♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
21. júl 2010

baby klud * inac,my sme tu mali konecne burku a mame cerstvy vzduch

akika722
21. júl 2010

@denisocka sorry ale bolo to fakt od veci toto,nič nemám ani proti jednej ale myslim že ani vy by ste nechceli byť na jej mieste,byť stredobodom toho všetkého..
tak si to nechajte na iné stránky a neriešte to tu....

denisocka
21. júl 2010

@akika722 prepac,mas len nejakych 145 prispevkov,tak jasne ze nemozes poznat a sudit. Ale su baby co su tu roky a vedia kto je groka, a ake divadlo vie obcas zahrat. Niesi tu od zaciatku augustoviek aby si mohla objektivne posudit jej nadnesene prispevky a preto si nemyslim,ze jej tu teraz nejak krivdim.

akika722
21. júl 2010

@denisocka ano som tu krátko ale aj tak sa mi to zdá trápne ak ju osobne nepoznáte a máte stranku kde si to ona neprečíta...
skúšam sa vžiť do jej kože a nič prijemne...
tiež mam svoje názory ale v živote by som si nedovolila tak niekoho urážať...

denisocka
21. júl 2010

@akika722 a co na jej mieste? Na akom mieste? Ved nemozes ani tusit co z toho co pise je pravda. A nakolko je to vsetko citovo prifarbene. Ja neberiem nikomu radost z tehotenstva ci narodenia dietatka

akika722
21. júl 2010

@denisocka aj ked niekoho poznám.nesúdim...ani ja nie som dokonaká

lucia20
21. júl 2010

@akika722 mne sa skor nepaci, ze hoci sem nepisu, tak to tu citaju. to sa mi nezda fer. tu si precitaju a u "nich" poohovaraju. no sak ale aj to patri k mamickam na MD. mne sa tato tema paci a nezda sa mi divna. takze ja sa nikam nechystam. :D teraz sa uz musime navzajom postrkovat dopredu, lebo myslim, ze kazda z nas toho uz ma dost. az na to, ze my sme medzi poslednymi co tu ostanu. :D

denisocka
21. júl 2010

@akika722 no nikdy nehovor nikdy a toto nieje urazanie,toto je moj nazor

akika722
21. júl 2010

@denisocka tak si predstav že by sa toto všetko o tebe písalo...nikdy nevieš koho to napadne a kto sa pridá...
ako ja osobne ani proti tebe nič nemam,proti žiadnej...

lucia20
21. júl 2010

@akika722
@denisocka ach jaj..... ☹ ☹ ☹ 😖

akika722
21. júl 2010

@lucia20 o čom hovoriš?

denisocka
21. júl 2010

@lucia20 luci,si myslis,ze vas v sukromke ohovarame? Tak si zalozte svoju a basta fidli . Clovek vam tu chcel otvorit oci a ostal nepochopeny. A groka sa niekde skeri alebo ohovara cez ip, ked nema odvahu pisat sem

denisocka
21. júl 2010

@akika722 nebolo by mi to prijemne,jasne,ale keby som bola taka mytomanka jak groka,tak by som s tym ratala,ze to raz pukne

akika722
21. júl 2010

@denisocka už neriešte...názor si asi povedal každy kto chcel...

lucia20
21. júl 2010

@denisocka neviem, ci ohovarate, to je asi silne slovo ale mna zarazila tato veta - V sukromke sa na tebe ventilujeme vsetky,len skoda ze tuna ta este furt beru jak nejaku mucenicku

@akika722 o tejto "hadke".

konieckoncov casom uvidime same.....

denisocka
21. júl 2010

@akika722 ano povedala,koncime
@lucia20 luci,pouzila som frazu *ventilovat sa v sukromke* naschval,lebo toto mi napisala groka do ip. Mala to napisat verejne,co sa hambi? Jasne,v sukromke sa o nej obcas bavime,lebo sledujeme aj vas,teda nasu povodnu temu a cakame kedy ktora porodi ..len ona rodi uz 2.trimestre

lucia20
21. júl 2010

@denisocka aha.... dik za vysvetlenie.

myslim, ze ja a moj stuplik, ktory riadne bojuje s mojimi rebrami, sa pomaly odoberieme do postele natiahnut trosku chrbat, lebo uz neviem ako sa ulozit na gauci. 😀 jak velryba na suchu. :D

dobru noc babulky....

denisocka
21. júl 2010

dobru noc..mojmu sa cká , tak sa spat nedá

lucia20
21. júl 2010

@denisocka 😀 😀 😀 tak to poznam. bud mala kope alebo stikuta. :D dobru.

denisocka
21. júl 2010

@lucia20 hadam to nebude predzvest refluxu. Dobru

kacena4
22. júl 2010

cafte babenky, co tu rano nik nieje? alebo zamrzla tema? uz si nemate co povedat? ci povzbudit sa? k poslednej teme sa nevyjadrujem...
dnes idem do nemocky na poradnu, tak uvidime ako dopadneme - ci sa mi uz podari dostat babo von zo seba 😅 😝 som uz dost vycerpana z nosenia ho v brusku a hlavne z astmy, ktora ma stale trapi - tak uvidime co mi povie gyn

evitkamalicka
22. júl 2010

@kacena4 ty ked mas astmu nebudes rodit cisarskym?

groka
22. júl 2010

@denisocka ty si asi nevies ake problemove tehotenstvo mame,kolko sme sa snazili
napisem to raz a posledny a potom sa uz o mne nebav tu,teda ma nespominaj,spominajte ma v sukromke
ano,dobre si napisala,brusko mi tvrdne od 12tt a tusim ty to poznas,lebo si mala cosi podobne a bohuzial,rodit som zacala v 32tt,ale mi to zastavili,krvacala som od zaciatku tehotenstva v prestavkach,v 14tt som skoncila v nemocnici s tym,mam od zaciatku tehu zle vysslledky RH...nemusim vysvetlovat s akym strachom zijem uz 9 mesiacov,mam posahanu funkciu stitnej zlazy,tiez to nie je sranda...v kuse zapaly,nevolnostami som si presla katastrofalnymi,ale to vacsina,ja len pisem,aby si si to vedela predstavit a do toho nadmieru hyperaktivne dieta doma,ktoremu sa musime venovat,no a +uzatvaraju to roodinne problemy,ktore psychike v tehu neprospieva duplom
a neviem co je na to,ked mam bolesti,co som jedina na tejto planete?
nemas poslickov,ok,ked ti napisem,ze vcera som mala po sprche 2 minutove intervali,budes sa chytat za hlavu?a vidis,som tu,preslo to,poslickovia a otazka preco som nesla na pohotovost?viem,kde je moj prach bolesti
takze nekazme tuto temu a rozoberte ma v sukromke,ak vam o to stojim

groka
22. júl 2010

@kacena4 cakame na dobre spravy
my dnes mame jednu navstevu,na ktoru sa velmi tesime,tak cakam kedy vstane maly a ideme varit,piect,ze bude kralovsky obedik

vladka84
22. júl 2010

dobre ranko 🙂
no ja som si vcera isla akoze skor lahnut, lebo som sa citila strasne unavena a nakoniec som spala do polnoci a potom som tri hodiny cumela do blba co som nevedela zaspat... uz nikdy viac si pred polnocou do postele nelahnem!
ja uz neviem co by som varila... poradte nieco rychle a lahke 😉

elina313
22. júl 2010

@vladka84 lečo 😉

tea333
22. júl 2010

@vladka84 cestovinovy salat, ovocny salat, kuracie masko so zeleninou 🙂 mna tiez absolutne nic nenapada, a hlavne sa mi nechce varit..ked ta napadne nieco obstojne, kludne daj vediet 🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

ja halusky s bryndzou, lebo vecer ideme prec a tak nebudem vyvarat, vratime sa v sobotu vecer alebo v nedelu rano, treba si uzit posledny pokojnejsi vikend v trojici

denisocka
22. júl 2010

@groka každa mame nejake problemy,niektora menšie, niektora väčšie ako ty , ja som si tiež preležala 2/3 tehotenstva - ale tu sa nebavíme o diagnozach

ked si nepraješ to rozpiplavať, ok, ja som svoj nazor napísala

tea333
22. júl 2010

@evitkamalicka jop, posledne grilovanie predsa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre