♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

elinka27
26. júl 2010

jeeej,tu sa uz rodi, neblaznite 😀 dufam,ze su vsetky babatka zdrave a ok,ked sa skor narodili.Ja uz mam teraz dovod oslavovat kedze som dnes zacala 36tyzden,ale aj tak to nechcem urieknut,ale kedze sa mi syn narodil v 34tt teraz uz verim ze toto sa narodi nacas,a ak nie tak aspon v 38tt 😝

kvietok121
26. júl 2010

@elinka27 neboj, inac uz aj 36 tyzden je v pohode, este aspon do konca 37 a je to v suchu 😎

elinka27
26. júl 2010

@kvietok121 ked ukoncim 37tt tak si konecne aj zatancujem 😀

lucia20
26. júl 2010

ahoj babulky, tak sme uz doma zo sona a poradne. no nepotesili ma, zase nam pridali inu diagnozu, skoro ma vykotilo. uz som sa trosku pozbierala, ale dalo to zabrat.

malinka ma 2629gr., podla PM je 34+1, podla sona 36+0. chceli si ma tam uz dnes nechat, keby som tgam mala tasku, ale vraj buduci tyzden uz mam prist s taskou, no ja dufam, ze sa to podari posunut este o tyzden. ideme sekciou a chcu nam ju spravit v 38.tt, takze zarucene budeme augustovi miesto septembrovych. :D

kvietok121
26. júl 2010

@elinka27 to aj ja neboj to uz bude skoro, uz v nedelu, inac je to super ako to rychlo preslo, nevedela som sa dockat a uz je to tu

kvietok121
26. júl 2010

@lucia20 ach luci to mi je luto ze nepotesili, a je to vazne?

elinka27
26. júl 2010

@kvietok121 ja teraz v nedelu este len koncim 36ty takze si zatancujem az 8.augusta 😀

@lucia20 a aku diagnozu ti povedali vlastne lekari?

kvietok121
26. júl 2010

@elinka27 to je len o tyzden neskor, to je tiez zachvilku

lucia20
26. júl 2010

@kvietok121
@elinka27 no tento doktor povedal, ze by to mohol byt meningomyelocele, ani neviem ako sa to cita, ale vraj je to neuzavreta miecha a mali by medzi mozgom a tym utvarom prebiehat impulzy, ale ten druhy doktor to vylucuje, lebo ze nie su zmeny na mozgu. tak ja neviem. bude to zniet kruto a hnusne, ale v 35.tt sa dozvediet, ze budem mat mozno postihnute dieta, je na mna trosku silna kava, zvlast ked ma po amniocenteze vsetci ukludnovali, ze je to teratom. ja si neviem predstavit, co budeme robit, ak ozaj bude postihnuta.... ☹ ☹ ☹

kvietok121
26. júl 2010

@lucia20 neboj luci mysli pozitivne, zatial nic nie je iste a kazdy z nich to len tak tipol a nikto to nevie urcite, takze na to nemysli aj ked viem ze je to tazke

elinka27
26. júl 2010

@lucia20 byt tebou tak to skusim skonzultovat este s dalsim doktorom.Lebo takto to k nicomu nevedie,ked kazdy ti povie nieco ine potom clovek nevie co si ma mysliet. 😖 Babatko sa uz narodi, na tom nic nezmenis.Tesili ste sa ne neho a budete ho lubit nech bude akekolvek,verim tomu a viem ze to je tazke,ja som syna porodila predcasne a prognozy boli tiez hociake,ale nakoniec sa tie najhorsie nevyplnili.Neviem si predstavit co obnasa mat postihnute dietatko,ale netrap sa tym teraz na to budes mat cas aj neskor ked sa to narodi,ale ja verim,ze to bude dobre uvidis

fialka5959
26. júl 2010

@vladka84 To je pravda, ze my ten kocik budeme castejsie pouzivat, ale mne sa s nim nechce hadat, ma na starosti aby sa s nim lahko manipulovalo. Niekto vravi, ze nafukovacie kolesa niesu dobre ked dostanes defekt tak sa vraj s nim nepohnes.
Kazda vec ma svoje plus a minus.

lucia20
26. júl 2010

@elinka27
@kvietok121 ja viem. ono uz je asi zbytocne to s niekym inym konzultovat, o tri tyzdne uvidime a ony vsetci aj tak len hadaju, uvidime az ked bude na svete. no mi verime, ze to bude len ten teratom. ine nam asi uz neostava.

kvietok121
26. júl 2010

@lucia20 suhlasim s tebou, treba mysliet potźitivne, budem na teba mysliet 🙂

lucia20
26. júl 2010

@kvietok121 dakujem. no tak nakoniec budeme augustovky. :D aj my.

fialka5959
26. júl 2010

Ahojte, ako sa citite?

kvietok121
26. júl 2010

@lucia20 ano budes s nami ...

kvietok121
26. júl 2010

@fialka5959 ja sa citim celkom fajn

lucia20
26. júl 2010

@kvietok121 uz teraz sa modlim nech o dva tyzdne uz bude chladno a nebude piect.... sa uvarime v tom spitali....

kvietok121
26. júl 2010

@lucia20 ani nehovor uvidime ... pretoze to pocacie je raz tak a raz tak

elinka27
26. júl 2010

veru aj mne padlo dobre to ochladenie,len mam problem s topankami,kedze mam opuchnute nohy do celych sa neobujem iba ak do tensiek,ale nevadi lepsie ako sa parit v tych horkach.Sa mi vratila aj ta trocha energie co som mala 😀

tiffanka
26. júl 2010

@mirmaj Ale prestaň, každá mamina s bruškom je krásna 🙂 aj bez bruška ale s bruškom ešte viac 😉

tiffanka
26. júl 2010

@fialka5959 ale defekt je oveľa menej pravdepodobnejší ako hrkacie kolieska 🙂

tiffanka
26. júl 2010

@lucia20 tak tým pádom môžeš aj do našej tabuľky, ak teda chceš 😉 Je tam ešte akurát jedno voľné miesto 🙂

lucia20
26. júl 2010

@kvietok121 no sak ale to uz su sialene vykyvy teplot....

@tiffanka :D dakujem. no v septembrovych by som asi bola uz zbytocne, kedze mi chcu robit sekciu a aj tak sme na hrane august september....

tiffanka
26. júl 2010

@lucia20 Podľa mňa to bude august 😀 😉 napíšeš mi prosím ťa tvoj vek?

alure
26. júl 2010

Ahojte
ďakujem za pochvalné vyjadrenia k fotke 🙂
Vidim že preberáte tému kolies,aj ja mám nafukovacie a mala som ich aj pri prvom a bola som max spokojná. Môj výber kočíka tentokrát spočíval v tom že musí mať dostatočne veľkú vaničku,nakoľko nám deti budú ešte v zime ležať a aby sa mi fusak do nej bez problémov zmestil. A samozrejme veľké kolesá. Ale všetko je to o zvyku ...

@lucia20
držím palčeky aby všetko dopadlo ok !!
@tiffanka
ale sa nám tabuľka začína naplňať 🙂 Je to super..som zvedavá ktorá je na rade.
Držte sa maminy 🙂

lucia20
26. júl 2010

@alure dakujem....

@tiffanka ja si myslim tiez ze to bude august a tipujem 19.8. :D mam 24 rokov.

kvietok121
26. júl 2010

@lucia20 ani nehovor ale pozerala som si predpoved na 10 dni tak teplota sa trosku zvysi ale maximum v za 24 takze to nie je az tak hrozne

kvietok121
26. júl 2010

bezim ideme na navstevu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre