♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
21. júl 2010

@21 tak to je zavideniahodne pocasie

21
21. júl 2010

@kvietok121 , vyhoda celiakie bola akurat ta, ze som absolutne nepriberala. A teraz neviem, ci nejako priberam kvoli tehu... 😀 Ale pribrala som o cosi viac ako v prvych dvoch...

kvietok121
21. júl 2010

@denisocka didulke tiez blahozelam
@vladka84 s tym s tebou suhlasim melony su perfektne, jedine co je problem je cikanie ale inac, su skvele

kvietok121
21. júl 2010

@21 a este mas bezlepkovu nadalej .. nase neter to uz ma na cely zivot, ale kedze to ma odmalinka tak si zvykla

mirka12011
21. júl 2010

tak babenky mata1001 dnes porodila adamka o 13.00 s vahou 3500g a 49cm 😉

21
21. júl 2010

@kvietok121 celiakia je neliecitelna, moze sa zlepsit natolko, ze lepok akoby nerobil zle, no len urcity cas a potom zas problemy... Moze to viest k smrti, kedze vo vyssom stadiu crevo nespracovava ziviny.... Je to celozivotna choroba... Fuj, pecivo je otras a drahe... 😝 😝 😝

kvietok121
21. júl 2010

@mata1001 gratulujeeeeeeeeeem maminka, skoro kazdy den uz niekto ma pri sebe babenko to je skvele

21
21. júl 2010

@mirka12011 , tak adamko..? Pekny chlapik, baculko. Len nech sa drzia...

kvietok121
21. júl 2010

@21 tie ceny su hrozne, priserne vysoke

kvietok121
21. júl 2010

idem sa pochvalit, este to nie je dokoncene ale aspon nieco, ne steny sme zatial nakreslili

21
21. júl 2010

@kvietok121 jeeeeeej!!!

alure
21. júl 2010

@kvietok121
tak toto je nádherné 🙂 To si robila ty?

groka
21. júl 2010

@jankasramka akoze co ja viem,ja ozaj neviem,boky sa mi rozletiet idu a sem tam ostra bolest do krcku ale podbrusko na mrchu ma boli stale velmi,ale este utieram prach
ved na poradni som bola zavreta a doki ze 2tt to este vidi a nerobila som nic namahve ani sex nebol ze by to malo z coho rozbehnut

kvietok121
21. júl 2010

@alure @21 dakujeeeeeeeeeem, aj mne sa to velmi paci je to uzasne
@alure nie ja som len pomahala mojej kamoske - ktora vie prenadherne malovat, pomahali sme si aj predlohami

groka
21. júl 2010

@kvietok121 to je kraaaaaaaaasne
@21 a nemaju byt tie prave kontra velmi krcovite,az sa zvyjate?,nemam az take,ale na predychvanie su ked mi stvrdne a ked ostro zaboli,tak postat lebo ma roztrhne vo vnutry a krize rozletia

liba78
21. júl 2010

@mirka12011 gratulujem matke, uz to má za sebou 🙂

@21 a co deti ? trápiš sa s tou diagnózou sama ? Mám dobrú kamošku čo má celiakiu, ale aj jej mama a jedna dcéra ju má. A keď sme spolu v reštike, takmer nič okrem ryže a zeleniny pre ňu nemajú 😖

@kvietok121 to je krásne, musím ukázať aj synom, hlavne Maťka s Kubkom 🙂

kvietok121
21. júl 2010

@liba78 dakujeem

vladka84
21. júl 2010

@groka to ako dlho mas take bolesti?

vladka84
21. júl 2010

@kvietok121 krasne je to, aj my sme pozerali na nete predlohy, tak ked sa velmi budem nudit na materskej, tak tiez mozno vyzdobime detsku.. 🙂

groka
21. júl 2010

@vladka84 niekolko tt vlastne od 32tt ale posledne 2tt tusim horsie,aj krcok sa mi zas skratil ,ale otvorena som nebola vcera,cez vykend som uz mala cca 5 minut,4minut,ja som si uz zvykla 😀 dnes sa to zas zhorsilo trosku

21
21. júl 2010

@groka mne takto zacinal porod, od rana kontrakcie asi tak casto ako ty a zastat a predychat, nedalo sa chodit, az ked boli tych kazdych zhruba 5min, tak to uz som ani nerozpravala...

@liba78 , neviem, co deti, lebo mame len jedinu gastro v celom okrese a ta im ide zistovat vsetko ine, len nie celiakiu... A pritom maju celkom dost problemy... Akurat sa im to neukazalo v krvi, tak ich nechce poslat na biopsiu... Ako keby nevedela, ze v krvi sa to ukazat nemusi... Budeme musiet nieco vymysliet...
Tak ja sa zatial lucim, vypinam pc...Dobru!!!

@groka ,daj urcite vediet!!!

groka
21. júl 2010

nooooooo ale kde je katulka,vraj o 19 00 napise,hadam neostala na sale 😉

groka
21. júl 2010

@21 zaujimave 😀 no ja asi stale cakam na neviem ake bolesti,aj ked niekedy si poviem,ze kriste,horsie to uz nemoze byt,alebo to sa neda zvladnut 😀

akika722
21. júl 2010

@jankasramka ahoj,ako drobček???
@kvietok121 tie kresbičky su náááááádhernééé

liba78
21. júl 2010

Babulky a čo pupočníková krv, dávate ju odobrať ? Ja som nad tým uvažovala, ale príde mi to stráášne predražené ☹

vladka84
21. júl 2010

@groka tak neviem, ale ja som pri prvom porode tiez cakala na neviemake silne bolesti a museli ma presviedcat, ze uz rodim a mam kontrakcie, lebo im to ukazoval monitor... 😀
tentokrat budem asi pri kazdom silnejsom pichnuti utekat pre istotu do nemocnice 🙂
ty sa nechystas?

akika722
21. júl 2010

@groka ty už nič nerob a šetri sa možno to už prichádza... 😀
ak náhodou to na teba príde držím palčeky nech všetko dobre dopadne... 😀

groka
21. júl 2010

@akika722 neverim ze to pride,ja som proste z tych,ktore si asi tie bolesti "odskacu"doma a do nemocky ze by len potlacit?brala by som 😉
@vladka84 ani nie,radsej by som bola keby som co javiem zacala spinit,alebo voda praskla,nechcem zbytocne ostavat v nemocke kym sa to nerozbehne uplne,aj tak hned napichavaju magnezko a to nehceeeeeeeeeeem

groka
21. júl 2010

ale idem uz do vane,aj teplu dam ,aj letnu dam,lebo je teplo tak sa nebudem len v teplej mocit

kvietok121
21. júl 2010

@vladka84 dakujem su sice drahe ale je to nadherne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre