• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 no kedze moj muz je do siestej v praci a o pol siedmej sa uz baby chystaju do postele, tak nema moc prehlad vo veciach a celkovo vo fungovani. ja si ani neviem predstavit ako zvladnu nastup do skolky, kedze katka ide prvykrat, celu tu pripravu a tak. chcela by som mu to nejako ulahcit a nachystat aby sa troslku zorientoval ale netusim ako.
26. júl 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 aj môj sa chysta do škôlky no teši sa strašne
26. júl 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 hm, len ja pri tom nebudem.... :frowning2: to ma najviac hneva, ze decka taku neskutocne dlhu dobu neuvidim....
26. júl 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ale ty mas ake dobre deti ked tak skoro chodia spať :astonished:
26. júl 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 verim ti ale potom si to vynahradite a bude všekto super v pätici
26. júl 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to je tvrdy vycvik. :grinning: neboj, nefungovalo to tak u nas vzdy. ale ked sme zamakali, tak sme si navykli. a ja mam uz bezne okolo osmej najneskor pol deviatej klud. jasne vynimky sa najdu...
26. júl 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no tak odo 8spi aj moj ale od 5-6je hore :frowning2:
26. júl 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja si neviem predstavit mesiac a pol bez dievcat. som zvedava co budu robit... a co budem ja. ved ma porazi....
26. júl 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ono to bude zniet hnusne, ale ja som nikdy k babam skor ako okolo osmej deviatej nevstavala. a ony si zvykli. ked tak som im dala iba mliecko a zase zaspali. ale teraz bezne lucka vstava okolo pol osmej. vzdy mi zobudi aj katku. :angry: za to by som ju zahlusila. katka vydrzi spat aj 14 hodin. cela mamina. :grinning:
26. júl 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no super deti...moja vydržite to pochopia to že kvoly sestričke uvidiš ako sa budu tešiť na nu,,,bude fajn aj ked ťažke...zvladnete... :wink:
26. júl 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak jasne zvladneme. inu sancu nemame. len nechcem aby za mnou chodili baby na navstevu, tak to pre mna a isto aj pre nich bude tazke..... katka odomna nebola este ani jedenkrat...
26. júl 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :frowning2: ale dobre bude :frowning2:
nebud smutná
26. júl 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 prave teraz som citala temu na doktora kleskena a boal som velmi prekvapena. bolo tam viac mamiciek co im zle diagnostikoval a boli tam pouzite rovnake frazy ako pouzil dnes pri nas, tak zrejme asi nebude vsetko take cierne ako to prezentoval.....
27. júl 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: tak vidíš ber z rezervou určite nema pravdu :grinning: :grinning: :grinning: všetko bude dobre :wink:
27. júl 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 prave som si ho dala do vyhladavaca, tak som zvedava co sa este docitam. niektore si ho chvalia ale vacsina nadava a na cunderlika je tam viac chvaly. tak asi ma moje tusenie, ze viac verit cunderlikovi nesklamalo....
27. júl 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak študuj len pozri na čas :grinning:
padam ja spať bo vstavam skoro kvoly tym vyšetreniam
27. júl 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak sa maj pekne,pridem a ozvem sa...dobru noc :wink:
27. júl 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dobru nocku a dakujem za pokec a rady....
27. júl 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 aj ja :grinning: tak o zopááár hodin som späť :grinning:
27. júl 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ok, tak o par hodin sa vidime... :grinning:
27. júl 2010 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 o 3? :astonished: .... tak to sa mi fakt zda :grinning:
u nas tak sprosto objednavaju..... asi kym sa nieco nestane a potom im to docvakne snad.

@akika722 no tie horucavy nastastie teraz presli, ale kym trvali, tak som byvala riadne nervozna... len dufam, ze tie tropicke uz toto leto nebudu....
27. júl 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,tak spln na mna nemal ziaden ucinok,akurat ze som bola hore snad 5krat ,inak vsetko po starom :slight_smile: a co vy ostatne?ako sa mame?
27. júl 2010 o 08:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, aj u mňa hrozná noc ... prevaľovanie dookola ... som si musela v noci zobrať magne B6 a to mi trošku pomohlo ... :dizzy_face:
vidím, že je tum nová mamina ... blahoželám k pôrodu a prajem veľa zdravíčka mamke aj bábetku
27. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opýtať na tie tabuľky ... niekde vidím súkromná skupina, na iných nie ,... v jednej som sa našla, v inej nie ... to máte nejako rozdelené? či len ja zle vidím ? :confused: :sweat_smile: :grinning:
27. júl 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 neviem v ktorej si skupine,toto je verejna kde moze kazdy prispievat a citat,a je jedna sukromna ktoru si baby zamkli-ja to nejako nechapem,sm rada ze je tato otvorena kde sa mozeme bavit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2010 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aha ... tak to som nevedela ... ja som si len teraz všimla album augustovky súkromná skupina ... no ale trošku nechápem, prečo sa zamkli ... veď aj vy ste augustovky a to sa nemôžete spolu baviť? :sunglasses: :confounded:
27. júl 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja tiez nechapem,ale ja som sa registrovala na koniku este len v aprili,preto neviem preco si baby zamkli temu....neriesme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som rada ze sme tu baby co si mozme navzajom poradit,povzbudit sa :slight_smile: lebo v okoli mam kamosky co uz porodili alebo maju temin az po mne
27. júl 2010 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krásny den.ako sa máte?bolesti sú?? ja len ráno kým sa rozhýbem tak ma boli panva ako ďas!!
27. júl 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak aj my sme uz hore... idem vas trosku pocitat a potom mi treba odniest papiere na socialku... dufam, ze tam mam vsetko v poriadku a prva materska pride nacas :unamused:
boze tie papierovacky a to este co nas caka po porode... :angry:
27. júl 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nehce sa mi rozpisovat,ale krcok mam 0,5cm,moze sa stratit kazdu chvilu a maly ma otvori hned,alebo to bude trvat este dlhsie ako s malym,bolesti som predychavala este aj v ambulancii,tak bola aj panika na chvilu,cestou domov kontrakcie kazdych 5 alebo 10 minut nesledovala som hodinky,to otvorenie na spic prsta je vraj nic
maly ma 2 720g,sme 37tt a 38tt
27. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok