♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 ale kdeze,uz sa tesm ked pojdem po porode kadernicke,na masaz...ja ta mi strasne chyba,mam problemy s krcnou chrbticou-migreny,hned ako sa bude dat ide na masaz 🙂 carmenn s teba dnes spravil dvojnasobnu maminku 🙂 herecka ta si dava doma gelove nechty,jaj ta jej pohodicka,brala by som 😝 citala si zejej malinky vydrzal 7 hodin???zazracne dietatko

kvietok121
30. júl 2010

ahojte tehulky takze este sme vsetky 2v 1 ??? uz konecne sedom s broskynkami a s melonikom vylozenymi nozkami a pozeram pohadku na ct ide nic nejde

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa no a ja ešte furt nič ☹
tak to je uuužasnéé dieťa.tiež som mala dosť energie ale na seba asi nie.a to som mala prve...
no fakt,take babo mať,to je neuveritelne,ani moj tolko nevydrži a to ma 2,5 roka 😀

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 no ahoj...komu je lepšie...baby ja nemam ešte stale dobaleny kufor 😅

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 tak rychlo dobalit 🙂 uz len par dni a mas babulku doma,jak zavidim...neviem co je lepsie,cakat kazdym dnom ci uz,alebo vediet den kedy to bude...sa tesim na tu smsku potom 🙂
ozaj kde je @groka?nerodis?

kvietok121
30. júl 2010

@katulkaaaaaa aj ja si to myslim ze to bude nakoniec pre neho najcacsi zazitok
@akika722 tak si sa dockala zmrzlinky mm sa smial kupila som si korneto, lizala som ho s chutou a ked sme vysli tak som povedala aka zima
@21 tak som zvedava na tie moje priznaky
@mirmaj ani nehovor ... je to sranda ten termin je aj tak len informacny ... kedy chce ist male von vtedy pojde
@liba78 takze nebudem prenasat kedze cakame chlapceka ... 😀 😀 😀 😀 😀
@vladka84 aj ja ho mam vedla seba stoji to za behanie po vecku je to lahodka

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa ked nejak sa mi stake zca že mam čas...naboj hned sa ozvem aj mms ti nahodiiim
len aby si nebola skor ako ja,alebo naraz,potom si ostatne za info.budu musieť počkať asi...

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 to vazne ja som si tam len dnes prilozila jednu nocnu koselu, lebo mi povedali ze mam dve malo ...

kvietok121
30. júl 2010

@katulkaaaaaa groka mala dnes termin nie?

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 tak šup šup bal aj ty kufre 😎

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@akika722 ja mam cislo este na carmenn323 aj groku,tak to niekto da vediet 🙂 uz aby to bolo,budem najstastnejsia na svete ked uvidim ten zazrak malinky 🙂 🙂 🙂

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 no tak možno fakt rodííí
žeby dalšie mimčo?

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa ako sa poznam stihnem obvolať cestou z pôrodnej saly na pooperačnu izbu 😀

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@kvietok121 nie groka ma termin az 16.augusta,ale ma bolestivych poslickov aj jej zatka odisla a prve sa jej narodilo tiez v 38tt tak preto mysli ze to bude aj teraz skor

akika722
30. júl 2010

krpaňa sa len pohne trošku a už bežim na wc...dam si ho sem preniesť 😅

akika722
30. júl 2010

@katulkaaaaaa no maj mobil pri sebe keby niečo...chceme pikošky 😀

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 ja mam zbalene ja som len musela dokupit nocnu kosielku ale uz som ju tam dala, este pre matejka jednu rybaciu masticku, vysterilizovat odsavacku a uz mam vsetko

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 myslim ze ano
@katulkaaaaaa a ona nesla na cisarsky ... tak asi sa mi to pletie

kikuska25
30. júl 2010

@akika722 ahojky..videla som ze ste pisali o sekcii a chcela by som sa spytat co odporucas viac ci injekciu alebo uspat..pretoze mna uz pripravuju nato ze to bude cisarsky a mam z toho strasny strach a obavy..dakujem za rady.. 😉

akika722
30. júl 2010

@kvietok121 tak šikovna si...moj mm sa smeje že berem kufor na kolieskach...a čo s igelitkou mam isť ako naši spoluobčania 😀 ?že akoby som na mesiac tam šla

kvietok121
30. júl 2010

@kikuska25 neboj vydrz aj to lezanie je sice hrozne ale uz len chvilocku

groka
30. júl 2010

@katulkaaaaaa no coment,nemam uz naladu pisat 😔 ved keby nieco,pisnem ti 😉

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 jednoznačne spinal,neviem ako ostatne ale ja si to neviem vynachvaliť,aj teraz tak idem.
uspata som ola pred 4 rokmi no nikdy viac...ked sa preberaš z narkozy,no nič horšie som nezažila a vraj vtedy sa narkoza prenaša aj babu do telička pri spinalke nie...

kvietok121
30. júl 2010

@akika722 ja mam tiez tu velku cestovnu tasku a pre babenko sa mi tam veci nezmestili tak som ich dala do igelitky, ved polka tasky su len vlozky

akika722
30. júl 2010

@groka čo sa stalo? 😲

kikuska25
30. júl 2010

@kvietok121 ved sa snazim drzat 🙂 🙂 dakujem..ale bojim sa ak drobec bude cisarskym tak velmi sme sa s mojou laskou tesili ze to bude prirodzenou cestou a ze on bude pri tom..fnuk

kvietok121
30. júl 2010

@groka takze som sa mylila a ja som si myslela ze mas termin dnes ... 😖 neboj urcite to skor pride

kvietok121
30. júl 2010

@kikuska25 nevyberies si, musime tak aby to bolo dobre pre babenko

akika722
30. júl 2010

@kikuska25 nea sa vybaviť aby tam bol?normalny pôrod som nezažila a možno som aj rada-to šitie...au
pri sekcii necitiš nič

katulkaaaaaa
30. júl 2010

@groka ☹ ☹ ☹ ale dobre bude,jasne keby nieco piseme si 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre