♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
26. júl 2010

@kvietok121 24 to neni tak vela, aj ked v spitali za tymi oknami moze byt hic ale rozhodne lepsie ako 35. kiez by to chcleo ostat na takych 20-25. to by sa nam rodilo. :D

liba78
26. júl 2010

@helen1007 gratulujem... Nádherná dcérka, šikulka malá nechcela počkať 😉 oficiálne mala prísť až 18.8.? Čo sa stalo ? Voda, alebo kontrakcie ? My máme 36+1 zajtra, tak som zvedavá 😔

vladka84
26. júl 2010

@ninkaa89 ja by som chcela len jedno, alebo dvojfarebnu kombinaciu, nie tie kruhove... a z tych co ponuka bexa sa mi pacil zeleny, ale len na obrazku, v skutocnosti je to taka ina zelena..inak bol tiez moj favorit...
@helen1007 blahozelaaam... to ste boli ake velke? fuuha, ja keby som teraz porodila, nemam este vsetko nachystane, asi by som si mala podokoncovat vsetko...

vladka84
26. júl 2010

@alure to som mala aj ja - nafukovacie kolesa, vacsia vanicka, polohovatelna opierka aj nozky, sedenie v oboch smeroch...trojkombinacia... a aky si si vybrala?

katulkaaaaaa
26. júl 2010

@helen1007 gratulujeme,malinka je uzastna 🙂
@lucia20 drzime palce tebe aj malinkej aby ste to co najlepsie zvladli a boli zdrave 😵

tiffanka
26. júl 2010

@lucia20 aj ja tipujem svoj pôrod na 19.8. 😀 Júúj tak ty si ešte mladáá 🙂

alure
26. júl 2010

@vladka84
nakoniec som si vybrala ABDOR BABYLUX, nie je to asi žiadna známa značka ale prvorodený využíval kočík len 13mesiacov,hneď ako začal chodiť tak už sme ho do kočíka nevedeli dostať,tak som sa rozhodla že veľa investovať do kočíka nechcem. Ale tento má všetko čo má mať,tiež je polohovateľný, preklápacia rukoväť....v podstate som všetko kupovala v Pezinku v jednom (aj internetovom )obchodíku ak chceš kuk tak www.lacnejsie-nekupis.sk A môžem povedať že som s výdajmi na malého ako tak spokojná a to som musela kupovať komplet všetko,malý má 8 rokov po ňom nemám nič. (postielka,kokos matrac,kočík (kombinovaný) autosedačka (vajíčko) cestovná postielka,prebalovacia podložka - toto všetko nás vyšlo do 500 € tak môžeš posúdiť aj sama 🙂 A ty si si zvolila aký kočík?

vladka84
26. júl 2010

ja mam dnes strasne chutky... uz som zjedla vsetko mozne... a tera mam chut na krupicku 🙂

vladka84
26. júl 2010

@alure moja Timka tiez asi od roka a pol velmi nebola v kociari, len ked sme isli do mesta a naspat uz nevladala chodit, tak si sadla, takze tiez vyberam tak, aby som nedala 800 Eur len tak... a vyberaaam a vyberaaam a stale neviem 🙂
krupicka uz aj zjedena..mnaaam 😀

lucia20
26. júl 2010

@katulkaaaaaa dakujem.
@tiffanka no mlada som vekom. :D inak sa citim uz aj na 30-dsat. :D uz len sedive vlasy mi chybaju z tych mojich opic. no tak uvidime ktorej z nas dvoch sa zadari na predpovedany termin. :D

@alure ja som tiez kupovala nejake veci v mole v pezinku. kupili sme tam aj uzasnu sedacku do auta za uplne smiesne prachy....

@vladka84 treba si krupicku spravit. ja som ju mala vcera. 😀

akika722
26. júl 2010

@helen1007 gratulujem k malej princezničke,je nádherná 😉

lucia20
26. júl 2010

@helen1007 krasna princeznicka. tak uz to mate za sebou.....

ellisabet
26. júl 2010

Ahojte! Chcela by som sa opýtať, ako sa robí tabulka s menami, či klasicky v exceli a potom sa tu nejak da. Nevedel by mi niekto prosím pomôcť?

lucia20
26. júl 2010

@ellisabet tiffanka by ti pomohla. ta tu robi tabulku...

akika722
26. júl 2010

@lucia20 moja viem že je to ťažké a že sa nám všetkym lahko radí čo a ako,ale ešte si to neber tak.aj lekári sa môžu myliť,nič nemusí byť tak ako hovoria.je veľa prikladov kedy do predu určovali diagnozy a detičky boli zdravé...
hovorím aj s vlastnej skusenosti,síce netíka sa to mojich detí ale mňa.
tvrdili mi že nikdy v živote neotehotniem a ked,tak mam to zbytočné lebo že zdravé babo do konca nikdy nevynosim.mam 2,5r.syna a onedlho druhé...takže aj tu sa sekli...
veľa robi psychika musíš veriť že bude všetko dobre a svoje babo budeš nadovšetko milovať tak či tak...
držím ti z celého srdca palce aby všetko dobre dopadlo 😉

ellisabet
26. júl 2010

@lucia20 diky moc za radu

lucia20
26. júl 2010

@akika722 dakujem... ono ani nevies ako mi strasne na psychike pomaha, ze sa mam o tom s kym porozpravat. ja som sa dnes presvedcila, samu seba, ze to jednoducho bude ten teratom ako vravel 20 tyzdnov cunderlik.... ved to videl od 15.tt, sam dnes povedal, ze ten doktor co to videl dnes to videl uz skreslene, lebo je to velke. tak verim tomu, ze to bude "IBA" teratom.

a ty si uzasny priklad toho ako sa mozu mylit. ani nevies aka som rada aj za teba, ze sa ti to podarilo. je to uzasne, ze sa ti zadarili dve krasne deticky....

akika722
26. júl 2010

@lucia20 dakujem si zlata,uvidíš že všetko dobre dopadne...musíš tomu veriť a nepripušťať si NIČ zlé...

lucia20
26. júl 2010

@akika722 v tomto "optimizme" sme uz 20 tyzdnov, tak hadam tie tri tyzdne nam este vydrzi... 😀

akika722
26. júl 2010

@lucia20 ale vydrží len si nič nepripušťaj...uvidiš onedlho napíšeš že maš krásne zdravučké bábo 😉

lucia20
26. júl 2010

@akika722 zdravucke bude az po operacii. 😀 vies len som trosku prekvapena, ze klesken je uznavana kapacita a nase poznatky o teratomoch boli uplne rozdielne.... aj tie co som si nastudovala ja a aj tie co mi povedal cunderlik... tak som bola velmi prekvapena....

lucia20
26. júl 2010

baby, ktora z vas sa chysta rodit na kramaroch???

akika722
26. júl 2010

@lucia20 nepoznám tych lekarov tak neviem posudiť... 😅
obdivujem ťa že to takto zvladaš ale robíš dobre...aspon nestresuješ drobca.budem na vas myslieť si silná všetko spolu zvladnete a potom už len tešiť sa budete z baba... 😉

lucia20
26. júl 2010

@akika722 dakujem. si strasne zlatunka.... dufam, ze budeme mat pravdu obe. aj ja aj ty. no ved od buduceho tyzdna budem na nete asi kazdy den. som rozhodnuta, ze do porodu ide notebook so mnou. :D tak som zvedava, ked budes rodit....

akika722
26. júl 2010

@lucia20 ale budeme nič sa neboj...bude zdravučka princezna mala 😉
ja mam zajtra predoperačné no som zvedava čo mi povie,ale hned ako dorazím domov hodím info...

lucia20
26. júl 2010

@akika722 no jasne hod. budem cakat. ides cisarskym???

akika722
26. júl 2010

@lucia20 ano aj prvy bol cisarskym...keby mi povedal že piatok už aj rada by som bola,strašne opucham a ž nevladzem...no ak nie tak toho piateho potom...určite sa zdržim cele doobedie ale akonahle zaspi maly tak pišem pišem info... 😀

lucia20
26. júl 2010

@akika722 a aky bol cisarsky??? ja sa ho bojim viac nez normalneho porodu....
ty ides rodit na termin??? nerobia ti ho predcasne? lebo mne ho chcu spravit v 38.tt

akika722
26. júl 2010

@lucia20 aj ty ideš na sekciu???
pri synovi mi ti robili mesiac skôr vraj pre nedostatok miesta v pôrodnici-pritom sme boli 3 mamičky na celom oddeleni a teraz vraj mame čas dr tak hovori ale na nervy lebo to by sa malo robiť aspoň 2 tyždne skôr tak musim do neho zajtra trošku nahučať...

akika722
26. júl 2010

@lucia20 sorry neodpovedala som na otazku...mala som len umrtvene od pol pasa dole ale super,chvalim
hned som drobca videla-najkrajši pocit na svete 😀
jasne že bolesť trošku po tom je no u každeho inač...ja som si to niejak neuvedomovala som,vedela som že to prejde,každym dnom bolo lepšie...asi najhoršie je po 24hod,prvy krat sa postaviť 😖
ale prejde
ja by som asi mala väčši strach s normalneho pôrodu ☹ 😔
tak už viem čo ma čaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre