Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

hribikana
21. sep 2009

tuny - kto umi, ten umi 😉 a deturence boli na stretku fakt uzasne ... ako tessie vravela, najlepsie augustovcata 2008 na svete 😀

hribikana
21. sep 2009

a blahozelame k zubkom, Jakubko uz bude mat dokonaly usmev 😀

jovan
21. sep 2009

juuuj baby, akosi nestiham ani citat, ale to vase stretko teraz "vyzeralo" z rozpravania velmi velmi lakavo,uz neviem kto to pisal, ale sa mi pacilo, ze aspon nas muzi nechaju konikovat 🙂
My uz mame 1,5ocaka vonku a dalsie na ceste, tak sa tesim ze cochvila, budeme mat 16zubov, niekto ste tu tusim pisali, ze hole dasienka, to je stranda, preco tym detom idu tie zuby tak rozne,nie, aj ja mam kamaratky, co sa tesia zo 4zubkov, a mojim obidvom detom ide tak skoro a relativne bezproblemov , ktovie co to ovplyvnuje
Nas Samko ma asi obdobie vzdoru, za vsetko pusti taky rev, ze panabeka, patri sice k tym najlepsim augustovcatkam 🙂 ale toto co??

jamaica77
21. sep 2009

kde su fotecky zo stretka? 😕 u koho v albume?

iwuskaaa
21. sep 2009

Jamai, ja som pozerala fotky na FB, neviem, či má niekto tu v albume.
To už máte toľko zubov? A my stále iba 6 😕 . Fíííha 🙂

danulik
21. sep 2009

helou 🙂 ako sa mate?
je tu este niekto?

hribikana
21. sep 2009

ja mam 2

iwuskaaa
21. sep 2009

Danielka ja 😀

danulik
21. sep 2009

ahojteee 🙂
my mame na navsteve sestru s frajerom, ale na chvilu som otvorila notebook a prisla som kuknut co je tu nove 😉

danulik
21. sep 2009

my mame stale NULA zubkov 😀

danulik
21. sep 2009

teda nie my, ale lili, ja mam zatial vsetky 😀 a aj manzel 🙂 🙂 🙂

iwuskaaa
21. sep 2009

Danielka, tak sa venuj návšteve 😉 . Ja idem spať, nejaká som unavená. Tak dobrú nôcku 😉

katinka0000
21. sep 2009

dani: ved nabuduce mi lili uz zubky urcite ukaze. teraz nechcela ani za svet otvorit usta. 🙂 😀

pozerali ste "hviezdu pechotu" v superstar? ja som teda prvykrat videla tuto superstar, ale toto stalo zato. ja nechapem, ako sa moze clovek takto zhovadit.

no a stretko jancia opisala na 1. 🙂

danulik
21. sep 2009

ved sa idem, ale potrebovala som najst jednu webovu adresu, tak som sa tu zastavila 😉
papaa zajtra 🙂

danulik
21. sep 2009

kati - ja viem, to je nas kazdodenny boj 😀

no uz fakt idem, papaaaaa 🙂

katinka0000
21. sep 2009

aj ja idem. zajtra sme zase cely den mimo. dobru noc!

tamita
21. sep 2009

No výborne 😕 , som došla práve po funuse 🙄 ,kde nič-tu nikto...
A nakoniec sa budem musiet zaregistrovať ešte aj na FB,čo už tomu statočne rok odolávam,aby mi to nekradlo čas....ved ani końa nestíham,kolko by som chcela a vy šupnete fotos iba na FB 😠 ???? no vy ste hviezdy 😎
Ešte že Jancijka nám to tak parádne odojmovala 😉 jani dík

Bammbi 🙂 ,krásne obdobie máte,aj s Natálkou,šikulka,ked tak znakuje 😵,ale aj to očakávanie. Verím,že všetko bude na uzv o.k.
Ostatné tehulky tiež pozdravujem 😉 ,uplynulé 2 rýždne aj mne trochu lepilo,už dlho sa mi nestalo,aby mi 15 dni meškala MS,hoci nemávam pravidelne,ale toto už bolo aj na mňa priveľa.. 😀

Matuškom tiež všetko najmilšie 😵

No a my sme dnes skončili 1x na ATB. Tie soplíky sa mi už nepáčili,začínali ladilt do zelena,teplota znovu mierna,leuš uplakaná,tak mi to nedalo a zavolala som našej dr.,že by som ju rada išla ukázať na krčné,aby sme niečo nepodcenili...No a tam ju prezreli,ušká našťastie sú v poriadku,aj hrdlo,ale dutiny už riadne chytené ☹
tak sa liečime.
ešte jeden postreh. My sme doteraz nepoužívali vysavačovú odsávačku,nebolo treba,stačila aj tá ústna.
No posledných pár dní som už tú vysavačovú spojazdnila a zdalo sa mi -že super to odsáva...ale zrazu som nadobudla taký blbý pocit,že čím viac odsávame-tým viac sa tých soplov tvorí....dnes som sa teda krčnej pýtala,že čo si o tom myslí,že ako často odsávať....a ona ma prekvapila,že minimálne,že vôbec nie je zástancom takýchto odsávačiek,vraj to zbytočne dráždi sliznicu,vraj len nevyhnutne-ked už fakt visia sviečky z nošteka...

stankaji
21. sep 2009

Ahooojte mamulky!!! 🙂

Vôbec som nestíhala chodiť na koníka, od začiatku septembra sme mali neskutočné fukoty, furt sme niečo zháňali, buďdo bytu alebo pre malú alebo syna do školy a nakoniec som celý minulý (posledný) týždeň neskutočne ochorela 😢 ...všetky možné pliagy mnou prehrmeli a stále ešte kašlem, mávam také záchvaty kašľa, že ma až napína 😝 😝 😝 som len veľmi rada, že je Martinka v poriadku a aj zvyšok rodiny. 😵

...som v nemom úžase nad stretkom, hlavne, že sa všetkým zúčastnemým na ňom veľmi páčilo, ani som nevedela, že sa to nakoniec zorganizovalo. 🙂 😲 😵

Tak verím, že sa na ďalšom stretku uvidíme, veľmi rada by som vás spoznala aj osobne.
Papa.

tessie
21. sep 2009

hodila som nejake spolocne foto do mojho albumu, mozte urobit kuk. Ak si k fotkam chcete precitat moj postreh, kuknite do temy stretko augustoviek 2008. Nechce sa mi to tu pisat este raz, a tie, ktore ste tam boli, tak dufam, ze s tym budete suhlasit...

dobru nocku, uz padam na nos, este stale som nestihla dospat ten vikend 😀 😀 😀

tunylyk
22. sep 2009

hribi však ja viem 😉 len sestra sa smiala,že Kubkovi by nepomohlo ani sekundové lepidlo na dupku 😀

a fotočky fakt nádherné,detičky očividne spokojné 🙂

a my dne po 2a pol týždni konečne domov hurááá,ale o necelý mesiac znova poradňa,tak zas dohrmíme do mesta 😀

včera som sa neskutočne rozčúlila 😝 stáli sme pri ceste,keď konečne zastalo nákladné auto a veľmi slušný šofér kývol,že môžme prejsť,oproti nič,tak sme sa pustili na prechod a v tom z poza nákladiaku vyletelo osobné auto,podotýkam,že cez plnú čiaru a takmer mi zachytilo kočiar 😠 ešte že mám dobré reflexy no hrôza,keby tak idem ešte o čosi rýchlejšie,chýbali fakt cm... babky čo išli po chodníku na druhej strane skoro skolabovali,začali lamentovať,čo to za človeka atď...

iwuskaaa
22. sep 2009

Tuny, nad niektorým šoférmi iba krútim hlavou aj ja. Toto sa mne tiež už stalo pár krát, no ešte bez malého som bola, tak teraz mám pred tým veľký rešpekt 😖 . Treba dávať pozor na druhých a nie na seba na slovenských cestách 😠 .
Idem popozerať fotky do Tessie albumu 🙂

jamaica77
22. sep 2009

No kukla som fotekcy, jaaaj ake krasne, no a obdivuje ako sa vam podarilo vsetky deturence odfotit v sede, to keby tam bola alexa tak neposedi ani sekundu, skazila by kazdu spolocnu fotku 😀 , NO myslim ze som vas spoznala vsetkych....aj ked pod fotkami neboli komentare ze kto je kto 😉 Aj v krasnom prostredi ste boli, ach jaj , zavidim - ale len v dobrom 🙂
Hribi - ja pozeram ti do pasu ved ty uz tahas 19tt, uz by ti mohli aj zistit pohlavie babetka, date si zistit, ci chcete prekvapko?

tunylyk
22. sep 2009

čo mám robiť so svojim šidlom?už som normálne zúfala,zvalil komodu ☹ vyzeralo to hrozne minula ho len o chlp,má len mini modrinku na nôžke a pod okom,kam ho zasiahla kniha padajúca zhora...

danulik
22. sep 2009

slaaavnostne hlaaasim, ze PRVY ZUBOK je von 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tunylyk
22. sep 2009

teraz spinká,ale mám pocit,že po dnešnom výkone,ho už asi ani na sekundu nebudem môcť spustiť z očí... po kom to len to naše dieťa asi je 😒 má rok a takéto vylomeniny robí

slaviq81
22. sep 2009

Tuny 😕 😝 Však Kubko je dobrý jedák, tak má sily aj za troch. No ale že až toľko 😕 😕 Nebezpečné. Najlepšie by bolo vysťahovať nábytok 😀 A už ste doma, či ešte stále na treťom? 😅
Ja zasa neviem čo robiť s Larou, vôbec nič nechce jesť. Dnes napríklad vypila ráno 120ml UM, potom sa hodinu bavila so štvrťkou jablka, unavila sa tak šla spať - k tomu patrí kojenie, tak tam si čosi cucla. Obed o druhej cca 5 čajových lyžičiek zemiakov na kyslo, neskôr 10 piškót, o 18tej 120 ml UM, 3 kocky keksíka a ešte tu vidím na zemi nedojedenú štvrťku jablka 😝 No a teraz jej idem zarobiť ďalších 120 ml mlieka. Odkedy bola chorá tak sa takto pokazila s papaním. Už som z toho nešťastná ☹

danulik
22. sep 2009

slaviq - my sme na tom momentalne podobne s jedenim 😖

tuny - hmm..asi neporadim, ale chapem ta.. teraz na ne treba non stop striehnut, lebo nevies, co sa moze stat..

tunylyk
22. sep 2009

danulik blahoželáme 🙂 🙂

slavi - stále u babky,tatikovi sa tá služobka nejak skomplikovala,dúfam že do polnoci dôjde,ale asi ho ukecám,nech prespíme a radšej vstanem rano o 5-tej,však uvidím.Mama bola total v šoku,až sa triasla a Kubko plakal len chvíľu,keď zbadal v telke reklamu na Hami,rehlil sa s deťmi a o hodinu ťahal šuflik zas.Však vieš aka je ta komoda v chodbe veľka,nechapem ako sa mu to podarilo,všetko bolo vysypané a on tam ležal vykvačený úplne mimo toho bordelu,nechcem si ani predstaviť,keby tie ťažké šuflíky padli rovno na neho ☹ len tak tak že udržali komodu v takej šikmej polohe.To asi z tej šošovicovej polievky,čo sa jej dnes nevedel ojesť 😉 inak čistou náhodou som prišla na to,že nemôžeme citrusy a paradajky,u Aničky pil čaj s citronom,o ktorom som nevedela,že v čaji je a do rána rúčka červená,fenistil zabral 😉 a včera si pochutnal na mesiačiku paradajky,ta mu chutila a do rána zasa nôžka červená,tak už nedostane,aj keď mu chutí...

tunylyk
22. sep 2009

Veva tú spúšť odfotila,už mám v albume...

slaviq81
22. sep 2009

Danulik, tak konečne aj Lili už patrí do klubu zubatých 😀 Gratulujeme 😉

Maťa, no s citrusmi radšej ešte počkaj. Paradajky by už mohli byť, no ale vo vašom prípade asi nie 😅

Pozeráte ordináciu? Ten Juríček je načisto šibnutý 😝
A dnes som počula v rádiu, že deti do 10 rokov by nemali jesť huby, vraj ich nevedia stráviť. Neviem čo je na tom pravdy 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre