Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

tessie
4. feb 2010

ešte si to nerozlúštila??? 😀 😀 😀

danulik
4. feb 2010

ano, ale nepotvrdila si to 😅

danulik
4. feb 2010

idem spat, dobru noc vsetkym 😉

tamita
4. feb 2010

Tesss - ánoooooo - tehotnááááá ,teraz už mi je jasný ten výraz MADONY 😵 - blahoželám silno-silno 😅

hribikana
5. feb 2010

dobre ranko
tak tu mame dalsie tajomstvo
moj tip - tessie bude mat baaaabo 😉

elly111
5. feb 2010

dobré ránko,
no toto, ešteže som tu večer nebola takéto nepotvrdené info sa nedávajú pred spaním 😅
tak napäto čakám čo to bude...že tehuľka tessie 🙂 fakt úplne by to zodpovedalo tvojmu šťastnému a pohodovému výrazu 😵

katuska treba iný nočník, my sme jeden vrátili lebo nám bol malý, proste sa tam ritka nezmestila, bud trčal predok, alebo zadok, teraz máme z Ikea a je ok, aj náš sa asi pred 3tt rozhodol že tam chce sedieť, ale nedávam ho naň pravidelne, iba keď ho prinesie, že chce, občas sa vyciká, občas nie a potom doň pozerá a hovorí "neni" a krúti hlavičkou že tam nič nie je 😀

jancii s Tomáškom držíme palce aby rýchlo prebehli vyšetrenia a doliečili sa už doma

katuska.
5. feb 2010

elly, musim ist obhliednut nejake, lebo tento je nanic.. nanic celkom nie, lebo marek don dava cikat zvieratka 🙂 len si neviem predstavit ako ho budem skusat, lebo tento sa mi nezdal maly..

a dnes sme vstali o 7.00h.. az tak dobre vstavat, ked je uz vonku ako tak vidno 😵

tajomstvo podla mna nie je tess, lebo to hned na zaciatku napisala.. ze nie je tehu a ze ju nemame hladat v inych temach. podla mna to bude niekto iny.. a mozno to ani nebude tehulka, ale nieco ine.. priznavam, som zvedava 😀

elly111
5. feb 2010

mne tiež napadlo že to bude niečo iné, ale čo? Prihlásila sa na VŠ? 😀 🤐 😀
Pôjde do práce?
Založí súkromnú škôlku pre naše deťúrence???
tessie odtajni sa...
Či ideš dnes k Dr. a až potom 😵, tešíme sa čo napíšeš

ja som vstávala o 5.30, malý o 6.30, už sa tiež veľmi teším že je skôr ráno svetlo 🙂 , si pamätám ako sme si to písali aj pred rokom 🙂
no a nočníky vyskúšať 😀 , neviem asi len pokus omyl, ale tento ma viac okrúhly tvar, ten predtým bol taký moderný akože oválnejší, ale úzky,...no neviem na koho ho projektovali, veď my ako deti sme mali jeden druh a tiež to bol viacmenej kruh
naša sučka mala ísť v nedeľu k novým páničkom, ale veľmi ma sklamali, tak radšej zostane u nás, nedám ju ak si nie som istá že by sa tam mala lepšie ako u nás
rozhodla som totiž že si necháme iba jedného havina, nestíham teraz pracovať, cvičiť a vybehávať obe a mám pocit že sa im málo venujem a mohla by sa mať niekde lepšie ☹
hribi ty ako sa cítiš, ešte vládzeš fučať?
katuška a ty? Inak krásny dátum termínu, taký podobný sme plánovali pri prvom, pošli recept kedy sa vám zadarilo 😀 🤐 😀

tinka66
5. feb 2010

tess - co to tu citam, dalsie tajomstvo? to zasa budem v noci stavat, aby som zbehla na MK????prestante, rychlo von s tajomstvom!!!

kape - dik za rady...jasne nostek vecec cistime, chyba bola v tom,ze ten sirup na rozpustanie hlienov solmucol som davala dost tesne pred spanim a cely proces sa spustil...vcera som jej ho dala 3 hodky pred spanim a mali sme celkom dobru noc... a dik dik dik za rady...tie kvapky skusim...

utekame k lekarke pre istotu

katuska.
5. feb 2010

tak som citala este raz a nenasla som, ze tess pisala, ze nie je tehotna.. to ma madi upozornila.. tak teraz neviem, mozno je 😉 ja som to vlastne vedela, len som to chcela zdramatizovat 😀

elly, aj ja som si na to spomenula, ked som pisala o tom, ze je svetlo 😉 a ani neviem ako sa nam podarilo.. neplanovali sme, ale ani sme sa nebranili 🙂 a ked napisem, ze sme riesili byt a vselico okolo toho a vlastne sme na seba vobec nemali cas.. tak mi nikto neuveri. mm machruje ake ma schopnosti 🤐

katuska.
5. feb 2010

tinka, drzime palce silno 😔

elly111
5. feb 2010

😀 😀 😀
tinka držíme palce 😉, snáď to nie je vážne

katuska.
5. feb 2010
danulik
5. feb 2010

dobre ranko,
ja mam este jeden tip na tajomstvo, ale nie som si ista, tak radsej pockam 😉

hribikana
5. feb 2010

ahojte,
tak uz mame po vychadzke, malej som pustila spievankovo, uci mi domrzaju a idem nieco ukuchtit na obed
ozaj kolkokrat do tyzdna davate deturencom maso? zasa sme vstavali uz o 5,30
elly - tak to mas vazne co robit toto vsetko postihat ... a pracu co robis zabera vela casu? a maly co robi, ked pracujes? lebo snazim sa pracovat aj ja, ale dieta mi to vobec neulahcuje, to v bruchu predpokladam to skomplikuje tiez ... ja sa citim zatial v pohodicke, vobec nemam pocit, ze budem coskoro rodit, jediny problem je obut sa von a zohnut sa nieco zdvihnut zo zeme, strasne mi pri tom zavadzia brucho... to musim roztiahnut nohy, aby islo medzi ne 😀 😀 ... pri nine som sice pribrala viac, ale vsade inde, nie len na bruchu, teraz mam pocit ze brucho vyzera akoby som zhltla basketbalku, niekde dopredu sa natahuje
tak ja uz idem, pekny dnik vsetkym

hribikana
5. feb 2010

danu - daj ten tip

hribikana
5. feb 2010

a nocnik - my nemame ten z kiki, my mame taky kalsicky, co vsade dostat za nejake 4€, ale mame s nim ten problem, ze nina, ked pusti ten prud mocu naraz, tak to prska kade tade a tak mame doma vsetko obcikane 😀 😀 😀 ale nie, davam jej ked cika pod nocnik podlozku, aby ste si nemysleli 😀

elly111
5. feb 2010

jaj hribi verím ti že zohnúť sa je ťažké 😅
jaj som to zamotala, teraz pôsobím ako akčná žena, nie, myslela som pracovať s hafanmi 😀 , mali sme chovateľskú stanicu,...inak nepracujem, veď som na rodičovskej dovolenke 😅 ale snažím sa niečo vymyslieť čím by som si privyrobila, rozbehnúť nejaký obchod,...
katuska nie, tento máme: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/7014...
danulik 😠 🤐 😅

hribikana
5. feb 2010

elly- tak drzim palce nech nieco dobre vymyslis, moja znama zacala sit oblecenie pre hafanov, take rozkosneeee

hribikana
5. feb 2010

do prkna, maslo mi prihorelo ☹ uz musim prestat konikovat

este som xcela ten link na oblecko pre havov: http://www.dened.sk/

elly111
5. feb 2010

hribi na tento presne sme sa my nezmestili 😀
jee oblečky, hmm to my nepoznáme, naše holky sú otužilé 😀
aj mne skoro maslo prihorelo, po mesiaci a pol pečiem.... 😖

hribikana
5. feb 2010

ja sa pokusam najst mhviezdickin recept

elly111
5. feb 2010

ja ho tiež hľadám, lebo som si ho neuložila, už ho máš?

hribikana
5. feb 2010

nemam, ked budes mat posli linku 😀

elly111
5. feb 2010

nestíham teraz, sa baby na nás pobavia a pošlú link 😀

hribikana
5. feb 2010

to by bolo idealne 😝

mizulienka
5. feb 2010

ahojte dievcata, co peciete, ja mam mhviezdickove recepty vsetky ulozene, poslem vam 🙂

hribikana
5. feb 2010

diki mizu 🙂

leguanik
5. feb 2010

ahojte babule elly111- co sa tyka tvojich hafanov....len jeden vlastny pribeh ti napisem - vlastnu skusenost, myslim, ze u vas sa ma najlepsie ako sa moze mat, davate jej lasku, strechu nad hlavou, starostlivost ak potrebuje.
Ja som mala leguana, vzala som si este jedneho od ludi co ho nechceli, zistila som ze si nerozumeju a stale sa ti dvaja bili...tak bol kazdy v inej izbe....tiez som si vravela malo sa im venujem, a jedny znamy chceli legosa, tak reku ked ho tak chcu, a uz o tom dost vedia, tak im darujem Viktorka - to bol ten co som si ho adoptovala...chodievala som ho pozerat vsetko bolo ok, az raz v novembri mi babenka vola ze nieco s nim je..nevie co prisla som tam, on bol baby podchladeny nehybal sa , schrdnuty...no to muselo trvat niekolko tyzdnov toto...tak som ho rychlo vzala k veterinarovi, robil co sa dalo, infuzky, ohrievanie, ale bohuzial bol tak oslabeny, ze po 2hodinach zomrel...plakala som ako male decko a dodnes si to vycitam ze som pre neho chcela nieco lepsie, ale bohuzial to najlepsie pre neho bolo u mna.... ☹
uz nikdy taku chybu nespravim
tak len ti chcem povedat, dobre si to premysli, aby ta to potom netrapilo viac ako teraz...pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre