• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 úúúplne na miss :grinning: , ktovie prečo nerobia aj tehu miss. Vlastne asi by museli byť rýchle kastingy inak by bolo už po funuse :grinning: :grinning:
27. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 neboj je mi jasne, ze sa budem stravovat aj pomimo. hlavne kvoli malej. aby mala kvalitne mliecko.... mamine obedare to istia. :D
27. júl 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ja sa teraz citim horšie...asi leto a dr.ktoremu preskakuje...
27. júl 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no vazne, rit mam teda dobru, kebyze mame este trosku uzsi zachod, tak si nesadnem :D
27. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja aj stehná okrem zadku :grinning:
27. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tak to bolo dobré aj som sa schuti zasmiala, ešte že kúpelne máme veľké, len tie WC už nie. A predstavte si takých chlapov, čo nosia pivné bruchá celý život a vyzerajú ako tehu s trojičkami :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no hlavne keby bol vyber z augustoviek... porody v priamom prenose :D
@akika722 ja som mala prvu tiez cez leto. mala byt koncom oktorbra. ludia ale ja som nabrala 25kg. normalne som ucpala vanu. to teraz nezartujem to som sa uz musela smiat sama na sebe. aj nohy mi opuchali, teraz chvalabohu je to s vahou lepsie....

@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si pekne napisala. som sa dobre zabavila. ako keby si pisala o mne. :D
ved ja som sa minule chcela jedneho uja v obchode opytat ako sa mu s takym velkym bruchom spi, lebo ze ja si neviem najsst tu spravnu polohu a on uz ma isto prax...ale mm ma zadrzal, ze asi by to pre toho uja nebolo vtipne :sunglasses:
27. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 muz bol teraz na futbale a s deckami sme povzbudzovali. bol tam jeden chalan, mozno do tridsat mal, no ja som teraz pri nom normalne stihla laňka. som normalne bola v soku. ako to moze dobrovolne nosit??? mal taky fald, ze sa ani neohol.....
@lucia20 tak to chapem pri prvom tiež 25kg,dnes som zistila že už mam navyše 20!!! :astonished: :astonished: :astonished:
@vladka84 no s tebou si musia uzit.... s takym cislom. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ja už do vane nechodím 2 mesiace, lebo by ma z nej museli dostať hasiči. A v sprcháči sa ledva otočím :grinning: , za normálnych okolností sa tam vôjdem aj z mm a teraz si pri blbom bruchom vypínam vodu :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a mate strie? lebo mne pri Timke kusok popraskala koza na zadku, ale teraz sa mi zda, ze ani nie, no uvidim, ked vyfucim... a pritom som sa natierala vsetkym moznym a fakt pravidelne od zaciatku tehu, teraz to viac flakam :unamused:
27. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja mam zatial 15kg a ked by sme sa drzali priruciek ze tyzdenne pol kila, tak by sme mohli hadam skoncit na nejakych 16-17kg, co by bolo asi najmenej za vsetky tri tehu...
27. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nohy a riť že :astonished: :astonished: :astonished:
27. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ....pri blbom pohybe.... nie bruchu
27. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak to už mam smolu ani priručky nepomôžu :fearful:
27. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no snazim sa nebrat nic tragicky, s usmevom ide vsetko lahsie :slight_smile:
ja sa tiez nekupem, neviem sa potom dostat z vane... minule som si sadla len tak pri sprchovani na chvilku a nemohla som sa postavit :grinning:
27. júl 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja sadam na kolena asi viete ako inač by plavala kupelna voda sa odraža od brucha préééč :grinning:
27. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no presne tak, mne boky a zadok... nie velmi, ale ja to vidiiiiim...

a inak, chcela som si nalakovat nechty na nohach...ale mam kratke ruky :grinning: :grinning: :grinning:
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juj baby dnes mate super hlasky.... ja ked idem do sprchovacieho, tak sa mi vzdy nalepi na prdel sprchovy zaves.... :grinning: :grinning: :grinning: minule mi muz vravi, ze co tak sex v sprche. som sa len zasmiala, ze kde by sa tam ku mne vliezol..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ved mna ked chce mucha obletiet tak v polke skape on unavy..... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@vladka84 ja som sa pri lucke mazala ako blazon a popraskala som vsade. pri katke detto. pri lucke mi to vsetko popraskalo az dva tyzdne pred porodom. cize v 40.tt
teraz sa vytesujem ze mi nic nepraska... ale na druhu stranu uz mi nema kde popraskat.... vsetko uz je prasknute. :grinning:
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: ja na nohy ani nevidím kdeže lak to by som asi začala rodiť keby som sa tak poskladala :grinning:
27. júl 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ale to krasne babatko za to stoji. uvidis vykasles na kg. len ma stve, ze ani pri tomto tehu nevyzeram ako tie herecky v telke.... nikde nic iba brusko.... ja mam brusko hadam vsade. prsia,, brucho, boky, zadok.... ale kaslat na to, po porode to zlezie...

@vladka84 :D ani mi nehovor. tiez odvsadial co je nizko idem ako slon.... sa musim smiat uz sama na sebe. len si vravim, ze ten pohlad na mna musi byt uzasny. ako velryba na suchu...

ja som si vcera robila pedikuru, no mozem ti povedat, ze to bolo velmi zabavne a nakoniec som skoncila s tym ze som si povedala, ze je to dobre a vydrzime do porodu. :D
27. júl 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 @akika722 no sme sa zasmiali, esteze si vieme zo seba urobit srandu... lebo ved co nam ostava, nie? :grinning:
idem ja do postele, fajne klopka dazd na parapetu, dufam, ze sa mi bude super spat..
no som zvedava, kto dalsi do rana porodi :wink:
27. júl 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 baby a to ze som si moju ..... šušulu nevidela ani nepamatam ani nehovorim.... to sa holim uz len naslepo..... ale to su radosti tehulkovania.
27. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 možno zajtra ja od nervov ked ma fakt nechaju do 5teho čakať :unamused:
27. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no zabavili sme sa super... :grinning: :grinning: s usmevom to vzdy ide lahsie. ved toto nie je trvaly stav, tak to nejako prezijeme.
u vas prsi.... aj ja chcme. dobru nocku.
27. júl 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
@akika722
@lucia20 ja som si už tiež moc na nohy nepotrpela ale keď bolo teplo som chodila bez ponožiek a sestra sa zhrozila a ostrihala mi nechty a aj nalakovala. Povedala mi že aby doktor neodpadol, keď pôjdem rodiť :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok