♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
30. júl 2010

@mirmaj šak bohvie ,ked vyvolavať sa bojim 😒

mirmaj
30. júl 2010

@denisocka toho sa aj ja bojím, vraj su potom väčšie bolesti, ale neviem, to som len počula 😀, ja som ešte ani nerodila bez vyvolania ani s vyvolaním 🙂

tiffanka
30. júl 2010

@kvietok121 co sa chystas dneska robit? 🙂

denisocka
30. júl 2010

@mirmaj mne povedala dokyna,že ked mi raz da vyvolavačku /zrejme myslela oxitocin,nie čipok / tak že to je taka bolesť, že nebudem vedieť z ktorej diery mi to leze 😀

kvietok121
30. júl 2010

@carmenn323 tak to je skvele aj ja by som chcela byt dojnou kravickou
@denisocka @lucy1990 gratulujeme k babenku
@mirmaj ja neviem stale sa budim ale zase hned zaspim ... ale ked je to tak dlho tak sa citim celkom vybuvinkana, minule prazdniny som vstavala so slnkom o stvrtej a piatej a nie a nie zaspat a teraz ... nemozem sa rano dospat, od siestej som hore 10 krat sa zobudim ale vzdy este zaspim
@tiffanka ano mas poriadne kocice ako modelky ...

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@kvietok121 podla mna uz je vsetko lepsie ako sa vlacit s tymto bruchom,ani spat,ani jest,nemozem soferovat,som zavreta doma...mala nervozna,ja ani nehovorim,pre mna bude porod doslova vykupenim,ja som zvyknuta stale behat niekam...pre mna je toto hrozne 😒
@denisocka 😀 😀 😀 si ma pobavila,ja som tiez jedla magnezium na kila,a teraz nie a nie porodit...
@tiffanka krasne dcerky mas,uz velke slecny 🙂

kvietok121
30. júl 2010

@mirmaj ach jo stym mam problem aj ja ... este som nerodila sestricka mi povedala ze to musim zazit ze mi to nikto nevysvetli ake to je
@tiffanka no idem dat dokopy obyvacku uz sme v nej nartali police, dali novy stol pod PC, takze idem upratat, okno nemozem umyt lebo prsi ... ale vsetko ostatne mozem okno budem zajtra s manzelom a o stvrtej idme na bowling ... moja kamoska ktora byva teraz v kozarovciach pride kuknut a tak anzelia sa budu bavinkat a my budeme klebetit, ... tak sa tesim

tiffanka
30. júl 2010

@kvietok121 tak smiešne si to napisala : ze "tak to je skvele aj ja by som chcela byt dojnou kravickou" 😀 😀 😀 😀 😀 Ale no síce je to pravda 🙂 Len mi prišlo tak smiešne 😀
@kvietok121 @katulkaaaaaa darmo že sú veľke, ale nervy mi pília stále rovnako 😀 😀

kvietok121
30. júl 2010

@katulkaaaaaa s magneziom sa pripajam aj ked uz tyzden nejem 😀 takze podla vypoctov @denisocka este tri tyzdne, verim ti mas skor termin a ja citim to iste, jedine, preco nie som az na tom tak ako si ty ze mi tu nikto nepobehuje, a ze na prod sa bojim ale inac tiez uz mam bruska dost, prave som vcera zistila ze uz to nie 108 cm v pase ako pisala naposledy pred tyzdnom ale je to 112 a ja ze preco neobleciem dalsie tricko

tiffanka
30. júl 2010

@kvietok121 pršíí? 😕 u nás svieti slnko 😎 😀 Fu, tak to ti verím, že sa tešíš 🙂

kvietok121
30. júl 2010

@tiffanka ja som mala vzdy traumu od mala ze mam male prska, potom ked som bola rozumnejsia som pochopila ze to od toho nezavisi ale ten pocit sa mi niekedy vracia ... ☹

kvietok121
30. júl 2010

@tiffanka ano chcela som dnes prat periny z nasej spalne ale to sa mi neoplati pretoze ani to pradlo co mam na balkone od vcera nevyschlo a nemam to kde zavesit takze az neskor

mirmaj
30. júl 2010

@denisocka tak to si nechcem radšej ani predstaviť a nie to ešte zažiť 🤐 🤐 dúfam, že sa to rozbehne aj samo
@kvietok121 ja už ked sa zobudím, mam problem znova zaspať a to nielen rano ale aj v noci 😒 my sme inak na tom tak dosť podobne s tými obavami a všetkým, kedže sme prvorodičky 🙂

kvietok121
30. júl 2010

@mirmaj ano velmi podobne ... prvorodicky, len ty to budes mat skor za sebou vsak ti tu uz pise 40 tyzden potom napises ake to bolo

fialka5959
30. júl 2010

@21 No proste maju vsetko na haku ☹ Ale netreba si svoje zlate nervy koli nim nicit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fialka5959
30. júl 2010

Nic musim utekat lebo dnes mame prehliadku na 12 hod. PA

dajna11
30. júl 2010

ahojte.tak som doma z prehliadky.vraj tento víkend to nebude,vrak sa ešte raz uvidíme...a ma sfúkla sestrička že som nebola na prietokoch a na buduci týžden určite mám isť.takže som bola v šoku že každý týžden....to už bude 4krát.

21
30. júl 2010

Stale som dvaja...
Gratulujem ku vsetkym cerstvym babatkam!!!!
to RI 61 mam aj ja, su to info o prietokoch, ako pisala Lucka a je to v poriadku, s rozmermi baba to nema naozaj absolutne nic.

21
30. júl 2010

@tiffanka , ake superne kocky...

kvietok121
30. júl 2010

@dajna11 tak to si dobra ja nechodim a vsak to ta mala posalt ona ked chcela nie?

akika722
30. júl 2010

@majka35 tak to je deň po mne 😀
maš zlé skusenosti???

kvietok121
30. júl 2010

@21 pozerala som ze mas uz len 2 dni tak to bude uz rychlo

tiffanka
30. júl 2010

Ja som akurát došla z poradne, a pršííí už 😖 My sme zasa dostali chuť na bryndzovky 😀 Tak asi idem robiť. 😎 Je u nás aj neter, s Vlaďkou sú rovesníčky, dúfam že sa nebudú nudiť zatiaľ 🙂 Staršia išla do obchodu a mne sa odtiaľto nejako nechce vstať 😀

tiffanka
30. júl 2010

Pozerala som si Kaufland leták a je tam super akcia na body s dlhým rukávom (to budeme potrebovať asi viac, ako s krátkym, s krátkym stačí pomenej) no a 3 kusy za 5,99 € . Sú celkom pekne, možno pôjdeme kuk 😎 😉

21
30. júl 2010

@kvietok121 , no uvidime, nejako sa citim v pohode... 😎

dajna11
30. júl 2010

@kvietok121 a prečo nechodíš? ved ona hovorila že každý týžden ale minule mi to robil moj gyndoš v nemocnici a povedal že další týžden nemusím tam isť,tak som nešla. no a že sa zmýlil,tak na buduci musím.

mirmaj
30. júl 2010

@kvietok121 hej už som v 40tt, ale normálne mam pocit ako keby sa to chcelo zastaviť 🙂

akika722
30. júl 2010

gratulujem všetkyyym novyyym mamičkám k babatkam 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
30. júl 2010

@mirmaj 😀 ja mám ten isty pocit 😀 akoby vo mne mala byť do 18ky....

akika722
30. júl 2010

my tu máme zasa horuco...bola som s malym vonku rano no mam do večera dosť...prišla som nato že už ledva chodiiim ☹
tak ho zavesim na mm pokial nepôjde na nočnu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre