♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
28. júl 2010

@kvietok121 mojej nezabera ani makovy vyvar, ci co to hovoria stara baby, ze sa ma varit 😀
@akika722 tak to je super, za chvilku mas malicku pri sebe a konecne prave augustovciatko 😉 jooj, aj ti zavidim, ze to mas takto upresnene 🙂

akika722
28. júl 2010

ostala tu ešte nejaka tehulka???tak sa tešim ako babatka pribudaju 😀 😀 😀

akika722
28. júl 2010

@vladka84 ale čo urobim ked to príde skôr... 😅

vladka84
28. júl 2010

@marija ty prichadzas ako posol dobrych sprav 😀

vladka84
28. júl 2010

@akika722 a nepozeral ta primar?

marija
28. júl 2010

@akika722 hej ale vcera tusim v poradni jej namerali vyssi tlak tak sa rozhodli urobit sekciu dnes 😉

tinka66
28. júl 2010

@elina313
@tatulienka - baby aj ja na antolskej, mozno sa stretneme 😉

marija
28. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀 to som rada, nech len dobre spravy sirim 😉

akika722
28. júl 2010

@vladka84 len usg robil a zdalo sa mu všetko ok ale nepozeral povedal že sa nemusim ničoho bať...
tak nech sa tam mala drži 😅

akika722
28. júl 2010

@marija to tak to má za sebou mamina,no už 2nasobna...nech su zdravy... 😀

kvietok121
28. júl 2010

@akika722 proste obdivuujem vsetky tehulky ktore uz maju deticky
@evitkamalicka gratulujem k Oliverkovi

kvietok121
28. júl 2010

@vladka84 keby to na nich zaberalo tak by to bolo jednoduche, nie nadarmo sa hovori ze deti su zive striebro, nezastavis ich ani keby co bolo ...

kvietok121
28. júl 2010

@akika722 neboj este nas je to dost len ty nas zachvilku opustis

kvietok121
28. júl 2010

@marija ano same dobre spravy len podavaj dalsie, nech sa to tu hemzi samymi babenkami

elina313
28. júl 2010

@marija to je neuveriteľné ako sa rozrastáme....super, teším sa a gratulujem 🙂

elina313
28. júl 2010

@akika722 to som Ti ja písala o 05.08. takže sa neboj, super dník 😉

lucia20
28. júl 2010

teda baby, no tu sa dnes rodi a rodi. :D

ja uz som po konzultacii s chirurgom.... skoda len ze sa nevedia zhodnut kedy malinka pride na svet. doktor z poradne vravi 38.tt, doktor z UZV 37.tt a chirurg 40.tt 😀 alebo dokonca hned ak by malej nestihalo srdiecko... ako mi to povedal mi oci skoro vypadli.... to som necakala taku rychlovku.

vladka84
28. júl 2010

@lucia20 hadam sa dohodnu, a urcite vsetci prihliadnu na to, co je najlepsie pre malicku 😉

baby, ja mam dnes zase chutky, idem urobit puding a jahodkami a piskotkami... som nahovorila malu, ze urcite ma na to chut, nech nevyzeram ja ako pazrava 😀

marija
28. júl 2010

@kvietok121 budem sa snazit 😀 kym to nechyti mna, to tu chvilku ptoom nebudem 😝

@elina313 no v sukromnej pribudaju babatka vzdy po dve, nechapem 😀 😀 vcera dve, dnes dve, predtym po dve 😀 😝 som zveadva ci pojde niekto aj zajtra a ci budu opat dve 😎

lucia20
28. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀 a nechala sa nahovorit??? 😀

majka35
28. júl 2010

ahojte ... evitke a malému blahoželáme 🙂

ja som nahnevná, že až ... mi ukradli peňaženku ... nikdy nenosím hotovosť, vždy platím kartou a dnes som tam mala 40 eur aj tú kartu ... doklady chválabohu nie ... kto dokáže v obchode okradnúť tehotnú ženu s malým dieťaťom je u mňa obyčajná hyena 🙄 ☹

akika722
28. júl 2010

@elina313 😀 😀 😀

akika722
28. júl 2010

@majka35 tak to ti nezávidím...ľudia su svine... ☹ mňa by to tiež nepotešilo...ale aspoň doklady nemusíš vybavovať odznovu...

dajna11
28. júl 2010

@vladka84 a mne sa mama smiala že kto už len nevie dočkať v obchode kým vyplatí nákup aby mohol hltať pagáče.....no ja ☹ ☹

dajna11
28. júl 2010

@majka35 ja som koli tomu tiež revala ako malá...celú tašku s avon kozmetikou čo som niesla kolegyni do práce mi šlohli!!!

vladka84
28. júl 2010

@lucia20 no jasne, uz viem ako na nu 😉

vladka84
28. júl 2010

@majka35 tak to mi je luto... mne takto pred dvoma rokmi ukradli penazenku z kancelarie z roboty!!!! mala som tam vsetky doklady, karty, v hotovosti cez 300 Eur, lebo som ich cez obednajsiu prestavku chcela vlozit do banky... no, bolo to asi tyzden pred Vianocami...plakala som ako mala. Odvtedy nosim zvlast doklady a peniaze len drobne (max 10 eur)... 😖 hrozne, ako si clovek dnes musi davat pozor...

lucia20
28. júl 2010

@vladka84 u nas to funguje naopak.... mala si zmysli a ja sa musim ovladat, lebo som aj o polnoci schopna ist do tesca nakupit... 😀

evanns
28. júl 2010

@evitkamalicka gratulujeeeem...ale Vas pribuda 🙂

majka35
28. júl 2010

ja som strašne plakala ... mi to prišlo ľúto, ako môže také niečo urobiť ... určite to spravili v momente, keď som dohovárala malej, aby tak nevystrájala ... hej a ešte tričko, čo som jej kúpila, aj to mi z tašky vzali
no už nič, nesmiem sa rozčuľovať o desať dní rodím a to je pre mňa prvoradé, aby všetko dobre dopadlo
vidím, že aj vy ste mali skúsenosti so zlodejmi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre