♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

21
24. aug 2011

@ilona3 no ano vacsinou mame tvrdu stolicu a kaka az vtedy, ked sa jej to neda zadrzat. trochu pomaha kukurica, kaka ju potom celu, cele zrnka... ani domace recepty nepomahaju, mame to jednoducho v rode... 😀 😝

ilona3
24. aug 2011

@21 aj moj najstarší syn mal problém s tvrdou stolicou ked sme začali s prikrmami v 6 mes.Tiež sme sa preto začali posadzovat na nocnik . Chvíľu dokonca užíval aj duphalak. Potom som mu dávala pit mrkvovu šťavu, spenat a susene slivky. Nastastie so to po nejakom čase upravilo. Skúšala si Biogaiu kvapky? To su probiotika a ja mám s nimi veľmi dobrú skusenost.

21
25. aug 2011

@ilona3 neskusala, ale skusim. 😉

marika17
30. aug 2011

Z celého srdiečka pozdravujem všetky deturence,ale zvlast tie naše augustove 2010,prajem všetkým vela zdravička ....náš anjelik má dnes rôčik,ale oslavuje ho medzi anjelikmi v nebíčku.Tažko preťažko aj po roku....Majte sa krásne a budte všetci zdraví.....::🙂)))

21
30. aug 2011

@marika17 dakujeme krasne... 🙂

jajka377
30. aug 2011

aj naše slniečko dnes oslavuje jeden rôčik a verím tomu že všetci anjelikovia dávajú na ňu pozor 🙂

ilona3
1. sep 2011

@21 tak čo uz ste skúsili biogaiu? som zvedavá či pomohla.

21
2. sep 2011

@ilona3 este nie, ma obdobie dobreho kakania.... Idu jej stolicky...asi preto.

eliska252
8. sep 2011

Ahojte maminy chcem sa opýtať či má niekto starosti ako ja moja čertica mala včera 14 mesiacov a stále máme len dolné 2 zubky. Každý týždeň máme hnačky aspon 2 dni dokonca minulý víkend mala teploty 38,5 a zubky furt nič. Natierame gelom chladíme no zubky nerastu už som z toho zufalááá

monuska342
10. sep 2011

@eliska252 ahoj ja s tym nemam skusenosti ale asi ma tvrde dasienka a budete mat problemy pri kazdom prerezavani zubkov treba len vydrzat 😉

eliska252
10. sep 2011

@monuska342 snažim sa vydržať len ma ubíja to ako sa trápi a neviem jej pomocť ☹

monuska342
10. sep 2011

@eliska252 a doktorky si sa nepytala ci by sa nedalo nejako pomoct?

eliska252
10. sep 2011

@monuska342 vraj nie že len čakať ja mám pocit, že je idu všetky naraz a preto to ide tak pomaličky a ťažko, som zvedavá ako dlho to ešte bude trvať

monuska342
10. sep 2011

@eliska252 fuha tak to sa natrapite prajem pevne nervy...malemu idu stolicky tak tiez je to o krk 😒

eliska252
10. sep 2011

@monuska342 no tak potom aj u vás je veselo 🙂 tak nech sa nám to rýchlo režeeeeee

21
12. sep 2011

@eliska252 my mame skoro 14mesiacov a k nasim 4 zubom pribuda stolicka... takze je to vsetko uplne indi... my akurat teraz dobre kakame, kedze normalne mame problemy (aspon na nieco je to prerezavanie dobre 😉 ) 😀

eliska252
12. sep 2011

@21 My furt nič nové kakame už 2 týždne riedke a nechce papať nič čo treba žuť.

21
13. sep 2011

@eliska252 citala som, ze pri prerezavani mozu deti menej alebo vobec jest, netreby ich nutit. Neboj, vsetko bude dobre, nam jednotky vychadzali kazda 2 tyzdne a stolicka nam uz ide asi mesiac... 😖 A pocula som aj take, ze pri prerezavani by nemali byt vysoke teploty, ze vtedy su deti nachylnejsie na choroby a mozu mat vysoke teploty, ale je to normalne, ak to nie je ziadny virus.

eliska252
13. sep 2011

@21 teplotu mala cez víkend bez soplíkov alebo iných príznakov tak si myslím, že to boli zubky. Od 6 mesiaca slinká tak, že sem tam ju musím aj prezliecť čo je taká mokrá alebo jej nechám podbradníček celý deň. No má to tvrdé všetko ale už ma pustí do úst ale nič nové tam nepribudlo a tvrdé má vzadu stoličky tak čakáme dalej. Asi budeme mať ešte mesiac a možno aj viac len 2 zubky ☹

21
13. sep 2011

@eliska252 aj 2 zubky stacia, len chuda, asi ju to bolka... Budem na vas mysliet.

eliska252
13. sep 2011

@21 no veru boli aj tie hnačky zadoček vyštipkaný moje chudatko ☹ dakujeme

memory97
21. sep 2011

@ilona3 my sme nocnik dostali, ale maly chvilku posedi a uteka z neho. Je este na to cas a ked nie nocnik, tak rovno zachodik 😀

memory97
21. sep 2011

@21 vyskusaj aj ovsene vlocky, ak ich spapa, to tiez pomaha pri stolici a samozrejme ovocie, slivky, hrusky

ilona3
21. sep 2011

@memory97 nás maly sedí na nocniku veľmi rad a vždy sa zatiaľ teší ked ho tam posadim ale vydrží tam sedieť tak asi 1 minútu a je po radosti a zdrha preč. Zatial sa mu ešte nepodarilo nic, ani raz sa ešte nevycikal ani nekakal. Sedavame tam do 1. Septembra hoci teraz som mu dala pár dni pauzu lebo mal horúčky ale uz je o.k tak nocnikujeme znova. Zatiaľ teda žiadna sláva ale časom hádam zistí čo tam ma robit. Mne to nevadí, len mame ísť za tri tydzdne do poradne a ockovat sa , tak zase bude mat sestricka problem 😀 ale ja sa preto nejdem stresovat. Aj tak s tým nic nezmozem. 🙂

lenadka
9. okt 2011

ahojte citam ze zubky a kakanie sa riesi 😀
my uz cakame len na ocne kedy vyjdu, serblik akceptuje ako kedy, vycika sa do neho takmer vzdy, aj na povel, len aby mi radost urobila, kedze potom ako poda prislusny vykon sa robia saskoviny a straasne sa tesime vsetci naokolo 😀 😀 😀 niekedy sa krasne aj vykaka do neho a niekedy ani za svet, len co ju posadim nan prestane tlacit a ked jej dam cistu plienku uz aj zacne a takto kaka aj na 3x do tej plienky 😅 kolko krat ked tlaci di plieky a opytam sa jej co robis povie mi "kaká" 😀 alebo ukaze na serbllik a povie "kakaj" ale to je vsetko 😀 pali prec s holou po dome a niekedy sa jej podari ako steniatku urobit v tej chvili kopku niekde tak potom pride zamnou a robi "eeeee" a aj mi ukaze kde, nastastie nikdy netrafila koberec 🙂

fialka5959
10. okt 2011

Ahojte,citam ze riecite nocnik.U nas sa este naostro nepouziva!!!
Ked je oblecena tak nan sadne,ale ked ma rytku holu tak nie 😠
Zatial ju nenutim,aby sa jej nezhnusil.

21
17. okt 2011

@fialka5959 my to robime tak isto... 😉

fialka5959
20. okt 2011

@21 a co robite preto, aby to slo?
Dnes mi sadla aj holou rytkou, ale nie na dlho asi 10 sekund

21
21. okt 2011

@fialka5959 nam este nesadla, nesurime, nech nedostane fobiu

rosienka
autor
24. okt 2011

ja som moju zacala davat na nocnik ako 8-mesacnu a pekne mi na nom doteraz sedava a najmä kakava, obcas sa vycika, ale to hlavne do plienky. posledne bolo trochu obdobie, ze tam nechcela ist, lebo uz narobila do plienky a pochopitelne sa vzpierala, ale inak mi ukazuje, ze ma nalozene, alebo chce ist. este to sice nevie uplne dat najavo, ked treba, ale zlepsuje sa. najmä rano a po jedle je samozrejmost ist na nocnik, to sa uz tesi a ukazuje mi ho 😀 Ked zacne vstavat, alebo nic neurobi, tak ju nenutim, je tam kolko ona chce, aj ked je to niekedy 5 sekund 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre