozmyslame, ci do talianska alebo do chorvatska, chceme ist autom, takze by to nemalo byt velmi daleko a pojdeme asi z BA, aby sme "usetrili" 2 hodiny 😉
chceme pieskovu plaz, takze v chorvatsku by to bol asi ostrov rab, stredisko lopar, ale vraj je tam strasna nuda 😀
v taliansku asi lignano, ak nic lepsie nenajdeme..

nasa lili ma teraz tancovanie obdobie, ked pocuje hudbu, tak hned zacne tancovat 😀 ma taku hrazdu, co dostala na vianoce a tam ma oblubene melodie, tak sa vytesuje vzdy, ked jej to pustime 🙂

hankahc - a teraz uz papa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre