♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
24. júl 2010

@katulkaaaaaa tak to by bol fakt darček 😀
no čakaj čakaj možno dalšiu spravu nám napíšeš ako dvojnásobná maminka 😀

liba78
24. júl 2010

@katulkaaaaaa muž by dostal darček, na ktorý by v živote nazabudol 😀 ale uvidíš, hlavne kľud 😉 /to sa mi do toho kecá že ?/

katulkaaaaaa
24. júl 2010

@liba78 jasne som v pohode,idem si lahnut a uvidime co z toho bude,aj by som to chcela mat za sebou ale aj sa bojim...no tehotna navzdy nebudem 😀 😀 😀

nanula1108
24. júl 2010

@katulkaaaaaa no ja som na tom obdobne, asi okrem vcerajska.a vobec tomu nerozumiem, ked mi v pondelok primar tvrdil, ze ako som uz vela otvorena! a stale 2v1. a ak vydrzim do pondelka, to si ma tam uz necha???sice to hovoril, ale naco by si ma tam nechaval, ked budem bez kontrakcii,ci??ja som stastna, ze babatku sa dari dobre, tam kde je(teda dufam), ale uprimne povedane, uz mi z toho pomaly zacina kapkat na mozok. ale to asi aj tie hormony, ci co

kvietok121
24. júl 2010

ahojte ako ste sa mali idem precitat novinky

akika722
24. júl 2010

@nanula1108 no nakoniec budete všetke julovky 🙂 ja mam termin deň po tebe a NIČ...žeby som mala tu sekciu predsa až piateho?už to chcem mať za sebooou 😖

akika722
24. júl 2010

baby oteplovanie až piatok 😀 😀 😀

kvietok121
24. júl 2010

@elina313 ani nevrav bola to super noc, hlavne to rano ked som sa postavila do okna, mohla som sa zhlboka nadychnut, neuverite chvlku mi aj bola zima, ale nesla som si dat bundu pretoze to bol sladky pocit

@carmenn323 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem k tobiaskovi, uz ho mas pri sebe
@katulkaaaaaa neboj aj ty to budes mat zachvilku za sebou
@kacena4 tak si velmi sikovna, ja to budem riesit az ked sa matejko narodi, budem rada ked stihnem pripravit bytik a vecicky pre maleho drobceka
@gabusssa gratulujem k palkovi, a nech ste uz domka konecne spolu
@lennkka vitaj medzi nami
@akika722 mam na teba otazocku, vies ja neskusena, s vyvaranim cumlikov odsavacky ... ako to treba??? ano oteplenie az v piatok takze dovtedy musim stihnut oprat perinky, vecicky pozehlit, aby som to nerobila v tom teple

kvietok121
24. júl 2010

@akika722 a nestratila som sa 😀 bola som len u nasich a potom sme konecne upratali prerobenu izbu, uz len zaclonku ... este zvysok bytu 😀 😀 😝 😝 😀 😀

nanula1108
24. júl 2010

@akika722 jaaaj , asi by som sa mala nad tym prestat zamyslat! my tu mame tiez pekne ochladenie, burka v noci okolo jednej, bola priam hrozostrasna, silny vietor, lialo ako z krhle, do toho tie hromy a blesky 😀 .je to prijemne, ked z cloveka konecne tak netece.

akika722
24. júl 2010

@kvietok121 ked som asi pred troma tyždňami žehlila ja všetky tie vecičky a plienky latkove,asi mi nebudeš veriť,3 hodky mi to trvalo 😒
vyvaranie-ked ti zovrie voda zajeješ nou v nejakej miske flaše cumliky a tak...hotovo...
myslim že to by malo písať aj na krabičkách od fliaš...
keby si ich dala varila vo vriacej vode mohli by sa ti zdeformovať hlavne plastové...

akika722
24. júl 2010

@nanula1108 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už aj my tu máme lepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
popršalo,sice nie dlho ale vzduch lepší...a zajtra tu máme mať 17st.tešim sa lebo v utorok mám poradňu a predoperačné,tak aspoň horúco nebude 😀 😀 😀

elina313
24. júl 2010

@akika722 kočenky, ja som si na dudlíky, flaštičky a hračky kúpila takú sterilizačku do mikrovlnky - super vec - odporúčam 😎

akika722
24. júl 2010

@elina313 tak druhá možnosť 😀

nanula1108
24. júl 2010

ja som vyvarala tak, ze sklenene aj cumliky som na chvilu ponorila do vriacej vody, plastove zaliala.ale tiez som pocula, ze ta sterilizacka do mikrovlnky je dobra.

kvietok121
24. júl 2010

@akika722 vyvarate len cumlik z flase, cumlik, odsavacku?

akika722
24. júl 2010

@nanula1108 ja som sklenené nemala vôbec...som počula že by sa nemali za každym sterilizovať fľaše že stačí vyumyvať,že vraj aj kvôly imunite...no zatial flaše nerieším chcela by som kojiť tak DUFAM že to tentokrat bude dlhšie 🙂

akika722
24. júl 2010

@kvietok121 na začiatok všetko 😉

kvietok121
24. júl 2010

@akika722 dakujem si zlata ... flasu mam len jednu sklenenu a ze jednu dostanem v tej tasticke co davaju v nemocnici, uvidim ako budem kojit

akika722
24. júl 2010

@kvietok121 pohoda,ked môžem a viem,rada pomôžem...
ja som v nemocnici pri prvom fľašu nedostala ☹

nanula1108
24. júl 2010

@akika722 mna zasobila sestra s flaskami, a mam ich doma pre istotu nachystane. aby som bola kludnejsia, chapes, kdyby neco..

akika722
24. júl 2010

@nanula1108 jasné chápem...nikdy nevieš...tiež mám nakupené a odložené... 😉

kvietok121
24. júl 2010

@akika722 ved uvidime, ak tak nebude a bude potrebovat tak potom kupime

kvietok121
24. júl 2010

@nanula1108 @akika722 ja sa stavim ze do tyzdna po prichode z nemocky nas bude cakat nakup pretoze nam urcite nieco chyba ale co uz neviem co a kolko mam toho kupit tak nechcem vela .. potom moj milacik postrazi matejka a jeden z obchodov mame 5 min tak v pripade nudze kupim tam

kvietok121
24. júl 2010

a dalsie, kikto nevie co cakame takze nic este nekupuju, co som aj chcela tak potom sa mozu realizovat

akika722
24. júl 2010

@kvietok121 neviem čo sa v tom kufriku dostáva teraz,pred 2,5r.som tam tušim mala nejaké letaky,vzorky,olejček hipp aj krem,no také bludy 😒

nanula1108
24. júl 2010

@kvietok121 to je jasne, ja sa obavam, ze jeden obchod rovno z porodnice to isti 😀 😀 😀

kvietok121
24. júl 2010

@akika722 myslim ze tiez nejake vzorky letaky, vraveli aj flasku ci sumlik

@nanula1108 vidis to ma nenapadlo ... 😀 to zas bude mam mm radost, jedine co neznasa su nakupy, je to pre nho najhorsie co moze byt, pobehuje okolo mna a ked sa spytam ci sa mu to paci tak vacsinou ano je to super ano, len aby som rychlejsie vybrala 😠

tiffanka
24. júl 2010

@gabusssa Ahoj, dúfam že maličký rýchlo vyzdravie a budete sa mať z čoho doma tešiť 😉

akika722
24. júl 2010

@kvietok121 no povedz mi ktory muž rád nakupuje... 😀
ja sa v tom vyžívam,môj relax 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre