♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirkapal
21. júl 2010

@liba78 My si ideme dat odobrat pupocnikovu krv, uz mame aj zmluvy vypisane. 😉

mirkapal
21. júl 2010

@kvietok121 Krasne kresby 🙂

mirkapal
21. júl 2010

@denisocka 😀 😎

denisocka
21. júl 2010

@mirkapal no čo dodať na zaver ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirkapal
21. júl 2010

@denisocka Len ci zaver 🙂

denisocka
21. júl 2010

@mirkapal neverim, tuna sa už pomocť neda

denisocka
21. júl 2010

groka ,nemusis mi pisat ip,kde sa mam chodit ventilovat ja. V sukromke sa na tebe ventilujeme vsetky,len skoda ze tuna ta este furt beru jak nejaku mucenicku. Tak fakt neviem, ci kazdy prd povazujes za kontrakciu,ci mas prach bolesti uplne na minime,alebo ta bavi vypisovat myty a legendy . Fakt neviem prist na chut tvojich prispevkov.

lucia20
21. júl 2010

@denisocka ty si teda pekne cislo..... 😀 😀 😀 😀

denisocka
21. júl 2010

@lucia20 myslis ze ja?

lucia20
21. júl 2010

@denisocka hej hej, to nebolo v zlom. som sa dobre zabavila..... ale fakt nie v zlom. sa mi paci, ked niekto takto vyjadri svoj postoj....

denisocka
21. júl 2010

@lucia20 ja viem ze to nebolo v zlom. Aspon vidite pre ake individua neprijimame z bezpecnostnych dovodou ludi do sukromky a preco tam uz ani groka nieje

pipi1211
21. júl 2010

jj baby v sukromke sa modlime aby groka uz porodila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
21. júl 2010

@denisocka jaj, tak o tom mi nemusis hovorit. ja uz som na nete stretla tolko ludi, pri ktorych mi rozum ostal stat, ze sa ani necudujem. nikdy nevies, kto za pc je a co mu ozaj chodi po rozume. mna to teda nikdy nenapadlo, ale poznam pripady, kedy si tie zeny neskutocne vymyslali az sme nechapali, ze o takych veciach dokazu "zartovat".

lucia20
21. júl 2010

@pipi1211 ale ved aj ona uz raz porodi. tak ako kazda z nas. 😀 😀 😀 😀 ved v nas tie deti nebudu do ich osemnastky. :d

pipi1211
21. júl 2010

no sak to, nas hlavne najskor zarazila jej profilova foto, ktoru este prednedavnom mala 😅 😅 😅 😅 😅 lebo tu istu sme nasli na nete ako daka foto ku clanku ci k reklame 😝

denisocka
21. júl 2010

@pipi1211 cau moja .. Ideme sa hromadne pomodlit Otce nas?

pipi1211
21. júl 2010

@denisocka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
21. júl 2010

@pipi1211 mozno nema peknu foto.... ale ved to vsetko iste berieme vsetky s rezervou, tak naco sa rozhorcovat. mozno ozaj ma iny prach bolesti, zvyseny strach a psychika robi tiez svoje. ja napriklad osm sice tehotna uz tretikrat, ale mam pocit, ze som ako prvorodicka-amaterka a to len kvoli tomu, ze mi pracuje psychika na plne obratky kvoli tej malej VVCH. no co uz s nami baby??? ved hormony nam pracuju riadne. :D

denisocka
21. júl 2010

tak ja som mrtva,ja nemam ani posloch ani kontrakcie. Ja neporodim ani v sept. Dobru noc, este sa pomodlim,ale za seba a idem do vecnych lovist

barinkova
21. júl 2010

cawko babeny

pipi1211
21. júl 2010

@lucia20 tak si sem nedam ziadnu ako teraz napr..... lebo to vyznieva fakt blbo ked tu istu nejdes nahodne na nete nie? ale sak mne to je jedno len je to cele divne. dobru

akika722
21. júl 2010

nechcem sa do vas miešať baby nepoznám vás ale vôbec to od vás nie je pekné...ak chcete píšte si o tom na tej sukromke ked pišete že to robíte a nie tu...veď každá sme niejaká tak netreba hneď verejne ponižovať inych,...
každá z nás sa teší na bábetko svojím spôsobom...je to trápne čo robíte...
ako by ste sa vy cítili keby sa to písalo o vás...

lucia20
21. júl 2010

@pipi1211 tak logiku to ma. mna by tiez nenapadlo mat cudziu foto. to ze by som si trebars vzala tvoju, to by ma nikdy nenapadlo...... ale to je asi skor o jej svedomi....

@denisocka no ja pri mojich detoch nikdy nerodim na cas a teraz som tretorodicka a mam krcok ako prvorodicka, takze tiez to nebude take horuce. :D

@barinkova ahoj.

lucia20
21. júl 2010

@akika722 isto by im to nebolo prijemne. tak ako kazdemu jednemu kto ma chrbtovu kost. to je jasne.

barinkova
21. júl 2010

konecne sa ma vraj cez vikend trochu ochladit,bodaj by,som jak somar v kufri kocky,konecne som visla z vane az taka pohoda,jedna basen a vy co nove?

akika722
21. júl 2010

@lucia20 tak potom prečo jej to robíte...?...

denisocka
21. júl 2010

@akika722 zjavne si nepochopila. Nevadi, dobru baby

lucia20
21. júl 2010

@akika722 precitaj si moje prispevky este raz....... ja som ju ani v jednom z nicoho neobvinila. skor som sa jej zastavala. nemozem 100% povedat, ze to co pisali baby je alebo nie je pravda, lebo ju nepoznam. ale zastala som sa jej a druha vec, ze co som pisala o tyhc ludoch, tak to bolo mierene vo vseobecnosti ako moja skusenost, z ktorej mi jasne vyplyva, ze vsetko treba brat s rezervou, lebo nikdy nevies, kto je na druhej strane.

lucia20
21. júl 2010

@barinkova jaj ani nehovor. ja cakam na ochladenie ako blazniva. ved vyjdem zo sprchy a len natrasiem paplon a uz zo mna tecie....

akika722
21. júl 2010

@lucia20 neber to tak ja neobviňujem teba len som tebe napísala lebo si prvá zareagovala,mne sa len nepáči prečo to tu riešia a nie na tej stránke odkiaľ ju údajne vykopli...
myslím si že nikto nikoho tak dobre nepozna aby si mohol dovoliť takto osočovať...je to úbohé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre