♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
27. júl 2010

@21 ty este vladzes? no ja si neviem predstavit v akom stave budem v 40tt..ale malovat by som si teda netrufla 😀

lucia20
27. júl 2010

@21 vidim ze si tiez taka akcna. ja sa chystam zajtra malovat chodbu. :D
drzim ti palce aby sa ti to rychlo rozbehlo...

kvietok121
27. júl 2010

ahojte tak som uz spat, co mate nove??? ja som zvladla dalsie predporodne cvicenie, trosku som sa rozhybala ved som ako nemehlo, dnes sa ma mm manzel opytal co budeme robit ked to na mna pride v noci??? 😀 tak som sa len uskrnula a povedala, no musis vstat a pojdeme do nemocnice ... bol zlaty

kvietok121
27. júl 2010

@mirmaj suhlasim s tebou kontroly nie je dost a nestane sa nieco take ako mojej kamoske, kde az po porode, a to si vsimla az ona na 2. den ked maly modrel, ze maly nema rozdelene srdiecko a chyba mu jedna komora

kvietok121
27. júl 2010

@akika722 o tom neviem a nevies kvoli comu je miska v nemocnici??? a ten termin ti nemozu este zmenit???
@nanula1108 je gratulujemeeeeee krasne meno, pozdravujeme
@lucia20 verim ze to zajtra dobre dopadne

kvietok121
27. júl 2010

@akika722 no a s tou sterilizaciou ... tak to by ma nastvalo ... to co je za dr, nechcem ho urazit ale ....

lucia20
27. júl 2010

@kvietok121 zajtra si ideme len pokecat.... takze nic dramatickeho nedeje. :D

kvietok121
27. júl 2010

@21 tak vy ste teda sikovny, ci sa bude babenku ist von do takeho pracovneho sveta 😀

kvietok121
27. júl 2010

@lucia20 tak to som rada, leboo ja uz niekedy nechapem, dnes na kurze hovorila jedna baba, ze kamoska isla autom do roboty, mala ist do cadce rodit, ale na ceste v meste zilina to na nu prislo tak nechcela cakat a rovno zatocila do nemocnice, tam ju nechali cakat na prijme a stale sa jej pytali preco nesla do cadce, ked si nemocnicu vybrala, az jeje na prijme odtiekla plodova voda a az potom ze ju nakoniec zobrali strasne nie

barinkova
27. júl 2010

@liba78
@kvietok121 jj ja uz vnoci moc nespim lebo drobec tak skace v bruchu ze sa vzdy zmejeme s muzom ked klope ze si zase zabudol kluce 🙂

barinkova
27. júl 2010

@kvietok121 chuda ta musela mat stresy a ako dopadla? 😨

kvietok121
27. júl 2010

@barinkova aj umna je to podobne, najhorsie je zaspat, niekedy sa zabava s mm, tak ze mm ho pohladka po nozicke a onsa pomrvi, kopne ... a mamina trpi 😀

kvietok121
27. júl 2010

@barinkova ze nakoniec dobre, ale boj medzi cadcou a zilinou je velky, pretoze zeny zo za odchadzaju do ca a zilina sa hneva 😠

evanns
27. júl 2010

@liba78 mne posunuli termin podla sona...o 5 dni

vladka84
27. júl 2010

@barinkova @kvietok121 to maju asi vsetky babatka taku zabavku vecer...ja ked si konecne lahnem a najdem ako tak vyhovujucu polohu, zacne sa mi v brusku natahovat, bucha ruckami, nozkami na vsetky strany... minule som si vsimla, ze asi cez den spinka, lebo vtedy sa hybe menej, len ak nieco robim, ze som v pohybe, tak ma kopne, ale vecer si to zasa vsetko vynahradzuje 🙂 dufam, ze tento prevrateny rezim sa mu po narodeni upravi a v noci bude spat a nie roztahovat rucicky a nozicky :D

kvietok121
27. júl 2010

@vladka84 tiez to mame takisto cez den je hore len ked sedim alebo oddychujem, aby som nahodou nezabudla ze je pri mne 😀

lucia20
27. júl 2010

@vladka84
@kvietok121 pridavam sa k vam..... u nas je to uplne rovnako. hned ako sa zastavim mala zacne kopat a na vecer je to uplne najhorsie...

evanns
27. júl 2010

@nanula1108 gratulujeeeem...krasne meno a krasne miery mate 😉 vela vela zdravia prajem

kvietok121
27. júl 2010

@lucia20 co uz .... musime vydrzat potom mozno budu spinkat v noci

lucia20
27. júl 2010

@kvietok121 ale budu . uvidis to, ze budu.

liba78
27. júl 2010

@evanns a to ma dostáva, malý má už teraz podľa sona 37+3 a nik neberie výsledok zo sona ako smerodatný. To bolo aj pri Kubkovi. Podla menzesu bol predčasne narodený v 37tt a pritom mal 3800g a 50cm. 😝

liba78
27. júl 2010

babulky je dnes niečo dobré v telke ?

lucia20
27. júl 2010

@liba78 wou, no tak keby si ho mala na termin, tak to bude teda riadny cvalik, uz teraz mal naaadherne miery..

a co sa tyka tv, ja by som povedala, ze tak ako kazdy vecer. zase nic.....

kvietok121
27. júl 2010

@lucia20 to ti potom napisem, myslim ze budeme mat dobreho experta neviem preco ale myslim si to
@liba78 tak to je zaujimave, ja nemam termin podla menzesu, to by som bola v 38 ale ja som v 37, kukam nejaku komediu na jojke, ale neviem ci je to dobre

kvietok121
27. júl 2010

@lucia20 ja budem vedit miery az vo stvrtok: sono a pasy u svojho dr

liba78
27. júl 2010

@lucia20
@kvietok121 tak to som zvedavá ako to bude tentokrát 😀 😀 , len dúfam že nebude mať viac ako 4kg 😖
no, idem zapnúť telku a uvidím 😉

lucia20
27. júl 2010

@kvietok121
@liba78 no som zvedava ake miery budete mat. ja som rada, ze sme sa vobec dostali nad 2,4kg pri tom pupocniku, tak som spokojna. uvidime realne miery pri porode.

kvietok121
27. júl 2010

@liba78 nechame sa prekvapit

kvietok121
27. júl 2010

@lucia20 ja sa neviem dockat kedy sa to dozviem tipujem ze by mohol mat uz okolo 3 kg

vladka84
27. júl 2010

moja Timka mala 3100g a 50cm, narodila sa par dni po termine, takze taky priemer... toto babo malo 2600g v 31tt, tak dufam, ze nebude priberat tabulkovych 250g tyzdenne...to by sme sa dostali na divoku hmotnost.. neviem si ani predstavit porodit 4kg babo, ved to musi byt zena roztrhnuta az po.... 😖

@liba78 ja uz som v telke film nepozerala ani nepamatam,nejak neviem prist tejto prazdninovej ponuke na chut, ak ale najdete nieco zaujimave, dajte aviiizo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre