♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
8. nov 2010

ja cestovinky, aj ryžu aj zemiaky ... mňam

akika722
8. nov 2010

@katulkaaaaaa
@vladka84
@majka35 http://www.mimibazar.sk/recepty.php odtial čerpam inšpiracie 😀 😀 😀 😀 😀
chlapi nevedia čo je dobre 😉 ešte že s Paťkom sme v prevahe 😀 no varim občas na dva x mm ma mäso a my cestovinky 😀

vladka84
8. nov 2010

@katulkaaaaaa asi ako kazdy chlap... maso by jedol aj na ranajky 😀

alure
8. nov 2010

Ahojte no vy ste toho popísali kým som bola v obchode 🙂 Malý sa mi rozvrieskal na celý kaufland keď sa zobudil a to som si ešte vystála riadnu frontu pri pokladni 😠 😠 a potom ako Pat a Mat som sa trepala do auta samozrejme v daždi a kým som prišla domov bambúch zaspal...
@akika722 s tým talianskom sme na tom podobne.
@majka35 ako si spokojná s prácou pre talianov? Ja som dosť dlho spolupracovala s talianmi a nesťažujem sa a veľmi sa mi páčil ich postoj k niektorým veciam totalna pohodička a kľud,čo som pri ich temperamente nečakala 🙂

alure
8. nov 2010

@vladka84 🙂 aj moji chlapci mäsožravci 🙂To keď urobím niečo bezmäsité tak ešte ňuchá v kuchyni čo by si zajedol 😀

nanula1108
8. nov 2010

@akika722 hm tak to by som bola asi fakt ina, keby som jej davala kravske mlieko 😎 . samozrejme nedavala, davam jej nutrilon, ale takmer vsetky UM su ma baze kravskeho mlieka a obsahuju kravsku bielkovinu a laktozu. uz som vyskusala aj dalsie mlieka ale bolo to to iste, aj vela cajikov, tak dufam, ze uz sa k niecomu dopracujeme a nasadia jej liecbu resp. to co moze. lebo vobec nic neprespi, stale ju to brusko budi, teraz zazrakom som ju ucicikovala pred balkonovymi dverami,lebo prsi, inak spime iba vonku a ked ju to chyti placka ako o zivot aj vonku v kocari

majka35
8. nov 2010

@alure veľmi, vychádzajú mi neskutočne v ústrety, sú kamarátski a veľmi rodinne založení, takže keď som v práci vynechávala pomaly každý týždeň kvôli barborkiným chorobám, ani sa nad tým nepozastavili ... proste chápu, čo obnáša mať malé deti

majka35
8. nov 2010

no moja terezka je dnes neskutočne milá ... od piatej rána spala aaaaaž pol hodinu ... v jednom kuse vyvreskuje ... buď z kočíka, alebo z postieľky ... zbláááááznim sa ... som si chcela navariť obed, tak akurát som sa zmohla na piškóty s kakaom 🙄

alure
8. nov 2010

@majka35
tak to je super 🙂 Inak viem že pre nich sú deti TOP a veľmi veľmi dôležité.Po odchode s práce som ostala v kontakte s niektorými čo som s nimi spolupracovala a tiež pokaždé prvá otázka je smerovaná na "bambino" a až potom na mňa 🙂))

majka35
8. nov 2010

@alure presne 😀 u nás sa pýtajú na "bimbu", teraz už na "bimbe" ... ináč barborku učím po taliansky, celkom je to ide 😵

alure
8. nov 2010

@akika722
zohnala si si nakoniec nejakého schopného fotografa? My v decembri nafotíme nový rodinný album🙂 Moc sa teším a dám urobiť aj knižôčky nech potešíme svokrovcov a moju mamku

alure
8. nov 2010

@akika722
zohnala si si nakoniec nejakého schopného fotografa? My v decembri nafotíme nový rodinný album🙂 Moc sa teším a dám urobiť aj knižôčky nech potešíme svokrovcov a moju mamku

alure
8. nov 2010

@majka35
waw ty aj parluješ? To je super to bol tretí jazyk ktorý som sa chcela učiť /zatiaľ ovládam AJ a NJ/ a taliančinu som si povedala že zvládnem počas materskej 🙂

alure
8. nov 2010

@nanula1108
nech ste čo najskôr v poriadku a bez trápení ...

majka35
8. nov 2010

@alure áno, som samouk, ale už stráááášne veľa rokov, robila som aj preklady a titulky talianskych filmov pre STV, ale škoda, že sa tam pomenili ľudia a ja som o ten zaujímavý job prišla ... veľmi ma tá práca bavila, aj keď niekedy toho bolo veľa

alure
8. nov 2010

@majka35
tak to muselo byť veľmi zaujímavé...a dokonca vyzeráš aj ty aj Barborka tak taliansky 🙂 Aj moji chlapci /mm a Oli/ sú taký černulkovia 🙂

majka35
8. nov 2010

@alure 😀 hej, len terezka sa nám z toho talianskeho klanu voľajako vymkla, lebo aj mm je tmavý 😵

alure
8. nov 2010

@majka35 že taliansky klan 😀 😀 😀
tak ja som zvedavá na Denisa,čierne vlásky síce má ale som zvedavá na pokožku v lete.Oliverko je nádherne snedý a mm tiež.Ja som taký chameleon,dosť často mením farbu vlasov /od blond melíru,cez červené až po čierne/ a pôvodná farba je taká tmavohnedá...a veľa krát sa mi stane že mi povedia že deti nie sú moje 🙂

alure
8. nov 2010

@majka35 že taliansky klan 😀 😀 😀
tak ja som zvedavá na Denisa,čierne vlásky síce má ale som zvedavá na pokožku v lete.Oliverko je nádherne snedý a mm tiež.Ja som taký chameleon,dosť často mením farbu vlasov /od blond melíru,cez červené až po čierne/ a pôvodná farba je taká tmavohnedá...a veľa krát sa mi stane že mi povedia že deti nie sú moje 🙂

majka35
8. nov 2010

@alure tak ja, čo sa týka vlasov, tak farbu a dokonca aj účes mám vždy rovnaké ... bojím sa experimentov a pritom na druhých sa mi páči, keď menia vizáž ... barborka aj ja máme tiež snedú pokožku, hlavne barborka, mm kapánek bledšiu, ale terezka? ... to fakt netuším, po kom ona toto všetko podedila ... svetlé vlásky, modré oči, bielu pokožku ... nikto mi nikdy neuverí, že je moja 😀 😀

katulkaaaaaa
8. nov 2010

mi mame takuto deku 🙂 a pasieme koniky a chceme sediiiet....a momentalne zase spime 😀 😀 😀

alure
8. nov 2010

@majka35
a všetci máte v rodine tmavé oči? A Barborka ako vyzerala ako bábo?Nepodobajú sa s Terezkou?Tak u nás je Oli aj Denis náš mix ..Dokonca keď pozerám fotky Olivera ako bábätka tak Denis vyzerá ako jeho dvojča 😀

alure
8. nov 2010

@katulkaaaaaa
aký je malý podarený a tie kukadla krásne veľké 🙂 Ty už ho dávaš do sedacej polohy? Nie je to skoro?

alure
8. nov 2010

Denis sa mi budí ...utekám k nemu...pa babenky moje večer keď sa bude dať 😒

mirmaj
8. nov 2010

@katulkaaaaaa vy ste spokojný vo všetkých pozach 😀 my mame také iste lehatko jedno ako vy a vôbec ale vôbec nas nebaví 😖
@majka35 že neveria že je tvoja nevadí, hlavne že veria že je manželova, lebo to by bol už prúser 😀 😀

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@alure to bolo len kvoli fotke 🙂 na minutku,inak len ked ho mam na rukach tak pravi polohu akoby sedel,ked ma lezat tak sa rozculuje 😝 je nejaky moc dopredu sa mi zda
@mirmaj nebavi?maleho to velmi bavi a vie mi tam aj zaspat

katulkaaaaaa
8. nov 2010

idem uz aj ja po viki do skoly paaa 🙂

majka35
8. nov 2010

@alure všetci 😵 a barborka s terezkou sa nepodobajú na seba ani náhodou 😀

@mirmaj to hej ... zatiaľ len naráža, či nám ju pri pôrode nevymenili, ešte nezačal s pripomienkami, či je vôbec jeho ... to len ja niekeedy srandujem, ked sa s nou rozpráva, že: " ty si moja malá dcérka, ja som tvoj tatko"... a ja na to: si si istý?? 😀 😀

mirmaj
8. nov 2010

@katulkaaaaaa vôbec ju to fakt v nom nebaví, chviľku vydrží si papa prsty a potom musíme isť von, hrazdička na tom jej nehovorí vôbec nič 😖
@majka35 😀 😀 tak to dobre berie, môjho sa dotkne už len to ked niekto povie, že sa mala podobá na mňa a nie na neho, tak ked sa niekto spýta že na koho sa podobá tak poviem na mm a on až tak podrastie, ale asi fakt z neho nema vôbec nič 😀 😀

majka35
8. nov 2010

@mirmaj barborka je celá ja, ale terezka má niečo z mm ... aj moja svokra to potvrdila, take niečo na tom bude 😀

kvietok121
8. nov 2010

ahojte maminkz tak uz mame zase dalsie skolenie za sebou, najblizsie v utorok, dnes sme boli na meste na privitanie fotil sa v takej vyrezavanej koliske bola sranda, teraz sme sami, ale matejko dospava cestu autom, tatino dohana vsetko co mal robit doobeda ked bol na materskej pri malom

kvietok121
8. nov 2010

@michaela80 tak to uz mate pekne zabehnuty rezim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre