• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
baby co ste boli po sekcii.... ja som chcela ist do celkovej, ale kedze sa s malou moze hocico stat, som rozhodnuta pre spinal, aby som ju videla, ale toho pichnutia do chrbtice sa nenormalne bojim...... :confounded: auu.. boze jak ja by som isla rodit normalne...
30. júl 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, ake mate velke jazvy po sekcii??? a na akom mieste sa robi??? ked vam tie jazvy vybledli su malo viditelne?
30. júl 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este cosi ma napadlo... nebali ste sa, ze spinal nezaberie??? a kedy vam dali termin porodu?? pri sekcii myslim. kolko pred sekciou vam povedali kedy to bude?
30. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa moja beriem reklamaciu kludne ak bude zli ja mu dam cecek a bude klud kludne ti ho vychovam na takeho anielika ako mam ja :grinning:
30. júl 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja inak ak dobra registrujem uz si aj ty porodila dievcatko ze???GRATULUJEM :dizzy_face: No ved to ty musis vediet ci aj v TN :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 neviem ako si to myslela, mozno inak ako som pochopila, ale akika este neporodila.. :confounded:
30. júl 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 všetky sme ti hovorili, že ako neskoro ti planujú sekciu, až na termín ale ty asi aj tak skôr porodíš ako ja :slight_smile: :slight_smile: dnes mi pôrodník povedal, že si myslí, že to bude až na termín alebo skôr až po termíne, takže ja budem asi prenášať nejaký ten dník :slight_smile:
30. júl 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: no ale pridavala sem niaku fotecku miminka dievcatko v takom overaliku s uskami tak teraz som fakt nepochopila :sweat_smile: no pekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no 6 dní mam do termínu, ale na pôrod to nevyzerá :cry: mám pocit, že tie babätka si z tých termínov robia dobrý deň :slight_smile: rodia baby čo majú termín okolo 20.8 a my čo mame par dní do termínu sme všetky tu :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak teraz mam riadny zachvat smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 myslim, ze nie, teraz som normalne v pomykove... lebo sekciu ma mat buduci tyzden... vcera vecer som s nou pisala a nechce sa mi verit, ze par hodin po sekcii by bola uz na nete. :D
30. júl 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka Gratulujem k princeznicke :dizzy_face: teda porodila si??? :grinning: :grinning: :grinning: radsej sa uz spytam lebo nestacim vas docitat :grinning:
30. júl 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 akkika pridavala fotku svojho synceka, ked bol malinky, ukazovala nam ako sa straaaasne tesil, ked ho obliekla do ruzoveho :grinning:
30. júl 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. júl 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ok ide ki kamoska robit nechty to je luxus az do domu :grinning: :dizzy_face:
30. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenn323 páni, to sa niekto má ... to má skalica ako popôrodný bonus ?
30. júl 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no, vraví sa že dievčatká sa viac prenášajú ako chlapci. Švagriná prenášala dcéru 12 dní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes som sa bavila s jednou babkou a tá hovorila, že najlepšie na rozbehnutie pôrodu je okúpať sa v teplej vode.
Ale vraj len pod dozorom, lebo my slony sa ťažko vyhrabeme samé z vane, keby nám bolo zle. Takže počkať na dozor :wink: :wink: :wink:
No, ja sa okúpem až neskôr, zatial mám čas.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 ja by som si dala ten vodový, smotanové mám, ale vodový :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. júl 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zjedla som polku melonu, fakt! dufam, ze kym pojdem do postele, tak ho vycuram, lebo inak ma caka super noc... :grinning:
30. júl 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 verím ti, ja som dnes kúpila melón synovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: , len ho nejak nemal chuť vyskúšať /možno by teraz mal, ale už nieje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: / ... veď čo ho nechám pokaziť ? :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JA SOM CELAAAAAAA
to sme sa minule smiali že syn mal byť dievčatko tak všetko ružove bolo nachystané a ten overalik to som ho navliekla nech aspon na fotke mam dievčatko :sweat_smile: no nepačilo sa mu to :sweat_smile:
jasne že nechodil v ružovom to len kvoly fotke :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: som sa vyspala,navecerala a co teraz? :slight_smile: mala pozera rozpravku,mm na futbale...dala by som si melon,mnam mi tu chute robite
30. júl 2010 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 neboj sa spinalu.ja som necitila vobec nič ani vpich babo vidiš hned a nedostanu sa mu do telička bludy ako pri celkovej...
kojiť sa da ako po normalnom porode,jazva je malička že bikinovy raz jeden steh dlhy ako jazva-ak chapeš ako to myslim,nie je ju takmer vidno a neboj oni počkaju kym zaberie
ja som sa bala tak som ich prosila nech ma aspon 5 min štipu do brucha či nahodou :grinning:
30. júl 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no tak dufam že do toho terminu vydržim keby to na mna prišlo teraz no neviem neviem... :astonished: :astonished: :astonished:
alebo žeby sme rodili naraz???to by bola sranda.obe v deň terminu :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak tebe je hej ked možeš pri malej spať...to ja by som nenašla bud syna alebo byt pokope...alebo ani jedno :confounded:
30. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj aj ti to tak budes mat,Viki uz je velka slecna,ona aj poobede mi povie mami bez si lahnut a hra sa pri mne :slight_smile:
30. júl 2010 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no vymenim na tyždeň s tebou :sweat_smile:
a mne povie máma nehajaj pod hjat s Patim :confounded: a hrame sa 2 min a už ho to nebaviii :frowning2:
30. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj ja som si uzila s viki,to uz preto ze ma 6r,sa sama naje,zahra,zuby umyje na wecko ide...no hotova dama,sa desim niekedy toho aka je samostatna a ze ma vsetko s malinkym caka odznova,sme si s mm odvykli :grinning: prikladam fotku z dneska pozri aka je dlha....sice ja sedim na sedacke,ale aj tak je to moja stonoha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2010 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak to je už fakt velká kočka,no zlatučké ste obe...
ale zvyknešno nemáš na vyber :grinning:
ved maš pomocničku :grinning:
30. júl 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem ja si tam pripadam uz dost desne,pigmentove flaky cez celu tvar,tvarim sa znicene akoby som nieco robila :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde su vsetky baby spia ci rodia?
30. júl 2010 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja nevidim ani jednu chybyčku,vyzeráš vyborne...no neuveriš ale aj mne to napadlo-kde su ostatne...po obede som nestihala čitať a teraz....
30. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok