♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

janusa127
11. jan 2010

ahojte,

groka,elinka držím palce nech je všetko oki...

kočík ja mám vyhliadnutý bexu za 225€, rozmýšlala som aj nad tou novou A3 ale nejak mi nereže 😅 😀 tak si ešte pár mesiacov počkám objednám si ju..po chalanoch kočík som darovala kamoške na dorazenie.

my sme tiež dnes skoro vstávali na budík, tiež po dlhej dobe do škôlky, ani sa nám moc nechcelo 😅

tiriel,zuzi nech sa vám drobci pekne odúčajú od plienok 😉 zažila som si prebalovanie oboch keď sa kubko narodil a o plienkach sa mi aj snívalo 🙄 maťko sa pekne odúčal ale keď sa do toho kubko narodil tak ho to asi "prestalo baviť", veď keď maminka prebalí kubka prebalí aj mňa 😝 ale našťaste mu to aj tak dlho netrvalo,klop klop...a kubko mi to potom vynahradil, od 1,5roka je bez plienky, môj poklad 😀 😀

po snehu ani chýru ani slychu, popršalo si pár dní a teraz je všade blato 😠 to je krásna zima teda...

janusa127
11. jan 2010

rubi tak to sme dve čo sa boja ale mňa to čaká za 2týždne ale už cííítim ako to blííížiii 😖 držím palce nech je všetko oki 🙂

tiriel
11. jan 2010

ja idem zas 22.1. tak už budem ožiarena do špiku kosti

evitkamalicka
11. jan 2010

ja idem 4.2. a tiez bude znova aj ultrazvuk uz 3-krat

lenadka
11. jan 2010

rubi, nebooj vsetko bude ok a budes slzit od stastia, ked uvidis fazulku 😉

rubinka
11. jan 2010

Baby ste zlaté že ma tak ukľudnujete, dúfam že to bude naozaj tak. 😉

tiriel
11. jan 2010

no my sme boli chvílku vonku, maly sa hned skydol do blata , potom tam vyválal aj čokoladoveho mikuláša a bolo. takže pre dnešny den mam dosť čerstveho vzduchu 😀

tea333
11. jan 2010

Ahoj baby, co nove?

ja som prave prisla zo skusky, mam A, ale spala som 4 hodiny ale mam akurat nervy ze rano mam dalsiu pisomku
takze hor sa ucit, uz teraz nestiham..

inak pred par dnami ma zacalo boliet rameno,akoby svaly kde sa upinaju, a od vcera ma sialene boi cele rameno, ruka, nemozem s tym hybat, rano som sa pohla a skoro sa rozplakala..a nemozem ani voltairen, tak babka mi poradila mlieko s octom a ak nepomoze tak si to odrezem cele prisahaaam jak to boli a cele je to horuce
idem precitat

rubinka
11. jan 2010

TEA gratulujem ku Áčku 😉

tea333
11. jan 2010

rubi fakt sa nestresuj, mne okrem toho ze si asi zjem ruku od bolesti nic nie je a nebolo, bola som slaba a nevyspata stale, ale posledny tyzden mam energie za dvoch a niic mi nie je, iba som viac hladna..ani neviem ze som tehu 😲
ale som vdacna, lebo nad misou sa clovek asi nenauci :D

zuzana76
11. jan 2010

ja som si polenosila pri patkovi v detskej izbe, on sa tam hral na koberci a ja som lezala pri nom, uz sa ta nevolnost trocha upravila a prave papam zeleninkovu polievku

jani, no dufam,ze do toho augusta oducime od plienok aj na kakanie, jedine co mu budem tolerovat bude plienka na spanie

rubi, drzim palcose, nech je vsetko oki a fazulka sa fotgenicky upravi na fotenie 😅

tea, blahozelam k A, esteze ja uz mam po skole, lebo to by soms a asi zblaznila mat dieta a studovat

tiriel
11. jan 2010

tea,diclobene gel na ruku nemožeš? je to lokálne, aj na zapal aj na bolesť

lenadka
11. jan 2010

tea ☹ gratulujem k A, ale nezavidim tu bolest ramena, ani octanovu mast nemozes? Taka aleternativa prirodna je zabal s bieleho vína-ma to podobny ucinok ako octan, je to dobre na zapalene, opuchnute miesta prikladat. Vlani na Silvestra sme mali ist na zabavu a mm prisiel s hokeja s dochramanym kolenom-trafil ho puk, napuchlo mu to ukrutne aj to bolelo hrozne, tak on knucal v posteli a ja som mu ked ma presla zlost dala na to vinovy obklad- s tokajskeho vina 😅 lebo ine biele doma nebolo a lad-teda mrazenu zeleninu sacok o 2 hodiny plakal uz menej 😉 . Vyskusaj-vino a mrazena zelenina 😉

lenadka
11. jan 2010

a prepacte tie chyba, az ked to po sebecitam vidim...ze "s tokajskeho" a podobne kraviny 😅

tea333
11. jan 2010

vinko teda doma nemame, tiriel myslim ze sa to nemoze, teda doma mam voltairen a ten urcite nemozes a ten je tiez na zapal a na bolest..nasla som velke balenie konskej masti co som nedavno kupila, tak som minula asi stvrt kelimka, cele som to tym nacapala paradne nahrubo a dala cez to handru, aby som sa mohla obliect, a teraz to paradne chladi, mozno to pomoze..

silwietta
11. jan 2010

ahojte dievcence, opatrne sa k vam pridavam, dufam, ze tu aj ostanem... medzi sviatkami mi vysli dve palicky na teste, no minuly tyzden som zacala trochu spinit a vcera aj krvacat tak sme utekali na pohotovost, dokina mi tehu potvrdila, aj srdiecko pekne bilo, drobcek mal 5,7 mm ale krvacanie mam kvoli hematomu, ktory je vraj malicky, tak dufam, ze vsetko bude ok... vyfasovala som utrogestan a ascorutin a snazim sa setrit, tak drzte palce

tea333
11. jan 2010

lenadka, zeby tehudemencia? hehe ..idem sa ucit baby, snad mi to rameno neodpadne 😖

tiriel
11. jan 2010

silwi,vitaj a že tu pobudneš natrvalo

rubinka
11. jan 2010

Silwietta vitaj medzi nami a jasné že ti držíme palce, my si tu všetky navzájom fandíme nech je všetko ok 😉

tea333
11. jan 2010

ahoj silvinka, vitaj, ked mas ten hematom malicky tak sa nestrachuj, urcite to dobre dopadne 😉

mam na ramene ten zabal a zacalo to sialene boliet, bolest sa rozlieva do krku a do celej ruky ako jed
myslite ze to preto,ze to ucinkuje?

tiriel
11. jan 2010

a nemožeš isť k lekárke,ak to je zapal,neni to sranda

lulusha
11. jan 2010

silwi ahoj! neboj, aj ja mam hematom a vsetko je vraj ok. Dnes idem na prvu poradnu za obedom, jupiiii 🙂

lucy1990
11. jan 2010

Ahojte baby, tea isla by som s tym ku doktorovi, ak ta to tak velmi boli, nie je to sranda! Mne je dnes po dlhom case dost zle...mam v noci teraz casto upchaty nos a dost zle som spala, pravdepodobne mi hlieny stiekli do brucha a teraz ma prekliato boli zaludok a este k tomu hlava...napina ma na vracanie uz od rana ☹

ladena
11. jan 2010

ahjte
silwi aj sa som mala hematom a bol velky,polezala som si tyzden v nemocnici a tiez som uzivala ascorutin ,no a doma som musela lezat v klude a teraz mi zmizol ... no zatial je vsetko v poriadku 🙂
neboj vsetko bude v poriadku 🙂

tiriel
11. jan 2010

Lucy,upchaty nos mam aj ja,ale nadcha to nieje.ako zaspim,tak sa upcha

lucy1990
11. jan 2010

Tiriel, u mna detto...neda sa s tym nic robit 😒 na to fakt pomoze iba teplo...

tiriel
11. jan 2010

A olynth

mib
11. jan 2010

ahojte kocky,

tak ja som dnes po vyse mesiaci zase v praci. v stredu mam kontrolu, tak som zvedava, co mi povie doki na tento moj ulet. dufam, ze ma nebude chciet vypisat do konca tehu. ... aj ked teraz by som ocenila, keby som mohla byt doma a trosku si pospat. chyba mi to. 🙂

silwietta vitaj v klube. 🙂 ja mam tiez hematom ... teda dufam, ze sa uz vstrebal. uvidime v stredu na kontrole. ked je malicky, netreba sa nicoho obavat. hlavne treba byt v klude a zbytocne to neprehanat s aktivitou. 😉

rubinka, rosienka, drzim palce na dnesnom ultrazvuku. poteste nas nejakymi dobrymi spravickami. 😉

mib
11. jan 2010

tea, gratulujem ku skuske. obdivujem, ako sa dokazete teraz pripravovat na skusky. 😉 ja sa neviem k nicomu donutit. s tou rukou by si asi mala zbehnut k lekarke. ak je to zapal, moze ti to narobit zbytocnu sarapatu. 😒

zuzana76
11. jan 2010

tak ja idem do poradne zajtra o 15.30, dufam,ze bude vsetko ok a to mi asi bude merat aj NT - sijove prejasnenie, kedze som v 11-12 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre