♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. júl 2010

@vladka84 MYSLíííš??? 🙂

kacena4
22. júl 2010

no musim vam este napisat novinku, bola som dnes u gyn, od zajtra je na dovolenke, tak som si chcela vybavit "porod", reku nech to udycham, prisla som uz aj s kufrom zbalena a on reku sa este neotvaram, a od minuleho tyzdna sa nic nezmenilo - som v soku, lebo bolesti mam kazdy den a uz som aj zacala "pracovat" - okna, dlazku a tak, malicka ma uz presne 3200g. - tak velke dieta a tak dlho tehotna som este v zivote nebola a on na to, ze sak vy mozete este aj prenasat 🙄 🙄 😕 😕 😅 a posunul mi termin z 5-teho na 10-teho podla ultrazvuku a ze to sa stihne vratit aj z dovolenky kym budem rodit - fakt som z toho v soku, ale nejako to prezijem, hlavne ze babatko bude v poriadku

elina313
22. júl 2010

@kvietok121 ahoj kvietok, dcérka mala takú suchú kožičku, že mydielkom sme umývali iba riťku. Lekárka kázala z lekárne pre bábätká, do vodičky sme museli pridávať kvapku alebo dve - to si už presne nepamätám olivového oleja ( tiež z lekárne) kozmetiku ako Nivea a tak nám neodporúčala, mali sme atopický ekzém. Teraz môžeme používať čokoľvek, ale keď bola malinká, upozorňovala ma lekárka, že tieto krásne voňajúce prípravky, ktoré si maminky kupujú sú parfumované, upravované atď.... naozaj mi odporúčala iba kozmetiku z lekárne, ako hovorím, obyčajné detské mydielko a olivový olej 😉

akika722
22. júl 2010

@kacena4 no tak to nezávidím dalšich 5 dní navyše,ale čo už...ked si do teraz zvládla... 😉

lucia20
22. júl 2010

@jankasramka hej to bola stikutka.... :D nasa mladsia cele tehu prestikala a aj prvy rok po porode. :D

mate peknu tabulku.... uz len doplnit babatka.

carmenn323
22. júl 2010

@kacena4 no pekne tak to nezavidim ale vaha babetka super 😉

lucia20
22. júl 2010

@kacena4 viem aky je to pocit. ja som prenasala 11 a 12 dni..... tiez som myslela ze ma picne. ale vaha babatka je uzasna....

kvietok121
22. júl 2010

@danulka3 mozme aj tak niekedy
@kacena4 to ti verim relax je vzdy zavidenia hodne, ja vas baby obdivujem, ja sa trosku pohybem a uz mam spuchnute nohy, nehovorim, ze by som mala behat okolo malych

kvietok121
22. júl 2010

@elina313 ja mam z biodermy ... kedze som sama atopicka, le olej tam nie je preto som sa pytala ci treba aj olej

carmenn323
22. júl 2010

Idem spat dobru nocku 😉 😵

kvietok121
22. júl 2010

idem aj ja pretoze zajtra ma caka este skolenie posledne do porodu

lucia20
22. júl 2010

@kvietok121 boze to skolenie by sme si mali odbavit aj my. ale taaaaaaaaak sa mi do toho nechce. 😖

tiffanka
22. júl 2010

@kvietok121 No ani moje sa nevedia dočkať, vkuse mi chytajú brucho a rozprávajú sa s malým 🙂

lucia20
22. júl 2010

@tiffanka nasa najmladsia chodi a klopka mi na brucho a vravi: klop, klop si doma??? 😀 pri kazdej kontrole sa ma pytaju, ci uz babatko vyberu von. :D

barinkova
22. júl 2010

@vladka84 palacinky alebo cestovinu so syrom

liba78
22. júl 2010

@tatulienka mne bruško tvrdne stále, aj keď mam magne B6 3xdenne, keksík /ak som dobre pochopila/ sme už x týždňov nemali /teda, taký naostro/ kôli problémom 😝
inak babulky som rada že sa to foto podarilo, mám tiež aj z týždňov predtým, ale už sa ho neviem dočkať a bolo na tom monitore teké peknučké. Tak som po príchode domov zložila aj postieľku /že mu ukážem kde bude spať/ 😀 😀 😀 aby sa tešil aj on.
Kozmetiku som kupila Bubchen, mam s nou dobre skusenosti po chlapcoch.

liba78
22. júl 2010

@jankasramka tu svokru nezavidim /moja je tiez skvelá/ ale ten maličký je poklad a ešte ťa aj nechá spinkať wow !!!
a tá fotka s tebou je krajšia, pradedo je fotogenický ale ty priam sršíš šťastím 🙂
@jonatanka1 napíš tifanke a ona ťa ešte dopíše 😉

kvietok121
23. júl 2010

dobre ranko prave ranajkujem, ako uz je teplo a caka nas dalsi tropicky den.

@lucia20 na ake skolenie by si mala ist??? ja chodim na modernizaciu vzdelavania - este nikolajov napad

@tiffanka to ti verim tie starsie to uz tak inak prezivaju, u zodpovedne
@lucia20 to je pekne ze vyberu von, zlata ... mne sa male netere, synovci pytali kedy to bude lebo uz mam velke brusko a ked so povedala do mesiaca, tak sa s usmevom na mna pozreli coze tak skoro to je skvele

kvietok121
23. júl 2010

uz som na skoleni, ked budem mat cas tak napisem

tiffanka
23. júl 2010

@kvietok121 Dobreé ráánko 🙂 na akom školenííí?

liba78
23. júl 2010

Dobré ránko...
@kvietok121 tak si pekne škol hlavičku, dúfam že v klimatizovanej miestnosti 😎 , ja idem dnes upratovať /ale len tak light 😀 / veď chlapci mi pomôžu. Dnes má byť znova teplo ☹ až 36 C hovorili.

kvietok121
23. júl 2010

caute takze skolenie uspesne pokracuje, prave sme prisli z terenu ucime sa GPS ... 😎

kvietok121
23. júl 2010

@tiffanka modernizacia vzdelavania: prave som sa dozvedela ze do konca roka este dalsich 7 a este obhajoba prace, ak by spom to neukoncila, musim financne nahradit notebook, ktory prisiel na skolu, vsetky naklady pocas dvoch rokov, takze moc na vyber nemam ☹

kvietok121
23. júl 2010

@liba78 klimatizovana miestnost... to mozem len snivat, dokonca v blizkosti ani ziadna zmrzka, nic, este behame aj po tom teple po vonku, dufam ze uz budeme sediet aspon dnu

groka
23. júl 2010

ahojte

my sme mali vcera navstevu,bolo super,za chvilu idem do nemocky na rizikovku na tie pasy,len musim absolvovat po novom aj rizikovku,len neviem ci ma vysetria aj ked som bola v utorok u svojho,asi ani nie

groka
23. júl 2010

iak od soboty ci nedele sa ma schladit,niekto vravi 28 st,nikto 26 nikto cez 20 len,tak neviem ako

tiffanka
23. júl 2010

@kvietok121 júúj moja ešte aj cez prázky ☹ ☹

tiffanka
23. júl 2010

Tak ja som dnes bola v poradni... Povedali mi, že kľudne si cisarsky mozem naplanovat aj v 38tt lebo mam vysoky tlak a opuchnute nohy.... Keď ja neviem... Ja chcem vydržať dokonca... Malinké tam zrazu zobudia a vyberrú.... je to také drsné... ☹ Radšej do potiahnem do konca 😀

liba78
23. júl 2010

@tiffanka a čo hovorili o bábätku ? Keď máš ten vysoký tlak, neublíži mu to ? Nehrozia nejaké komplikácie? Je pekné, že nechceš aby ho drsne zobudili, ale aby si si neublížila ☹

akika722
23. júl 2010

@tiffanka moja nestresuj sa,38 zyždeň je už v pohode a sekcia sa robí stále 2 týždne skôr...bude dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre