• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@lucia20 to tak to je fakt hrozné.neverila by som žeby bol niekto schopny urobiť niečo také...
29. júl 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mojko z toho si nic nerob. ja hucim po babach tiez. ale skor len po lucke. lebo teraz posledny mesiac skusa, skusa a skusa, niekedx by som z nej spravila 10 trpaslikov. :angry:
29. júl 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 môj maly je tak hyperaktívy že keby som tych trpaslikov spravila zo seba a každy jeden by sa mu venoval tak to by bolo malo pre neho.
neposedi na zadku ani minutu :frowning2:
29. júl 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moje deti nezavru usta ani ked spia. aj vtedy kecaju... a ked si nahodou cez den na pat minut sadnu a hraju sa, tak mam normalne sviatok. ja si neviem predstavit ze by sme pri ich aktivite boli v byte....mna by vystrelo.
29. júl 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka no tak daj potom vedieť čo ti prišlo bo som niečo postlačala tak či to je v pohode :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no som truba no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. júl 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: no tak mi v byte sme...môjho nebavia hračky,rozpravky,ani kresliť si nechce viac jak 2 min.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. júl 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak byt si neviem predstavit. tu baby lietaju od rana do vecera. po kopcoch, raz su hore na luke, raz dolu, raz v lese, potom na strome. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to je moja starsia. ta sa tiez nevie nijako zabavit. len to kresllenie ju bavi. a kacenka, tu ked mam samu doma, ani neviem, ze ju mam.... sedi a hraje sa. najradsej ma svoje auticka, s tymi stravi aj dve hodiny vkuse.... ooooch, este ze existuje rozpravka cars. :D
29. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no tak počula som že pri dvoch deťoch je druhe opak prveho...tak to potom budem mať fajn.... :grinning:
akurat so spanim nie,môj je velky spachtoš a od 3mesiacov prespal vkuse celuuu noc,do roka som nevedela že ho mam,ani zubky neviem ako vyšli...no uvidime,,,
29. júl 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 s tym spanim to je cela katka....
no a s tym opakom.... ja ti neviem. ale moje nie su presne opaky. su ine, ale ako v com, ked je treba, tak sa spoja a maju rovnake pohnutky... :D
29. júl 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ešte ta chcem poprosiť...len tam nedavaj tu v tom žltom tričku...ta je hrozna...diky :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak to si potom užijem :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja to už chcem mať všetko za sebouuu
a to ešte v utorok poradňa a v stredu nastup...malej sa v brušku asi pivelmi páááči...
29. júl 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 s detmi si asi uzivame vsetky..... :D

no chapete to??? moje deti jedia chlieb s pastekou a ja šrotim krupicku. :D
29. júl 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 mňam že krupičkaaa
žeby bola dnes????? :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 uz je po krupicke... :D:D:D

teraz sa mala tlaci s krupickou. tusim ju mam az v krku. :D
29. júl 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 tak aj tu bude krupička :grinning: :grinning: :grinning: aaale mi bude večer zle...
29. júl 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak budeme dve a obom z rovnakeho dovodu.... ale zase na druhu stranu, vapnik treba. :D
29. júl 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes mi znamy z farmy doniesol pat litrov mlieka od kravy... myslite si ze je to bezpecne??? ja trosku asi panikarim, ale bojim sa, ze ked to nepreslo pasterizaciou, ci je to bezpecne.... aj ked je to z farmy... :confounded: co myslite?
29. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak nič s toho...maly a ani mm nechce a sama papať...asi to isti len mliečko... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ja tiež take neriskujem,mali sme domaci syr ani som na neho nepozrela...ale neviem či sa da...
29. júl 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja tiez varim len pre seba v malinkom kastroliku, lebo u nas to deti nelubia a muz nie je doma... takze zvladnem dnes aj jeho porciu. :D ked nie, zajtra budu ranajky. alebo sa nazere pes. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ze??? sa bojim, ze tam mozu byt nejake bakterie alebo ako sa tomu povie...
29. júl 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no neviem čo tam môže byť,možno to niekto pije ale ja by som sa bala rizkovať aby s toho nahodou niečo nebolo...a aj tak mne okrem nizkotučneho mliečka ine nechutiii
29. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda krupička, no mňam idem si spraviť :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 my sme zvyknuti na polo, alebo plnotucne... mne sa nizko zda ako zriedene s vodou. ale u nas ide mliecko na kvanta. 6 kartonov mesacne nam nestiha. som zvedava kolko budeme kupovat ked budee mala tiez tak lubit mliecko ako my. :D
29. júl 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cele augustovky budu dnes vecer na krupicke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 my tiež kupujeme polo na kartony ale ja radšej zvblašť...ine mi chuti ako smotana :confounded:
baby maly mi prišiel dať pusu a hovori že ide hajať... a už ho nie je...no nechapem inokedy chce aby som trošku k nemu lahla... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no teraz ukazovali tie babatka že vo francuzsku...a ved ta suka ich zabila a že jej mm nevedel že je tehotna že to maskovala sadlom...no verim tomu...
29. júl 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 Tak, tak terajsia doba nic moc a ani mladez (poniektora), ked si spomeniem ked som mala10 rokov a aky respekt sme mali a teraz ked sa ma pisat pisom tak co uz deti nevymyslia :frowning2: to je strasne, ale som rada ze uz som na materskej aspon mam teraz ine myslienky
29. júl 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc, ja vypinam este ako dvaja...
29. júl 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok