♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

elinka27
10. jan 2010

aj ked teda podla sona maternica bola na 5/3,ale tak to zasa nemusi byt smerodajne

elinka27
10. jan 2010

ja som zo Serede,ale chodim do TT aj som tam rodila,a aj teraz som tam bola

gabusssa
10. jan 2010

Lucy želám krásnu dovolenku aj keď nezávidím 😉 , teraz mi je najsamlepšie domka...🙂
Vidím, že sme tu viaceré v uvodzovkách "alkoholičky" 🙂 Aj keď takmer nepijem, moc mi to nechutí, ako na just sme teraz boli až na 3 akciách, kým som zistila, že som v tom. Ale tiež mi doktorka povedala, že ešte je to v pohode, aj som to niekde čítala, pretože nie je prepojený krvný obeh matky a dieťaťa.

mib
10. jan 2010

co sa tyka stravy a pitneho rezimu, ja sa tiez snazim vyhybat plesnivym syrom a nejem tiez pecienky a vyrobky z nich. vylucila som aj kavu a alkohol, aj ked ... ako pise gabussa ... pol deci dobreho cerveneho vinka raz za tyzden si neviem odopriat. 🙂 my sme aj s mm take vinne musky. radi si dame poharik dobreho vinka k veceri ... drahy fantasticky vari, takze hlavne teraz, ked ja vela oddychujem, on vykrmuje mna. 😀

tiriel
10. jan 2010

Eli,ale ved ja ti po pisem preto,aby si nezufala. Kazdy usg je iny, a ked nesi po Ivf tak mozes len hadat kedy bolo oplodnene

mib
10. jan 2010

tiriel, elinka, ja som po ivf a myslela som si, ze tam to predsa vieme na 100 percent. napriek tomu mi na kazdej kontrole doki upravuje dlzku tehu. takze pri spontannom otehotneni je to este nepresnejsie. neboj, vsetky na teba myslime a drzime ti palce. kedy mas to dalsie vysetrenie? v stedu?

tiriel
10. jan 2010

Aha mib,som nevedela. A tie dlzky podla usg su velmi rozhadzane oproti realnemu ivf?

lucy1990
10. jan 2010

Dakujem gabi a ja sa strasne tesim, uz by som tam najradsej bola 🙂

mib
10. jan 2010

tiriel, zavisi aj od toho, ako sa doktorke podari drobca odmerat. najprv bol o tyzden mensi, potom iba o dva dni a podla poslednej kontroly o pat dni. tak som zvedava, co pride na najblizsej kontrole. ale ta prva bola pre mna velmi stresova. prave preto, ze som ocakavala ze bude uz srdiecko a tam nebol este ani len plodik. ale o tyzden a pol uz bolo vsetko v poriadku. 😉

tiriel
10. jan 2010

aha,čiže bol menší? no ja čo mam aj v albume , tak 25den po sexiku bol 9mm vačok 5+5 -čo sedelo presne s dnom sexu , potom o 11dni - čiže 36den po sexiku bol zrazu o 7dni menši a našťastie už aj srdiečko a teraz 52den po sexe mal 9+3 . avšak som tu dnes natrafila na maminku,čo am v labume napísane ,že otehotnela 5den po sexe , takže aj zavisi asi ktory den sa oplodní

mib
10. jan 2010

tiriel, vyvoj babatka je asi velmi rozdielny a pravdepodobne kolise aj pocas tehu. ked totiz oplodnili nase vajicka, kazde embrijko sa delilo inou rychlostou. niektore embrijka uz na treti den boli osembunkove, niektore boli patbunkove. to mozno ovplyvnuje aj dalsie rozdiely vo velkosti. ale mne zostava celkovo zahadou, ako urcuju dlzku tehu cez velkost mimi, ked pri rovnakej velkosti urcia dvom kockam inu dlzku tehu. 😕

tiriel
10. jan 2010

ano,to je zhada aj pre mna. ja len ked pozerám albumi a trebars velkosti ges.vaku tak nechápem- niekto ma trebars v 5tt aj raz taky velky vačok,teda ja som npr.mala na 25den 9mm a na 36den po sexíku 14mm a ine baby už mali dávno po 2cm . čo ultrazvuk to ina mierka

mib
10. jan 2010

tak tak. a ty vies presne, ktory den si otehotnela? ved to je vyhoda. 😉

tiriel
10. jan 2010

no jo,vyhoda - mala som len jeden nechránený sex na 8DC a ani v sne by ma nenapadlo že toto sa ujme,moje cykly su 32 až 49dni . a ešte ktovie ako dlho si tam spermušky počkali,no zahada pre mna doteraz

zuzana76
10. jan 2010

ahojte

ja netusim, ktory den sme splodili, len viem,ze ovulku som mala asi 12.11. a mohlo to byt teda aj toho 12.11. potom niekolko dni predtym, ale proste tu prvu polku cyklu som sa snazila zvadzat muza v pravidelnych intervaloch 😀 , ale teda neviem z ktoreho dna sa to ujalo

tiriel
10. jan 2010

Zuzi a preco nemas tt pri fotke?

rosienka
autor
10. jan 2010

caute baby, ja len zbezne, vikendovali sme furt niekde vonku, tak som tu od piatku nebola. vcera som volala dokymu a vydupala som si termin UTZ, tiez bol hned vsetkymi desiatimi za to, ze posledny termin bol davno a preco mam vôbec taku dlhu pauzu, ze to plodi len neistotu... no, hehe, vravim mu, ze vsak skorsi termin mi nedal, len na 18.1. na NT-skrining... takze dobre, ze som sa ozvala! aj sa trochu bojim, ci su babätka v poriadku, najmä to jedno, ktore malo malicky vacik, ci sa vôbec dalej vyvija a co je s nim... ☹ tak zajtra poobede sa ozvem.

mib
10. jan 2010

rosienka, super ze si mu zavolala. zajtra na teba a na bambulky budem mysliet a cakat na pozitivne spravicky. 😉

tiriel, tak to muselo byt velmi kvalitne vajko a spermijka bojovnica. 🙂

halintoa
10. jan 2010

rosi: držím Tvojmu maličkému vačku palčeky 🙂 , ja idem zajtra tiež k dokyne, prepadneme ju o deň skôr, ale ja už čakať nevydržím po minulotýždňových bolestiach, proste budem asertívna 😠 😀 . Ale bojím sa tiež, hádam bude všetko v poriadku.

tiriel
10. jan 2010

Rosi,su v poriadku ,neboj. Ja uz lezim v posteli,konecne aj maly zaspal.

lucy1990
10. jan 2010

Muzik mi doniesol kocik pre malicke, tak som ho dala do albumu 🙂 strasne sa tesim 😀

groka
10. jan 2010

Ahojte

ELINKA ja som otehotnela tiez presne 4.12 a 21.12 som bola u gynekologa a hcg som mala 686 a zodpovedalo to 2 a pol tt. ale ja som tomu nechapala lebo podla poslednej ms som mala byt cca v 4tt,30.12 som bola na pohotovosti kvoli boelstiam na ms,doki mi tam povedal ze vidi len zltkovy vacok sridiecko nevidiet ale ze uz by malo vidiet a ze som v 5tt inak som mala byt v 7tt posdla poslednej ms,8.1 som bola na kontrole a bola som v 7tt a bolo srdiecko,presne 6+4 som bola,podla ms som mala byt ale uz v 8tt mam babatko o par dni mensie a bala som sa tak ako ty,vies urcite ze si otehotnela 4.12?nemohla si neskor?sme na tom teda rovnako,kedy si mala poslednu ms?ja 17.11 cyklus som mavala 33 dnovy,kedy ides na dalsiu kontrolu?

evitkamalicka
10. jan 2010

lucy super, aj my sme v piatok kupili novy kombinovany, ten po Adamkovi som predala a teraz pouzivame z noveho sportovu verziu, hlboka bude neskor pre surodenca, tiez mam v albume

lucy1990
10. jan 2010

Evitka, aj tento je kombinovany, je to sportova verzia s fusakom a predlzovacim dielom, s preklapacou ruckou..a hlavne ma nafukovacie kolesa, co vyuzijeme do vinohradov 🙂

evitkamalicka
10. jan 2010

lucy aj my sme teraz volili velke nafukovacie kolesa s odpruzenim, ten co sme mali pri Adamkovi nebol nic moc a do snehu a terenu katastrofa, tento je perfektny

lenadka
10. jan 2010

lucy, pekny kocik, uz len babo do neho 😉

baby strasne sa mi pusta krv z nosa, dnes uz 3x, nemozem si ho ani vyfukat, teraz sa mi pustila krv v sprche a tak poriadne 😝 capla som si Celaskon, lebo ascorutin doma nemam 😝

lenadka
10. jan 2010

evitka vuau tak tvoj kocik sa mi hrozne paci, celkovo 3kolky ma beru, ale tento ma aj krasnu farbu 😵 kde ste ho kupili?

ladena
10. jan 2010

ahojte

vy ste toho tady popísali a prebrali 🙂

lucy a evitka vy uz mate kociky ...nie je to skoro 🙂 len sa pytam... ja nemam este ani jednu vecicku pre babetko len pozeram na internete na kociky a mam vybrane 2 ktore by sa mi pacili ale asi uz pomalicky zacnem behat po obchodikoch uz ma to laka 😀 😀

evitkamalicka
10. jan 2010

lenadka v Tvrdosovciach, ale maju aj internetovu stranku tak kukni, da sa aj objednat www.ppluxbazar.sk a nezlakni sa nazvu, vsetky kociky maju nove original od vyrobcu

evitkamalicka
10. jan 2010

ladena ja mam preto, lebo s tym nasim starym sa v snehu nedalo chodit, mne maly teraz vyuzije sportovu cast z toho noveho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre