• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja mám nakúpené, popraté, len nevyžehlené a nezabalené ... hambím sa :confounded: :sunglasses:
28. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ešte máš čas nestresuj... :grinning:
dobalíš len mne sa nechce :frowning2:
28. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma potesili, baby... inak ale bol by to pruser, keby ma to chytilo trebars teraz v noci.... mm by sa zblaznil :grinning: :grinning: :grinning: urobim mu sok? :grinning:
28. júl 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no skuuus ako zareaguje..potom sa zasmejeme :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nemam ani vsetko kupene..aj som si pisala zoznam a odskrtavala, ale neviem, kde som ho zalozila... no mala by som v tom pokracovat, lebo budem naozaj stresovat potom :unamused:
28. júl 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nooo a potom to na mna pride naozaj a nebude mi verit, bude si mysliet, ze si zasa robim srandu :grinning:
28. júl 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: tak to by bola sranda :grinning: :grinning: :grinning:
ale pre teba asi niééé :sweat_smile:
28. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 idem spinkat, som sa rozhodla, ze zajtra uz konecne nieco urobim :slight_smile:
dobruuu ...
28. júl 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 dobru nocku,no už musim aj ja mam tam ešte zopar kuskov nedožehlených....mam nakupovaciu maniu neviem kedy dosť :grinning:
28. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som sa teraz taaaaaaaaak neskutocne vytocila s predajcom kocika. chytili sme sa za reklamaciu. by ste neverili ake neskutocne IP-cky mi poslal. na druhom fore som to poslala babam, nechapuu. skoda, ze tu sa to nikde neda zverejnit, aby si ludia dali pozor. lutujem, ze som u nich objednala. take arogantne a urazlive spravanie som nezazila.
28. júl 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 od ruky či novy?čo sa stalo???
28. júl 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 novy. cez e-shop som kupovala. na prednom koliesku mal osmicku. tak som v teme s nazvom kocika spomenula, ze som spokojna az na predne koliesko. by si neverila, coho som sa dockala. tearz asi mozem kocik vrazit do kosa, lebo ho uz asi tazko vyreklamujem. no nic. poslem reklamaciu aj s kolieskom a poradim sa so soikou, co dalej...
28. júl 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 by som cakala korektne jednanie, nie urazky.... :confounded:
28. júl 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 a to čo ti nato povedal...ved podla zakona maš pravo ked ma zaruku...
caute baby,tak ja cely den az do pobedia da sa povedat bez bolesti,ale teraz mam aj s urokami
od 15 30 slabe,hlieny zo mna idu,maly sa dost vrti,2 krat ma prehnalo,ze myslim ze uz viac ani nemoze zo mna ist,na pumpe som dostala taku bolest ze som myslela ze horsie to uz ani nemoze byt,mam aj po sprche,ale tentokrat nepomohla,neda sa ani sledovat na hodiny ked mi chodi bolest,lebo sa to strieda raz brusko na menzes,potom krize,potom tvrdnutie,takze na hodiny vobec nekukam
este sa asi chvilu pobudnem a pojdem mozno aj do postele,ale ci zaspim,to neviem,rano mi isto nic nebude
@groka tak len oddychuj uvidiš čo sa bude diať :wink:
28. júl 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 určite to takto nenechaj
28. júl 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 oddychujem nic nerobim vobec,sedim pred tv alebo za pc a beham na wc curat hadam kazdych 5 minut
28. júl 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka :grinning: :grinning: :grinning: tak to aj ja no zatial bez bolesti
28. júl 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka no moja, len aby si zaspala a nesla nahodou rodit.... :wink:
28. júl 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka no moja, niektore baby prehnanie na wc a na cikanie maju ako symptom bliziaceho sa porodu.

@akika722 neboj nenecham. taka som nasrata. asi sa obratim na soiku ako postupovat dalej.
28. júl 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 určite to rieš no hajzel musi byť ten chlap
28. júl 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ja neverim uz,lebo ja to mavam na dennom poriadku
akurat dnes som si povedala,ze malemu dam pokoj,nech si v brusku oddychuje este kolko len chce,tak ze by jedine zakon schvalnosti
28. júl 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby brusko moze tvrdnut aj z toho ze je maly natlaceny dolu a vrti sa tam nie?
28. júl 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka no ale raz vyliezt musi.... mozno dnes... :grinning: sice dnes to uz nestihate, tak zajtra rano.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@akika722 no by som ho nakopala.... my napisal jednu perlicku, ze ked mu napisem mail s oznacenim reklamacia a reklamujem koliesko, ci to povazujem za reklamaciu..... a zrazu mi oznamil, ze nas kocik ma najnekvalitnejsie kolieska na trhu. ze mi to netvrdil, ked mi ho predaval. vtedy bol uplne ze najlepsie.
28. júl 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka mne tvrdne aj ked je inač otočena no podla polohy
aj ked vytlaci riťku a tak...
28. júl 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka v tom tvrdnuti ti nepomozem, lebo ja som to nikdy nemala. :confounded:
28. júl 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 debil aka kvalita ked osmičkuje
28. júl 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,by som chcela byt na CTG cku v momente ked mam bolest s tvrdnutim,aka je vysoka kontrakcia,ci je to aspon okolo 60
28. júl 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 asi tak. no skoda reci.....
no mala sa uz trosku ukludnila idem rychlo spat.. dobru nocku baby,

groka, rano daj vediet ako ste dopadli. budem drzat palce....
28. júl 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok