Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

angelina22
15. mar 2010

pepies,,,,ja až teraz pozerám, že si z mt,,,ja mam manžela z mt!!! zo sučian...
dik za ip...chodime tam ako kedy,,,,tak budeme moct dat stretko,,, 😀

pepies
15. mar 2010

Angelina, tak to je super, jasne, ze mozeme dat niekedy stretko...........
V Sucanoch je super pizzeria s uzatvorenym detskym ihriskom, je to tam vymakane, poznas to tam? Vola sa to ze Orea a vsetky mamicky z MT tam chodia na jar a v lete 😀 Je tam fakt super 🙂

A Ty si originál vychodniarka? 🙂

A mas IP 😉

angelina22
15. mar 2010

stankaji:
ja pracujem už od septembra,,,,od kedy mala malá 1 rok,,,,malá bola od novenbra donedávna doma s manželom,,,,,inak ju dávam k mojej mame, ak je doma2 týždne doma , 2 týždne rakusko,,,,, ak nieje doma, tak mi ju postraži moja babka, malej prababka,,,,ona je velmi čiperná prababka,,,,a ak nie tak chodí do sukromnej školky,,,ktoru nedavno otvorili, ale popri našich prerábkach mi tento mesiac nejak nevydalo tak si ju sem tam beriem do práce,,,,a tak sa trapime,,,,, 😝

pepies
15. mar 2010

Angelina a kde pracujes? 😉
Ja sa chystam v juni do prace, na polovicny .... 😉
To TY mas teda cipernu prababku................ Jakubkova prababka ma 90 rokov, tiez je ciperna, ale uz by sa nedokazala o maleho postarat ......... 🙂

Babulky dufam, ze som vsetkym odpisala na IP, ak nie, napiste mi prosim...........

angelina22
15. mar 2010

moja prababka,,,má 76 zato chodí každý rok aspon na 2 dovolenky, za život už bola 3 x v amerike,,,požičiavam si od nej aj nejaké oblečenie,,,,,hihihi 😀
no a oreu poznám,. aj ked s malou som tam ešte nebola,,,,,,,ale poznam to,,,
skor chodime do mt, do mesta a tak,,,
a pracujem v materskej školke,,,,v Brusnici,,,
mám 9 detí a som riaditelka aj učitelka,,,,,,

pepies
15. mar 2010

angelina tak to je super, to si fakt mozes bravat malu do prace ..........
tak ta Tvoja babka ja riadna cipernica, je to super, ze jej to zdravotny stav dovoli....... to cestovanie ........ tak by som si ja predstavovala svoju jesen zivota - cestovat, cestovat, cestovat 😀

moja babka - ta 90 rocna je myslou super, len pohybovo menej zdatna......... cita bez okuliarov vsetky casopisy vratane Emmy, Evy a Brejku 😉 a potom spolu kecáme o silikónových prsiach niektorych tzv. celebrit.
Chcela by som mat taku mysel v 90-ke /ja sa nedozijem ani 60-ky/ 😒

pepies
15. mar 2010

jezis kolko hodin, utekam do mesta, pekny dnik vsetkym 🙂

angelina22
15. mar 2010

čoby nie, dožijeme,,,ja som večný optimista!!!!!!!!!!! 😀

pepies
15. mar 2010

ja realista.................. este som tu 😉

angelina22
15. mar 2010

až teraz som spatne dočítala o tami a Leuške,,,
SKORE UZDRAVENIE!!!!! 😖

iwuskaaa
15. mar 2010

Ahojte,

Peťka, ďakujem Ti za IP 😉 . U Vás snežilo? U nás je dnes krásny deň, svieti slniečko 😎 .

My sme sa dnes zobudili s horúčkou. Dávidko má stále cca 38 stupňov, bez kašľa a soplíkov, takže vinu dávam očným zúbkom. Tie horné mu čo chvíľa vykuknú, tak dúfam, že nás teploty nebudú trápiť dlho 😖 .
Teraz spinká, mám navarené od včera, tak som sa dala piecť koláč 🙂 . Konkrétne tento: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24078
Už vonia, mňam 😝 😀

Prajem Vám pekný dník 🙂

katinka0000
15. mar 2010

tessie: presne v "spar" ho maju. manzel mu ho v piatok tam kupoval, ked bol v rakusku. ale neviem preco, ale v rakusku ho maju o dost drahsie ako v nemecku. v rakusku stoji liter vyse 2 eura. ale je fakt super. my kupujeme to klasicke natur s kalciom. ale kupili sme uz aj vanilkove a bananove a nicovi chutili doteraz vsetky. obsahuje este aj nejake B vitaminy.
http://www.alprosoya.de/unsere-produkte/drinks-...

katinka0000
15. mar 2010

iwus: my sme ten kolac uz robili. je super!!! ja som vcera piekla taky ovocny so zelatinou. moj manzel ma rad len ovocne zakusky. take kremove mu moc nesmakuju. 🙂

pepies: dik za tu stranku. 🙂

danulik
15. mar 2010

ahojte,
uz ma ta bolest nebavi 😠 neda sa mi spat, rozpavat, jest - som strasne hladna!!!!!!!!
..aj ked na druhej strane - aspon schudnem 😉
hovorim iba "uhm, hmm, ee" a pod., lili si uz asi musi mysliet, ze som nejaka postihnuta alebo co 😀

hribi - dobry napad 😉 keby som mu povedala, ze idu aj "spoluziaci", tak by sa mozno dal prehovorit 😀

dobra sprava - tami s leuskou dnes rano pustili domov 😵

jancia
15. mar 2010

Ahojte

No dufam ze po vikende sa Leuska citi lepsie a o chvilu budu domka, pozdravujeme ich obe 😵

Iwus kolacik vyzera mnam, ja som minule robila taky coko na sposob amer. brownie, sli tam 2 cokolady 86% tak to bolo bozskeee 😵

katinka preco by sa nemali davat susene mlieka? Ved aj sunar ci nutrilon su v podstate susene... vdaka

Inak my sme mali pekny vikend, v sobotu doobeda sme mali vylet na Partizansku luku (kuk fotky ak sa Vam chce ), poobede bola navsteva s malou Tomiho kamoskou, nedela taka pohodkova, tato na futbale tak my u babky.

Vraj sa ma od stredy oteplovat a vikend ma uz byt riadne jarne pocasie tak som zvedava 😉 lebo aj dnes tu teda poriadne prefukuje a do rana nasnezilo zase trochu 😖

jancia
15. mar 2010

jeeej Dani tak super, az teraz citam 😵
a nech uz aj Tebe je lepsie... hihi ale teda teraz ma Tvoja dcera lepsi slovnik 😀 😀 😀

tinka66
15. mar 2010

jancia ....supeeeer fotecky, a ako uz vyrastol tominko a ty superne vyzeras........rada by som vas videla, musime dohodnut stretko, ked bude teplejsie...aj buduci tyzden, vy uz mozete???? aj ja mam nejake nove fotos v albume..

stankaji ... si ma namotivovala s tym malovanim, to ma ani nenapadlo...skusime teraz na velku noc, ved na vajicka🙂 sikovnicu malu mas doma...

danu...vylieckaj sa rychlo...musite mat doma zabavu, neviem si to predstavit...

tinka66
15. mar 2010

baby provokujete s tymi kolacikmi...mam neskutocnu chut na sladke...ale uz som zase vela pribrala musim sa krotit za posledny tyzden 2 kg...

katinka0000
15. mar 2010

jancia: ale toto nie je detske susene mlieko. toto nie je ani sojove mlieko. je to sojovy napoj. ale ak to niekomu vyhovuje, nie som proti.
inak krasne fotky!
na vikend hlasia 16 st.

dani: snad vecer uz bude lepsie. a super, ze leuska je uz domka.

tessie
15. mar 2010

super, že tami s leuškou sú už doma... dúfam, že sa malá už cíti lepšie...

dani - teba to riadne drží... to je dosť zlé, ja som na tom bola ako 8-ačka na ZŠ, bola som v nemocnici týždeň, no bolelo ma to len asi dva dni... potom som síce stále jedla kašovitú stravu, až kým som nešla domov, ale bolesti som už potom nemala. Dokonca som sa tam zaľúbila do cigáňa 🙂 🙂 🙂 Tak dúfam, že teba to už skoro prejde... nech nie si taká chudá vyžla 😉

katinka0000
15. mar 2010

tinka: na tebe tie 2 kg vobec nie je vidiet. jedine na brusku. inak tiez krasne fotky.

tinka66
15. mar 2010

katinka - dik ale to je este pred dvoma tyzdnami...a vy nemate novsie fotos maleho nicolaska? by sme radi pozreli....

hribikana
15. mar 2010

ahote,
tak to je parada, ze leus je uz doma
danulik - ta dietka sa mi celkom paci, ked dokojim, idem aj ja dat mandle prec 😀 😀 😀
tinka, janci - krasne foto, Tomasko je uz riadny chlap a Larinka sa tvari ako ozajstna modelka 🙂
mne teraz obaja spia a vykuklo slniecko, tak sa tesim von
dnes dala ninasvoj celozivotny rekordvrannom vstavani, normalne si schrupla do 8,00, inac zvykne tak max do 6,00 aj to uz mame vianoce 😀

tinka66
15. mar 2010

hribik - a ako sa mate? da sa to zvladat? z teba vyzaruje taka pohoda pohodicka, je to naozaj tak? a tiez chceme nove fotecky ako rastiete...

hribikana
15. mar 2010

tinka - snazim sa akurat pridat nejake, ale stale mi to urobi vypadok spojenia
a aj ja sa citim celkom v pohodicke, nechapem tomu, lebo pri nine ma v sestonedeli drzala strasna depka, zvladat sa to da, varenie som zrusila, nechala som si nosit obedy, cize sa cely den iba hraaam, vecer mam sice dost a ked treba nieco urobit odpadavam, ale da sa a Tomas je ukazkove babatko, klop klop, az mam vycitky, ze Ninu som v jeho veku stale nosila na rukach, kedze bola dost zaplakana a zakolikovana a on si stale lezi v svojej ohradke a spinka a pravdaze aj mm je teraz ukazkovy tato, bez neho bysom skolabovala 😀

hribikana
15. mar 2010

podarilo sa, aj ja tam mam uz nove foto
ideme vonku
paaa

tinka66
15. mar 2010

hribi - tomasko je nadherny...aj ninka je krasna bambulka a tie ustocka na spapanie...ste krasna rodinka...uz sa tesim aj ja veeeelmi velmi na male......prave som si pospala, kaslem tiez na vsetko...zajtra porobim, larinka ide k svokre...

hribikana
15. mar 2010

pepies - a to uz na severe chorvatska v polovici septemebra nie je zima?

iwuskaaa
15. mar 2010

Tak dnes sme sa celý deň trápili s teplotou cca 38 😒 . Asi dvakrát som mu dala Nurofen, tak klesla, ale iba na 37,8. Na noc som mu dala Paralen čípok, tak dúfam, že teplota ustúpi. Ak nie, môžem mu dať cez noc ešte jeden čípok? Alebo aké máte osvedčené recepty na zníženie horúčky Vy? Veľmi pekne ďakujem!

Janci, koláčik bol naozaj božský 😝 , veľmi nám chutí a zožala som s ním veľký úspech 😀 😵 .
Tiež sa teším na víkend, ak má byť také krásne počasie, vraj 13-18 🙂 😎

pepies
15. mar 2010

ahojte,

Iwus - drzime Tomaskovi palce, nech sa skoro vylieckate, a samozrejme aj ostatnym chorobkam - Leuske a aj Danielke .......
My davame na teplotu cipok alebo Nurofen sirup, myslim, ze to mozes davat kazdych 6 hodin,neviem presne, ale na pribalovom letaku by to malo byt napisane.
Plus samozrejme tymianovy kremik davame na znizenie horucky.

Hribi, pokial necestuje clovek do exotickej krajiny, kde je non stop teplo, vzdy je to risk s pocasim, takze Ti neviem povedat, ci bude zima ........ Dufam, ze nebude. Minuly rok sme boli na prelome jun-jul v Taliansku na severe a ked sme odchadzalil zo Slovenska, skoro som plakala, bo prognozy boli 20 stupnov a dazd a ked sme tam prisli, bolo 30 stupnov a slnecno.
Preto som tento rok zvolila juznejsku cast - takze nejdeme na sever na Istriu, ale juznejsie do Dalmacie, tak ja len dufam, ze bude teplo........ Teraz byva vsetko posunute, este v oktobri byva teplo, preto sme zvolili septemer. Cez top sezonu sa rozhodne nechcem tlacit v Chorvatsku na plazi a tiez nepotrebujeme s 2 rocnym dietatom 40 stupnove horucavy.
Tak mozno na severe Chorvatska bude prsat, my vsak budeme na juhu 😉 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre