♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
27. júl 2010

@liba78 no este ze sa ti nic nestalo. to uz by bolo fakt lepsie keby si sa zasekla vo vani ako si zlomit nohu. a si v pohode?

liba78
27. júl 2010

@akika722
@lucia20 ale vidím, že som už chýbala, to poteší.... Do vane už fakt nechodím 😀 😀 hasiči majú 150 -tku, ale ja vo vani nemám mobil ☹

akika722
27. júl 2010

@liba78 no dufam že si ok,neudrela si sa?????
@lucia20 ok dobru noc prajem 😉

lucia20
27. júl 2010

@akika722 ked som bola tehu s katkou, tak lucka chytila rotovirusa. mala tesne pred prvym rokom. ludia moji, my sme mali vsetko ovracane, uteraky, bodynka, plachty, vsetko. vzali ju na infekcne, ja som plakala ako mala ked mi ju brali z ruk, lebo som nemohla ist s nou, tak rychlo doletela moja mama. no ked si to predstavim az mi je zle.... ale ved to je uz raz nas udel. kazda normalna matka nerada vidi svoje pokladiky trpiet.

liba78
27. júl 2010

@lucia20 jasné, chytila som sa steny... 😎 tak sa pomaly pober spať, keď ráno vstávaš.

lucia20
27. júl 2010

@liba78 😀 😀 😀 spicova si.... super, ze si to tak pozitivne vzala.

no baby, porazi ma, nechce sa mi od vas, ste ma tak dobre rozveselili ale musim. len skoda, ze to neviem zavriet.... no ale musim. dobru nocku... a uz ziadne sprchy....

lucia20
27. júl 2010

no uz vazne idem. dobru nocku...

liba78
27. júl 2010

@akika722 neboj, ruka ma trochu zabolela, ale lepšie ako spadnúť.

akika722
27. júl 2010

@lucia20 no priznaky sme mali rovnake za 2 min 5x vracal už nemal čo
ale nepotvrdilo sa nakoniec hnačky nemal
same infuzie...no fakt nikdy viac
a druhy to maju horšie a nesťažuju sa ☹

liba78
27. júl 2010

@lucia20 dobru noc

akika722
27. júl 2010

@liba78 inač pohoda?bruško?

liba78
27. júl 2010

@akika722 tak to tiež poznám, akurát nie s vírusom. Moji mávali laringitídy, to sme žili pomaly v aute na polceste do nemocky ☹, našťastie po 4 roku sa im všetko upravilo a už sú teraz veľkí chlapi a v pohode.

liba78
27. júl 2010

@akika722 bruško tvrdne ako vždy, takže asi pohoda 😉

akika722
27. júl 2010

@liba78 ved čo nas ešte čaka
a ty davaj pozor na seba
ok moja idem aj ja hajať zajtra do nemocky rano...

liba78
27. júl 2010

@akika722 neboj prežijeme, držím palce aby všetko bolo zajtra ok. Dobrú nôcku 😉

akika722
27. júl 2010

@liba78 dakujem ozvem sa potom
dobru noc 😉

marija
28. júl 2010

Ahojte, tak dalsie augustove miminko mame na svete 🙂 po neuveritelne rychlom porode sa dnes @lenadka narodila dcerka Terezka s krasnymi mierami 3350g a 49cm 😵

elina313
28. júl 2010

🙂 Dobré ránko kočky, ako sa máte po noci ? Bože, ja spávam ako bábo. Už o 22:00 líham do postieľky a o 8:00 sa budím. Sem tam v noci bolia kríže alebo stŕpne bruško, na to sa preberiem, nič extra, takže pokojne spíme s Matúškom ďalej 😉 ach nech tieto dni príjemných teplôt nepominú....
A vy ako ?
@akika722 Tebe som chcela iba povedať, že dátum narodenia 05.08.2010 je podľa numerológie veľmi dobrým dňom.
Preposielam komentár mojej známej, čo sa tým zaoberá 😉
datum 5.8.2010, dava spolu intelektualnu 7 a spaja vsetky cisla 5, takze nechybaju prepojenia vsetkych oblasti zivota, co je maximalne dobreee

elina313
28. júl 2010

@marija jéééééééééééj to je dobré 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 takže neuveriteľne rýchlo ? Povzbuď nás 😉 čo je to neuveriteľne rýchlo ?
Blahoželám 🙂

evanns
28. júl 2010

@lenadka jeeeeeeeeej gratulujem... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krasne miery

dajna11
28. júl 2010

dobré ránko kočky. ufff aj ja som spinkala od 22.00 do 8.00 ked ma zobudila dcerka.....jaaaaaaaaaaaj to je krása,ak neberiem do uvahy bolesť klbu v noci,tak by to bolo super.

groka
28. júl 2010

@lenadka gratulujem 🙂 🙂 🙂

ahojte sa to pomali ale isto plni a este nie je august 😀 😀 😀

ale videla som ze aj nikita ma uz babatko,tak tiez gratulujem

babule ako?ja som dala vcera tutumutu,s tym ze ak nic,tak nic a dlabme na to,nebudem maleho drazdit,nech pride ked uzna za vhodne,nedostala som ani bolesti ani nic,takze este je ocividne skoro na porod a neni sme pripravení

alure
28. júl 2010

@elina313
teraz som si všimla že máme rovnako "staré" prvorodené deti a termín na to druhé v ten istý deň. Kde budeš v BA rodiť,ak sa smiem opýtať?

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@groka ahoj tak si to vzdala? 🙂 ja som mala vcera silnych polickov uz zase...a stale nic,ani tutu mutu sme neskusali tiez si hovorim ze ked bude cas ozve sa malicky sam ze uz ide von 😝 aj ked je to pekna otrava...
@lenadka gratulujem,vela mliecka a zdravicka prajeme 😵

21
28. júl 2010

Takze vsetky zacinate rodit, iba ja furt nic... 😀 😀 😀 Bude sranda, ked porodim posledna... 😎

evanns
28. júl 2010

@21 urcite nebudes posledna...mne posunul termin na 22.8 a na skor to vraj ani nevyzera

vladka84
28. júl 2010

@lenadka gratulujem, tak uz to mas za sebou 🙂
dobre ranko baby, ja som sa tiez dobre vyspala, sice som sla az pred polnocou, ale do 8hod. bez prestavky ako poleno :D len ked tak pozeram z okna, uz mi nemuselo prsat, staci ze bude pod mrakom... ma zacina deprimovat ten dazd ☹

elina313
28. júl 2010

@alure Ahoj 🙂 tak sme na tom rovnako 😵 to som si ani ja doteraz nevšimla...
Ant. nemocnica 🙂 Ako sa máš ? a ty kam si sa rozhodla ? Máš aj lekára vybaveného ?

marija
28. júl 2010

@elina313 no o 3:03 pisala na MK ze odchadza do pordnice, mne potom o 7 poslala spravu, ze Terezka je na svete, ale kedy sa narodila to netusim 😀

alure
28. júl 2010

@elina313
no tak to je náhoda aj ja Antolskú 🙂 možno sa aj stretneme,aj keď neviem či do termínu potiahnem.Malý je už teraz dosť veľký valibuk a môj Dr. sa budúci utorok rozhodne čo budeme robiť. Takže dúfam že by sme to mohli okolo 9.8. skúsiť vyvolať. Zmluvu ešte nemám urobenú,niektorí ma od toho odhovárali,ale pravdepodobne ma tak či tak bude rodiť môj Dr. Havalda. A ty?
Mám sa inak fajn,už asi týždeň také občasné mrchovské bolesti v podbrušku,ale vraj nie som ani otvorená,krčok nezmäknutý a malý je dosť vysoko...tak neviem čo tie boliestky znamenajú.Pri synovi som žiadnych poslíčkov nemala,tak ak je toto ono tak je to pre mňa novinka.
Mimochodom odkiaľ si? Ja Senec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre