♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
28. júl 2010

@majka35 viem co si prezila, aj my sme to mali a mame nejak podobne, takze preto sa neviem dockat kedy budem mat matejka v naruci

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 urcite je poriadna bojovnicka .... uz nech je pri tebe prajem ti to zo srdca

majka35
28. júl 2010

@kvietok121 verím ... mala som tie isté pocity a ked mi doniesli Barborku, išla som sa zblázniť a ten pocit, keď sa 1.krát prisala ... jéminenky 😵

lucia20
28. júl 2010

@majka35 ono asi nikdy nie je vhodny vek pre nase okolie aby sme mali deti. vzdy sa niekto najde....

@katulkaaaaaa moj muz vravi, ze v 40-tke vyhodime deti z domu, uz budu mat dvadsat a kupime si motorky a budeme jazdit po svete. 😀 😀 😀 len som zvedava kto bude nase cesty financovat, ked nebudeme robit. 😀 to nedomyslel, zatial. 😝

@katulkaaaaaa ja som len realistka. vzdy je lepsie cakat horsie a tesit sa z lepsieho...

@majka35 no tak ty si to mala teda pestre. super, ze toto babatko je v pohode. ja poznam jednu co jej v 36.tt povedali, ze dietatko umrelo, ze idu vyvolat porod. dva dni preplakala a tesne pred vyvolanim porodu jej zistili, ze babatko zije a srdiecko je uplne v poriadku...

lucia20
28. júl 2010

@kvietok121 dakujem.... no ja som zmierena s tym, ze ju uvidim az par dni po porode, ale utesujem sa tym, ze keby sme isli normalne tak by som ju nevidela este v polke septembra, tak to budem mat zajedno... hadam. 😀

akika722
28. júl 2010

aj mne sa baby každy čuduje že booože 24 rokov a druhé decko-no mam na háku...nebudem každemu vysvetlovať prečo...
a doktorov až tak neriešte,s polovice kašlite nato čo hovoria,lebo nie vždy maju pravdu...
človek zisti ked zažije a sklame sa...ja si s toho vôbec nič už nerobim ked mi povedia niečo negativne riadim sa podla seba.ako dnes,dr sa ma pytal či viem ake mam obrovské riziko že sa cela choroba môže vratiť.a ja...neriešim...je mi fajn a čo ma byť bude aj bez toho aby som sa vopred stresovala...

majka35
28. júl 2010

@lucia20 preboha ... to snáď ani nie je pravda ... nechápem, ako môžu lekári také niečo povedať, keď to nie je naozaj na 100% isté ... chuderka mamička 😒

kvietok121
28. júl 2010

@majka35 ani nevrav asi budem cely cas plakat lebo uz teraz placem, je to neskutocne pocit, ked nemozes mat babenko a ked ta dr odsudia ale ty doverujes bohu a on ti ho da ...
nech uz je matejko pri nas, nech uz je tu

lucia20
28. júl 2010

@akika722 perfektny pristup.... ja som to robila podobne. z kazdej zlej spravy od nich som sa snazila vycucnut to pozitivne a riadit sa tym.... a takto sme prezili cele tehu...

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@lucia20 kriste pane baby dosttttt,nase babetka budu zdrave krasne ,ked sme to dotiahli dotialto uz to zvladneme 😵
inak s muzom mate super pristup k zivotu,mate svoj dom,kazdy svoje auto...akoze co riesi okolie?och boze keby sa kazdy staral o to co ma...baby pojdem ja hodit sprchu,maly kope nesutocne uz by asi radsej polohu lezmo 😝 tak zajtra ahojteeee

akika722
28. júl 2010

@lucia20 rob to nadalej,len tak to celé zvladneš a všetko bude fajn...len ty tomu musíš veriť 😉

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 si zlata, mas pravdu, po tych par dnoch ju urcite spapas a vybozkavas 😀
@akika722 presne tak suhlasim s tebou, dr je tiez len clovek ktory sa moze mylit, takze nikdy to nevie s uplnou presnostou

lucia20
28. júl 2010

@majka35 mozno to bude zniet divne, ale ja som bola rada, ze to povedal. lebo jednal so mnou na rovinu. my sme to vedeli uz od zaciatku , ze ta moznost tu je, lebo malinka hned zo zaciatku krvacala, praskla jej cieva, pupocnik ju kedykolkvek mohol prestat vyzivovat a hlavne teraz teratom zatazuje srdiecko aj to moze viest ku fatalnemu problemu. ale som rada, ze jednali na rovinu a povedal mi to do oci... lepsie ako mi vraviet, oooo suepr, vsetko bude uzasne, nic sa nemoze stat. chcem pravdu a nie milosrdne lzi.

kvietok121
28. júl 2010

@katulkaaaaaa ahoj ja este chvilku osedim pri telke, idem zajtra na vysetrenia, takze nie neskoro, ale pockam kym skonci film

akika722
28. júl 2010

@kvietok121 ja mam posledné roky pocit že študuju sorry na hovno lebo sa mylia dosť často...česť vynimkam

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 aj tak si silna osobnost, ale katulka ma pravdu, vsetko bude ok, dost s negativnymi myslienkami

kvietok121
28. júl 2010

@akika722 ani nevrav, ... 😠

katulkaaaaaa
28. júl 2010

@akika722 😀 😀 😀 tie tvoje prispevky ja mozem,ale uz idem spat lebo sa maly vykope,tak zajtra cauteee 😵

akika722
28. júl 2010

@katulkaaaaaa len nech Simonko ešte chvilku počka nech je s kym písať... 😀
tak sa vyspite a zajtra čakám...

lucia20
28. júl 2010

@katulkaaaaaa jasne, vsetky budu zdrave ako inak....
no neviem co riesia. mozno by viac riesili keby sme byvali v jednej izbe u svokry, zivila by nas, a my by sme robili len deti.>.... najlepsie keby este muz poberal podporu. 😀 😀 😀 😀 😀

@akika722 jasne ze zvladneme. ina moznost ani neni. ved mam doma dve krasne rebeky a ked uz pre nic ine, tak pre ne musim byt dobra mama. ina moznost nie je... :D

@kvietok121 ja vravim, ze toto bude najrozmaznanejsie dieta na svete. ja ju budem len pusinkovat, stale sledovat a neskutocne dlho jej vraviem ako moooooooooooooc ju milujem. hoci to robim aj s tymi starsimi ale viem, ze tato bude ozaj moooooc mojkana, aj ked len tak potajme. :D

lucia20
28. júl 2010

@kvietok121 neviem ci som silna osobnost, ale rozhodne tvrdohlava.... :D ked mi okolie hovorilo, ze daj ju prec, tak ja som si tvrdohlavo povedala, ze nie, ze je moja a bude zdrava.... :D:D

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 ved si to zasluzi urcite ich bude potrebovat taky maly chrustik zije len z tvojich pusiniek .... 😀 ja tiez budem na neho len kukat a bozkavat a kukat a bozkavat a kukat a bozkavat 😀

majka35
28. júl 2010

@lucia20 máš pravdu ... ale slabšie osobnosti to môže poznačiť na celý život ... podľa toho, ako píšeš si silná ... a ja ti samozrejme prajem veľa zdravíčka pre malinkú

@katulkaaaaaa áno, dosť ... súhlasím 😉

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 tak to ma byt urobila by som presne to iste

akika722
28. júl 2010

@lucia20 ako ti niekto môže povedať daj TO preč...
ved je to ČLOVEK.neznašam takéto reči,ja by som to nedokazala urobiť a tiež ma chceli donuťiť...

lucia20
28. júl 2010

@kvietok121 :D to budu ale upusinkovane babatka... ale treba si to uzit lebo o par rokov budu frflat, ked im budeme chciet pusinkovat ritky. :D

@majka35 ja som si len povedala, ze ja jej sancu dam, ked o nu mame prist tak to nebude preto, lebo som povedala ano zabite ju..... pre mna je to vrazda. takze ja som bola slaba na toto rozhodnutie.

@akika722 by si sa cudovala kolko najblizsich mi to povedalo. ako variantu utechy. sak ste mladi budete mat dalise, mozno to uz bude chlapec, naco sa budete trapit a podobne... no chvalabohu na nas to nezabralo. a mame uz veeeeelku 2,6 kilovu tatianku...

kvietok121
28. júl 2010

@lucia20 ano to budu nikto mi to nezakaze 😀 budem ho pusinkovat od rana do vecera

majka35
28. júl 2010

@lucia20 máš môj velikánsky obdiv a rozhodla si sa správne

majka35
28. júl 2010

baby, som dala fotky do albumu ... tie s bruškom ma muž odfotil pred dvomi hodinami, čiže aktuálnejšie ani nemôžu byť 🙂

akika722
28. júl 2010

@lucia20 tak kašli nato,teš sa s malej aj s deti ktore máš a nedaj sa otraviť takymi rečami...stale bude niečo dobre,možno začiatky ťažšie ale potom si to všetko vynahradite ked budete všetci spolu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre