♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
22. júl 2010

Dobre ranko tehulky 😵 Dajte pokoj z hadkami to uz si snad musi vstupit ta doticna do svedomia,tak,ze kaslite nato 😉 Ja idem piect kura a pyre mnam 😝

mirkapal
22. júl 2010

Ahojte, neda mi aspon kratko nereagovat na vcerajsiu vecernu temu, ktora sa tu rozoberala. Podla mojho osobneho nazoru maju pravo citat tuto temu nielen baby zo sukromnej skupiny, ale aj ktokolvek iny, pretoze je to verejna tema. A tym padom, ze je verejna, moze sa stat, ze sem bude aj hocikto pisat veci, ktore nemusia byt celkom pravda. Nemienim teraz rozoberat, kto tie vymyslene veci pise alebo nepise, ale kazdy rozumny clovek si vie vytvorit vlastny nazor a brat urcite vyjadrenia a osoby s rezervou. Koniec-koncov, vsetky prispevky od zalozenia temy su stale k dispozicii.

No a co sa tyka sprievodu manzela pri vysetreniach, tak az na jedno, ked bol manzel na sluzobnej ceste, bol so mnou na kazdom jednom 🙂

kvietok121
22. júl 2010

@liba78 ani nehovor o unave, tiez sa mi nic nechce, byt rozbombardovany, som zvedava kedy zacnem robkat, prat a tak, zatial si uzivam pohodlne tehotenstvo 😎

kvietok121
22. júl 2010

@liba78 ani nehovor o unave, tiez sa mi nic nechce, byt rozbombardovany, som zvedava kedy zacnem robkat, prat a tak, zatial si uzivam pohodlne tehotenstvo 😎
mm to potesilo, ze uz bolo dost toho zakazu
@21 takze este stale ako my kinderko

kvietok121
22. júl 2010

@carmenn323 super obedik, ja dnes idem asi na sladko urobim lekvarove pirohy so struhankou

kvietok121
22. júl 2010

@mirkapal aj so mnou bol zatial vzdy mm, chodime rano o siedmej, a ak ma objednaju inokedy ide so mnou, vsak cakame spolu a ked moze prist neskor do roboty tak preco nie 🙂

mirkapal
22. júl 2010

Babky, drzte palce, idem robit prvykrat parene buchty 😅

akika722
22. júl 2010

ahojte,dufam že sa včera ani jedna neurazila že som sa do toho zamotala aj ja,mne to proste nedalo,som už raz taka,nemám rada hádky no v zlom som to nemyslela...

mirmaj
22. júl 2010

@mirkapal tak to držím palce aj ja, ja som sa na take niečo ešte nikdy neodhodlala, ked mam na ne chuť, tak si ich kupim hotové v obchode 🙂 🙂

kvietok121
22. júl 2010

@mirkapal to neviem robit, ja si vzdy kupim, nejak nerada robim kysnute 😒

kvietok121
22. júl 2010

@akika722 treba na to zabudnut a komunikovat normalne dalej aby sme v tom neboli same, ja som rada ze mozem s niekym pokomunikovat 😀

carmenn323
22. júl 2010

@kvietok121 no mnaaam to by som si dala 😝 mm so mnou tiez chodi hlavne teraz do rizikovej a vzdy strasne nadava,ze tam dlho cakame az ho musim okrikovat 😀

akika722
22. júl 2010

@kvietok121 pohoda tiež to nechcem dalej rozoberať,nepoznám tak dobre aby som aj mohla,som tu krátko...
tak ktorá robí tie buchty???kde môžem poslať manžela na obed??? 😀
my že špagety so syrom...

akika722
22. júl 2010

tiež dochádzam za gyn.,síce to je blízko-15km,ale tak isto so mnou chodí manžel a jasné že aj syn,...ked sa ide autom,on tam nesmie chybať 😀

carmenn323
22. júl 2010

@akika722 nieje nic zle vyjadrit svoj nazor aj ked si tu len kratko 😉

akika722
22. júl 2010

@carmenn323 😉

carmenn323
22. júl 2010

@akika722 ja dochadzam 40 km k svojej dokine a do rizikovej okolo 50km

akika722
22. júl 2010

@carmenn323 tak to máš poriadne ďaleko...no pozerám že už nie dlho 🙂

tiffanka
22. júl 2010

@kvietok121 To je nádhernéééé 😉

kvietok121
22. júl 2010

@carmenn323 no co chlapi, nech si to uziju aby vedeli co je to cakat, ja do rizikovej nechodim len k svojmu dr, mm si tam vzdy sadne a cita casopisy co su tam, uz ma prestudovane cez rakoviny krcka, prs, cez pupocnikovu krv az neviem co vsetko ... som sa smiala ze keby sme mali 10 DETI TAK SI MOZE ROBIT DOKTORAT

tatulienka
22. júl 2010

baby o akej hadke sa to tu hovori? som nejako mimo 🙂

kvietok121
22. júl 2010

@carmenn323 suhlasim, kazdy ma pravo na nazor

kvietok121
22. júl 2010

@tiffanka dakujem uz si tu dlho nebola ako sa mas???

kvietok121
22. júl 2010

@tatulienka musis precitat dozadu par stran, ak chces, mne sa k tomu nechce urcite pisat, nebudem sa k tomu vyjadrovat

carmenn323
22. júl 2010

@akika722 no ale tiahne sa to 😀
@kvietok121 presne to aj moj a potom sa robi doma mudri 😀 😅

akika722
22. júl 2010

@carmenn323 ani sa nenazdáš a je to za nami...ešte nám to bruško chýbať bude 😀

nanula1108
22. júl 2010

ahojte koceny! ale ste toho tu napisali, dva dni som tu nebola! je mi priserne, vcera v vecer som mala takych poslickov, ze veru ziadna hamba! mm radsej odviezol malu k nasim. tvrdnutie aj na dlhsie predychvanie mam od pondelka viac nez dost, ale toto bolo fakt husteeee. no, a po dvoch hodinach to preslo 😀 . joj, som uz taka ubolena a unavena, tak nech sa to rozbehne riadne, lebo toto je fakt uz o dusu. no nic idem vas nejako docitat.

kvietok121
22. júl 2010

@carmenn323 aspon mi povie co nove pisu 😀

katulkaaaaaa
22. júl 2010

@carmenn323 ahoj zase vyvaras?joj tomu tvojmu manzelovi je ale dobre 😝 ja mam dnes mojho doma boli sme na nakupe,zacpane cele mesto,no des...spala som az 6 hodin,som si vecer dala kavu ja truba 😀 😀 😀 co nove?nikto sa nechysta rodit?

katulkaaaaaa
22. júl 2010

@nanula1108 vitaj v klube 🙂 aj ja som za to keby hned prisiel porod a nie poslicky take bolestive ...som si vcera na poradni pripadala ako trubka,ze ja idem rodit a doktor nieee to su len poslicky 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre