♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
21. júl 2010

@akika722 dakujeeeeeeeeeeeeem

jankasramka
21. júl 2010

kacena s 20kg naviac vyzera skoro ako ja pred porodo 😀
ja uz mozem pisat bilancie- som pribrala 16kg a hned po porode som mala 10kg a dnes uz len 9 🙂
a akika772 si fakt fesanda aj podla mna, vobec nevadi ze si pribrala viac, fakt si kocka 🙂

kvietok121
21. júl 2010

@groka moja vidim ze ta to uz poriadne chyta

katulkaaaaaa
21. júl 2010

ahojte baby ,tak som doma z poradne...no dr ma moc nepotesil,kontrakcie su falosne,maternica trenuje na porod,krcok zavrety-takze na porod to najblizsi tyzden urcite nevidi,kazal mi brat magnezium aspon do ukonceneho 38tt,inak na monitore maly spinkal,tak ho budili-vsetko je ok,ukazal mi aj tvaricku cez 3D,je uzastny chrustik 😵
poradna ak neporodim zase za dva tyzdne 🙂

kvietok121
21. júl 2010

@katulkaaaaaa moja tak musite este vydrzat

akika722
21. júl 2010

@jankasramka jéééj si zlata dakujem,ty to už máš za sebou tebe kg budu klesať,nám ešte stúpať 😀

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@kvietok121 jasne vydrzime,ale baby poviem vam ze som bola sklamana ☹ myslela som ze uz idem rodit tie bolesti dva dni boli fakt hrozne....hovorim si ze hlavne ze je malicky ok,ja to nejaky ten tyzden este vydrzim no nie?musime byt optimistky,ked sme vydrzali doteraz 😀 😀 😀

akika722
21. júl 2010

@katulkaaaaaa tak vidíš,malý sa ma véééľmi dobre keď sa mu nechce... 😀

katulkaaaaaa
21. júl 2010

😀 😀 😀 veru potvora co by on isiel von do toho tepla ked moze plavat 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@kvietok121 ti si ale sikulka,krasne to je ta krezbicka 🙂 🙂 🙂

kvietok121
21. júl 2010

@katulkaaaaaa ved to vsetky by sme to tak chceli mat za sebou, ale musime vyckat, na spravnu dobu

kvietok121
21. júl 2010

@katulkaaaaaa ja som len vymalovala, obtahovala a tak hlavne dielo robila kamoska, takze sikovna je ona a velmiiiiiiiiiiiiiiiii

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@groka som tuuuuu,rodit nejdem,neboj budeme tady spolu ak to u teba neprepukne naplno 😝

katulkaaaaaa
21. júl 2010

@kvietok121 kamoska je velka sikulka,klobuk dolu 🙂

vladka84
21. júl 2010

vidite, tychto poslickov ja som pri Timke vobec nespozorovala, mne to vsetko prislo take normalne... este aj porodne kontrakcie, tak ja bud porodim po termine, ze ma vezmu na vyvolavacku, alebo porodim doma, lebo si budem mysliet, ze sa nic nedeje 🙂

my sme rozmyslali o odbere pupocnikovej krvi, ale nie sme este rozhodnuti...je to vela penazi 😒

kvietok121
21. júl 2010

baby teraz trosku mimo tehulkovskych tem: dnes som si kupila DVD Scarlet 3 - moj oblubeny film, je to drahsie DVD 1,99 €, zobrala som si blocek, ktory jej trval vydat velmi dlho, prisla som domov otvorila papierovy obal, a tam bolo CD nejake pesnicky, tak ma to vytocilo, ale nastastie mi potom ked som sa tam vratila, dala hned peniaze, nastastie, lebo by som sa s nou vyhadala

vladka84
21. júl 2010

@kvietok121 esteze si brala blocek... mne sa casto pri nakupoch stava, ze blok neberiem... a uz sa mi inak parkrat stalo, ze som ho vzala, strcila do tasky a ked som potom vyberala nakup, tak nauctovane bolo aj to, co nebolo - to hlavne pri vacsich nakupoch v marketoch... ale som nepoucitelna, aj tak si to nekontrolujem 😒

groka
21. júl 2010

tak kjed katulka nejde rodit ja duplom 😀

kvietok121
21. júl 2010

@vladka84 ani ja neberiem blocek, neviem preco ma to napadlo zobrat

kvietok121
21. júl 2010

@groka @katulkaaaaaa ste zlate ako sa podporujete som zvedava ktora skor

vladka84
21. júl 2010

@kvietok121 siesty zmysel? ci siedmy? 😀

katulkaaaaaa
21. júl 2010

😀 😀 😀 este aby sme tu nestrasili po termine ze @groka? 😀 😀 😀 ja om subila @carmenn323 ze ideme rodit spolu,ideme do tej istej porodnice takze jasne partacky spolu na izbe 😝

vladka84
21. júl 2010

no idem ja pomaly, este nieco porobim, pojdem do sprchy a dnes odpadnem do postele... nejaka som zmordovana z toho mesta... dobru noc 🙂

lucia20
21. júl 2010

ahojte babulky, ako sa mate??? uz nam pribudli nejake babatka???

kvietok121
21. júl 2010

@vladka84 asi tak nejak

kvietok121
21. júl 2010

@lucia20 uz ich je dost

denisocka
21. júl 2010

groka, sorač, ale uz by si mala s tymi tvojimi dristami prestat ! Kontrakcie mas hadam od 12tt, rodis od 16tt , kazdy zadrzany prd tu dramaticky prezentujes a len tak mimo kontrakcie vecne pecies fasirky ci surujes podlahy. Ako fakt sorry, krcok sa ti skracuje,tak dorasta,raz z teba ide plodova voda,ked ta kazda polutuje tak je to vytok. Prajem ti,aby si uz konecne porodila,ze sa ti ulavi .

lucia20
21. júl 2010

@kvietok121 to bola dost strucna odpoved 😖

kvietok121
21. júl 2010

@lucia20 naposledy matka

kvietok121
21. júl 2010

idem dokukat film a potom buvat. zajtra idem na poradnu a na pasy potom sa ozvem papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre