Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

jancia
22. feb 2010

No ved uz aj mne sa chce... ale sme sa prepisali na dalsiu stranu... 😉

jancia
22. feb 2010

Takze uz Vam to napisem, ale vsak to uz aj tak nie je tajomstvoooo

kivec
22. feb 2010

Jancia!!! Kde si zase? To teraz si sa mala vylakat, ze pojdem spat a rychlo vyklopit to tajomstvo, aby ta v noci netazilo.

jancia
22. feb 2010

21.30 miestneho stredoeuropskeho casu

kivec
22. feb 2010

Ale bola to aspon sranda. 😉 Tak ako to prebiehalo a o kolkej sa narodil? A je to stale Tomasko?

jancia
22. feb 2010

som prave zehlila asi 4te manzelove tricko...

kivec
22. feb 2010

To sa ti chce zehlit takto neskoro v noci?

jancia
22. feb 2010

nechce ale cez den by to nedopadlo dobre ked sa mi drobec mota pod nohami...
52cm a 3100g 😉

kivec
22. feb 2010

No krasne 🙂 . Blahozelam Hribikane a jej manzelovi a vitam Tomaska na tomto svete! 🙂
No vidis a mozme ist obidve pokojne spat. 🙂

jancia
22. feb 2010

kivec uz si to vzdala?

jancia
22. feb 2010

uz vidim ze nie 🙂 no veru, mozeme 😵

a nech sa krasne vyspinka aj Tomasko s maminkou, prajeme im vela zdravicka a radostnych dni 🙂

dobru noc babenky

kivec
22. feb 2010

Nevzdala, zacitala som sa v inej teme, pisali tam o ockovani, ake to moze mat nasledky. Tak som taka rada, ze byvame v UK a mozem sa slobodne rozhodnut, ci dam dieta ockovat. My sme uz MMR odignorovali, dostali sme len informativny list od doktora a pokoj.

kivec
22. feb 2010

Tak dobru nocku.

eminkaa113
22. feb 2010

hribikani zo srdca blahoželám k ďalšiemu prírastku do rodiny 😉 a prajem veľa, veľa zdravia a radosti

jancia - dobre si to naťahovala, škoda len, že sme tu neboli, ale aj tak som to s napätím čítala 😅

kivec - super básnička, som si ju skopčila do pc a musím ju dať manž. prečítať 😀

jankaman - drž sa, už bude len dobre - prajem ti to

mizulienka
23. feb 2010

hribi, tak uz to mate za sebou 🙂) tak hlavne vela zdravicka, vela mliecka a radosti 🙂

elly111
23. feb 2010

hribi gratulujeme a želáme predovšetkým zdravíčko 🙂

slaviq81
23. feb 2010

Hribikovcom blahozelame k Tomaskovi 😵 😵 😵 Vela, vela zdravia!

katuska.
23. feb 2010

hribik, gratulujeme aj my a prajeme vela zdravia, rychle zotavenie a vela mliecka, aby tomasko pekne priberal a dobre spinkal 😵 juuj, zavidim potisku 🤐

aj ja som dala basnicku precitat manzelovi, hned ako prisiel z prace a pacila sa mu 😉

aktak
autor
23. feb 2010

hribi super ze uz to mate za sebou 🙂 gratulujeme a prajeme vsetko dobre 😵

nesca
23. feb 2010

Baby,
ja trochu od veci, ale možno sa to bude hodiť za chvíľu aj Hríbikovcom na krstiny. www.tortapreteba.blogspot.com sú proste úžasnééééééééééé. A tiež blahoželáme, samozrejme 🙂 .

jancia
23. feb 2010

nesca, ozaj krasne 🙂 sikovne rucicky co taketo vedia spravit...
a ta s hribikami by sa im teda hodila 😀 😵

kivec
23. feb 2010

Ta hribikova je ozaj uzasna. Juj ako som sa na nu pozrela, hned mam chut na cokoladu. 😀 Ale samozrejme doma ziadnu nemame, lebo mne pride chut na sladke tak 3x za rok. 😀

nesca
23. feb 2010

No, a je z BB 😵 už som jej písala, že čo a ako, lebo Mišiak ide mať za týždeň 6 rokov, chcela by som to kinderko asi 😎 a keď som si ich pozerala tiež som išla zhánať aspoň horálku 😀 😀 😀 .

danulik
23. feb 2010

hribi - GRATULUJEEEEEEEEM 😵 😵 😵

jani - pekne si nas ponatahovala, aj ked som si to precitala az rano 🙂

nesca - dakujem za link, urcite nejaku objednam manzelovi na 30-ku 🙂 😉

iwuskaaa
23. feb 2010

Janci Ty si Kivec pekne naťahovala 😀 . Škoda, že nás tu nebolo viac 😀 .

Gratulujem Hribi k Tomáškovi a nech Vám robí v živote veľa radosti 😵 . Už sa teším na dojmy z pôrodu, vypadá, že to bolo celkom rýchle, hm?

Nesca, krásne torty, ďakujeme za link 😉

angelina22
23. feb 2010

čaute!!!!!
hribi!!!!
gratulujeme!!! a tá básnička je úžastná!!!! ale som sa zasmiala,,,,, 😉
čo tu nové? nikto nieje tehotný?

katuska.
23. feb 2010

nesca, velmi pekne torty.. akurat, ze mm nema rad tie potahovacie hmoty, takze u nas take nehrozia 😒 .. a samozrejme, ze chute si mi posteklila, idem si po nanuk do mraznicky 😝

dnes mali prist k nam madi so simonkom, ale pred spanim sa mi zdal marek nejaky horuci a namerala som mu 38st. nechapem, lebo nekasle ani nesopli ani nic. tak dufam, ze su to zubky, aj ked sa mi to zda dost vysoka teplota na zubky. nema este ani jeden ocny zub, tak mozno to ho trapi.. lebo v noci sa budi s placom. zobudi sa sice len 1 - 2x, ale vzdy s placom posledne dve noci.. takze z navstevy nic nebude 😢

a mna zas trapia krize.. cely den chodim s ceresnovymi kostkami na chrbte. neviete nejake tajne zbrane na bolest krizov?

a madi sa dnes vychystala som simonkom na ockovanie a pre istotu este volala dr. a ta jej, ze nemaju vakciny. ze tie bez ovcich kiahni maju vypadok 😨 som nechapala... ze sa take veci stavaju. hlavne, ze vakcin proti prasiatkovej chripke je nadbytok 😠

a vitam novu augustovku.. 🙂

katuska.
23. feb 2010

a este som sa chcela spytat.. ako dlho nechavate detom teplomer v zadocku? nevadi im to? myslim ten klasicky, lebo digitalny sa nam neosvedcil. pocas 3 merani nameral 3 rozne hodnoty a ani nie podobne 😒

tinka66
23. feb 2010

Hribik - zo srdca ti velmi blahozelam!!!!!a zelam vam uspesny start do noveho zivota v stvorici🙂 tomu sa uz hovori komplet rodinka...

Cuki - vitaj....pytala si sa na Stodal...larinke to velmi pomohlo a hlavne v noci ked sa budila na kasel...

tunylyk
23. feb 2010

hribi zo srdiečka blahoželám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre