Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
6. sep 2009

aaahojte,
vcera sme boli na svadbe, lili bola u nasich, vsetko zvladli super a v noci sa zobudila len 1x!!!!!!!!!! chapete? to doma nehrozi.. ked sa zobudila, vypila mliecko, ani neodgrgla a uz hned zase zaspala..

hribik - neviem, to len tipujem - nespoliehaj sa na to 😀

nesca - 😉 kupili ste?

pozerate superstar?

danulik
6. sep 2009

iwus - lili brali krv asi pred mesiacom alebo este davnejsie, treba sa objednat, tak sa na to spytaj dr. v poradni..

iwuskaaa
6. sep 2009

Dani, tak super to Lilly zvládla 😵 . Ale stále si myslela na ňu, však? My sme boli v piatok tiež u známych na návšteve a vkuse som myslela na malého, či spí, či sa nebudí...proste už to nieje také bezstarostné ako za mladi 😀
A teším sa na fotky, dúfam, že pridáš na FB aspoň pár a rýchlo 🙂 😉 😵
Tak sa opýtam svojej Dr., či mu môžu zobrať krv, dúfam, že sa neurazí, že ja dirigujem, lebo niektorí Dr. že sú urážlivý preto, ak maminy niečo navrhnú 😒
Ja Superstar nepozerám, môj nejakú kravinu pozerá 😠

danulik
6. sep 2009

foto zo svadby? nemam 😅 nebrala som fotak, ale ak mi niekto nejaku posle, tak dam na FB 😉
veru, uz to nie je ako za mladi 🙂 😉 jasne, ze som na nu cely cas myslela, aj ked som vedela za pri mojej mame bude ok, ale aj tak, nedalo mi to..
co sa tyka toho odberu, ja som sa na to dr. normalne spytala, ci jej moze zobrat krv a ona ze samozrejme a ze do roka by sa mal aj tak spravit krvny obraz..

lalunna
6. sep 2009

patrik ma nove farebne pruzkovane gumaky, lebo kaluze to je jeho 😀 a ked som mu ich obula tak si sadol a chvilu si ich obzeral, ze ake tazke a vysoke pruzkovane veci ma na sebe a potom sa postavil s rozkrocenymi nohami a krici na mna nech ho idem presunut ze on v tomto chodit nebude 😀 😀

co sa tyka toho jedenia mne z toho sibe uz len preto ze on nechce nic normalne varene na obed radsej je hladny potom sa namna lepi ze chce mlieko lebo je hladny... a toto je ked mu idu zuby, stale terza pisti a ma hnacky ale hrozne, takze cakam ocne zuby, zevraj tie su najhorsie, svagrina mi spominala ze malej isli 3 mesiace (maju najdlhsie a najsilnejsie korene zo vsetkych zubov) tak pri tejto predstave uf fu... to keby brali teraz patrikovi krv tak by mu asi zistili deficit vsetkych zloziek krvy 😖

danu, my nepozerame, nemame tv 😀

zajtra ideme na novu hudobnu skolu co robi yamaha, na prvu hodinu ukazkovu, ked bude dobre zaplatime na 10 mesiacov... ty kokso ked skoncime bude mat patrik skoro 2 rocky 😅

vcera vecer som bola hyrit v meste, dostala som kopec darcekov ale naj ma potesila poukazka ku kozmeticke 😎 patrik siel spat az o 22 takze manzel neuspaval, ale asi by sa mu to ani nepodarilo lebo teraz je patuch fakt privesok

iwuskaaa
6. sep 2009

Dani a ja som sa tešila na fotky, chcela som Ťa obzrieť, aká si bola kočka 🙂 . A Ty sa vyberieš bez foťáka ☹ !
Lalu, ja by som tiež pristala takú poukážku 😵 . Alebo aj nejaká masáž a tak 😵 . Budem si musieť kúpiť sama 😀
Patrikovi brali krv?
Ja práve pozerám nejaké tenisky pre malého. Máme topánočky ale keď mu chcem obliecť teplákovú súpravu, tak sa mi topánky nehodia k nej 😀 . Tak obzerám a vyberám ale zatiaľ som sa k ničomu nedopracovala 😀

basky
6. sep 2009

Ahojte,
Lalu, my sme na tom rovnako, uz dva tyzdne nas trapia zubky, stolicky aj ocne, aby bolo veselsie 😒 .
Simik je ako Patko, total privesok na mne, teploty sme mali striedavo len prvy tyzden, teraz vsetko ok,teploty ani soplik, ani hnacky nastastie nemame, no da nam zabrat. Chce byt stale na rukach, menej mu chuti, vela placka, boli ho to velmi, a ja mu neviem pomoct.
Gelik mame, pomaha, no davame len 3x denne , ako pisu v pribalovom letaku.Uz sa neviem dockat, kedy sa zubala konecne vsetky ukazu a bude to zasa nas Simik smejko.

Aj ja som bola vcera v noci vonku, uspala som, teraz tati nema vobec sancu,ked nam idu zubky.Az po 22h som vyrazila. Dnesne rano bolo veru tazke, Simik uz o 7h hore, zacal vykecavat, valat sa po mne, no tak skoro zasa nikam na noc nepojdem 😉

Lalu, o tej hudobnej daj info, kde a ako to prebehlo, musime aj my nieco vymysliet, a nakolko Simi miluje hudbu, stale nam tu tancuje, chceme aj my niekam chodit.

basky
6. sep 2009

A zabula som nieco, gratulujem vsetkym tehulkam, prajem prijemne a hlavne bezproblemove cele tehu 😉
Iwuska, a kde pozeras tenisky? Aj nas uz napadli, teraz by sa nam hodili.

Babuky, hodite mi link na topanocky Hribi? Nechce sa mi citat a hladat stare prispevky. Dakujem. Aj nam uz treba vacsie na teraz a nejake teplucke na zimu.

hankahc
6. sep 2009

lalu z vlastnej skusenosti hovorim ze tie ocne zuby idu najdlhsie a su hadam najhorsie. malemu isli ocne 5 mesiacov ale uz su vonku vidim spice, tak sa vytesujem. dokopy ma maly okolo 14 zubov+ - jeden zub, lebo sa mi tazko ratalo, stale ma hryzol 😀

zajtra idem s malym na ockovanie, uz nech je to za nami 😖 este nas caka kontrola obliciek, a tiez mu dam spravit krvy obraz, lebo nie som si ista ci ma dostatocny prisun vitaminov, lebo on by jedol zemiaky hadam aj s melonom 😀 😀

jaj a este k tym zubom...susedka mi hovorila ze jej maly bol bez zubov az do svojich 14 mesiacov, ale potom mu vysli uplne vsetky zuby naraz, ale ze maly mal mesiac 40-ky a zabaly na denno dennom poriadku, nic prijemne, ale ze to mala za sebou a potom bol pokoj 😅 ...no neviem neviem ako by mi bolo ten mesiac, je to fakt tazke s tymi zubkami niekedy ☹

a my mame novinku moj synator uplne odmietol sediet v kociku, kupili sme mu novy kocik (taky sup do auta) no ale ani ten ho neoslovil, kebyze moze tak by mna asi najradsej smaril do kocika a on by ma tlacil 😀 😀 co by mne aj vyhovovalo, ale staci ked si to len predstavim 😀 😀 😀

hankahc
6. sep 2009

basky daj do google hribikana a si tam 😉 ja som ju tak nasla 😀

jancia
6. sep 2009

Ahojte babule,

tak Vas mam docitane...

My sme sa z chalupy vratili uz dnes, o den predcasne lebo Tomi teplotuje uz 2hy den. Asi tiez zubky ☹, jest tiez velmi nechce, kase to hej ale zeleninu nie, ani maso. A ako Vas citam tak uz aj ja zacinam varit take viac dospelacke jedlo lebo uz mi velmi tie moje "grcky" ako to MM vola nechce... no necudujem sa ked uz okusil aj ine... a sladke strasne lubi, to bude asi po mne 😀.

Inak sme sa mali super, maly uz beha ale tiez kde to nepozna tak sa musi pre istotu drzat mamy alebo niecoho, bol zlaty ako prvy den nevedel zdolavat prahy (lebo doma nemame) a potom uz prisiel na to kde sa ako chytit a potom uz stale len hore-dolu chodil 🙂. Trosku sa uz pohra aj s nasim psom, hadze mu hracku a chcel by ho chytat ale hafan sa mu uspesne vyhyba a asi vie preco 😝.

Este sme sa stihli aj rozlucit s letom na kupalisku, inak super pocko bolo - jeden den 30 a na dalsi 15 stupnov 😖... ale stihli sme, hihi.

Ako Vas tak citam normalne mam chut byt zase tehu ale najskor by som rada byvala vo vacsom... ale keby sa cosi podarilo budem rada 😵, hoci uvazujem ani nie nad tym ze ci chlapec alebo dievca ale ze KEDY - v akom rocnom obd. by sa malo narodit, rada by som totiz buduce leto k moru a nie do porodnice 😅 ale v takom 2.trimestri by sa to dalo zvladnut, hihi, no vsak uvidime ako nam to tam hore zariadia 😕...

Lalu tak Patrik bude hudobne nadany, hm? A ta hudobka v Miracle stala za nieco? Ja som zvedava ako prezijeme zimu ked vonku bude kosa, no predsa len kocikovat spiace dieta sa este dalo ale co s tymi nasimi zivymi striebrami ked sa na ihrisko moc nebude dat? 😨 Dufam ze s babami z BA ozivime aspon nejake to tancovanie...

Oki idem uz asi spat, lebo muzik mi bude nadavat ze dokedy tu zase sedim, ale vsak po tyzdni bez PC to je normalne abstak! Tak papa

elly111
7. sep 2009

ahojte nestíham vás dočítať, nejde nám elektrina a notebook vydrží ešte 7 min píše 😀
ale stihla som posledný príspevok, jancia držíme palce nech sa bábätko podarí v správnom čase 🙂 😵 🙂

hribikana
7. sep 2009

Dobre ranko,
no mna skor mrzi, ze namiesto zimnej lyzovacky budem v porodnici 😀. ale uz sa tesim, ked bude to male na svete a na takom malom pokrcenom budem hladat ktory gen po kom zdedilo 😝
Aj Nina ma gumaciky 🙂 aj prsiplast- taku zateplenu nepremokavu bundicku (narodeninove darceky) a uz sme si to aj vyskusali, ale kedze gumaky nemaju opatok na pate, tak sa tak dozadu ohyba, ked ich ma obute, ale pobehuje v nich rada - hodim foto 🙂
basky: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=86327

danulik
7. sep 2009

ahojte,

lalu - bez tv neviem ake by to bolo, kedze sme to nevyskusali, ale vela ludi si to pochvaluje 😉

iwus - ved na nejakej fotke hadam budem, potom zverejnim 🙂

basky - vydrzte to ☹

ja sa obavam, ze lili pojdu tiez vsetky zubky naraz 😒

hankahc - a ako sa pohybujete, ked nie v kociku?
lili tiez v kociku dlho nevydrzi..

jancia - ahoj 🙂 trosku si si zanedbala farmu na FB, chodim ti trhat burinu a plasit vtaky 😀

tunylyk
7. sep 2009

ahojte,troska ma odkrvili,heh troska dost 😀 synator zaspinkal - však aj sa patrilo,keď od 5,30buntošil 😝 tak môžem troška na net
hribi mamina sa zakaždým cítila inak a sme 4baby 😉 tak ja sa na mojich pocitoch len zabávam... tatik chce babulku,no ja mám pocit že to bude znova chlapček,ozaj ako si na tom s bruškom?To moje sa tlačí dopredu,neskutočne ako sa zväčšilo,pritom som za posledné 3mesiace schudla 3kg....

hribikana
7. sep 2009

tuny - schudla som neskutocne, podla mna posobim anorekticky, ale kolko sa povedat neda, lebo donedavna som mala este kila z tehotenstva naviac a schudla som pod povodnu vahu co som mala este pred tehu o 3 kila a brusko zatial vobec nevidno, ale ja mam siroku panvu
a neskutocne je, ako Nina zmenila spravanie k dobremu, sme sa jej snazili vysvetlit, ze mamka caka babatko a teraz stale hladka a bozkava brusko a vydava pri tom take mile zvuky, akoze sa mojka 😀

tunylyk
7. sep 2009

ja som tie svoje predošlé kilá ešte nestihla,ale tie tri dole teraz,hm ani tie nevoľnosti neboli až také strašné... Pri Kubkovi som nemala veľké bruško,no teraz sa mi nejak tlačí ta het 😀 o týždeň mám poradňu,tak tam asi doki objaví rovno dve,aj keď v 8tt tam bola len jedna fazuľka 😀
Kubko tiež hladká 🙂 on je taká moja cicka,tak dúfam,že nebude žiarliť,keď sme vonku,kamoške,čo má malinké bábo nakúka do kočíka

nesca
7. sep 2009

Dani,
kúpila som, ale iba jedny, lebo manžel asi týžden dozadu kúpil 3bal sleep and play, tie dávam cez den no a ked som tie premiumky 😀 hľadala v Tescu minulý týžden a nemali, tak som zobrala aspon dvoje Huggies premium, tie dávam vždy na noc a sú tiež skvelé 😵 No čo už so mnou, tak sme v podstate nepotrebovali naozaj žiadne, ale aspon jedny som musela vziať, ved co ke zase nebudú 😀 . Pa.

hankahc
7. sep 2009

danulik vies ako sa pohybujeme? no katastrofalne!!! 😠 doma ho dam do kocika to este znesie, ale ako nahle vyjdeme von tak uz pri prvej poulicnej lampe spravi taky mostik ze popruhy ma zaryte do ruk, v tom zufalstve som mu dala mobil a on mi ho rovno hodil do kanala, takze som sa rozlucila aj s telefonom. V orangi som uz ako doma pernamentne si chodim po sim kartu 😖 a vysledok je ten ze cesta do obchodu co trvala 10 min teraz trva 1,5 hodiny a zvysok tlacim kocik a panko je na rucickach.

dneska planujem s nim ist na postu uz teraz sa mi jezia vlasy...a potom na injekciu dalsi sedivy vlas na mojej hlave ☹

aj ja by som akoze prijala si zopakovat tehotenstvo, ale ta cakacia doba 9 mesiacov no asi este pockam 🙂

danulik mozno aj lepsie ked lili vyjdu vsetky zuby naraz aspon budes vediet ze to su zuby..lebo ja vzdy musim hladat pricinu ked ma teplotu alebo hnacky, nie je chory, prejedol sa, nesadlo mu jedlo a pod...no ale teraz sme na tom podstatne lepsie s tymi zubami hlavne ze mu uz vysli tie nestastne ocne zuby, joj to bolo obdobie 18 sedivych vlasov mi zostalo 😀

idem kuk FB 😀

danulik
7. sep 2009

hanka - chapem 😉
u nas to zase take hrozne nie je, ale ked sedi dlhsie v kociku, tak zacne kricat a hnevat sa a musime ju zobrat na ruky.. ale teraz, ked zacala behat, to bude hadam jednoduchsie..
drzim palce, nech sa dostanete na postu 😅

nesca - ja tiez rada skusam nove plienky, ale aj tak sme sa vzdy vratili k alanam z DM-ka, no a teraz sa mi zapacili tieto premium care, su super 😵

vejinka
7. sep 2009

ahojte dievcata tak my uz konecne oslavu amme za sebou. http://www.facebook.com/album.php?aid=2020323&i... 😉

slaviq81
7. sep 2009

Ahojte

Danulik, ja zakaždým kúpim nejaké iné plienky. Už som vyskúšala asi všetky 😀 Teraz mám Alany, celkom sa mi pozdávali, ale teraz už len čakám kedy ich miniem 😝

Vidím, že nielen ja závisláčim na farme na FB 😀 😀 😀 Je to riadna haluz 😀

danulik
7. sep 2009

super, lili mi vymazala prispevok, mozem pisat este raz 🙄

slaviq - napis mi do IP meno, pridam si ta na FB - potrebujem susedov na farme 😀

ja tiez cakam skoro pri kazdych plienkach, kedy ich miniem 😀 ale alany a tieto nove pampers mozem kedykolvek 🙂
ked sa mi nedalo ist do DM a minuli sa alany, tak som musela kupit nejake v tescu a tam maju len huggies, pampers baby active a tesco plienky - inak tie nove zelene su celkom fajn, ale nie su take makkucke ako alany 😉 najviac neznasam asi huggies 😝 a pampers baby active su ok, ale strasne mi smrdia 😝

veji - to kolko ste mali tort? 😀

danulik
7. sep 2009

inac, lili dnes spala asi len polhodinu, namiesto spanku povyberala vsetky vlhcene utierky a potom zacala kricat, lebo z nich mala mokre pyzamko 😀
teraz sa snazi trafit kluc do zamku - samozrejme nedociahne, tak sa hneva 😅

je to strasne zlate pozorovat, ako jej pribuda rozumcek 😀

co ste dnes varili detickam? inspirujte ma 🙂

slaviq81
7. sep 2009

Dani, IP 😉

Ja som dnes pre Laru ukuchtila rizoto. Už neviem čo jej mám variť. V podstate by už naše decká mohli jesť všetky polievky nie? 😕
A my máme problém s tým, že kuracina nám vôbec nevyhovuje. Ryba môže byť. Iné mäso som zo strachu ani neskúšala 😒

danulik
7. sep 2009

ja som nakoniec do parneho hrnca dala zemiak, cuketu, mrkvu a par koliesok poru - lilienkine oblubene jedlo 😉 teraz cakame, kym sa to urobi a ideme papat a hadam konecne aj spinkat 🙂

lili velmi chuti pstruh 😉
uz mozes skusit aj hovadzinu alebo jahnacinu, my sme skusali hov. svieckovicu, to jej celkom chutilo..

jovan
7. sep 2009

Cafte baby, vidim,ze ste tu zohrata partia, ale aj tak moooozem sa pridat?? Citam,ze ste rozoberali obedik. Ja som sa minuly tyzden rozhodla,ze zacnem varit tak, aby v podstate mohol Samik jest vsetko s nami. Doteraz som obmienala zeleninku s maskom v paraku, to mu starasne chuti, ale chcem aby bol nauceny na vseliake chute. Pri starsom ma totiz ta parena zeleninka drzala asi pridlho,aj ked zas az tak na skodu to nie je, ja viem, ale dnes je velmi velmi vyberavy. No a zatial nove polievockymaju velky uspech, dnes sme mali hrstkovu. Kedze varim pre vsetkych, dala som aj trosicku soli, ale my vo vseobecnosti velmi malo solime. Len stale neviem ako s druhym chodom. teraz mal na obed polievku hustu a druhe ma bud na olovrat, alebo na veceru, alebo aj nie. A inak mame teraz priserne dni aj noci, idu mu uz ocne zuby. Tak sa len vytesujem, ze ked mu vylezu bude mat uz 16zubov a uz len 4 a potom snad aj spat zacne normalne v noci 😠

elly111
7. sep 2009

ahojte už máme elektrinu 😀
hribi aj ja si myslím že čakáte dievčatko 🙂 u madi mi tip vyšiel a teraz aj u známej, tak uvidíme 🙂
my sme dnes kúpili v tesco huggies premium, tiež obmieňame značky, teda zväčša iba huggies a pampers jednotlivé druhy, skúsili sme alany a boli sme veľmi sklamaní precikáme ich aj prednou stenou 😨 😅 😀
ahoj jovan

tunylyk
7. sep 2009

ahoj elly,tak daj tipa 😀 podľa tej čínskej tabuľky už Kubko mal byť Monika 😀 aj teraz ukazuje na dievčatko,no ja to furt že chalan 😀

hribikana
7. sep 2009

elly 😀 tak to som zvedava, ake ste s danulikom bosorky 😉 podla cinskej tabulky to ma byt baba, podla mojho citaka chlapec, tak sa necham prekvapit
huggies premium pouzivam aj ja uz dlhodobo na noc, vydrzia celu a mala mi ich neprecura, navyse v polsku ked ich kupujem, tak kusovka stoji 4 sk, co je parada
cez den tiez obmienam a skusam - ale najradsej mam babylove z dmka,su tenucke a pekne bielucke, ale pampersky nemam rada ziadne, kedze su velmi navonane a potom mam pocit, ze mala je pokakana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre