• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@fialka5959 , suhlasim, kedysi bola aspon nejaka autorita... Dnes decka vobec nemaju respekt ani pred studovanim nieto este pred ucitelmi...
29. júl 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 a rano napíšeš ako jeden...???... :grinning: :grinning: :grinning:
dobruuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 dobrú noc, možno je posledná u teba 2v1

@lucia20 už som ju skoro celú zjedla. :grinning: :grinning: chvíľu musím počkať, v strede ešte pááááli. :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, tiez mam termin v auguste, ale az na konci a chcela by som sa vas spytat ci niektora z vas nema problem s trombozou. Dnes som bola na poradni a poslal ma na interne a tam mi povedal, ze to vyzera na pociatocne stadium trombozy, musim si pichat fraxiparin 2X denne a uzivat nejake tabletky. Nemate niektora podobny problem? Vobec neviem co mi teraz hrozi ale fakt je ze chodidlo ani nevystriem a strasne to boli ked kracam.
29. júl 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ušlo mi niečo???21 ma bolesti alebo čo???
že krupičkovy večer??? :grinning: :grinning: :grinning:
@dabe ahoj ja ani netuším...
29. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabe tromboza je vlastne krvná zrazenina, to hrozí upchatie nejakej cievy. Fraxiparin, je liek na riedenie krvi, tým sa predchádza tvoreniu zrazenín. Nemám síce takýto problém, ale sestrina svokra mala takú diagnózu. Určite je pre teba dôležité aby si ten liek pravidelne brala.
29. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neušlo ti nič, len podľa mňa to na ňu môže prísť každú chvíľu, veď termín má 1.8. to je v nedeľu :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jéééj to som si ani nevšimla :grinning: :grinning: :grinning:
teraz píšem s kamoškou dr jej zanedbal zapal a pri pôrode sa tak potrhala že 48 STEHOV-HROZNE že až slezinu jej zasiahlo...a na druhy deň niektore stehy povolili tak ju šili zas... :astonished: :astonished: :astonished:
29. júl 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jémine, tak to by som nechcela :frowning2: , a baby je v poriadku ?
29. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 babo ano len ona je hotova ledva chodi že tych 48 stehov vnutornych
ja som doteraz nevedela že to aj tolko sa da...a že to všetko kvôly zapalu...
29. júl 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no, dá sa asi dosť. Ja som mala cca 20 stehov po malom. A preto sa desím viac šitia ako pôrodu a zvažujem EPI :frowning2: :frowning2: :frowning2: som strašpytel :wink:
29. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 nasa je uz tiez zjedena. :grinning: a teraz ma pali zaha. :D ale stalo to za to. :D:D:D

@akika722 tomu s tou tvojou znamou som to nepochopila.... ako jej mohlo potrhat slezinu??? a aky zapal mala??? vobec ti nerozumiem... uz fakt neviem ci som taka nechapava kvoli tehu alebo je to uz bezne s vekom. :D

29. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja osm pri lucke mala 4 stehy, pri katke 12 a mala som dost. lekar- co sa zaucal nevedel pichnut injekciu, takze som vsetko krasne citila, ja som myslela, ze mu odtial uteciem. este mi aj vynadal, tak som mu vynadala spat. :D
29. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ani sa ti nečudujem že sa bojiš,...nezažila som naštastie ale počula som o tom dosť... :astonished:
som rada že mam sekciu...
ale nech nevystresujeme ostatné
su aj take čo maju dobre skusenosti...
29. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 no slezinu jej zasiahol zápal, nepotrhala sa. :unamused: tak to chápem ja :wink:
a krupička u nás tiež dobre padla :wink:
29. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@liba78 ahaaaaaa, no vidis, ze blbnem. ja som to uplne inak pochopila..... ach jaj, tak to bude tym vekom. starnem. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 nie nadtrhlo,vraj zasiahlo slezinu,ako to neviem ale vraj sa tak hrozne ona roztrhla,asi nestihli urobiť nastrih...
29. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ano nemohla som neist to sa neda klamat fararovi :grinning:
@lucia20 aj ja som to pocula je to hrozne co sa deje
@akika722 ved tebe sa vlastne blizi posledny vikend 2v1
29. júl 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no a uz som zase blba... nadtrhlo??? no asi to nechame tak, lebo budem ozaj vyzerat ako totalny debil. :D
29. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no...to hej...už si to bez bruška normalne neviem pedstaviť aky je to pocit :grinning:
29. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: slezinu zasiahlo :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabe ahoj ja tiez nemam skusenosti
@akika722 to nemyslis vazne take zdravotnctvo hrozneeeeeeeeeeeeeee, ach baby nepokracujte .... bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
29. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 este nam budu chybat tie nase bruska, devat mesiacov bez menzesu, v troleji sa ti vzdy niekto postavi ...
29. júl 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no ja nechapem ako bola sledovana v tehotenstve akym debilom ved pred porodom sa beru stery na rozne infekcie,aby sa tomu vyhlo
mam sekciu a predsa mi vzorku bral...
29. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 este že nechodím trolejom :grinning: , možno by mi potom to bruško chýbalo :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ale ten menzes-neboj potom si to vynahradiš počas šestonedelia :confounded:
29. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to mozno tam u vas. ja ked som chodila busom pri lucke, tak sa nikto neunuval. dokonca aj pri tomto tehu som raz isla busom tesne po vytrhnuti zubu, este aj baby som mala a taky soplak si veselo sedel a ja som jednou rukou drzala jednu, druhou druhu, obcas brucho no fasa zazitok. ja som taka rada, ze mam auto.....

29. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj ja mam sekciu a bral mi stery.

@akika722 ja som moc nekrvacala . uvidieme teraz.
29. júl 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj mne bral dokonca aj ked to mam neg. tak mi to zvyraznila v karte a napisala na brh tehu preukazu
29. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ani nevrav, prva raz sa mi niekto postavil, normalne sa az trhali ze kto ma pusti
@akika722 ani nevrav vobec sa netesim
@lucia20 to nemyslis vazne ved uz aj tu v tej nasej hroznej ziline plnej mestskzch ludi aj tu sa mi vzdy niekto postavil
29. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok