Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

katinka0000
18. dec 2009

ahojte!

hribi: asi si sa trochu pomylila, lebo si gratulovala mne k dievcatku. 🙂 ale vopred dakujem! snad sa niekedy aj dievcatko podari. 🙂

iwus: tak ako kape aj my vzdy chodime s nicom do sauny po plavani.

aktak: skore uzdravenie drobcekom!

basky: nico je taky nespac od narodenia. bol v noci 2 hodiny hore a rano spal do 9:30 a cez den uz nechcel. vecer isiel ale o 21:00. v noci sa este stale budi na papanie a aj na vypadnutie dudlika. a samozrejme je to horsie, ked mu idu zubky. vtedy je v noci hore v kuse. ale uz sme si nato zvykli. 🙂 ked niekedy nespi cely den, tak ma take chvilky, ze je mrzuty, ale potom ho to prejde.

katuska: blahozelam k princeznicke!

elly: tak ja nicolaska tak velmi neobliekam. dnes som mu prvykrat dala aj pancuchy aj ponozky. doteraz nosil len pancuchy. a ked ma oteplovacky tak mu nedavam teplaky len pancuchy.

kape
19. dec 2009

Ahojte.

Tuny - nech lieky poriadne zaberu, aby si bola fit mamina a nemala uz problemy.

Katuska - super, blahozelam, dufam, ze aj u nas to raz takto dopadne.

Inak sranda, vsetky co uz viete pohlavie ste chceli presne to opacne pohlavie co cakate , takze pre nas potencialne cakatelky, treba si zelat to opacne co chceme 😀

A dik za to vrstvenie, my sme boli vo stvrtok v meste a Samko mal oteplovacky a hrube pancusky a bol aj v kociari vo fusaku a aj behal a veruze mal studene nozky ked sme prisli domov, takze ja uz tiez musim pridat dalsiu vrstvu.

Inak neviem co bolo u nas tuto noc, ale hroza asi nasa 3. najhorsia noc odkedy sa narodil. Ocaky uz mame, tak som zvedava, ze ci za z tejto noci nieco vykluje.

katuska.
19. dec 2009

ahojte.. my dnes cakame ocka, jupii!! rano som dorobila linecke kolaciky, potom povysavala, pozmyvala (samozrejme, ze marek chodil akurat mne popod ruky a vsetko mi docapal), varim salko, periem a mam toho dnes este dost. zehlenie, kopu riadu a este aj pizzu chcem robit, tak snad postiham. najhorsie je pre mna vynasat kos 😀 lebo mam dost, ked nesiem na rukach maleho, tak som zvedava ako sa mi to zas podari zniest.

kape, ja som chcela chlapceka mozno aj preto, ze uz viem ako na to 🙂 ale tesim sa velmi aj dievcatku. zvlastne.. pri prvom som mala take, ze no keby bolo dievcatko.. ale to len o kusolincek viacej som chcela ako chlapceka a vidis.. ale najviac ma potesilo, ze je vsetko v poriadku. teraz to nemyslim ako frazu, ale vtedy mi naozaj odlahlo a pohlavie som brala ako taky "bonus" 🙂

aha, este to som chcela, ze moj dr. ma novy pristroj na usg a urobil mi zaznam na cd aj normalny usg aj 3d a vytlacil mi 4 fotky.. za to vsetko som platila 30€, co si myslim, ze je celkom dobre, nie? no a video kukam cely den dokola 😀
a ukazovala som ho aj marekovi a potom mu hovorim, ze ci pohladka babatko, tak mi vyhrnul tricko, pohladkal, stisol brusko a potom ho olizol 😀 neviem, co chcel tym zistit.. 😀

katuska.
19. dec 2009

kape, drzime palce, aby to bol len nejaky sen a ziadna chorobka, nic. 🙂

katuska.
19. dec 2009

katinka, a keby si ho vtedy, ked je mrzuty ulozila? mozno by pospal.. ja si neviem predstavit, ze by marek tolko malo spal. podla mna deti spanok velmi potrebuju. vcera napr. nechcel naobed spat, ale nechala som ho v postielke, vrtil sa hore dole, ale bolo vidiet, ze by mu spanok pomohol, tak som ho nechala. po 15min. zaspal..

kape
19. dec 2009

Katuska - to s tym CD je super ze uz robi aj Tvoj Mudr, aspon nemusis nikde inde chodit specialne, ak by si o nieco taketo mala zaujem, my sme boli so Samkom na 4D ultrazvuku v Hlohovci a mame odlozenu pamiatku, tam este davaju podmaz nejaku hudbu co si vyberies, mame nahratych cca 45 minut, a tiez to stalo okolo 30 Eur.

slaviq81
19. dec 2009

Fuha, baby, u nás je riadna kosa, doobedu -15 stupňov. Tak sa vyhrievame doma, nič sa mi nechce robiť, lenivá som ako voš 😀 😝 Veď máme do Vianoc ešte pár dní 😀
Lara začala vymýšľať, nechce spať v postieľke. Asi si myslí, že už je dosť veľká na to aby tam nemusela spať. 😅

Tak príjemný premrznutý víkend prajem 🙂

jankamanikova
19. dec 2009

Ahojte ... Konecne som tu. Ja odkedy nemam svoj laptop, tak net vidim zriedka a stale na Vas myslim a aj na Bammbi, lebo jej dlzim odpoved. Asi jej napisem do IP, lebo tu to uz nebude aktualne 😀 .

M mame od vcera stromcek, priniesol nam Jezisko a deti ho same ozdobovali a boli neskutocne stastne. My sme s Janym nechapali, oni boli taki stastni z toho stromceka. Jakubko ani nedychal, Matusko skakal a krical od dradosti a dakoval Jeziskovi a Janik to vzal uplne dospelacky - ked ho doozdoboval, tak povedal "Tak a moze sa podavat Stedra vecera". Skoro som odpadla, ale on to zobral tak vazne, ze sme ho naozaj velmi dlho upokojovali, kym pochopil, ze na Stedru veceru si musi pockat. On bol hotovy a ja tiez, lebo vidiet, ako tie deti rastu a vnimaju tieto udalosti svojimi ocami rozne. Ale stromcek mame nadherny a velmi sa z neho tesia. Je to nejaka normandska jedla, ci co a je prekrasna a ozdobena a svieti. Nadhera a dnes cely den snezi a je bielo, tak naozaj uz len ta vecera a darceky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Inac sme este chori a tak dlho chori sme neboli tusim od Janikovho narodenia 😀 , ale nevadi, lebo sme aspon doma a vychutnavame si atmosferu a tesime sa. Robili sme pohladnice a poslali sme ich, este medovniky a nejaky ten kolac a bude hotovo. Tieto sviatky si take pokojne a pekne a deti su uzasne a velmi sa tesim.

iwuskaaa
19. dec 2009

Ahojte kočky 😉 ,

ale nastala poriadna zima, však? Ráno bolo u nás -17 stupňov, brrr, kde je dobré leto? 😀 No počúvala som predpoveď počasia a na štedrý deň hlásia plus 5. Takže sa tešme zo snehu teraz, lebo o chvíľu pominie.
Katuska, Vy ste už aj meno vybrali pre dievčatko? Zaujímavé a pekné, neviem, či som počula také meno vôbec ešte 😉
Ja som dnes poprezliekala periny (už sa teším do postele 😀 ), oprala, vysávala, stierala, navaril manžel 😵 a poobede som si bola sadnúť s kamoškami. Mali sme na pláne hrať volejbal, ale bolo nás málo, tak sme si išli sadnúť 😀 .
U nás je vianočný jarmok, tak zajtra ideme tam, dúfam, že budú mať dobrý punč 😀 .
Stromček ešte nemáme zatiaľ, asi v pondelok ozdobíme 🙂
Prajem pekný zvyšok víkendu 😉

elly111
20. dec 2009

Dobré ránko,
jej aj ja som čakala aké meno vyberie katuska 🙂
Uff to je snehu, ja že idem popozerať čo treba ohľadom tej sociálky a malý už je tu pri mne, tak idem
pekný deň všetkým 🙂

katuska.
20. dec 2009

dobre ranko!
elly, asi este stale patrime k prvym rannym vtacatkam, co? ale nam to prischlo 🙂

meno mame zatial predbezne, chceli sme ho este pri marekovi, ale uvidime ako to dopadne. trochu ma odradza, ze nie je v kalendar, lebo nie sme zrovna take exoticke tipy s manzelom, tak uvidime. to meno existuje, ale nie u nas a pozname taku skladbu arvo part - fur alina a velmi sa nam paci a mame pekne spomienky (teda aspon ja 😉 ) takze aj preto.. no uvidime. nasi nie su z toho nadseni, ale ich vec 😀

vcera sme vsetko postihali, ale zato moja noc bola hrozna. manzel mal prist pred polnocou, potom meskalo lietadlo a nakoniec este aj taxikar zabludil a to snezenie a vsetko.. dosiel domov o 3.30, takze som dovtedy poriadne nic nenaspala a to som mohla, lebo marek bol hore len o 1.00.. a vstavala som o 6.00 tak som trochu rozbita, ale my mamy to zvladame ovela lepsie ako chlapi. moj sa vozil od 13.00 vcera a nie a nie vstat z postele. tie nase chudatka 😀 aj s tou chorobou, co ste pisali.. presne tak je to aj u nas.. ze, nieco na mna lezie a uz lezi cely den a ja nosim cajiky a varim vseliaciny pre choruckeho a to ma mozno 37,1 😀 😀 ale nestazujem sa, ja sa rada staram o chudiatko 😉

jani, prajeme, nech ste vsetci rychlo fit..

iwus, pekne ste to poriesili, sportovkyne 😎 😀

elly111
20. dec 2009

katuska 😉
my malému hovoríme občas Alinko 😅
my sme navarili obed, teda dnes výnimočne je doma ocinko, tak varil on, boli sme vonku pobrodiť sa snehom, Alex v ňom pláva 😀 , hodila som do práčky, a idem urobiť dezert asi gaštanové pyré 🙂
želám všetkým nech ste rýchlo zdravučkí a fit 🙂

tunylyk
20. dec 2009

tak krásne je vonku 😀 už sa teším domov,na tie naše bielučké kopčeky,len dúfam,že sa do Vianoc neoteplí,tatik už sánky nachystal 🙂 Kubkovi to každý deň hovorím,že pôjde s tatikom na sánky 😀 trocha sa nám skomplikovala situácia,domov dorazíme až 23.večer,tak bude sranda,ale do rána aj keď spať nebudem,bude stromček stáť,aby mal drobec prekvapko 🙂 koláčiky som piekla včera,3druhy naraz,aj keď mi dvakrát dobre nebolo,ale tá vôňa mmmm,ešte teraz mi všetko vonia kokosovo 😀 krásnu nedeľu prajem všetkým

slaviq81
20. dec 2009

čaute,

ale nám cez noc nakydalo snehu čo? 😅

Maťa, takže tu ostávate do stredy? Môžme teda dať ešte jedno rande 😉

Katuška, Alina je pekné meno, také ojedinelé, mne sa také páčia 😉

danulik
20. dec 2009

ahojte,
lili spinka s tatikom, tak mam chvilku cas 🙂
ako sa mate? my dnes uz celkom dobre, ale do vcera mala lili teploty, nic nepapala, cele dni sme ju nosili iba na rukach, lebo ked sme ju isli polozit, tak strasne plakala.. asi to bolo zo zubkov, uz som si hovorila, ze ak bude mat aj dnes teplotu, tak pojdeme na pohotovost, ale nastastie (klop klop) je tu uz asi za nami..

darceky mame nakupene, vyzdobu este nie, ani stromcek zatial nemame, my si to nechavame na 23. 😀 a este ani nepecieme, lebo my tie suche nemame radi a celkovo kolace by u nas nemal kto jest, pecieme len 2 - 3 den pred vianocami a aj z tych sa este zvysi 😅

katuska - pekne meno ste vybrali 😉

iwus - a ako to zvladli chalani bez teba? 🙂

slaviq81
20. dec 2009

Dani, my zdobíme stromček až 24. doobedu 😉

angelina22
20. dec 2009

caute baby,ja len tak na rýchlo,,,miminko necakame, prišli mi kramy,,aj sa teši e teraz nie, lebo si podokončujem čo som začala, ved pan Boh vie kedy bude ten spravny čas.
no aju nas je riadna yima, darčeky nemam žiadne, len pre bobka pár kníh, krásnych,,,a pre nikoho nič, tak hadam,,,to stihnem,,,
mala sa teši že je vonku sneh, sanky nemame, tak sa len prechadza, je zdravučká, má nízky hemoglobín tak berieme sirupček aj pyridoxin, aj taký multivitaminovy sirupček jej davam, už aj lepšie papká.teraz spinka...my sme dnes s detmi zo školky vystupovali, prišli mi "až " 3 deti....hihihi
nevadí
tak peknu nedelu 😉

hribikana
20. dec 2009

ahojte,
takze ja si teraz uzivam u nasich, cez noc napadala kopa snehu, tak dnes sme sa v nom fajne vyvalali, nina mala krasne cervene licka a s placom a zmrznutymi prstami sme utekali domov 😀 , ach, keby snezik este dlho vydrzal. Katuska, pekne meno ste vybral, j nezvycajne, ale posobi tak slovesky
chorym detickam prajeme, aby sa cim skor vyzdraveli, nech si tiez uzivaju krasne zasnezene dni
Asi vsetci pozerate superstar, tak nerusim, pa

tunylyk
21. dec 2009

slavi jasne,ešte stíhame,ale len dnes alebo zajtra,lebo v stredu doobedu,ak nepríde zas niečo nepredvídané,príde tatik,pôjdeme ešte nakúpiť a hajde domov,normálne nechcem žiaden darček,len nech sme už konečne všetci doma a hlavne spolu 🙂

slaviq81
21. dec 2009

No maminky sú už zaneprázdnené 😅
My sme boli včera po dlhom čase von. Lare sa sneh strašne páčil, ani po chodníku nechcela chodiť, len po snehu 😀 A čím hlbší tým lepšie 😀
Maťa, poobede, keď slečna vstane tak pôjdeme na chvílu von, môžte sa pridať. Alebo potom večer vybehnite hore. Či my zbehneme dolu? 😅 😀

tunylyk
21. dec 2009

my sme boli odprevadiť Aničku,asi hodinu sme sa prešli,teraz spinká,dnes vyzerá že bude fajne,aj teraz nebola až taká zima,tak pôjdeme ešte raz 😉 a večer však uvidíme 🙂 dohodneme

slaviq81
21. dec 2009

Jej, Anička bola v poradni nie? Von pokecáme 😉 Prezvonim.
Ja idem zajtra ráno na ultrazvuk, sa mi nesceeeeeeee 😝

tunylyk
21. dec 2009

hej bola však aj sme si srandy robili,že kam sa hrabe to mimi 5centimetrové na moje vyše kilové 😀 😀 😀 jaaaj my sme také kozy 😀 ozaj tak ma napadlo,boli sme v piatok v DM,kúpila som tam nutrilon,s kuponom ma vyšiel na 10,6 v bille som pozerala tam bol cez 15eur.

slaviq81
21. dec 2009

Ja som nasr... kvôli tým kupónom, tiež mi prišla 4€ zľava na Nutrilon, tak som šla do hypernovy. No a tam pri pokladni kočka na mňa čumela čo jej to dávam, vraj neberú 😠 Ani predtým mi tam nevzali zľavu na plienky. Nech idú do čerta, už tam nepôjdem 😠

tunylyk
21. dec 2009

v hypernove ma na.. a nie raz,tak tam ani nejdem,v DM zobrali v pohode,aj keď som mala kupony do tesca,tiež vzali v pohode,hypernova v SNV radšej bez komentára...

slaviq81
21. dec 2009

Lara už vstala 🙂

nika.r
21. dec 2009

ahojte 🙂

u nás dnes -13, brrr, boli sme von 10 min a utekali naspäť. No ja teda na také teploty nie som, pekne krásne čučíme doma 🙂

Tomáška som už mala odstaveného, ale cez víkend mu náhle vybehla teplota a soplíky, bol strašne zaplačkaný a nechcel jesť ani piť, takže naspäť kojíme. Vďaka kojeniu sme to zvládli, len teraz je na mne nalepený ešte viac a duda musí byť niekoľkokrát do dňa, lebo plač neskutočný. Ach jaj.

Prajeme krásne predvianočné dni, nech sa Vám nič nepripáli a upratovanie ide ako po masle. 🙂

A ešte sa pochválim - v piatok sme skolaudovali domček 🙂 tak sa vytešujeme, že papierovačky už máme za sebou a teraz už len hurá zariaďovať . Jáj, máme pekné Vianoce už niekoľko dní. 🙂

iwuskaaa
21. dec 2009

Ahojte kočky,

Danielka a Lilly je už lepšie? Čo jej vlastne bolo? Niečo zo zúbkov, alebo nejaká angína? Tak sa držte 😉 . My tiež ešte nemáme stromček, budeme ho zdobiť až zajtra, už sa teším 🙂 . Ešte si chcem urobiť ikebanu, nech máme v byte vôňu ihličia 😵 😀
Chlapi to zvládli v pohode, ale môžu byť radi, že som prišla pomerne skoro 😀

Tuny, Ty si aká šikovná, upiecť naraz tri druhy koláčikov 😉 . Ja mám upečené iba medovníčky, mám "zarobené" na Rafaello, to budem robiť zajtra cez Dávidkov obedný spánok a v stredu chcem ešte urobiť Tiramisu. To je všetko. Mamina mi sľúbila ešte linecké pečivo, vanilkové rožky, tak na čo zbytočne veľa piecť? 😀

Dnes mám takú blbú náladu 😒. Mám pocit, že nič nestíham, aj variť, aj piecť, aj prať, upratovať, ísť na nákupy ☹ 😠. MM mal dnes prvý deň dovolenku a už mi ide na nervy 😀. Nič dokopy neurobil a keď som mu to teraz vytkla, tak viete, čo mi povedal? Že on má dovolenku, tak že nemusí robiť nič 😠 😠 😠. Mne dá kto dovolenku???
Radšej mohol byť v robote ako doma 😝 a možno by som toho aj viac stihla 😔

tunylyk
21. dec 2009

iwuska vies,mamina sa hrala s Kubkom,tak mi to islo pekne od ruky 😉 ešte chceme nejake nepečene,no zatiaľ som sa nerozhodla ake 😉

iwuskaaa
21. dec 2009

Ale aj tak si šikovná 😉 .
Ja som viac menej na všetko sama, niekedy mi MM pomáha veľmi, ale zase niekedy keď sa mu nechce, tak nepohne ani prstom. Ale o malého sa vie zase postarať super, aspoň že to! Ale niekedy, napr. čo sa týka upratovania, tak upracem a hneď mám bordel a to mi ide na nervy 😠 . Aj teraz, vypil minerálku a prázdnu fľašu nechal tu v obyvačke 😠 ...no ide ma vystrieť 😝 ...takže ja mám doma dve deti 😀 ...
Zajtra sa sľúbila bratova priateľka, že príde a pomôže mi, tak sa normálne teším...aspoň s malým sa prehrá a ja si môžem napr. poriadiť, urobiť koláč... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre