Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

danulik
21. mar 2009

🙂 🙂 🙂 ale nie, toto je iba stvrty 😀

pred chvilou som sa vratila z kina, to bol zazitok po dlhom case 😀 😀 😀 ocko strazil lili 😉

danulik
21. mar 2009

sanik - do roka sa urcite nema solit!!

bibi, lalu - krasnych chalanov mate 🙂 😉

kuko7
21. mar 2009

Ahojky danulik, ako sa mate? Mala rastie? A preco uz nemas albumiiiiik?

danulik
21. mar 2009

cau kuko, nedavno som na vas myslela 🙂 vzdy kuknem alickin album, ked ho vidim 🙂 napis mi do IP mailovu adresu a poslem ti foto 😉

stankaji
22. mar 2009

Ahojte baby!

ako ste písali tie stavy odlúčenia poznám aj ja, kým Martinka nelozila, bolo príšerne veľa plaču, ale teraz fakt lozí lozí a nájde si ma všade, ale stále by nevedela ostať v izbe sama, keby musela 😲 😲 😲 a minule spustila strááááášny plačm keď ju na ručky zobral dedko a to jej jej miláčik (aj naopak)

nika.r - gratulujem k prvým úspešným pokusom na nočníčku 🙂 🙂 🙂 🙂 že je to super pocit??? 😅

katuska - ako dopadli nákupy v Maďarsku??? ozaj a kde chodíte plávať, ja chcem začať teraz v apríli a sa rozhodujem...

katuska.
22. mar 2009

dobrea ranko! zase sme hore od pol piatej.. uz som sa snazila mu to vseliako posunut a nic 😒 nevadi.. ranne vtace dal doskace 😀

vcera sme boli v hu, ale hanbim sa priznat 🙂 manzelik v polovicke auchanu (nieco ako hypernova, tesco a pod.) skolaboval 😠 ze on uz dalej nevladze, ze na neho je to privela atd. doma nechodi nakupovat skoro vobec, mozno tak pred sviatkami, zato pri nete na e-bay... kupili sme ani nie pol vozika - nejake potraviny, marekovi hracku, mne podprsenku, vina, gely na pranie a to je vsetko... chceli sme ist pozriet aj oblecko, ale.... nevadi, este raz to otocime a pojdeme len po butikoch a malych obchodikoch.. chceme tam pozriet aj autosedacku. marek bol cely cas v satke a super to bolo 🙂

stanka, chodime na fro.. celkom nam to vyhovuje a je to o trosku lacnejsie ako v saci. platime 120/hod

a zabudla som sa pochvalit. od stredy uz necvicime vojtovku!!! 🙂 len polohujeme a pocas hry mame motivovat do roznych poloh... tesiiim

golfac este nepozerame, mame jane slalom a kym marek nebude poriadne chodit, tak to asi nebudeme riesit..

katuska.
22. mar 2009

lalu, patrik je na teba, co? riadny chlap uz 😉 pocuj, kde ste zohnali vacsi kyblik? my mame tiez kybel a maly sa z neho strasne vytesuje. ani v bazene nemal problem.. normalne sa sestricky cudovali, ze aky vodny pohodak.. myslim, ze je to aj tym kyblom

ozaj a marek ma uz cez 8kg 😕

slaviq81
22. mar 2009

Katuska, aj moj otec je taky isty, nakupy vobec, nic pre neho 😝 Kedy pojdete najblizsie? Potom zreferuj ohladom autosedaciek, lebo aj nam treba 😀 Ale uz som viac menej rozhodnuta, kupim Chicco key1 s isofixom. 🙂
A golfac neriesim ani ja, toto leto bude v sportaku a na rok uz kupim nieco lahsie.

elly111
22. mar 2009

katuska ahoj nič si z toho nerob, my malému režim meníme už mesiac, sme z toho na prášky, každý nám hovorí že treba vydržať, ale čo sme dosiahli? No ešte horšie ako predtým. Samozrejme vstáva presne o 5.00 ale naučili sme ho ísť spať až okolo 20.30 takže sme uťahanejší ako keď chodil spávať o 18 a vstával o 5 a nič z toho. A to je v noci aj 4x hore 😨 , zajtra si idem kúpiť posteľ do druhej izby lebo takto môj drahý nemôže fungovať a mám potom o neho strach na cestách a v práci, veď skoro vôbec nespíme 😨
Dnes sme pre zmenu vstávali o 4.00 aby sme sa nenudili, ale teším sa aspoň že je už ráno svetlejšie vonku

vejinka
22. mar 2009

ahojte dievcata pozerala som vase fotky..teda drobcov..no krasa ako rastuuuuu..aj ten nas erik rastie jedna radost...ale furt si lamem hlavu na koho sa podoba 😀

aktak
autor
22. mar 2009

mame huste sopliky a zvysenu teplotu (tie sopliky su uz vyse tyzdna 😖 ) takze to zajtra u doktorky vidim na Pamycon 😒 zo zubkov by take dlhe soplenie nemalo byt...? 😔
vsetkym krasny vikend prajem 😉 o tyzden by uz mohla prist jar (rozumej cca 15 °C) 😀

elly111
22. mar 2009

aktak snáď soplíky rýchlo prejdú, držím palce a tešíme sa na jar
baby dne smi to nejako dochádza aké veeeľké deťúrence už máme, nádherné, tiež som pozerala albubíky 😵 😵 😵
katinka máme rovnakú vaničku, sme múseli kúpiť túto najväčšiu, do inej sa už nedáme 😀 😀 😀
pekný deň všetkým

tessie
22. mar 2009

bibi, lalu - krásne fotky, to už sú naozaj veľké deťúrence 🙂

malinká je už lepšie, aj do rána spala dobre, skôr ja som nespala, lebo mám "svoje" dni a neviem, či jej to mliečko teraz nechutí, alebo už nepotrebuje tak dlho papať, lebo maximálne kojenie je 4 min. a ja som mala tak plné prsia, že som si musela meniť vložky v podprde ešte aj v noci. To sa mi už dávno nestalo. A to celý deň takmer nič nepijem, nech sa mi toľko mliečka netvorí. Raz je to tak, raz tak...

aj my sme boli včera v HU, ale nepýtajte sa ma kde, to je hrozný názov 😀 Boli sme len v Tescu, lebo manželova kolegyna tam chodí pravidelne a veľmi si to chváli. Tak sme tam včera skočili. A toto je príklad rozdielu v cene: potrebovalal som pre malú body s kr. rukávom, kúpil sme tie, kde ich je 7 ks, cena v SKK - 290,- cena v Maďarsku po prepočte na Skk - 190,- chápete aký to je brutálny rozdiel??? A manžel tam aj tankoval na OMV a jednom litri nafty sme ušetrili 6,-Sk. Keď sme odrátali náklady na cetu hore dole, tak aj tak sme v pluse na jednej nádrži vyše 150,-SK

kikinela
22. mar 2009

ahojte maminky a deturence ,len tak na skok ,mame sa dobre maly raste ako z vody ,ešte nelezieme,a dokonca nemame ani jeden zúbok a to ma fascinuje asi mu pojdu všetky naraz 😀 ,boli sme na kontrole v blave koli dilatacii obličiek no stav je nezmeneny,nadalej sledovat moč,teplotu,no stále dufam že z toho vyrastie, na 6 mesiacov sme mali8850g teraz mame už cez 9000g, 😅 n no hlavne že je zdravy ,velmi velmmi mame radi kable ,šnúry čo sa hybe a čo sa da dat do pusy,všetko sledujeme,pridala som aj nejake foto , deturence všetky su nádherne ,majte sa krásne a držte sa

angelina22
22. mar 2009

caute baby, chcela som sa spýtať ako dávate detom do ruky napr, banán ako janka manikova pisala,,na kolieska alebo na pásiky,,,a nebojíte sa ci sa nebudu dusit tým??? ja sa bojim, stále ked jej skusim niečo dat tak ako náhodou odhrýzne vela a potom si to vyčítam,,musím sa jej hrabat v puse,,,,,

jancia
22. mar 2009

Ahojte baby, caute kiki a angie... 🙂

angie ja sa tiez bojim a malemu nic nedavam takto do ruky, aspon zatial. Stacia mu hracky 😅

inak Tomi ma riadny kasel, chudatko moje ☹, sople mu tecu ked si kychne az na bradu, teraz vecer mal aj teplotu 37.9, aj je taky menej energicky ako zvykne byt... tak neviem ci su to len zubky alebo co 😕. Ale vidim ze viacere mame taketo problemy... zajtra ideme k dokimu zaniest moc a som zvedava co nanho povie lebo v piatok takto nekaslal ked som unho bola...

tessie
22. mar 2009

už máme autosedačku... išli sme do Auparku na "náčum" Romeriek a odišli sme s jednou z nich. Predavač bol taký milý a pekne nám všetko povysvetľoval, že sme tam nakoniec sedačku aj kúpili... Upustila som zo svojej farby Ellen, čo som mala predbežne vybratú podľa obrázku z netu, a vybrali sme príjemnejši poťah pre malinkú. Ked sa malá do toho posadila, tak sa tam usmievala ako slniečko. Tak bolo rozhodnuté, až taký veľký finančný rozdiel to nebol a vzali sme teda tú s kvalitejším poťahom 🙂 Takúto:
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

ešte som sa chcela spýtať. Tie čo používate Avent fľašky na vodičku alebo čajík, akú veľkosť cumľa tam máte? Viem, že keby to hľadám na nete, tak to nájdem, ale vy mi skôr odpoviete ako to ja nájdem 🙂 dakujem

jancia
22. mar 2009

tessie peknu ste vybrali 😉 a co vy - este soplikujete?

tessie
22. mar 2009

jani, už je to lepšie. Malá má ešte soplíky, ale už je to normálne. Nie je to také hrozné. Už do rána aj dobre spala. Vidím, že vy ste na tom ešte stále zle. Chudák Tomáško...

jancia
22. mar 2009

no jo ☹ a zase dalsie plavco vynechame 😠 ale co uz, hlavne nech uz je fit...

tak dobru nocku vsetkym , papa, ja idem pozerat Horacia 😎

gogos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ada11
22. mar 2009

ahojte maminy 🙂 , ja sa hlásim po pár dňovej abstinencii 😀 Anet ešte soplíkuje, má aj kašeľ, zubky stále nie a nie prerezať, ale má už také biele čiarky na ďasienkach 😉

bibianna, lalunna, pekné fotočky, teda detičky... 🙂

elly111
23. mar 2009

bré ráno zasa sme skoro vôbec nespali
tessie my stále používame cumle veľkosť 1 a začíname skúšať rovno cucátko
Jancia želáme Tomáškovi aby bol skoro fit. Sme sa videli naposledy pred 7mesiacmi 🙂 , ako to letí, nechcem to zakríknuť ale snáď na jeseň už budeme bližšie a dáme veľké stretko.
Všetkým babätkám želám aby boli zdravučké a netrápili ich soplíky ani nič podobné.

slaviq81
23. mar 2009

Ahojte, tak pridavame sa do klubu zubatych 😀 , vlavo dole je uz zub von. A mame nove fotecky 😉

Vidim, ze tu vladne romer-mania 😀

Inak aj ja sa bojim a nedavam malej do ruky zatial nic. A banan uz vobec, ved ten je makky 😝 Zatial jej chuti a staci jej ruka 😀

Elly a co ze ponocujete? Ja mam problem malu vecer uspat, nezaspi skor ako o jednej. O osmej rano vstava a o desiatej je uz mrzuta a vyspi minimalne 2 hodiny a poobede tak isto. Asi jej ten poobednajsi spanok skratim 😝

Vsetkym chorym babikam zelam skore uzdravenie 🙂

elly111
23. mar 2009

Ahoj Slaviq gratulujeme k zúbku
Ja neviem už je to takto tretí týždeň len sa mrví, kope, je hore každú hodinu, asi ho budem dávať spinkať len v overale tak ako cez deň nezakrytého lebo neznesie v poslednom čase nič na sebe a možno mu začal vadiť aj spací vak, keďže cez deň spí bez neho, bez pohnutia. Neviem proste som hotová 😝 🙄 😨
Cez deň spí rovnako doobeda 2hod., poobede 1,5hod.

jancia
23. mar 2009

Ahojte...

elly gratulujem k dnesnym 7mesiacinam 😵

no my nemame dobre spravy, sadlo mu to na priedusky a sme na atb ☹

katinka0000
23. mar 2009

ahojte!

lalu: patko nezhodil na vahe? lebo mne sa zda, ze on bol tak isto tazky ako nico. a nico mal pri poslednej navsteve dr. 10 kg. zajtra ideme na poradnu, tak som zvedava, kolko pribral.

jamaica: aj u nas to tak vyzera, ze nicolasko bude skor chodit ako stvornozkovat. 🙂

katinka0000
23. mar 2009

elly: my ju mame od zajciatku a bojim sa, ze o chvilu bude mala. 😀
a gratulujeme k 7. mesiacikom. 😀

a co to tu aky prispevok sa vymazal?

elly111
23. mar 2009

janci rýchle uzdravenie Tomáškovi želáme, som vám nejako nestihla zagratulovať k 7m 🙂
dnes som sa s malým vážila a zdá sa že už toľko nepriberá, veď už ani toľko nepapá a keď tak ovocie, zeleninku uvidíme v stredu máme poradnu a aj u nás to vyzerá že bude skôr chodiť ako štvornožkovať, stále sa dvíha a zapiera že chce stáť
katinka snáď nebude malá veď je dlhá dosť a potom už snáď bude stáť a sedieť v normálnej vani 😀
pekný večer všetkým pa

katinka0000
23. mar 2009

nasho nicolaska vcera bolelo hrozne brusko. chudatko moje. sa nemohol ani vykakat.
manzel mal vcera tu 30-tku a bol tam nico dost nervozny. vecer sme mu museli pomoct rurkou, sa konecne vyprdkal a aj vykakal. ale zaspinkal az o jedenastej. sme uz zabudli nato, ako ho brusko bolievalo pravidelne a ake to vtedy bolo hrozne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre