♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
28. júl 2010

dobre ranko az teraz sa mi pred hodinkou podarilo vstat z postele, hrozne citim sa ako zbity pes

tatulienka
28. júl 2010

@elina313 aj ja budem rodit na antolskej 🙂

elina313
28. júl 2010

😀 to bude sranda, len si musíme dať potom k menám aj nicky, aby sme sa všetky spoznali 😀

kvietok121
28. júl 2010

baby ste toho zase prebrali, ja som sice v tom case behala po byte, ale nechcel sa mi zapnut notebook, maly mi nedal spinkat

@liba78@akika722 takze baby ja som tesne za librou mam 108 obvod pasa, asi na miss by nas nezobrali 😀
@lucia20 fiha tak to som nevedela ze az tolko poporode, ja som pocitala tak 5kg maximum, si sikovna v zhadzovani, aj moja svagrina ale len jedna pribrala 30 kg - lezala a zhodila vsetky do jedneho kila
@vladka84 tak teba to su miery perfektne, ja mam pomaly take ked som netehotna
@akika722mas toho riadne za sebou, uz nech to mas za sebou a vsetko v pohode

@liba78 @vladka84 @akika722 @lucia20 baby o tej vani ja len tolko ze sa este zmestim, ale my mame rohovu, obrovsku ....

kvietok121
28. júl 2010

@lenadka vsetko dobre a gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem konecne za sebou

kvietok121
28. júl 2010

@katulkaaaaaa babenko bude urcite zlate, zdrave, poslusne ked takto trapi maminu 😀

tatulienka
28. júl 2010

mame nove babatko?

kvietok121
28. júl 2010

@tatulienka lenadka 🙂

tatulienka
28. júl 2010

@kvietok121 a kedy mala termin a kedy porodila? a miery?

kvietok121
28. júl 2010

@tatulienka narodila sa jej dcerka Terezka s krasnymi mierami 3350g a 49cm, bola v 39-40, myslim 8 dni pred terminom tak nejak

tatulienka
28. júl 2010

@kvietok121 super...to je skvele..
@lenadka gratulujem...hlavne vela zdravia...

fialka5959
28. júl 2010

@lucia20 JEEEJ tak to si ma potesila 🙂

fialka5959
28. júl 2010

@kvietok121 Tak taku varku by som uz asi nezvladla, to si mala po veceri?

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@kvietok121 no to dufam 🙂 aj dnes mam stale pocit akoby som mala menzes,idem dovarit obed rychlo,ale tak sa mi zase dnesnic nechce,baby aj vam sa tak zle dycha?niekedy mam pocit ze sa nemozem nadychnut,pritom babetko uz by malo byt zostupene dolu nie?carmenn323 dnes pustaju z nemocnice,vecer sa ozve 🙂 @akika722 myslime na teba
😉

kvietok121
28. júl 2010

@fialka5959 ano vecerala som okolo pol piatej a potom to na mna prislo ... strasne nieco

kvietok121
28. júl 2010

@katulkaaaaaa mne sa zle dycha hlavne ked si nachvilku lahnem na chrbat, ja viem ze by sa nemalo ale malemu vadi ked lezin na pravom a lavom boku, ked som sa tak vcera prevalovala v posteli, manzel sa otocil ku mne a vravi mi, nevies sa dockat ked pospis na brusku vsak???

groka
28. júl 2010

@katulkaaaaaa ja mam silny tep,ja si ale meriam a mavam teraz cca okolo 100 pod 100 mi nejde a v tomto pocasi ked je taky stupnovy pad mi je dost zle,ale radsej ako teplo
mas pocit na mrchu?to ja som mala vcera ako ma doki vysetril az do vecera
inak dnes sa citim co sa tyka bolenia a tvrdnutia celkom oki

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@kvietok121 jaj aj ja sa tesim ked budem spat na bruchu,ale zase budu bolave naliate prsia tak to nebude nic extra pohodlne 😀 😀 😀
@groka ja mam tento pocit ze mam ,,mrchu" kazdy den cca tyzden v kuse,niekedy sa to stupnuje,bolest vystreluje do krizov,vcera vecer pomohla horuca sprcha...na poradnu som objednana pondelok rano,ak dovtedy neporodim 😖 takze neviem ci sa nieco deje alebo nie

kvietok121
28. júl 2010

@katulkaaaaaa takze to tiez nebudem moct spinkat na brusku, to mi ani nehovor

groka
28. júl 2010

@katulkaaaaaa urcite sa nieco deje,ale neviem presne ktora bolest co znamena,lebo ja uz mam krcok makky a takmer uz neni a to mam bolesti na ms ale sem tam mavam bolesti na krcok,to je ako keby ti mali vytrhnut ho znutra a myslim ze to je ta ozajstna bolest kedy krcok pracuje,esteze ta bolest neni cele dni,lebo to by som neprezila viem len ze tato bolest na krcok bude ked sa budeme otvrarat a uz tie posledne hodiny minuty pred porodom to bude
mna to chyti tak mozno 5 krat za den na 3 sekundy zhruba a prejde to,ale tak prve co zo mna vyjde je vykrik,najhorsie je ze neviem kedy to pride,v chodzi je to najhrosie

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@kvietok121 no mozes ,podla toho ako to bude s mliekom 🙂 ja mam sama o sebe velke prsia a ked som kojila mala som Fka 😀 😀 😀 cize nic extra spat na nich 😝 uvidime po porode

kvietok121
28. júl 2010

@katulkaaaaaa tak ja mam mensie prsia, tak mozno tam je nadej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
28. júl 2010

ahojtééé
gretulujem k dalšiemu bábu 😀
niekto písal že 5.8 je vyborny datum a predsa bude náš
tak primar povedal že je to preto tak neskoro,vzladom na môj zdravotny stav a riziko že nechce nič podceniť,že to tak vyzera že tyždeň vydržim ale že to bude najlepšie pre babo...
tak mu hovvorim že syn sa nARODIL O MESIAC SKôR A NEMUSEL,ON NECHAPAL PREčO,VTEDY SME MALI INéHO PRIMARA...
ale mi hovoril nech sa nebojim že je si isty že robi dobre...tak...
vyšetrenia predoperačné za mnou,v stredu nastupujem,štvrtok mam malu pri sebe a naj.,,,na tom je že tam nebudem 7 ale len 5 dnííííí 😀

kvietok121
28. júl 2010

@akika722 tak to je super ze menej a ze uz len tyzden a mas malicku pri sebe

akika722
28. júl 2010

@kvietok121 no hej len fakt som čakala že ma da skôr...
ale urobim to čo je pre drobca najlepšie len dufam že to na mna nepride skôr...

kvietok121
28. júl 2010

@akika722 musis odpocivat a odpocivat

akika722
28. júl 2010

@kvietok121 tak ti pošlem syna 😀 😀 😀

kvietok121
28. júl 2010

@akika722 ja viem, mas to tazke musis mu uvarit rezance s makom 😀 😀 😀 😀 😀

marija
28. júl 2010

Ahojte kocky, tak uz ma pri sebe svojho Oliverka aj @evitkamalicka s krasnymi mierami 3000g a 49cm 😵

akika722
28. júl 2010

@kvietok121 nechce mak ☹
@marija jéééj gratulujeeem a to ako ved mala isť na sekciu piatok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre