♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
25. júl 2010

@tiffanka tak ale už sa to da oslavovať...pošleš mu kolačik do bruška uvidíš tu radosť 😀

akika722
25. júl 2010

@elina313 to ma chcete utyrať s tymi koláčikmi,že?,,

tiffanka
25. júl 2010

@liba78 Ďakujem 🙂 No áno, aj my sme zobrali kombináciu, keď máme nový kočík, tak nech má všetko 😀 😀

kacena4
25. júl 2010

@liba78 ano nakoniec bude Chiara Maria, ked som isla ku gyn vo stvrtok dupla som si doma, reku ak porodim nemame este vybrate meno, tak sme si sadli vsetcia dohodli sa na Chiare Marii. ale stale nie a nie rodit 😝

kacena4
25. júl 2010

@tiffanka dnes mate sviatok!! je jakuba!! aj my chceme jakubka ak to bude nahodou chlapec - bude sa oslavovat naraz? narodky aj meniny?

nanula1108
25. júl 2010

ahojte! tak aj ja som mala divnu noc. kazdu celu hodinu som bola hore, akoze nechapem ale nevadi.ale ziadne extremne bolesti, takze pohoda. asi tu mame na dialku spolocne chute, lebo aj ja som robila kolacik, kysnute tenke cesto, ribezle +marhule a hruba vrstva posypky. mm nadomnou len krutil hlavou, ze odkedy ja take nieco papam, tak som mu vysvetlila ze oddnes (alebo iba dnes, ktovie 😀 ). mam dost obavy zo zajtrajska, idem do tej poradne(do porodnice) a ten primar cosi spletal, ze mam prist aj s vecami. tak teraz neviem. akoze preco by si ma tam nechavali, ked som akoze v poho?len preto, ze som bola este pred tyzdnom dost otvorena?? ja nechcem aby mi to vyvolavali! lepsie zeby ma to chytilo doma!!! mam ist behat po schodoch 😀 😀 ??

groka
25. júl 2010

@nanula1108 na kolko si bola otvorena pred tyzdnom?

nanula1108
25. júl 2010

@groka som to tu tusim pisala, na prstoch mi ukazal velkost asi 3-4cm.vtedy ma poslal na zaznam a ze ked bude ten dobry, mozem iste este domov.

kvietok121
25. júl 2010

tak su som zase doma, idem precitat ako ste sa mali

@liba78 tak to som zvedava ci to meno sa potvdi ze matejkovia su riadny betary
@akika722 aj ja sa pripajam vsetko najlepsie k meninam nech si to zajtra pekne uzijete
@21 akika ti dobre poradila aj mne ho dali na cmulanie
@kila aj ty sa drz nech je to vsetko ok
@elina313 @vladka84 ja som bola dnes na oslave, moc na sladke chute nemam ale dnes som si dala kolaciky z cerstvych cucoriedok visni a tvarohu torta no nevedela som sa dojest

kvietok121
25. júl 2010

@kacena4 neboj raz to musi prist

akika722
25. júl 2010

@kvietok121 ďakujem,...
všetci chlapci sú beťary,myslím že nejde o meno,kludny chlapec nie je chlapec... 😀
prave som ZOŽRALA celú čokoládu 😀 😀 😀 😀 😀 ...a ani zle mi nie je..zatiaľ 😅

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@akika722 ahoj ako sa citis?kedy ides lekarovi?ja stale rovnako,sem tam ma nieco pichne,ale uz neriesim 😀 😀 😀

akika722
25. júl 2010

@katulkaaaaaa ahoooj,no ja necitim nič extra len kopance,občas klby ale ináč ok...v utorok idem na poradňu plus predoperačné tak uvidím čo bude...som hrozne opuchnuta a čitala som že to nie je veľmi dobre...no už možno aj viac ako mesiac...
ale uvidíš že pôjdeš skôr,ja ešte budem 2v1 a budem ti tu zavidieť že to máš za sebou 😅

kvietok121
25. júl 2010

@akika722 😀 mne je dnes nejako divne uz druhy krat som mala take bolesti v podbrusku ...

kvietok121
25. júl 2010

@akika722 @katulkaaaaaa nebojte sa urcite budete skor ako ja, ja sa snazim dnes oddychovat aby som zvladla tento tyzden pripravit byt uz na babenko ...

akika722
25. júl 2010

@kvietok121 a ostanem tu sama ☹
všetke to budete mať za sebou... ☹

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@akika722 ale nie,ja mam do terminu este 16 dni,sice poslicky uz su tyzden dost silne,ale aj tak ...uvidis co ti dr povie utorok,opuchy som ja nemala vobec ani raz to nevie poradit,a problemy s tlakom nemas?vtedy je to nebezpecne ☹ ja mam dalsiu poradnu az 2.8 ale dufam ze dovtedy davno porodim

akika722
25. júl 2010

viete nad čim rozmyšlam???a ako vam potom dam vedieť keď to budem mať za sebou???
to budem asi 8 dni bez netu... ☹

kvietok121
25. júl 2010

@akika722 moja to urcite nie, uvidis ze to pride necakane mozno aj tuto noc

kvietok121
25. júl 2010

@akika722 ja budem na to rovnako az ked sa vratim z nemocnice

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@akika722 posli mi mobilne cislo do ip,ja ti poslem svoje,ktora to bude mat skor za sebou avediet,tak ako to bolo u carmen 🙂

akika722
25. júl 2010

@katulkaaaaaa tlak mám buď nízky alebo v norme...kedy ako...no pre mna aj tie opuchy su dosť nebezpečne kvoly obličke.vraj ked to dlho trvaa tak môže začať zlyhavať...no neviem čo je na tom pravda 😒
ale uvidíš ty to máš o chvílku za sebou 😎

akika722
25. júl 2010
katulkaaaaaa
25. júl 2010

@kvietok121 ja uz mam vsetko pripravene pre babetko,kocik,vecicky poprate vyzehlene,postielka zlozena,navlecena...dali sme si do nej babiku 🙂 to moja dcerka ze aby nebola prazdna 😀 aj ti zavidim tie pripravy ja som sa s tym ponahlala a teraz sa nudiiiim

kvietok121
25. júl 2010

@katulkaaaaaa aspon ta nemoze nic prekvapit, ked mi dnes bolo zle, tak som sa normalne zlakla a hned som videla co som chcela v pondelok este kupit, ze kt to popere, pozehli a uprace, a postielka ... tiez este nie je a tak som amtejkovi vysvetlovala ze zajtra vstupime do 37 tak ze este ma chvilku cas 😀

kvietok121
25. júl 2010

@akika722 @katulkaaaaaa prave v pocasi povedali ze pri splne sa rodi viac deti a ten ze je zajtra ... 😀 tak sa pripravte

akika722
25. júl 2010

@katulkaaaaaa
@kvietok121 moja postielka ešte nie je zložená a som s toho na nervy...mm hovorí že ked budem v nemocnici da to zo synom do kopy 😖 on má na všetko čas 😖
sice ja si tam poležím 8 dlhych dnííííí ☹

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@kvietok121 to by bolo supéééér 😝 inak na mna taketo veci maju velky vplyv,bud nemozem spavat alebo mam migreny...myslim spl,ked som nebola tehu,tak uvidime ci to bude mat aj teraz neaky vlyv

akika722
25. júl 2010

@katulkaaaaaa prišla ti ip?

katulkaaaaaa
25. júl 2010

@akika722 to aj moj mm ma na vsetko cas,ale ked som prvy raz dostala bolesti akoby mu doslo ze sa nieco deje,postielka bola na druhy den zlozena 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre