• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
to mate hrozne skusenosti s tymi zlodejmi. ale je to fakt svinstvo. tehulku s dietatom okradnut.... ale co sa cudujeme, ked zabijaju starenky pre desat eur a z cerstvych hrobov kradnu co sa da. ludia bez chrbtovej kosti.
28. júl 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marija to nevadi vsak aj ty prinesies dobru spravu
@lucia20 tak to maju v tom jasno, co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale o tri tyzdne to uz moze byt
@majka35 ach to je smola, este ze tie doklady tam neboli pretoze to by si mala vybavovania ... nechapem ako toto moze niekto urobit
28. júl 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 našťastie ja som o nič neprišla ale ukradli nam koberček spred dverí bytu :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 presne tak
@kvietok121 nikdy nenosím spolu doklady s peniazmi, chválabohu, muž mi povedal, že aj on ich musí oddeliť ... on má všetko v jednej peňaženke ... ja som tam mala len platobnú kartu a tú som okamžite zablokovala ... no a ešte bodovú kartičku z DM
28. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ked budu všetke detičky na svete tema zanikne???????????
28. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo? téma zaniká tuším po 10000 príspevku ... môže sa vytvoriť nová téma bábetká august 2010
28. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no ja dufam, ze vydrzime do 38.tt. skro by som nechcela rodit.

nam v ba-ruzinove nonstop vykradali auta.... potom uz sme rano iba zatlacili gumky na oknach a islo sa do prace. :confounded:
a pred par mesiacmi mi na mojej felicii roztrieskali okno a komplet vsetko poprehadzovali. ja som bola taaaaaaaaaaaak nasrata. no co cakali??? ze v storocnom aute, s dvoma detskymi sedackami najdu v kufri zlate tehlicky??? no na porazenie. najviac ma hnevalo, ze rozbili to okno. nemohli vytiahnut aj tu gumky?? :D
28. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 pokracujeme .... :D zase ma picne z tvojich hlasok??? kobercek... no ja zomrem.

preco musi tema zaniknut???
28. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tým idiotom je to jedno, bohužiaľ ... my sme sa pred 2 rokmi presťahovali do nového bytu na sídlisko a po mesiaci bývania som išla zablahoželať otcovi, torta v ruke, dcérka mužovi na rukách a dole sme našli auto s komplet prepichnutými gumami ... doteraz nevieme, kto to spravil a prečo :unamused:
28. júl 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no bol peknyyy :frowning2:
ja len dufam že nie...sedim tu už jak zavislak čakam kym maly
zaspi aby som mohla s vami písať...
no ale cez deň sa mu venujem aby ste si nemysleli :grinning: :grinning: :grinning:
a ešte ked je mm na nočnej... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nikto nekeca že tu vysedavam len ja :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne malá zaspala po hodine trápenia ... nevedela chúďa zaspať, ale nakoniec sa jej to podarilo ... zajtra ide po mesiaci prázdnin do škôlky, to si zase ráno užijem ... no ale musí ísť, ja nemám nič prichystané, pobálené ... pri mojom čertovi som rada, že žijem ... sa normálne teším, že budem aspoň týždeň sama ´doma počas dňa ... to som ale matka ... no ale veď o pár dní si užijem materstva až až :sweat_smile:
28. júl 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč som si všimla v albume nové brušká, krásne ... ja tiež pridám, len neviem ako :grinning:
28. júl 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja ťa chááápem,až príliš
aj ja by som prijala ale nastupuje až v septembri
28. júl 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ani ja neviem a mam nove fotky z rana :grinning: :grinning: :grinning:
dajte navod niekto
28. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ty máš ešte o rok mladšieho chlapčeka ... ale to je asi jedno ... moja má 3 roky a 8 mesiacov, som si myslela, že čím bude staršia, tak tým to bude pre mňa lepšie, ale ani trochu .. dokonca si myslím, že ešte horšie .. neskutočne odvráva a papuľuje :grinning: :confounded:
áno, sem s návodom :grinning:
28. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ano môj nastupuje na 2,5roka
uraža sa papuluje tak isto no za troch chlapcov...hm...asi obdobie také ma...dufam že to prejde :grinning:
28. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mojej to neprechádza, skôr naopak :grinning:
28. júl 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 diky za upokojenie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
môjmu sa niečo nepači povie že ma nelubi a tak buchne dverami že ja tak neviem,,,no urazeny tam sedi 10 minut... :grinning:
28. júl 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby, zasa ďalšie novinky :slight_smile: dnes som bola na CTG opäť slabé kontrakcie, a potom na ultrazvuku, bábo je vraj už veľkéé, dole hlávkou, v tureckom sede :grinning: a doktor mi povedal čo to bude. Ani sa ma nespýtal, či to chcem vedieť. Taká som nasratá :angry: Keď my sme chceli mať prekvapko. :frowning2: Nevadí, tešíme sa rovnako :slight_smile: A to pohlavie povedal na 98% som sa čudovala ako to tak môže s istotou... no uvidíme... :slight_smile:
28. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka no tak sa pochvaaal
28. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Srdečne gratulujem @lenadka a @evitkamalicka ku bábätkám :slight_smile: Prajem veľa radostí a málo starostí :wink:
28. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Tak skús hádať :slight_smile:
28. júl 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka hm...tak po dvoch babach Jakubko?
28. júl 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka aj ja som zvedavá .... žeby tretia pišula? :sweat_smile:
28. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @akika722 .... moja sa zase sťažuje, že my ju neľúbime, nič jej nekúpime, všetko jej zakazujeme a že ona to povie pani učiteľke
28. júl 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka aaale nas natehuješ
28. júl 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka asi ďalšia Terezka na obzore :wink: vidím, že na mená máme rovnaký vkus
28. júl 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka tak prečitam až večer :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. júl 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 @majka35 ževraj to bude .... :grinning: :grinning: :grinning: Chvíľka napätiaa... Jakubko :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning:
28. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 Aj ja som si to všimla, tie mená :grinning: sranda... ale ešte ti chýba vlaďka :grinning:
28. júl 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok