♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
25. nov 2009

no ahoj bihan...tak ideme do toho.... 😀 😀 😀

michaela80
25. nov 2009

a ja dufam a hlavne chcem normalny porod , ziadneho cisara.... chcem si to doslova vychutnat...

rosienka
autor
25. nov 2009

michaela- aha, som myslela ze UTZ je ultrazvuk...asi tu mate ine skratky ako v snazilkach 🙂 . preco myslis, zeby aj druhe mohlo prist predcasne?

ahoj janka, tak skoro na utz a krv ziadna? Ale asi 5.4 mm v 5tt este nemôze mat, jedine zeby bol z neho obor 😅

bihan- ahoj, pridaj sa k nam a gratulujem k //

janka256
25. nov 2009

rosienka no tak mi to napisala doktorka aj vravela ked ho zmerala ze ma 5,4 mm tak neviem a to som vraj tak v 3-4 tyzdni tak asi fakt obrik mne sa to zda malo ... 🙂 no u nas sa krv berie az v 16 tyzdni a neviem o tom zeby niekedy merala HCG a to k nej chodim uz s 3 tehotenstvom 😒 no asi sme iniiii 🙂

bihan
26. nov 2009

Tak a už je to aj v profile.. našim som volala včera 😀

Michaela, moje nároky na pôrod sú veľmi vysoké, takže nie len žiadny cisár, ale hlavne chcem prirodzený pôrod a strašne sa naň teším 🙂 Prvé tehotenstvo som nejako celé len prežila.. toto si chcem vychutnať!

michaela80
26. nov 2009

bihan...ja dufam tiez ze si toto tehu vychutnam...
janka u nas sa v prvom rade berie krv...podla toho sa vie odhadnut aj v ktorom tt,ci ide o viacplodovu tehotnost alebo nebodaj mimomaternicove tehu...

tym ze maly bol predcasny tak uz ma beru za velmi rizikovu.... 😠

janka256
26. nov 2009

michaela vidis keby to robili takto mozno uz by som vedela v ktorom som tyzdni takto sa mi to stale meni ale ja verim svojej doktorke este ma nesklamala ze mi to vypocita spravne 🙂

evpa
26. nov 2009

ahojte tehule, mozem sa pridat?
ja mam termin na konci jula, ale verim ze to bude az v auguste, aj mojich chlapov som mala 4 dni po termine.

evpa
26. nov 2009

baby, co si myslite o cviceni v tehotenstve. nemyslim tehotenske cvicenie, ale aerobic, zumba...nechce sa mi toho vzdat, ale...

michaela80
26. nov 2009

evpa...ja som fitnesko i brusne tance vylucila...tazko si na to zvyknut...

michaela80
26. nov 2009

nestihla som dopisat lebo maly ma volal...ako chyba mi ten pohyb....ale nechcem zbytocne riskovat babetko ked som tak dlho cakala....

adka12
26. nov 2009

Bóóóóóóóže to letíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
že august 2O1O 🙂
pekné tehulkovanie maminy 😵

rosienka
autor
26. nov 2009

janka- to je fakt zvlastna dokina, ze ani krv neberie...ale hlavne ze bude vsetko v poriadku odsledovane
evpa- ahoj jasne, ze sa mozes pridat 😉 ved my mozno odrodime v juli...to nik nevie 😉

tiez by som rada vedela, aky druh sportu a pohybu je najvhodnejsi...zatial chodim denne na bicykli, maslite, ze by to nemalo skodit v 1. trimestri?

adka-nooooo, a ja sa toho augusta neviem dockat 😉

inak ja asi fakt cakam dvojky, lebo dnes bolo hcg 2142 IU 16DPO 😅

marija
27. nov 2009

Ahojte kocky, dnes som si spravila test, som sice len 23 den po menstruacii, ale vysiel mi slabo pozitivny, takze uvidime ci sa zadarilo 😅 vy co ste tehulky, kolko dni ste uz po menstruacii, ze viete, ze ste tehulky? 😀

rosienka
autor
27. nov 2009

ahoj marija- tak drzim palce, nech silneju, i ked fakt dost skoro...ja som bola na IVF, tak mne automaticky robili krvny test 🙂

marija
27. nov 2009

ahoj rosienka. No sama som prekvapena, ze uz tak skoro, asi to bude tym, ze mavam kratsie cykly ako tych 28 dni a tak som ovulku mohla mat uz okolo 10 - 11 dna. A to ten test je az od 25mlU/ml, inak si to neviem vysvetlit :D jedine, ze by to bol plany poplach, ale aj to by bolo divne...

lenka_66
27. nov 2009

rosienka.v 1.trimestri sa moze sportovat ale radsej pockaj do 2.sama sa uz budes citit istejsia.

http://www.tehotenstvo.eu/article/7/sport-v-teh...

http://primar.sme.sk/c/4116781/sport-a-tehotens...

lenadka
27. nov 2009

ahojte dievcata, zatial sa sem neoficialne pridavam, na teste boli // 😵 ...tesim sa a sa bojim o babo som prisla v juni MA 😢 tak sa bojim, ze sa to zopakne 😕 😔 ani si to este nepisem do pasu...priznaky mam inak poriadne uz 2 tyzdne pred mrchou som tusila ze som tehu, aj na teste v den ked som mrchu mala dostat a nedostala bola ciarka ako hrom 🙂
k lekarovi este nejdem je skoro a on krvne testy nerobi-nenamaha sa 😝 akoze hladina HCG ho vooobec netrapi a netankuje, cize pojdem az v 8tt vtedy je uz aj na sone cosi vidiet-to mi hadam spravi 😅

lenadka
27. nov 2009

teda ak sa do 8tt vobec dopracujem, predch. tehu skoncilo v 6tt+4dni 😢

lenadka
27. nov 2009

a gratulujem vsetkym tehulkam 😵

michaela80
27. nov 2009

Ahojte tehulky...tak mame to potvrdene uz aj u lekara HCG mame 96 a sme 3 tt+ 6 😀 😀

rosienka
autor
28. nov 2009

dakujem lenka, linky som si pozrela a tak nejak som to aj predpokladala 🙂
lenadka- gratulujem, hlavne su tie tvoje ciarky 😉 a drzim palce

michaela- 😀 😀 😀 ale ukazuje ti uz 5tt

mimkao
28. nov 2009

Ahojte, aj ja sa k Vám pridávam. Termín mám 6.augusta. Ak teda testík neklamal.... 😀

liaa5
28. nov 2009

mozem sa pridat sem k vam? 🙂 kedze nemam este presny termin, ale tak asi zaciatok augusta!! a co priznaky, mate? ja teda zatial len strasnu unavu...som schopna zaspat posediacky hocikde...

anxuska
28. nov 2009

Ahoj, tak aj ja sa pridávam, tiež budeme mať bábo v auguste 2010, velmi sa tešíme a modlíme aby to dobre dopadlo, ináč všetkým Vám gratulujem
liaa5 mna zatial bolía kríže každý druhý deň, ináč ešte nič, joj dnes mi bolo aj na grc.

rosienka
autor
28. nov 2009

ahojte vsetky nove 😉 ...mne dokopy nic nie je, len prsia ma bolia a raz rano mi bolo tak trochu blbo, ale nemusela som "telefonovat" 🙂

mimka- to fakt uz piate? to je super podla mna, ze sa este citis na dalsie 😉

michaela80
28. nov 2009

rosienka lebo dnes som 4tt +0 a to uz znamena ze som v piatom tyzdni.... 😀

anxuska
28. nov 2009

rosienka mne pri prvom zle od žalúdka začalo byť až okolo 6 týždňa, tak ešte to môže prísť. A bolo to tak hrozné, že som nemohla ani vstať z postele a netelefonovala som ani raz, proste len žalúdok prevracalo.
mimka- môj hlboký obdiv

michaela80
28. nov 2009

minka tak to u vas musi byt kopu zabavy a riadne veselo.... 😀
ja mam iba prsia ako doly buster...musim zabehnut kupit nove podprdy lebo do tych mojich starsich ich mam problem napchat.... ani spat na bruchu mi nedaju...asi ma chcu pripravit ze uz na brusku nebudem moct spat dalsich 8 mesiacov.... 😀 😀 😀 a ten biely vytok....kazdu chvilu utekam pozerat....ci biele a nie nebodaj cervene....hruza...

anxuska
28. nov 2009

michaela s tým pozeraním som na tom rovnako, dokonca sa mi už stihol snívať velmi živý sen, že tam to červené bolo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre