♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
28. júl 2010

ja mám nakúpené, popraté, len nevyžehlené a nezabalené ... hambím sa 😖 😎

akika722
28. júl 2010

@majka35 ešte máš čas nestresuj... 😀
dobalíš len mne sa nechce ☹

vladka84
28. júl 2010

ste ma potesili, baby... inak ale bol by to pruser, keby ma to chytilo trebars teraz v noci.... mm by sa zblaznil 😀 😀 😀 urobim mu sok? 😀

akika722
28. júl 2010

@vladka84 no skuuus ako zareaguje..potom sa zasmejeme 😀 😀 😀

vladka84
28. júl 2010

ja este nemam ani vsetko kupene..aj som si pisala zoznam a odskrtavala, ale neviem, kde som ho zalozila... no mala by som v tom pokracovat, lebo budem naozaj stresovat potom 😒

vladka84
28. júl 2010

@akika722 nooo a potom to na mna pride naozaj a nebude mi verit, bude si mysliet, ze si zasa robim srandu 😀

akika722
28. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀 tak to by bola sranda 😀 😀 😀
ale pre teba asi niééé 😅

vladka84
28. júl 2010

@akika722 idem spinkat, som sa rozhodla, ze zajtra uz konecne nieco urobim 🙂
dobruuu ...

akika722
28. júl 2010

@vladka84 dobru nocku,no už musim aj ja mam tam ešte zopar kuskov nedožehlených....mam nakupovaciu maniu neviem kedy dosť 😀

lucia20
28. júl 2010

baby, ja som sa teraz taaaaaaaaak neskutocne vytocila s predajcom kocika. chytili sme sa za reklamaciu. by ste neverili ake neskutocne IP-cky mi poslal. na druhom fore som to poslala babam, nechapuu. skoda, ze tu sa to nikde neda zverejnit, aby si ludia dali pozor. lutujem, ze som u nich objednala. take arogantne a urazlive spravanie som nezazila.

akika722
28. júl 2010

@lucia20 od ruky či novy?čo sa stalo???

lucia20
28. júl 2010

@akika722 novy. cez e-shop som kupovala. na prednom koliesku mal osmicku. tak som v teme s nazvom kocika spomenula, ze som spokojna az na predne koliesko. by si neverila, coho som sa dockala. tearz asi mozem kocik vrazit do kosa, lebo ho uz asi tazko vyreklamujem. no nic. poslem reklamaciu aj s kolieskom a poradim sa so soikou, co dalej...

lucia20
28. júl 2010

@akika722 by som cakala korektne jednanie, nie urazky.... 😖

akika722
28. júl 2010

@lucia20 a to čo ti nato povedal...ved podla zakona maš pravo ked ma zaruku...

groka
28. júl 2010

caute baby,tak ja cely den az do pobedia da sa povedat bez bolesti,ale teraz mam aj s urokami
od 15 30 slabe,hlieny zo mna idu,maly sa dost vrti,2 krat ma prehnalo,ze myslim ze uz viac ani nemoze zo mna ist,na pumpe som dostala taku bolest ze som myslela ze horsie to uz ani nemoze byt,mam aj po sprche,ale tentokrat nepomohla,neda sa ani sledovat na hodiny ked mi chodi bolest,lebo sa to strieda raz brusko na menzes,potom krize,potom tvrdnutie,takze na hodiny vobec nekukam
este sa asi chvilu pobudnem a pojdem mozno aj do postele,ale ci zaspim,to neviem,rano mi isto nic nebude

akika722
28. júl 2010

@groka tak len oddychuj uvidiš čo sa bude diať 😉

akika722
28. júl 2010

@lucia20 určite to takto nenechaj

groka
28. júl 2010

@akika722 oddychujem nic nerobim vobec,sedim pred tv alebo za pc a beham na wc curat hadam kazdych 5 minut

akika722
28. júl 2010

@groka 😀 😀 😀 tak to aj ja no zatial bez bolesti

lucia20
28. júl 2010

@groka no moja, len aby si zaspala a nesla nahodou rodit.... 😉

lucia20
28. júl 2010

@groka no moja, niektore baby prehnanie na wc a na cikanie maju ako symptom bliziaceho sa porodu.

@akika722 neboj nenecham. taka som nasrata. asi sa obratim na soiku ako postupovat dalej.

akika722
28. júl 2010

@lucia20 určite to rieš no hajzel musi byť ten chlap

groka
28. júl 2010

@lucia20 ja neverim uz,lebo ja to mavam na dennom poriadku
akurat dnes som si povedala,ze malemu dam pokoj,nech si v brusku oddychuje este kolko len chce,tak ze by jedine zakon schvalnosti

groka
28. júl 2010

inak baby brusko moze tvrdnut aj z toho ze je maly natlaceny dolu a vrti sa tam nie?

lucia20
28. júl 2010

@groka no ale raz vyliezt musi.... mozno dnes... 😀 sice dnes to uz nestihate, tak zajtra rano.... 😝

@akika722 no by som ho nakopala.... my napisal jednu perlicku, ze ked mu napisem mail s oznacenim reklamacia a reklamujem koliesko, ci to povazujem za reklamaciu..... a zrazu mi oznamil, ze nas kocik ma najnekvalitnejsie kolieska na trhu. ze mi to netvrdil, ked mi ho predaval. vtedy bol uplne ze najlepsie.

akika722
28. júl 2010

@groka mne tvrdne aj ked je inač otočena no podla polohy
aj ked vytlaci riťku a tak...

lucia20
28. júl 2010

@groka v tom tvrdnuti ti nepomozem, lebo ja som to nikdy nemala. 😖

akika722
28. júl 2010

@lucia20 debil aka kvalita ked osmičkuje

groka
28. júl 2010

hmm,by som chcela byt na CTG cku v momente ked mam bolest s tvrdnutim,aka je vysoka kontrakcia,ci je to aspon okolo 60

lucia20
28. júl 2010

@akika722 asi tak. no skoda reci.....
no mala sa uz trosku ukludnila idem rychlo spat.. dobru nocku baby,

groka, rano daj vediet ako ste dopadli. budem drzat palce....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre