♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
28. júl 2010

to mate hrozne skusenosti s tymi zlodejmi. ale je to fakt svinstvo. tehulku s dietatom okradnut.... ale co sa cudujeme, ked zabijaju starenky pre desat eur a z cerstvych hrobov kradnu co sa da. ludia bez chrbtovej kosti.

kvietok121
28. júl 2010

@marija to nevadi vsak aj ty prinesies dobru spravu
@lucia20 tak to maju v tom jasno, co 😀 😀 😀 😀 😀 no ale o tri tyzdne to uz moze byt
@majka35 ach to je smola, este ze tie doklady tam neboli pretoze to by si mala vybavovania ... nechapem ako toto moze niekto urobit

akika722
28. júl 2010

@lucia20 našťastie ja som o nič neprišla ale ukradli nam koberček spred dverí bytu 😀 😀 😀

majka35
28. júl 2010

@lucia20 presne tak
@kvietok121 nikdy nenosím spolu doklady s peniazmi, chválabohu, muž mi povedal, že aj on ich musí oddeliť ... on má všetko v jednej peňaženke ... ja som tam mala len platobnú kartu a tú som okamžite zablokovala ... no a ešte bodovú kartičku z DM

akika722
28. júl 2010

baby a ked budu všetke detičky na svete tema zanikne???????????

majka35
28. júl 2010

prečo? téma zaniká tuším po 10000 príspevku ... môže sa vytvoriť nová téma bábetká august 2010

lucia20
28. júl 2010

@kvietok121 no ja dufam, ze vydrzime do 38.tt. skro by som nechcela rodit.

nam v ba-ruzinove nonstop vykradali auta.... potom uz sme rano iba zatlacili gumky na oknach a islo sa do prace. 😖
a pred par mesiacmi mi na mojej felicii roztrieskali okno a komplet vsetko poprehadzovali. ja som bola taaaaaaaaaaaak nasrata. no co cakali??? ze v storocnom aute, s dvoma detskymi sedackami najdu v kufri zlate tehlicky??? no na porazenie. najviac ma hnevalo, ze rozbili to okno. nemohli vytiahnut aj tu gumky?? :D

lucia20
28. júl 2010

@akika722 pokracujeme .... :D zase ma picne z tvojich hlasok??? kobercek... no ja zomrem.

preco musi tema zaniknut???

majka35
28. júl 2010

@lucia20 tým idiotom je to jedno, bohužiaľ ... my sme sa pred 2 rokmi presťahovali do nového bytu na sídlisko a po mesiaci bývania som išla zablahoželať otcovi, torta v ruke, dcérka mužovi na rukách a dole sme našli auto s komplet prepichnutými gumami ... doteraz nevieme, kto to spravil a prečo 😒

akika722
28. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 no bol peknyyy ☹
ja len dufam že nie...sedim tu už jak zavislak čakam kym maly
zaspi aby som mohla s vami písať...
no ale cez deň sa mu venujem aby ste si nemysleli 😀 😀 😀
a ešte ked je mm na nočnej... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nikto nekeca že tu vysedavam len ja 😀 😀

majka35
28. júl 2010

mne malá zaspala po hodine trápenia ... nevedela chúďa zaspať, ale nakoniec sa jej to podarilo ... zajtra ide po mesiaci prázdnin do škôlky, to si zase ráno užijem ... no ale musí ísť, ja nemám nič prichystané, pobálené ... pri mojom čertovi som rada, že žijem ... sa normálne teším, že budem aspoň týždeň sama ´doma počas dňa ... to som ale matka ... no ale veď o pár dní si užijem materstva až až 😅

majka35
28. júl 2010

ináč som si všimla v albume nové brušká, krásne ... ja tiež pridám, len neviem ako 😀

akika722
28. júl 2010

@majka35 ja ťa chááápem,až príliš
aj ja by som prijala ale nastupuje až v septembri

akika722
28. júl 2010

@majka35 ani ja neviem a mam nove fotky z rana 😀 😀 😀
dajte navod niekto

majka35
28. júl 2010

no, ty máš ešte o rok mladšieho chlapčeka ... ale to je asi jedno ... moja má 3 roky a 8 mesiacov, som si myslela, že čím bude staršia, tak tým to bude pre mňa lepšie, ale ani trochu .. dokonca si myslím, že ešte horšie .. neskutočne odvráva a papuľuje 😀 😖
áno, sem s návodom 😀

akika722
28. júl 2010

@majka35 ano môj nastupuje na 2,5roka
uraža sa papuluje tak isto no za troch chlapcov...hm...asi obdobie také ma...dufam že to prejde 😀

majka35
28. júl 2010

u mojej to neprechádza, skôr naopak 😀

akika722
28. júl 2010

@majka35 diky za upokojenie 😅 😅 😅
môjmu sa niečo nepači povie že ma nelubi a tak buchne dverami že ja tak neviem,,,no urazeny tam sedi 10 minut... 😀

tiffanka
28. júl 2010

Tak baby, zasa ďalšie novinky 🙂 dnes som bola na CTG opäť slabé kontrakcie, a potom na ultrazvuku, bábo je vraj už veľkéé, dole hlávkou, v tureckom sede 😀 a doktor mi povedal čo to bude. Ani sa ma nespýtal, či to chcem vedieť. Taká som nasratá 😠 Keď my sme chceli mať prekvapko. ☹ Nevadí, tešíme sa rovnako 🙂 A to pohlavie povedal na 98% som sa čudovala ako to tak môže s istotou... no uvidíme... 🙂

akika722
28. júl 2010

@tiffanka no tak sa pochvaaal

tiffanka
28. júl 2010

Srdečne gratulujem @lenadka a @evitkamalicka ku bábätkám 🙂 Prajem veľa radostí a málo starostí 😉

tiffanka
28. júl 2010

@akika722 Tak skús hádať 🙂

akika722
28. júl 2010

@tiffanka hm...tak po dvoch babach Jakubko?

majka35
28. júl 2010

@tiffanka aj ja som zvedavá .... žeby tretia pišula? 😅

majka35
28. júl 2010

😀 @akika722 .... moja sa zase sťažuje, že my ju neľúbime, nič jej nekúpime, všetko jej zakazujeme a že ona to povie pani učiteľke

akika722
28. júl 2010

@tiffanka aaale nas natehuješ

majka35
28. júl 2010

@tiffanka asi ďalšia Terezka na obzore 😉 vidím, že na mená máme rovnaký vkus

akika722
28. júl 2010

@tiffanka tak prečitam až večer ☹ ☹ ☹

tiffanka
28. júl 2010

@akika722 @majka35 ževraj to bude .... 😀 😀 😀 Chvíľka napätiaa... Jakubko 🙂 😉 😎 😀

tiffanka
28. júl 2010

@majka35 Aj ja som si to všimla, tie mená 😀 sranda... ale ešte ti chýba vlaďka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre