♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. júl 2010

@carmenn323 to ti verím,ešte že manžel na smeny robí že ma kto s malym vonku chodiť...včera som ho vzala na zmrzku a mala som dosť,museli sme domov nevládala som/ešte že skoro zaspal/ 😀

akika722
22. júl 2010

@kvietok121 uvidíš keď začne loziť,to bude poriadok,radím poistky detske na šuflíky,zasuvky,... 😀

carmenn323
22. júl 2010

@kvietok121 ja som tiez prvy krat tehu ale mna nik neopskakuje tak to ti zavidim 😉 ja som na vsetko sama svokra mi zomrela a tak mam manzela a svokra a ty su velmi pohodlny ale tak som si ich rozmaznala 😅 moja mama byva asi do 30 km tak,ze ked si ja neporobim nik to za mna nespravi a aj na mimi budem sama nie kazdy den bude mat mama cas byt so mnou

tiffanka
22. júl 2010

@akika722 Nevadí, dnes nám také prišlo na chuť 😀

kvietok121
22. júl 2010

@akika722 to ti verim, nemam decka ale kedze mame v rodine a som aj ucitelka tak viem co to je ... a viem ze ani jedna mama by dietatko nezamenila ze ho zboznuje, ale niekedy to ich nevynne brnkanie po nervoch ... je super vec nie 😀 😀 ja si tu len tak hoviem ... a uzivam posledny mesiacik ticha s telkou, s filmami knihou, s casom ktory patri len mne ale uz nie dlhoooooooooo 😀

akika722
22. júl 2010

@tiffanka pohoda.... 😀 my tiež niekedy divné kombinácie... 😀

akika722
22. júl 2010

@kvietok121 uži si uži,pokiaľ sa dá 😀

kvietok121
22. júl 2010

@carmenn323 tak to mas narocnejsie, my mame vsetkych, stale mi nieco nosia - teraz hlavne zeleninu, od svokrovcov je to druhe vnuca (pred 3 mesiacmi bolo 1.) takze sa svokra nevie dockat kedy to uz bude, mamina byva 15 km, svokra 20 km od nas takze nie velmi daleko, niekedy ani neuveris mi ta starostlivost lezie na nervy, ale radsej nech je ako by nebola no nie 😀

tiffanka
22. júl 2010

Viete čo baby, idem sa vám pochváliť čo pre mňa dnes moje dievčatá pripravili 😀 .... Zobudila som sa, zišla som dole do kuchyne, a tam na stole - porozsýpané lupene ruží, kvety, vaza a v nej náádherná kytica, a o ňu opretý taký okrasný papier a na ňom vytlačené: Si perfektná ( zasmiala som sa 😀 😀 ). Skoro som odpadla 😉 Potom prišli dole aj baby, zablahželali mi k meninám a dostala som ďalší darček - knižku Jak na svět přicházejí mámy .... Krásna knižka pre tehotné aj pre maminky, je vtipná, skrátka, páči sa mi 🙂 Také krásne meniny som ešte nikdy nezažila, a k tomu ma manžel pozval na večeru 😎 🙂 🙂 🙂

tiffanka
22. júl 2010

@kvietok121 U nás svokra býva v tejto istej ulici kde my, a mamina v druhej od nás 😀 Takže sme úplne blízko

evitkamalicka
22. júl 2010

Mata mi poslala fotku Adamka, tak tu je

tiffanka
22. júl 2010

@evitkamalicka nevieš náhodou miery? Do albumu ku fotke 😉

kvietok121
22. júl 2010

baby pozrite comu som dnes neodolala

evitkamalicka
22. júl 2010

@tiffanka 49cm a 3500g

carmenn323
22. júl 2010

@evitkamalicka krasny chlapcek gratulujem 😵

mirmaj
22. júl 2010

@tiffanka tak to bolo naozaj krásne prekvapenie, gratulujem ku takej užasnej rodinke 🙂

kvietok121
22. júl 2010

@mata1001 @evitkamalicka kraaaaaaaaaaaaaaaasny chlapcek super miery

nanula1108
22. júl 2010

@katulkaaaaaa fuj, no presne tak , aj by som hodila ten sexik, ale som taka ubolena, ze ani neviem ci by som tento sport zvladla 😀 no ved uvidime dnes vecer 😎 . akoze viete niekto ako rychlo to zaucinkuje. alebo je to ako vsetko individualne?

kvietok121
22. júl 2010

@tiffanka tak to ste pokope
nadherny darcek, tak to asi aj slzy vysli .... takze si magdalena???

kvietok121
22. júl 2010

@nanula1108 dr mi povedal ze to sa neda povedat ale ze to pomaha ja som v 36 a uz mi sexik naordinoval, aby som neprenasala 😀

tatulienka
22. júl 2010

gratulujem k adamkovi...krasne babatko s idealnymi mierami.. 🙂

mirkapal
22. júl 2010

@evitkamalicka Aky je Adamko milucky! Zlate babatko 😵

@carmenn323 Sme na tom podobne, rodicov aj svokrovcov mame asi 200 km od nas, takze tiez sme na vsetko sami. K tomu manzel vela pracuje a domov chodi naozaj neskoro, ale ako hovorim, kedze mame momentalne uz vsetko nachystane, mam dost casu aj na seba a na vylozene nohy pri TV alebo konovi 😀 . Navyse, ja som doma uz od marca, sice som toho vela robit nemohla zo zdr. dovodov, ale po troche sa dalo. Je to jednoducho ine, ako ked uz ma niekto aj dalsie deticky alebo ked niektore este aj do roboty chodili. Ja sa teraz zvyknem zasmiat, ze som az preoddychnuta. Ale to je zrejme poslednykrat v zivote, co mam tolko volna.

mirmaj
22. júl 2010

včera som už nachystala aj postielku tak prikladam foto 🙂

akika722
22. júl 2010

@tiffanka jéééj zlaté deťurence máš,tak sa pripájam a prajem ti len to najkrajšie 😀

mirkapal
22. júl 2010

@tiffanka Vsetko najlepsie k meninam! 😉

akika722
22. júl 2010

@evitkamalicka 😀 to je rozkošné bábo 😀

lucia20
22. júl 2010

ahoj koceny. boze dnes je zase jake horko vonku.... ja uz som zalezena doma v baraku a vyleziem az o hodinu ked bude pred domom chladok. :D citala som ze niektora z vas robi parene buchty. si ma tak navnadila, ze si tusim zajtra spravime aj my. nase decka to maju strasne rady a priznam sa, ze aj ja. sa zalizujeme az za usami. :D
nam ostali spagety odvcera, tak dnes len dojeme, ale sak nam nikomu nechuti v tom horku ani jest. ja som bola uz dnes o piatej hore a uz vtedy bolo horko.... ble.

akika722
22. júl 2010

@mirmaj maličkej sa bude výborne spinkať v takej postielke 😀

tatulienka
22. júl 2010

tak to mate super, ze mate svokru tak daleko....moja svokra byva vo vedlajsej brane.. 🙄 a ja mam taku svokru, ktora neda na svojho synacika (mojho muza) dopustit...mamickyn maznacik...tak preto som neni moc nadsena ze ju mam tu pod nosom...

denisocka
22. júl 2010

@tatulienka ahoj tatu,ty si z bbt ???

kvietok121
22. júl 2010

@mirkapal s tym suhlasim nase volno konci, ale prichadza konecne to vytuzene obdobie
@mirmaj krasnu postielocku bude mat, uz aby tam bolo
@lucia20 ani nehovor to teplo je neznesitelne tiez sedim v obyvke vsetko zatiahnute ach jo
@tatulienka ani moc blizko ani moc daleko nie je dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre